death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

جنگنده های سوریه در جواب خمپاره باران دمشق نقاطی از غوطه رو بمباران کردند 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

در دینی که من بهش اعتقاد دارم و به پیامبری که من میشناسم هر نوع جنایتی خارج از قرآن و سنت محکوم هست حتی در حق یزید بن معاویه بن ابوسفیان

هیچ اعتقادی به  اینکه مثل حیوانات رفتار کنم با دشمنم ( هرچقدر هم خونخوار باشه که به خونخواری یزید نخواهد بود) نیست

یکی از مشکلاتی هم که ما با شهید مختار ...داشتیم و شیعه داشت نحوه تقاص گیری خون ثارالله بود( بماند خیلی هاش رو براش شایعه ساختند تا مورد نفرت باشه )

از علی علیه السلام کسی بالاتر نیست ... که به قاتل خودش شیری میدهد که برای درمان خودش درآوردند و به فرزندش میگوید تنها یک ضربت بزن که اگر جان سالم به در برد او را خدا نگهدار باشد و بگذارید برود

بقیه ش به نظر من توجیه هست و بهانه هرکسی بخواهد بگوید در شرع اسلام اجازه قطعه قطعه کردن و ... داده اند ....

به جز در تاریخ اسلام که برای کسانیکه حضرت علی علیه السلام را خدا پنداشتند و حضرت علی بارها به آنها تذکر داد و بعد گردن زد و بعد گفت بسوزانید هرگز کسی این چنین سفاکانه نباید بمیرد

یا حق

پی نوشت: اون عزیزانی که گیر دادن به فیلم هم بهشون بگم هنوز نسوختید که بفهمید در چه کسر کمی از ثانیه دخل تون میاد ... تو فیلم واضح هست میخواد آتش رو خاموش کنه ولی نمیتونه .... حجم سوختگی فوری زیاد میشه و کارش تموم میشه ... خدا رحمت ش کنه ، این مرگ شایسته یک نظامی و یک انسان نبود ...

• Upvote 13
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

... سربريدن كه اميرالمومنين روحي فداه بسيار انجام داده بود چي ؟

سید ! ما که با آقا نبودیم . فقط در مورد کشتن عمر ابن عبدود یه چیزایی شنیدیم . شما که با آقا بودی یه مقدار از اون زمانا بگو !

پی نوشت :

مولتی اکانت بودن ما حکمتی داشت . و اما بعد ... مولتی اکانت فحش نیست . دوستان خواستن کسی رو تحقیر کنن از یه کلمه جایگزین استفاده کنن.

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سید ! ما که با آقا نبودیم . فقط در مورد کشتن عمر ابن عبدود یه چیزایی شنیدیم . شما که با آقا بودی یه مقدار از اون زمانا بگو !

بي مزه بود . اگر بنده به جاي ماضي بعيد از ماضي استمراري استفاده كرده بودم و ميگفتم : " سربريدن كه اميرالمومنين روحي فداه بسيار انجام ميداد چي ؟ " اونوقت شايد كلام خنك تون مناسبتي داشت و ميشد  به زور لبخند زد . ولي اينكه بنده از ماضي بعيد استفاده كردم نشان دهنده ي نقل قول از سوي بنده هست نه روايت آنچه عينا مشاهده شده . 

پيش از پست دادن بيشتر دقت كنيد تا فرمايشات گهر بارتون از اندك مناسبتي با كلام گوينده برخوردار باشه . ممنون .

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در دینی که من بهش اعتقاد دارم و به پیامبری که من میشناسم هر نوع جنایتی خارج از قرآن و سنت محکوم هست حتی در حق یزید بن معاویه بن ابوسفیان

من عربیم خیلی خیلی ضعیفه! :)

ولی اخر سوزوندن یارو، خیلی واضح و مشخص یه ایه گذاشته بودن که همون رو تو استتوس ها مصطفی گذاشت که ترجمه‌اش البته برا من ! :))) این بود که اگر کسی اذیتتون کرد و خواستید جوابش رو بدید همونجوری اذیتش کنید....

