death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

حاصل کار ارتشی که ایمان مذهبی پشتوانه اش نباشه...

----

البته حماقت محض در عدم تدبیر برای مقاومت داخل شهر هم از یاد نره و بعد از ایمان و روحیه مهمترین مشکل ارتش به لحاظ تفکر نظامی تو این منطقه بود.

در 3 روز شهر سقوط کرد..

برای یه روستا لعنتی بالای چهل تا شهید داریم میدیم.. اونوقت ادلب به این عظمت رو سه روزه از دست دادند.. 

یکی دو روزه هی صفحه سهیل حسن پیغام میداد.. سهیل حسن میادغافلگیرتون میکنه.. اخرشم سه روزه شهر از دست رفت..

وقتی خودشون حاضر نیستند برای کشورشون بجنگند ما چی کار میتونیم بکنیم؟!

فقط بلدند جنایت کنند شیمیایی بزنند بعدش هم پشت محور مقاومت قایم بشن.. بعدش که مناطق رو ازاد کردیم بیان بگن الله سوریه بشار وبس..

تو همین چند روز چندین حمله شیمیایی به اطراف ادلب گزارش شده..

======================================================

گالری مشکل داره نمیتونم تصاویر شهر رو اپلود کنم.

مشکل ارتش سوریه  کمبود نیرو و روحیه است اگر این دو تا بودن اینطوری نمیشد 

عجب دل خجسته ای شما داریا..

با 5000 نفر یه شهر به این وسعت رو گرفتن.. یعنی شما میگی در ادلب 2500 نفر نبود حداقل یک جنگ شهری برای دفاع از شهرشون راه بندازند!؟

داعش با 900 تا 750 نفر یه ماهه ما رو درگیر تکریت کرده..

اینقدر النصرة پشتش تو این حمله گرم بود که حتی پیشنهاد شرکت جیش الاسلام رو هم رد کرد..

به نظر خودم همونطور که بعدا مشخص شد سر قضیه چاه شاعر و مطار طبقه وخود رقه خیانت صورت گرفته.. ایندفعه هم خیانت کردند..

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یا ودود

خدا کنه این آخرین گوشمالی به فرماندهان سوری از طرف رزمندگان و مستشاران شیعه باشه که آنها را به حال خود رها کردند . آخر و عاقبت غرور بیجا همین است !!!

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه اعصابی ازم خورد شد
حدا اقل تمامی این نیرو های شهر و حاجز ها جمع میشدن و تو جنوب شهر یه سرپل میذاشتن برا باز نگه داشتن جبهه
هم نیروهای النصره آزاد نمیشدن که به جای ذیگه ای حمله کنن هم جای پایی داشتن برا حملات بعدی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سه چهار تا از اسرای ارتش در سراقب ادلب اعدام شدن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش سوریه اگر بخواد اینطور بجنگه مسلما کار برای اسد تمام شده اس فقط بحث زمانه (امروز یا فردا)

اونطور که بنده تحقیق کردم نزدیک به استعداد یک تیپ کامل زرهی اینها در ادلب تجهیزات داشتن (اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن) و اینطور جنگیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شك ندارم به النصره ملحق شدن...مسخره است با اين همه امكانات و تجهيزات نتونى از عهده اينها بر بياى، بدجور بوى خيانت به مشام ميرسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینجاست که ارزش کار مجاهدین نبل و الزهرا و همچنین دو شهر فوعه و کفرایا مشخص میشه. ادلب به اون بزرگی رو گرفتن ولی این دو تا شهرک کوچک شیعه نشین رفتن توی محاصره. امیدوارم حمله نکنن به اون دو تا که بعیده، ولی اگر هم حمله کردن، امیدوارم مثل نبل و الزهرا دمار از روزگارشون در بیارن مجاهدین شیعه.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اونطور که بنده تحقیق کردم نزدیک به استعداد یک تیپ کامل زرهی اینها در ادلب تجهیزات داشتن (اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن) و اینطور جنگیدن

درست مي فرماييد بيشتر از 50 تا تانك داشتن داخل شهر

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من اینا باید اسرای سوری رو اعدام کنن چون عملا بی خاصیت هستن 

مسخره کردن خودشونو مارو هم دارن عذاب میدن 

یکی نیست بگه عرضه جنگ ندارین مرض دارین منم منم میکنیین برین ناموستنو آماده کنین تحویل داعش بدین والسلام 

اینقدر اعصابم خرابه نمیدونم چی نوشتم 

به نظر من بهتره ایران تمام شیعیان سوریه رو تو یه منطقه جمع کنه هم مرز با لبنان اینطوری دفاع از اونا راحت تره 

این چه وضعشه آخه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر دردم یکی بودی چه بودی !

