death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

البته باس گفت نمی زارن بیایم!

مشکل من اینه

برادران میان می گن تو جلولا سعدیه تعز و.....خوب بودیم چرا انتقاد می کنین جنگه!

من حرفم همینه

چرا بخوبی جاهای دیگه نمی جنگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد جان دشمن معلومه سیستمش عجیبه

چرا ما باید اشتباه کنیم!

چرا مثل جلولا سعدیه امرلی نجنگیم

چرا مثل حزب الله تو یبرود قلمون القصیر نجنگیم

چرا مثل هزار جای دیگه که خوب ظاهر شدیم نشیم

سازمان رزم مشکل داره درستش کنن تغییرش بدن !ترمیمش کنن تا جایی که می تونن

همین فاطمیون مطمئنم اموزش هاشون خیلی خرابه حتی بدتر از نیروهای سوری نباشه بهتر نیست

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب kereshti

در جواب جناب گریپن عرض کردم

جاهایی که امکانات تسلیحاتی زیاد باشه مسلما حجم تسلیحات مشکل سازمان را کم پیدا میکند (ارتش آمریکا و اسرائیل هم ازاین قاعده مستثنی نیستند )

احتمالا بزرگوارانی که فیلم های قصیر را دیدند و یا به اطلاعات دسترسی دارند میدانند که

در قصیر حجم آتش در مقابل ملاح چیزی در حد بینهایت فرض میشد

تغییر سازمان کار بسیار سختی هستش و شخصا حق میدم به رزمندگان مقاومت

یک کار ستادی سنگین میخواد

در مورد اموزش نیروهای فاطمیون

بنظرم یکی از بهترین یگانهای رزمی حساب میشند هرجا عمل کردند تا اخرین فشنگ و قطره خون دفاع کردند (بارها گفتم بازهم میگم شخصا شرمنده اینهمه غیرت و مردانگی این دوستان هستم ) و خوب هم دفاع کردند و خوب هم تلفات به طرف مقابل وارد کردند

ما تعداد زیادی فیلم های مخالفین رو میبینیم ولی از تلفات طرف مقابل زیاد چیزی رویت نمیشه

و در ثانی فرض کنیم یک نیرو تازه وارد به صحنه نبرد داشته  باشیم مطمئنا توی هر دسته ادم با تجربه رزمی بالا هستش اینو مطمئنم

و مشکل خاصی نیست

جناب ایموسی یک فیلم از یک تانک قرار دادند توی سایتشون

تمیز و نو انگار تازه پلاستیکشو باز کردند اونم خط مقدم داره شلیک میکنه

شما نیروی ویژه امریکا هم باشید کاری از دستتون برنمیاد

بخاطر همین از جناب حمید پرسیدم که مطمئنا نیروها قیچی شدند

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همین که در اکثر جنایات و تصاویر جنایات این وحشی ها در میان شهر ها و میان شهروندان عادی ای که متاسفانه یا از ترس یا از سر همراهی شدند سنگرهای زنده این تروریستها دیده میشن نشون میده کار در سوریه برای ارتش و مقاومت چقدر سخت هست. اگر حمله چنان باشه که غیر نظامی ها کشته بشند فریاد دوست و دشمن که وااسفا جنایت بشری رخ داد و اگر هم که خیر باید هر روز حملات و تلفات را از میان این سنگرهای زنده تحمل کنند.

حالا در مقابل تروریستها بیشتر اوقات یا در شهرهای حامی خودشون میجنگند یا میادین نبردی که ارتش در جبهه های مقدم ایجاد کرده و اگر جایی هم لازم باشه به درون شهرهایی که ارتش حضور داره حمله کنه راحت و بدون دغدغه حمله میکنه و غیر نظامیان را هم همراه ارتشی ها سلاخی و راحت به این خاطر که خب " تروریست " شناخته میشن تنها محکومیت های لفظی!!!!! را تحمل میکنند.

