death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='death' timestamp='1394835306' post='369625']
اصلا گفته میشه پس از شروع درگیری ها کلا کلی از تکفیری ها به صفوف مقاومت هم اضافه شدن ! نه ؟ کلا سوریه خودش رو بخشی از مقاومت میدونسته همواره از دشمنی با اسرائیل توسط هر کسی حمایت میکرده این ک یکی به من گفت و از این شنیدم هم کلا خیلی قدیمی شده
[/quote]
کافیه با یکی از شیعیان سوری بشینی و برات توضیح بده وضعیت گذشته وحال و پیش بینیش رو واسه آینده.من با ده ها نفرشون صحبت کردم.کافیه بری از نزدیک ببینی چه اتفاقی داره میفته اونجا.کافیه فقط با یکی از رزمنده های حزب الله صحبت کنی از نزدیک.ببین دوست عزیز زمان همه چیز رو روشن میکنه.الان هرچی من بگم تو میگی نه.صبر میکنیم با هم والله مع الصابرین ویرایش شده در توسط drkami
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1394837000' post='369626']
فرماندهی تروریست ها رو در سوریه و یبرود اسرائیلی ها بعهده دارن با گشودن جبهه جدید در غزه تمرکز اونها کمتر میشه و راه برای تسخیر یبرود راحت تر میشه . همین

حتی یک لحظه هم در زمان فعلی نباید اسرائیلی ها رو آروم گزاشت تا بامید خدا کار یبرود بسرعت تموم بشه . دوستان دعا کنید
[/quote]

چرا جوک میکی :D
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این چیه؟ فطرسه؟! ایتان/هرون؟
[CODE]
https://twitter.com/EjmAlrai/status/444515537989533696/photo/1
[/CODE] ویرایش شده در توسط k_Alavi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='drkami' timestamp='1394869459' post='369665']
کافیه با یکی از شیعیان سوری بشینی و برات توضیح بده وضعیت گذشته وحال و پیش بینیش رو واسه آینده.من با ده ها نفرشون صحبت کردم.کافیه بری از نزدیک ببینی چه اتفاقی داره میفته اونجا.کافیه فقط با یکی از رزمنده های حزب الله صحبت کنی از نزدیک.ببین دوست عزیز زمان همه چیز رو روشن میکنه.الان هرچی من بگم تو میگی نه.صبر میکنیم با هم والله مع الصابرین
[/quote]
یا شما با سازوکار منطق اصولا اشنا نیستی یا کلا خیلی دوست داری ادعا های عجیب وغریب بکنید ! اینجا دنیای مجازی تشخیص هویت افراد مشکل ادم ها بر اساس منطق گفتارشون شناخته میشن نه ادعاهاشون من هم میتونم دیشب با حسن نصر الله دیزی میزدیم گفت خیلی ضعیف شده شما میتونی تکذیب کنی
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان حزب الله بهتر از همه میدونه حضورش در سوریه باعث تقویت یا ضعیف شدنش میشه یا نه فرماندهانشون تصمیم میگیرن که درحال حاضر یا در اینده وضع چطور خواهد شد حضور حزب الله در سوریه راهبردی است مثل حضور ایران در سوریه .
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#a52a2a][size=5][font=times new roman,times,serif][b]داعش به مقبره "جد" اردوغان نزدیک می‌شود[/b][/font][/size][/color]
[size=5][font=times new roman,times,serif]قبر "سلطان سلیمان بن قلتمش" در منطقه "قرقوزاق" نزدیک شهر "رقه" قرار دارد، از مهمترین نمادهای امپراتوری عثمانی است که "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه و وزیر خارجه او "احمد داود اوغلو" بارها از آن دیدن کرده اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]سایت شبکه لبنانی "المنار" نوشت: فعالان هشدار دادند که قبر سلطان سلیمان هم با سرنوشت ده ها زیارتگاهی مواجه خواهد شد که عناصر داعش قبلا آنها را پس از نبش قبر منفجر کرده‌اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]به گفته فعالان هزاران نفر از نیروهای گروه موسوم به "دولت اسلامی در عراق و شام" برای نخستین بار به منطقه پل "قرقوزان" و اطراف آن رسیده‌اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]بدین ترتیب عناصر داعش اکنون به قبر "قلتمش" جد مؤسس امپراتوری عثمانی رسیده اند که نزدیک پل قرقوزان قرار دارد. این فرد بسیار مورد احترام دولت "عدالت و توسعه" ترکیه است.[/font]
[font=times new roman,times,serif]حدود 20 تن از عناصر نیروهای امنیتی ترکیه از این قبر و زیارتگاه اطراف آن که مساحتی بیش از 8 هزار متر مربع دارد، نگهبانی می کنند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]طی هفته‌های گذشته پلیس ترکیه به دلیل بسته شدن گذرگاه مرزی "کوبانی" نتوانسته است شیفت کاری نیروهای حفاظت این مقبره را تغییر دهد.[/font]
[font=times new roman,times,serif]عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه و اردوغان همواره هنگام سفر به سوریه به این زیارتگاه می رفتند و با افتخار به مسئولان سوری می گفتند که به زیارت قبر "جد" خودشان می روند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]از آغاز بحران و جنگ در سوریه، ترکیه به عنوان یکی از مهمترین حامیان گروه های مسلح و تروریستی در سوریه بوده است. این کشور علاوه بر ایجاد پایگاه هایی برای آموزش و تجهیز تروریستها در مناطق مرزی خود با سوریه، همواره انتقال تروریستها به داخل سوریه و ارسال سلاح و مهمات برای آنان را تسهیل کرده است.[/font][/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='alen' timestamp='1394879757' post='369682']