اینم از ادلب ! ماشاالله ارتش با غیرت سوریه ، ماشاالله .....

بازم 4 تا مجاهد شیعه مظلوم لبنانی و افغانی باید بیاد اینا رو نجات بده .

حزب الله برنگرده ، کار اینا تمومه 

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

از نظر تسلیحات هیچ چیزی کم نبود

فقط مشکل این بود که همه میدانستند که نیرو انگیزه لازم را ندارد و نظر شخصیم این بود که حتما باید نیروی با انگیزه در خطوط اون منطقه تزریق بشه(هنوزم سر حرف خودم هستم )

با یک دهم این نیرو و مهمات مخالفین مدتهاست دارند در جوبر مقاومت میکنند در جنگ شهری

گاهی فکر میکنم از بس به نقشه سوریه نگاه کردم و کوچه محله های شهرهای سوریه را دنبال کرده ام

که از راه خونم بهتر بلدم 

و با یک سلام و علیک با نیرو مستقر میشه فهمید چقدر مرد میدانه

بنظرم توی حاجزها از سربازان زن استفاده میکردیم بیشتر مقاومت میکردند

خیلی آسیب سنگینی بود الانم حدس میزنم در ستاد همش هرج و مرجه

بنظرم کل جنگ سوریه را به یک فرمانده بدهند و شکست بخورد بهتر ازاین وضعیته که هزارتا فرمانده هرکسی حرفی میزند

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ویدئو رو ببینید، منم بودم ذوق مرگ میشدم از خوشحالی. ببینید چی کار میکنن از خوشحالی. به اندازه نیم ساعت مبارزه سنگین گلوله شلیک میکنن. اصلا ذره ای آثار جنگ توی شهر ادلب دیده نمیشه.

http://fs2.filegir.com/era_923/%D8%AA%D9%86%D8%B3%D9%8A%D9%82%D9%8A%D8%A9_%D9%85%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A9_%D8%A8%D9%86%D8%B4_%D8%AA%D9%88%D8%AB%D9%82_%D8%A7%D9%84%D9%84%D8%AD%D8%B8%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%88%D9%84%D9%89_%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B1%D9%8A%D8%B1_%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D8%A9_%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88._28_%D8%A2%D8%B0%D8%A7%D8%B12015_%5BJDDeIkfKD5c%5D_%5Btag18%5D.mp4

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در 3 روز شهر سقوط کرد..

برای یه روستا لعنتی بالای چهل تا شهید داریم میدیم.. اونوقت ادلب به این عظمت رو سه روزه از دست دادند.. 

یکی دو روزه هی صفحه سهیل حسن پیغام میداد.. سهیل حسن میادغافلگیرتون میکنه.. اخرشم سه روزه شهر از دست رفت..

وقتی خودشون حاضر نیستند برای کشورشون بجنگند ما چی کار میتونیم بکنیم؟!

فقط بلدند جنایت کنند شیمیایی بزنند بعدش هم پشت محور مقاومت قایم بشن.. بعدش که مناطق رو ازاد کردیم بیان بگن الله سوریه بشار وبس..

تو همین چند روز چندین حمله شیمیایی به اطراف ادلب گزارش شده..

======================================================

گالری مشکل داره نمیتونم تصاویر شهر رو اپلود کنم.

عجب دل خجسته ای شما داریا..

با 5000 نفر یه شهر به این وسعت رو گرفتن.. یعنی شما میگی در ادلب 2500 نفر نبود حداقل یک جنگ شهری برای دفاع از شهرشون راه بندازند!؟

داعش با 900 تا 750 نفر یه ماهه ما رو درگیر تکریت کرده..

اینقدر النصرة پشتش تو این حمله گرم بود که حتی پیشنهاد شرکت جیش الاسلام رو هم رد کرد..

به نظر خودم همونطور که بعدا مشخص شد سر قضیه چاه شاعر و مطار طبقه وخود رقه خیانت صورت گرفته.. ایندفعه هم خیانت کردند..

این اظهار نظر از جنابعالی خیلی قابل توجه بود!

مولتکه همیشه این رو داد میزد!

خداروشکر خورشید پشت ابر نمیمونه!

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.