death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

نقشه نگران کننده شهر حلب...خدا خودش کمک کنه

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/1395292_221946907970414_230836686_n.jpg[/img]

شهید شیعه سوری از شهر الزهرا دیروز تو درگیری های زینبیه شهید شد

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/1377173_203453113170000_1961638435_n.jpg[/img]

شهید فرمانده از حزب الله از شهر بعلبک که وصیت کرده تو زینبیه دفن بشه...(منبع مدیر عزیز بسیجی)

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/1375707_203909393122846_923949315_n.jpg[/img]

اوضاع حلب بی ریخته خیلی...مخالفین تو صلاح الدین پیشروی داشتن...باید سریع تر السفیره رو بگیرن بعدش ریف شرقی تا مرز ترکیه برن بالا....سرهنگ سهیل حسن می تونه...تا الان کاری نشده ازش بخوان انجام نداده باشه

مخالفین تو ریف ادلب هم حمله شون شکست خورد با تعداد زیادی کشته که اکثرا از خارج سوریه و از لیبی بودن..حتی نتونستن یه سنگر ارتش رو بگیرن..علتشم آزاد سازی راه کمک به پایگاه های ارتش توسط سرهنگ سهیل هست...خدا پدرش رو بیامرزه :mrgreen: ویرایش شده در توسط iMosi
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نقشه رو 3 ماه پیش من از یکی از سایت های حامی افراد مسلح گرفتم . اتفاقا همین امروز همون سایت همین نقشه رو منتشر کرد . دلیلش هم شوک ناشی از پیشروی ارتش در حومه حلب است . این نقشه یه چند ایراد داره یکی اینکه بعضی از مناطق دست کردها که اونا رو هم جز خودشون حساب کرد .یکی اینکه توی مناطقی که افراد مسلح حضور دارند کلا منطقه زدن برای خودشون که این درست نیست 50 درصد شهر حلب در اختیار افراد مسلح است ویرایش شده در توسط aminor
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبکه المیادین
[url="http://www.almayadeen.net/ar/news/syria-thQ9NMibN0eLhaJSALQ6Ug/%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%8A%D8%B4-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D9%8A%D8%B3%D9%8A%D8%B7%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%A9-%D9%88%D9%8A%D8%AA%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%81%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%B0%D9%8A%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D8%A9-%D9%81%D9%8A-%D8%B1%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%85"]http://www.almayadee...يابية-في-ريف-دم[/url]

ارتش سوریه بر حسینیه تسلط پیدا کرده و همچنین درحال پیشروی در ذیابیه در ریف دمشق
====
چرا زودتر کار ذیابیه یکسره نمیکنه؟
خبر رسیده که برای کاهش فشار بر ذیابیه به مقام سیده زینب چندین بار حمله شده و چندین نفر به شهادت رسیدن
[CODE]/www.facebook.com/diabia.golan[/CODE]
و اینکه نوشتن اجساد مطهر 4 شهید حزب الله هم دست این زامبی ها (در ذیابیه)
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من موندم چجوری حسینیه رو گرفته بعد صفحات حامی بشار هنوز میگن موشک میخوره تو حسینه....درگیری هست هنوز...المیادین هم پیوست به جمع رسانه های بی طرف...خبر الکی می زنه

الذیابیه رو هم درگیری هست...تا آخر جمعه شب شاید تموم شه کارشون

[quote name='rpg7' timestamp='1381424791' post='343904']
شبکه المیادین
[url="http://www.almayadeen.net/ar/news/syria-thQ9NMibN0eLhaJSALQ6Ug/%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%8A%D8%B4-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D9%8A%D8%B3%D9%8A%D8%B7%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%A9-%D9%88%D9%8A%D8%AA%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%81%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%B0%D9%8A%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D8%A9-%D9%81%D9%8A-%D8%B1%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%85"]http://www.almayadee...يابية-في-ريف-دم[/url]

ارتش سوریه بر حسینیه تسلط پیدا کرده و همچنین درحال پیشروی در ذیابیه در ریف دمشق
====
چرا زودتر کار ذیابیه یکسره نمیکنه؟
خبر رسیده که برای کاهش فشار بر ذیابیه به مقام سیده زینب چندین بار حمله شده و چندین نفر به شهادت رسیدن
[CODE]/www.facebook.com/diabia.golan[/CODE]
و اینکه نوشتن اجساد مطهر 4 شهید حزب الله هم دست این زامبی ها (در ذیابیه)
[/quote]

یه اتفاقی می افتاد قورباغه ابوعطا می خوند؟...آب قطع میشه؟...سربالا می رفت؟ :mrgreen:[size=4] [/size][size=4] ...هههه icon_cheesygrin[/size]

شهدایی که عکسشون رو گذاشتم دیروز شهید شدن..یادم رفت بگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1381424765' post='343903']
این سرهنگ سهیل مذهبش چیه ؟
[/quote]

اگه اشتباه نکنم باید مال طرطوس باشه . کلا ادمه مرموزی زیاد گشتم اما عکس پیدا نکردم اون یکی هم که گذاشته شده بهش شک دارم . یه جورایی شبیه به ماهر اسده .