این داداشمون هم یه جی‌بی‌یو یا جی‌دم مینداخت پایین که یه جماعتی رو به قول کردی خودمون تو یه ثانیه میکرد " په‌ته‌سو"....

در مقابل هم همون رفتار باهاش شد.... اتیشش زدن مثل اتیش زدنی که با بقیه میکرد....

یه خلبان که ممکن بود یه روز ما رو بزنه کم شد، امیدوارم قبل از گرفتار شدنش، حسابی داعشی هایی که ممکنه یه روز ایرانی ها رو بزنن رو کشته باشه....! :))))

تو کل این ماجرای درگیری اینها، من فقط و فقط ناراحت اینم که جنگنده‌ی این بابا با بقیه‌ی بمباش باید میخورد تو غزه که قشنگ همه چی با هم جور میشد واسه کیف کردن! :)))

تا وقتی عوامل دشمن می‌میره، هرجوری می‌میره اشکال نداره...

الان ما فقط دو تا کار باید بکنیم:

۱- اسلام واقعی رو تبلیغ بکنیم که این توحش به اسم اسلام پخش نشه بین ملت...:)

۲- برنامه ریزیمون جوری باشه که افسر بعدیی که تو قفص می‌سوزه ایرانی یا طرفدار ایران نباشه... :)

پی نوشت: اون عزیزانی که گیر دادن به فیلم هم بهشون بگم هنوز نسوختید که بفهمید در چه کسر کمی از ثانیه دخل تون میاد ... تو فیلم واضح هست میخواد آتش رو خاموش کنه ولی نمیتونه .... حجم سوختگی فوری زیاد میشه و کارش تموم میشه ... خدا رحمت ش کنه ، این مرگ شایسته یک نظامی و یک انسان نبود ...

سوختن داریم تا سوختن....

من یه کتری اب جوش پام خورد و ریخت رو داداشم، خودم دنبال یه بوقلمون داشتم می‌دویدم(بچگی!) از رو یه سنگه پریدم و مستقیم و جفت پا رفتم تو اتیش خاموش شده( هیزم و زغال و اینا...) و جفت پاهام سوخت....

توی یوتوب و اپارات هم پره از فیلم خودسوزی ملت و اتیش زدن ملت....

دیگه توی اینترنت و برای جامعه‌ی اینترنت چرت ترین چیز گفتن اینه که نکردی و ندیدی... درست است که نخوردیم نان گندم، ولی دیدیم دست مردم.... کلیپ هم سرعتش کم نشده! :))) و زبانه های اتیش کاملا سرعت نرمال بودن...

• Upvote 11
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاوير سرهاي داعشيان كه در ديرالزور توسط ارتش سوريه از تن جدا شده (+18)

( دوستاني كه به عنوان مهمان به انجمن مراجعه مي كنند و سن و سالشون كم هست واقعا اين تصاوير رو نبينند رو روحيه شون اثر ميذاره)

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10312/B9CyzoCCMAE1-YW.jpg

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10312/B9CyzmWCAAAgXS1.jpg

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه خلبان که ممکن بود یه روز ما رو بزنه کم شد، امیدوارم قبل از گرفتار شدنش، حسابی داعشی هایی که ممکنه یه روز ایرانی ها رو بزنن رو کشته باشه....! :))))

تو کل این ماجرای درگیری اینها، من فقط و فقط ناراحت اینم که جنگنده‌ی این بابا با بقیه‌ی بمباش باید میخورد تو غزه که قشنگ همه چی با هم جور میشد واسه کیف کردن! :)))

تا وقتی عوامل دشمن می‌میره، هرجوری می‌میره اشکال نداره...

الان ما فقط دو تا کار باید بکنیم:

۱- اسلام واقعی رو تبلیغ بکنیم که این توحش به اسم اسلام پخش نشه بین ملت... :)

۲- برنامه ریزیمون جوری باشه که افسر بعدیی که تو قفص می‌سوزه ایرانی یا طرفدار ایران نباشه... :)

...

