death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

تلویزیون دولتی سوریه هم رسما سقوط ادلب رو اعلام کرده، البته گفته که نیروها به سمت جنوب شهر برای تجدید قوا و سازماندهی مجدد عقب نشینی کردن که خوب همون معنی رو میده.

راه در رو هم ندارن، اقلا برای بقای خودشونم شده باید بیشتر مایه میذاشتن.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقایی کی منفی میده....بوقلمون....استعاره از اردوقان میباشد.............مگه سوال پر سیدن جرمه

منفی دادم چون بوقلمون نه استعاره بلکه تمسخر ملت یه کشور سوای اینکه چه نژاد یا دینی دارن. بوقلمون به انگلیسی همون ترکی میشه 

اردوغان هم یه چیزی تو مایه های دکتر خودمون با یه تفاوت اساسی تو عملکرد اقتصادی 

ویرایش شده در توسط gader
  • Upvote 3
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منفی دادم چون بوقلمون نه استعاره بلکه تمسخر ملت یه کشور سوای اینکه چه نژاد یا دینی دارن. بوقلمون به انگلیسی همون ترکی میشه 

شما وکیل ان مردک کثیف قاتله بی همه چیزی مگه...............حیف بوقلمون...اردوغان روی کفتار رو هم سفید کرده..................

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما وکیل ان مردک کثیف قاتله بی همه چیزی مگه...............حیف بوقلمون...اردوغان روی کفتار رو هم سفید کرده..................

من وکیلش نیستم .شما هم فکر کنم اولین نفری هستید که لفظ بوقلمون رو برای اردوغان به کار بردید.بوقلمون  رو برای کشور ترکیه به کار می برند و منفی من هم به خاطر همین بوده نه شخص اردوغان

• Upvote 1
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من وکیلش نیستم .شما هم فکر کنم اولین نفری هستید که لفظ بوقلمون رو برای اردوغان به کار بردید.بوقلمون  رو برای کشور ترکیه به کار می برند و منفی من هم به خاطر همین بوده نه شخص اردوغان

منظورم کشور ترکیه نبود....تا حالا نشنیده بودم به ترکیه بگن بوقلمون................اگه منظورت بلغاریا هست که بلغارستانه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم کشور ترکیه نبود....تا حالا نشنیده بودم به ترکیه بگن بوقلمون................اگه منظورت بلغاریا هست که بلغارستانه

برو ببین انگلیسی بوقلمون چی میشه؟

• Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته سال 2012 هم ادلب به طور کامل سقوط کرد و ارتش در 3 روز پسش گرفت. ولی سال 2012 خیلییییییییییییییییی با الان فرق داشت اوضاع. میشه گفت تقریبا برای همیشه از دست رفت این دفعه.

مادامی که تروریستهای تازه نفس  مدام از طریق ترکیه به سوریه  تزریق میشن وضع همینه !

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمیفهمم چرا امریکا از اونور مرز معارض سوری معتدل ارتش آزاد میفرسته تو ولی داخل که میان تبدیل به جبهه النصره میشن؟الان این ادلب بدست جبه النصره فتح شده (العربیه گفت ادلب به محوریت جبه النصره فتح شده)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمیفهمم چرا امریکا از اونور مرز معارض سوری معتدل ارتش آزاد میفرسته تو ولی داخل که میان تبدیل به جبهه النصره میشن؟الان این ادلب بدست جبه النصره فتح شده (العربیه گفت ادلب به محوریت جبه النصره فتح شده)

چند وقت پیش ویدئویی میدیدم که یکسری خوردو حامل تسلیحات و سایر تجهیزات، تحت نظارت خودروهای کبرای ارتش ترکیه به نیروهای داعش تحویل داده شد! حتی هنوزم  در عمل با داعش در ارتباط هستند! النصره که جای خود دارد...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اردغان غلط کرده که مثل دکتر خودمونه ... مرتیکه ی بوقلمون بوقلمون صفت پدر سگ مثل سلف بی پدر و مادر خودش یک مشت جانی وحشی کثافت تر از خودش رو ول داده توی سوریه و عراق .... این همه آدم کشته ... اسلام رو مساوی کرده با داعش بعدش شما می گی یکی مثل دکتر خودمونه ؟؟!!! ... دکتر ما در مقابل این آدم معصوم حساب می شه
  • Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تاپيك تحولات سوريستا ... نه تحولات بوقلمون ! ول كنين ديگه ...  :mrgreen:

بجاي اينكه چهارتا خبر بزاريد كه ببينيم چه خاكي تو سر ادلب و ارتش پخمه اسد شده نشستين راجب بوقلمون و تركيه و ارتباطشون با هم تبادل نظر ميكنيد ...

ویرایش شده در توسط BattleMaster
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ادلب به طور کامل سقوط کرد.. 

خدا میدونه چند صد شهید شیعه باید برای نجات فوعه و کفریا باید بدیم.. :-(

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ادلب به طور کامل سقوط کرد.. 

خدا میدونه چند صد شهید شیعه باید برای نجات فوعه و کفریا باید بدیم.. :-(

حاصل کار ارتشی که ایمان مذهبی پشتوانه اش نباشه...

----

البته حماقت محض در عدم تدبیر برای مقاومت داخل شهر هم از یاد نره و بعد از ایمان و روحیه مهمترین مشکل ارتش به لحاظ تفکر نظامی تو این منطقه بود.

----

عکس نقشه مناطق بعد اشغال ادلب

----

یه فکری بکنن برای مناطق بالای ادلب که در محاصره هستن!

ویرایش شده در توسط morteza-iri
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مشکل ارتش سوریه  کمبود نیرو و روحیه است اگر این دو تا بودن اینطوری نمیشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.