-------------

دیده بان حقوق بشر هم البته به نقل از سانا خبر تسلط ارتش رو بر الحسینه والذیابیه زده که معمولا این دیده بان این کار رو نمیکنه . فکر کنم کلا ارتباطشون با هم قطع شده المنار هم زده که ارتش این دو منطقه رو گرفته ویرایش شده در توسط aminor
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[CODE]https://www.facebook.com/shamtimes?ref=stream[/CODE]
ارتش تهاجم به شهر حلب شروع کرده
یگانهایی از نیروهای ویژه ارتش با پشتیبانی تانکها به پیشروی داخل حلب پرداختند
گویا.... تعداد زیادی از تروریستها فرار کردن

======
فک کنم قضیه ذیابیه و حسینیه تموم شده
و ارتش سوریه تونسته این مناطق تامین کنه بعدش هم عملیات در
[b] [size=5]حجيرة و سبينة و البويضة[/size][/b]

رو شروع کرده...گویا پیشروی زیادی هم کرده
=========
ویرایش
البته...
سایت خود ارتش آزاد زده که هنوز درحال مقاومت هستند
راستی....این مخیم یرموک کجاست؟!!؟ ویرایش شده در توسط rpg7
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نقشه موقعیت اردوگاه یرموک / اردوگاه یرموک در نزدیکی منطقه القدم حجر الاسود و ببیلا ( منطقه سیدی مقداد توی این ناحیه است ) واقع شده

همچنین موقعیت شهرک شیخ عمر / نیروهای ارتش سوریه به کمک رزمندگان مقاومت شهرک شیخ عمرو مزراع بین شهرک های الذیابیه والبویضه رو پاکسازی کردند شیخ عمر در نزدیکی شهرک الحجیره در ریف دمشق واقع شده است

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/9218.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_9218.jpg[/img][/url] ویرایش شده در توسط aminor
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#b22222]موارد بی منبع مخفی شد.[/color]

[color=#b22222]بزرگواری کنید هر گونه خبری ارسال می کنید ولو نیم خط با منبع باشه.[/color]

[color=#b22222]وگرنه مجبورم علی رغم میل باطنیم مخفیشون کنم[/color]

[color=#b22222]از همکاریتون بی نهایت متشکرم[/color]
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون اخبار با منبع موثق جناب rpg7 رو بزارید باشه...یه لینک فیسبوک تنگ یه سری دروغ بچسبونیم میشه خبر با منبع...ولی نقشه دقیق و خبری رو از یه عالمه صفحه فیسبوک و خبرگزاری و مقایسه اخبار با هم از صبح تا الان پیدا کردم میشه خبر غیر موثق... raised_eyebrow

درباره سوریه هزار تا خبر دروغ و راست منتشر میشه...باید بری ته و تو خبر رو در بیاری تا بفهمی درسته...بعد شما پست منو پاک می کنی....واقعا خسته نباشید جناب آنتی وار...

من برای خبرهام منبع ندارم چون یک خبر رو تا مطمئن نشم نمی زارم...برای همین به منابع مختلف خبری سر می زنم....تا حقیقت ماجرا مشخص بشه...

من به گداشتن خبر ادامه میدم ولی اگر حذف کنید مجبور میشم تو استاتوس بزارم یا تو یه صفحه ای که جزو حوزه استحفاظی شما نیست :mrgreen:[size=4] :winking:[/size]

[color=#ff0000]پیشاپیش از زحمات شما تشکر میکنم.[/color]
[color=#ff0000]فکر نمی کنم خواسته ی غیر منطقی ای باشه که از شما بخوایم محلی که خبر را ازش نقل می کنید اعلام کنید.[/color]
[color=#ff0000]لطفا بعد از بررسی هایی که جهت صحت اخبار انجام می دید، منبع نهایی که خبر موثق را ارائه داده معرفی کنید. یا بگید این بخش خبر را از این منبع دیدم آن بخش را از فلان منبع.[/color]
من قبلا چند بار تذکر دادم و اخطار و نمیشه هر بار این کار را تکرار کنم لذا از این به بعد به کسایی که تذکر داده شده تذکر مجدد داده نخواهد شد.
[color=#ff0000]از همه ی دوستانی که فعالیت می کنند تشکر می کنم[/color]
[color=#ff0000]این موضوع بسیار مهم هست و اگر رعایت نشه می تونه برای سایت مشکل ایجاد کنه.[/color]
[color=#ff0000]توجه کنید ما مجوز خبرگزاری نداریم.[/color]
[color=#ff0000]لذا لطفا همه ی دوستان رعایت کنند.[/color]

[color=#ff0000]در این زمینه اختلافی بین مدیران نیست و شما هر جای دیگه هم مطلب را قرار بدید هماهنگ شده و مجبوریم مخفی اش کنیم[/color]

[color=#ff0000]با تشکر بسیار از همه[/color]
[color=#ff0000]آنتی وار[/color]
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آنتی وار جان بالا غیرتا کوتا بیا ببینیم تو سوریه چه خبره !
این سخت گیری جز خورد کردن اعصاب بچه ها و کسالت بار و کم بیننده کردن تاپیک اثری دیگه ای نداره و از توش وثاقت و اعتبار و اینجور چیزا در نمیاد.