ویرایش شده در توسط alala
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقایون مشکل کمبود نیرو دارن چرا دور خودشون می چرخن؟!؟!؟!؟

اینهمه ادم عین من!کلشون بوی قرمه سبزی می ده و خیلی های دیگه!‌ :winking: fi_lone_ranger

تازه با اعتقاد کامل هم می ریم حقوق هم برای خودشون نخواستیم

کسی اعتقاد نداشته باشه بیاد تو جنگ به هیچ درد نمی خوره به هیچ درد

اعتقاد شیر بچه های فاطمیون رو زیر سوال نبر...از پشت رایانه من و تو خیلی رجز میخونیم...پامون برسه میدون جنگ اولین کسی که فرار کنه خود منم.

بچه های حزب الله و سپاه هم حقوق می گیرن...به قول خودت اینها گیاه که نیستن . باید زندگیشون بچرخه!

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لا یوم کیومک یا ابا عبدالله  :-( .... پیکر شهدا رو دارن رو زمین وسط شهر عندان و حریتان  می کشن و می برن.

بعضی از مهاجرین غیر قانونی در ایران رو مخیر کردن بین دو کزینه...یا برگردید افغانستان یا بیاید برید سوریه.

اون بندگان خدا میگن بریم افغانستان نه کار داریم نه زندگی بریم سوریه حداقل ماهی یک تومن بهشون میدن. تعدادی از فاطمیون اینجوری رفتن . خیلی هاشون به عشق اهل بیت رفتن البته.

طرف چند سال حبس داشته به جرم قاچاق مواد مخدر ...گفتن بیا بقیه اش رو برو سوریه حبست رو بکش.

تو بساط یکی از اسرا مواد  مخدر پیدا کردن (نوش جونش بذاز بکشه).

بندگان خدا رو مجبور کردن از سوریه برگردن اقامت خانواده هاشون در ایران رو تمدید کنند ...اصلا باورم نمی شد... icon_eek

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ایموسی

بنظرتون همچین ادمایی توی میدون جنگ دووم میارند

احتمالا سند فرمایشاتتان حرفهای اسرای عزیزفاطمیون هستش که توسط مخالفین  ظبط شده

درست متوجه شدم ؟

ویرایش شده در توسط ahmad1361

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اعتقاد شیر بچه های فاطمیون رو زیر سوال نبر...از پشت رایانه من و تو خیلی رجز میخونیم...پامون برسه میدون جنگ اولین کسی که فرار کنه خود منم.

بچه های حزب الله و سپاه هم حقوق می گیرن...به قول خودت اینها گیاه که نیستن . باید زندگیشون بچرخه!

چرا حرف ما رو اشتباه می گیری برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!!؟!؟؟!؟

من کی اعتقاد رو زیر سوال بردم؟؟؟

منظورم اینه که چرا قاچاچی لب مرز یا کسی که اعتقاد نداره می برن و به امید حقوق می برنش منظورم

هم این بود کسی که برای حقوق می ره خوب نمی جنگه

بحث اونایی که اعتقادی می رن جداست

بعدشم کسی نمی دونه من یا شما پامون برسه جنگ فرار کنیم

میگم اقایون فرمانده مشکل نیرو دارن بیان از اینجا بگیرن چرا میرن از قاچاقچی لب مرزو اینا برمی دان؟؟یا کسی که اعتقاد نداره؟

از بین افغان ها هم همه که اعتقادندارن اونایی که دارن میان

کما اینکه تو ایرانم همینه

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا داعشی ها استاد جنگ روانی اند نمونه ی جدیدشم بمب عقرب

شکستن بیعت انصارالبیت با داعش واقعی است؟

ویرایش شده در توسط mahdifly

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب ایموسی

بنظرتون همچین ادمایی توی میدون جنگ دووم میارند

احتمالا سند فرمایشاتتان حرفهای اسرای عزیزفاطمیون هستش که توسط مخالفین  ظبط شده

درست متوجه شدم ؟

خط اول و دوم و پنجم حرفام  از فاطمیون شنیدم.

خط سوم رو اسیر تو فیلم گفت که فاطمیون هم تایید کردن.