[color=#a52a2a][size=5][font=times new roman,times,serif][b]داعش به مقبره "جد" اردوغان نزدیک می‌شود[/b][/font][/size][/color]
[size=5][font=times new roman,times,serif]قبر "سلطان سلیمان بن قلتمش" در منطقه "قرقوزاق" نزدیک شهر "رقه" قرار دارد، از مهمترین نمادهای امپراتوری عثمانی است که "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه و وزیر خارجه او "احمد داود اوغلو" بارها از آن دیدن کرده اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]سایت شبکه لبنانی "المنار" نوشت: فعالان هشدار دادند که قبر سلطان سلیمان هم با سرنوشت ده ها زیارتگاهی مواجه خواهد شد که عناصر داعش قبلا آنها را پس از نبش قبر منفجر کرده‌اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]به گفته فعالان هزاران نفر از نیروهای گروه موسوم به "دولت اسلامی در عراق و شام" برای نخستین بار به منطقه پل "قرقوزان" و اطراف آن رسیده‌اند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]بدین ترتیب عناصر داعش اکنون به قبر "قلتمش" جد مؤسس امپراتوری عثمانی رسیده اند که نزدیک پل قرقوزان قرار دارد. این فرد بسیار مورد احترام دولت "عدالت و توسعه" ترکیه است.[/font]
[font=times new roman,times,serif]حدود 20 تن از عناصر نیروهای امنیتی ترکیه از این قبر و زیارتگاه اطراف آن که مساحتی بیش از 8 هزار متر مربع دارد، نگهبانی می کنند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]طی هفته‌های گذشته پلیس ترکیه به دلیل بسته شدن گذرگاه مرزی "کوبانی" نتوانسته است شیفت کاری نیروهای حفاظت این مقبره را تغییر دهد.[/font]
[font=times new roman,times,serif]عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه و اردوغان همواره هنگام سفر به سوریه به این زیارتگاه می رفتند و با افتخار به مسئولان سوری می گفتند که به زیارت قبر "جد" خودشان می روند.[/font]
[font=times new roman,times,serif]از آغاز بحران و جنگ در سوریه، ترکیه به عنوان یکی از مهمترین حامیان گروه های مسلح و تروریستی در سوریه بوده است. این کشور علاوه بر ایجاد پایگاه هایی برای آموزش و تجهیز تروریستها در مناطق مرزی خود با سوریه، همواره انتقال تروریستها به داخل سوریه و ارسال سلاح و مهمات برای آنان را تسهیل کرده است.[/font][/size]
[/quote]تا ترکودندنش توسط وحوش داعش راهی نمانده...آتش دامن آتش افروز را خواهد گرفت...به فضل خدا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1394875819' post='369677']
یا شما با سازوکار منطق اصولا اشنا نیستی یا کلا خیلی دوست داری ادعا های عجیب وغریب بکنید ! اینجا دنیای مجازی تشخیص هویت افراد مشکل ادم ها بر اساس منطق گفتارشون شناخته میشن نه ادعاهاشون من هم میتونم دیشب با حسن نصر الله دیزی میزدیم گفت خیلی ضعیف شده شما میتونی تکذیب کنی
[/quote]
حرف شما صحیحه.برای همین بود که گفتم باید هممون صبر کنیم.ان شاء الله زمان همه چیز رو ثابت میکنه.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/1010326_737182036314701_196725124_n.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_1010326_737182036314701_196725124_n.jpg[/img][/url]
این تصویر از القصیره
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][size=5][b][font=times new roman,times,serif][color="#008000"]یبرود زیر پاهای شیران حیدری[/color][/font][/b][/size][/center]
[center][img]http://askdin.com/gallery/images/31830/1_1.JPG[/img][/center]
[center][size=5][color="#008000"][b][font=times new roman]یا علی (ع)[/font][/b][font=times new roman][b] مدد[/b][/font][/color][/size][/center]
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا که شهر خالی از سکنه هست بهتر نیست اول کامل کوبیده بشه بعد نیروها وارد بشن؟ این چند وقت محاصره احتمالا تا به حال کلی مخفیگاه و تله و سنگر و تونل برای چنین روزهایی آماده کردند که از نیروهای پیاده میتونه تلفات بگیره. خصوصا در یک منطقه شهری که به طور طبیعی کلی محل اختفا هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]من هم فکر می کردم که این چنین باشد و هست تا حدودی، ولی عمده شهدای حزب الله در جنگ سوریه اهل جنوب لبنان هستند بقیه رو که نمی تونیم ببینیم ولی همین مشخص میکنه چه مقدار نیروی حزب الله از جنوب لبنان خارج شدن و کسانی هستند که در جنگ 2006 هم حضورداشتند! ولی الان توان و تمرکز بخش بزرگی از حزب الله و دیگر نیروهای مقاومت بر روی درگیری های سوریه است.[/right][/font][/color]
[/quote]
در ابتدا جنگ حرف شما صدق میکرد ولی از نبرد قصیر به این ور اکثر شهدا حزب الله از شیعیان شمال لبنان و دره بقاع هستند...!
پس نباید چندان نگران بود چون عمده نیرو های حزب الله در مقابله با صهیونیستها هنوز منتظر اشتباه اونها هستند...!
در مورد کشور خودمون هم این مسائل فراتر از ریاست جمهوریست...!
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.