انصافا پست قشنگی بود میثم جان واقعا خوشم اومد از این تفکر حرفه ای اگه میشد صد  تا مثبت میدادم

اساس بقا همینه

• Upvote 7
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انصافا پست قشنگی بود میثم جان واقعا خوشم اومد از این تفکر حرفه ای اگه میشد صد  تا مثبت میدادم

اساس بقا همینه

خوب برادر ! شما طرز فکرت اینه بعد میخوای همه مثبت بهت بدن ؟ مساله ((بقا)) به این شکلی که شما سعی دارید حفظش کنید در شأن مومنین آزاده نیست. یه مثبت دادم که منفی های پستت کم بشه. یا حق.

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب برادر ! شما طرز فکرت اینه بعد میخوای همه مثبت بهت بدن ؟ مساله ((بقا)) به این شکلی که شما سعی دارید حفظش کنید در شأن مومنین آزاده نیست. یه مثبت دادم که منفی های پستت کم بشه. یا حق.

همین مومنین ازاده در هشت سال جنگ تحمیلی حسابی از خجالت ما در اومدن

برادر کدوم اصول کدوم انسانیت این ارزش ها واسه وقتیه که دوطرفه باشه

حرفم با مدرکه در زمان جنگ ما از تمام کشورها ی منطقه حتی از کشور های دوست و برادر اسیر داشتیم

طرف یه راست میگه خون رافضی نجسه بعد از ما کمکم میخواد

عزیزم مملکت بامن بمیرم و تو بمیری درست  نمیشه

خدا تو قران میگه:

محمد و الذین معه اشد علی الکفار رحماء بینهم

یعنی چی یعنی باید با دشمن خشن و قاطع بود ما انسانیتمون فقط برای هموطنامون هست و منافع ملی

ویرایش شده در توسط sinagood
  • Upvote 7
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حال و روز این روزهای خاورمیانه .

نه !

حال و روز سالهای دور و نزدیک خاورمیانه ..

غیر از اینه ؟!؟ متاسفانه تعداد زیادی از کشورهای معلوم الحال خاورمیانه در سالهای اخیر نمونه ی بارزی شدند در بازی خوردن و سواری دادن به غرب و استکبار که تصویر زیر بهترین شکل ممکن برای گفتن این موضوعه

هم شیرش رو میدوشن ، هم پشمم رو میزنن و سر آخر گردنش رو هم میزنند .

وای به حال امتهای عربی که میدانند ولی باز تن به این خفت میدن

اما جالبیش میدونید کجاست ؟؟!! اینجاست که این کاریکاتور به اسم الجزیره کشیده شده !!!

B9Bj8xwIIAExVAG.jpg

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همین مومنین ازاده در هشت سال جنگ تحمیلی حسابی از خجالت ما در اومدن

برادر کدوم اصول کدوم انسانیت این ارزش ها واسه وقتیه که دوطرفه باشه

حرفم با مدرکه در زمان جنگ ما از تمام کشورها ی منطقه حتی از کشور های دوست و برادر اسیر داشتیم

طرف یه راست میگه خون رافضی نجسه بعد از ما کمکم میخواد

عزیزم مملکت بامن بمیرم و تو بمیری درست  نمیشه

خدا تو قران میگه:

محمد و الذین معه اشد علی الکفار رحماء بینهم

یعنی چی یعنی باید با دشمن خشن و قاطع بود ما انسانیتمون فقط برای هموطنامون هست و منافع ملی

اینجوری نیست.

تاریخ اسلام و به خصوص جنگ صفین و طرز برخورد معصومین (ع) با دوست و دشمن رو بیشتر مطالعه کن. اساس دوستی و دشمنی باید دین و آموزه های دینی باشه و الا دلیلی نداره آدم با کسی دشمن باشه. با تفکر ((بقا به هر قیمت)) خیلی معیارها تغییر خواهد کرد.

والسلام

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امروز اخبار صدا و سیما ساعت 2 ظهر چیزی از خمپا ره  زدن به دمشق نگفت یا من نشنیدم/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قلمون :)
http://www.aparat.com/v/c47Ni
این الان پهپاده یا هلیکوپتر؟
یه کلیپم هست از حندرات چچنی های گردان انصار یه دسته رو گیر انداختن تو یه خانه بندگان خدا
چون میدونن عاقبت اسیر شدن چیه تا اخرین نفر مقاومت کردن و شهید شدن :(
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.