خط چهارم هم از عکس مواد مخدرش رو مخالفین منتشر کردن (حالا این زیاد مهم نیست)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درست یا غلط بودنش با ادمین تیپ قدس: وضع ملاح عالیه....

ynb6lxrx6axgr0hloe05.jpg

ارتش و حزب الله و تیپ قدس وارد مخیم حندرات شدن...(اینو که خبرنگار الجزیره هم تایید کرد)

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادران عزیزم

بیرون گود نمیشه ایستاد و درباره جنگ و فرماندهی اون صحبت کرد. فرماندهی هم که سالها جنگیده، تجربه اش بسیار ارزش داره و راهگشاست.

تعجب می‌کنم دوستان عملیات گروههایی مثل فاطمیون رو تحت فرماندهی هر کسی حتی شخص حاج قاسم (که خیلی بعیده) به عملیات آمریکاییها مقایسه می‌کنند. 

آمریکاییها متکی بر روش استفاده بسیار از سلاح و سوزاندن زمین خصوصا از هوا و استفاده سنگین از فناوری بالا هستد و همونه که جنگهاشون بسیار بسیار پر خرجه.

مگر می‌تونیم تو سوریه به اون روش بجنگیم؟ با کدوم توان اقتصادی و عقل و تدبیر بیاییم همه دار و ندارمون رو مواد منفجره کنیم و بریزیم روی سر تروریست‌ها؟

جنگ سوریه جنگ نفر به نفر، تانک به تانک و گروهان به گروهانه. عوارض زمینی، ساختمانها و هزار کوفت دیگه مثل تونلها و پشتیبانی اطلاعاتی از تروریستها، کار جنگ رو بسیار سخت می‌کنه. در این جنگ همین کمین می‌زنی و هم کمین می‌خوری.و ...

به نظر من دست فرماندهان این جنگ رو بوسید نه اینکهدری وری بهشون گفت.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مراسم تحويل سلاح هاي عشاير شعيطات در استان ديرالزور به نيروهاي داعش

706b5lyulfggjf6kz8te.jpegطبق 

یعنی چی یعنی خیانت کردند و دوباره با داعش متحد شدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا یه چیزی واقعا تو جنگ حلوا خیرات نمیکنن باید خون بدی تا ازاد بمونی خدا خودش میدونه ما اگر جنگ ایران و عراق پیروز شدیم تلفاتم زیاد دادیم.
این برادرایی هم که از سپاه شهید شدن (خیلی تعدادشون کمه) به نظر میاد نیرو های اصلی سپاه قدس نیستن
بیشتر به نظرم نیروهایی هستن که از یگانهای مختلف سپاه برا کسب تجربه فرستاده میشن سوریه و گاهی اوقات تلفات میدن
چیزی که مسلمه ارتش سوریه شدیدا کمبود نیرو داره و سپاه هم حاضر نیست این کمبود نیرو رو از اتباع ایران یا سربازان پیاده تامین کنه.
یادمه خدابیامرز شهید حیدری در مورد حلب صحبت میکرد چند بار از ناهماهنگی بین ارتش سوریه و رزمندگان شیعه گله کرد .
شاید اصلا خیلی از تحرکات رزمندگان شیعه از طرف افسران سوری لو میره احتمالش هست که ارتش سوریه از میزان دخالت نیرو های ما ناراضی باشن و از فرمان فرماندهی نیروهای ما تمرد کنن یا دستورو به خوبی اجرا نکنن
اقا فرموده بودن که نیرو به سوریه نمیفرستیم و فقط نقش مشاوره ای داریم دقیقه این جمله رو کسی میدونه؟
خدا خودش میدونه اگه چند تا یگان توپخانه سپاه و ارتش میشد فرستاد سوریه جهنم میساختن که تروریستی تو سوریه نمونه همه برن ترکیه
اصلا عمده قدرت سپاه یگان توپخونش هست نیرو زمینی هم بدون توپخونه و اتش پشتیبان گوشته جلو توپه
پژاکو که نیرو زمینی نزد توپخونه ترکوند اصلا درگیری مستقیم خیلی کم داشتن
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا یه چیزی واقعا تو جنگ حلوا خیرات نمیکنن باید خون بدی تا ازاد بمونی خدا خودش میدونه ما اگر جنگ ایران و عراق پیروز شدیم تلفاتم زیاد دادیم.
این برادرایی هم که از سپاه شهید شدن (خیلی تعدادشون کمه) به نظر میاد نیرو های اصلی سپاه قدس نیستن
بیشتر به نظرم نیروهایی هستن که از یگانهای مختلف سپاه برا کسب تجربه فرستاده میشن سوریه و گاهی اوقات تلفات میدن
چیزی که مسلمه ارتش سوریه شدیدا کمبود نیرو داره و سپاه هم حاضر نیست این کمبود نیرو رو از اتباع ایران یا سربازان پیاده تامین کنه.
یادمه خدابیامرز شهید حیدری در مورد حلب صحبت میکرد چند بار از ناهماهنگی بین ارتش سوریه و رزمندگان شیعه گله کرد .
شاید اصلا خیلی از تحرکات رزمندگان شیعه از طرف افسران سوری لو میره احتمالش هست که ارتش سوریه از میزان دخالت نیرو های ما ناراضی باشن و از فرمان فرماندهی نیروهای ما تمرد کنن یا دستورو به خوبی اجرا نکنن
اقا فرموده بودن که نیرو به سوریه نمیفرستیم و فقط نقش مشاوره ای داریم دقیقه این جمله رو کسی میدونه؟
خدا خودش میدونه اگه چند تا یگان توپخانه سپاه و ارتش میشد فرستاد سوریه جهنم میساختن که تروریستی تو سوریه نمونه همه برن ترکیه
اصلا عمده قدرت سپاه یگان توپخونش هست نیرو زمینی هم بدون توپخونه و اتش پشتیبان گوشته جلو توپه
پژاکو که نیرو زمینی نزد توپخونه ترکوند اصلا درگیری مستقیم خیلی کم داشتن