[color=#ff0000]من مخالف نقل اخبار نیستم برادر به همین خاطر با این که ممکن هست مشکل ایجاد کنه اخبار فیسبوکی را هم که اعتبار ندارند به عنوان منبع قبول کردم[/color]
[color=#ff0000]دوستان باید همکاری کنند و تنها منبع خبرشون را قرار بدن. فکر نکنم کار دشواری باشه قرار دادن یک لینک منبع.[/color]
[color=#ff0000]امتناع از این کار خودش کمی سوال بر انگیز هست.[/color]
[color=#ff0000]با تشکر[/color]
[color=#ff0000]آنتی وار[/color]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو برادر عزیز جنابان iMosi و bigdelimohamad9
تذکر جناب آنتی وار - بعنوان یکی از مدیران با سابقه میلیتاری - کاملا بجا و منطقی و فی نفسه صحیح و غیرقابل بحث است؛ قرار نیست این وب سایت به منبع شایعات و اخبار غیرموثق تبدیل شود. ضمن اینکه اگر معترض تذکر مدیران اید لطفا مسأله را از طریق پیام خصوصی پیگیری بفرمائید.
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فقط از دوستان یه سوال دارم ...خسته نشدید از این جور خبرها؟

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right]ارتش تهاجم به شهر حلب شروع کرده[/right][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]یگانهایی از نیروهای ویژه ارتش با پشتیبانی تانکها به پیشروی داخل حلب پرداختند[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]گویا.... تعداد زیادی از تروریستها فرار کردن[/right][/font][/color]

[/quote]

کلا مخالفین فرار می کنن...نیروهای اسد پیشروی....کره زمین رو دور زدن دنبال هم...

تو سوریه به دلیل اینکه جنگ چریکی در وسعت زیاد در مناطق مختلف در جریان هست خیلی سخت تر از جنگ های دیگه میشه اخبار صحیح رو پیدا کرد....منبع خواستن دیگه معنی نداره...من بیام لینک یه صفحه فیسبوک عربی یا سایت عربی رو بدم( که نمیدم )به چه درد فارسی زبان ها میخوره؟
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
تو سوریه به دلیل اینکه جنگ چریکی در وسعت زیاد در مناطق مختلف در جریان هست خیلی سخت تر از جنگ های دیگه میشه اخبار صحیح رو پیدا کرد....منبع خواستن دیگه معنی نداره...من بیام لینک یه صفحه فیسبوک عربی یا سایت عربی رو بدم( که نمیدم )به چه درد فارسی زبان ها میخوره؟
[/quote]

دوست عزیز، من لااقل 10-12 گروه مبارز تو فیس‌بوقم دارم که هر وقت خبری چیزی میذاشتن! بهشون میگفتم اقا برا من ترجمه کنین به انگلیسی من بفهمم چی میگین! کسی پراسید نکرد و منم بیخیال شدم... فقط عکسا و ویدیوهاشون رو نیگا میکنم بدون اینکه بدونم چی به چیه توش...
شما وقتی یه خبری میذاری، یا داری از خودت نقل میکنی، یا از کسی...
اگر از خودت نقل میکنی، داستانت میشه مثل اقای سهیل! بنده خدا یه سری خبری از فارس گذاشته بود ملت بهش گیر دادن که باز دروغ میگی و اینا...
این مسئله برای سایت نباید پیش بیاد که خدایی نکرده اطلاعات اشتباهی قرار بگیره اینجا و بعد اعتبار خبرهای سایت بره زیر سوال... قرار دادن یه لینک از سایتی که ما نمی‌فهمیم و هیچ‌کسی نمی‌فهمه، فقط و فقط به این معنیه که منبع این خبر شما نیستی و شما فقط از طرف اونها ذکر میکنی این مسئله رو یا فقط خبرشون رو ترجمه کردی...
فرقش برای اعتبار سایت و تاپیک خیلی زیاده...
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#b22222]بحث مربوط به منبع گذاشتن را لطفا خاتمه بدهید[/color]
[color=#b22222]این یک قانون هست و شما وارد هر مجموعه ای که می شوید باید به قوانین احترام بذارید.[/color]
[color=#b22222]لطفا هیچ خبر بی منبعی نذارید.[/color]
[color=#b22222]حتی اگر از فیس بوک هست باید لینک فیس بوک گذاشته بشه.[/color]
[color=#b22222]از تی وی هست بگید ساعت فلان فلان شبکه.[/color]

[color=#b22222]اگر رعایت نکنید نوشتتون پاک میشه.[/color]
[color=#b22222]بحث منبع را هم ادامه بدید بازم پاک میشه.[/color]
[color=#b22222]اگر کسی نظری داره با خودم در پی ام طرح کنه تا در موردش بحث کنیم. منطقی باشه حتما پذیرفته میشه.[/color]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.