اهان!

برادرا فکر می کنن ما خلاف اینو می گیم!

دقیقا این حرف براش سندی ندارم والا

ولی از چندین نفر شنیدم و براساس قراین معلوم هست :که نیروهای قدس خیلی کمن اونجان اکثر اعضای دیگه سپاهن که فرماندهیشون با قدسه

در مورد شهید حیدری بله مثلا گفتن:

ما با نیرو هواییشون هماهنگ کردیم 15 نقطه رو بزنیم نزدن!

که شهید کافی زاده شهید شد ...مثلا

به نظر منم زیر نظر نیروهای ایران نمیان و تمرد می کنن!

چون ما عملا با سپاه داریم فرماندهی می کنیم و با فاطمیون می جنگیم بعضی جاها حالا حزب الله جداس مسئلش

نظر اقا :

تو کلیپ شهید حیدری هم بود !

دوستان ما بروند در سوریه برای مبارزه نه برای شهادت !

خود شهید حیدری هم گفتن من اینجا از خدا شهادت نمی خوام

نظرتون در مورد توپخونه هم خوبه چون نیرو توپخونه کمتر تو خطه و کمتر شهید می ده

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مراسم تحويل سلاح هاي عشاير شعيطات در استان ديرالزور به نيروهاي داعش

706b5lyulfggjf6kz8te.jpeg

مگه داعش 700 تا از اینا رو نکشته بود؟ مگه چندروز پیش خبرش نیومد که 200 تا از اینا از پایگاه های تدمور ارتش سوریه اومدن دیرالزور بجنگن با داعش؟ حالا این سلاح ها چیه به داعش تحویل میدن؟

جناب iMosi درست هست این خبر؟

ویرایش شده در توسط era_923

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قطعا وظیفه پشتیبانی و آتیش ریختن با ارتش سوریه است که بازم ظاهرا گل کاشته.مثلا سهیل حسن هر جا میره از نیروی هوایی و توپخونه رو بسیج میکنه واسه کوبیدن مخالفین.ولی جایی که ایشون نباشه...
شایدم فرماندهان سپاه انتظار دارن فاطمیون مثه رزمنده های خودمون تو دفاع مقدس تا آخرین نفر بمونن تو موضع خودشون که اینطور نیست.همین جنازه ها که مونده یعنی یه سری ها موضع خودشون رو ول کردن و پیکر شهدارو عقب نکشیدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.