death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[right][quote name='armagdon' timestamp='1401121889' post='380826']
این سایته هم با حاله سخنرانی های سید حسن نصرالله رو به صورت صوتی قرار میده
[url="http://audio.moqawama.org/"]http://audio.moqawama.org/[/url]

دوستانی که اعصاب قوی دارند بروند ببینند این ویدئو واقعیه یا کذب است من که اعصابشو ندارم
[url="http://www.aparat.com/v/7QdJc"]http://www.aparat.com/v/7QdJc[/url][/right]
[right][/quote][/right]
[right]وای[/right] ویرایش شده در توسط death-white

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب king-kaveh درست میگن ، بیشتر به آموزش شنا میخوره! اما واقعاً در این سن و اون هم اینجوری بی انصافیه. :straight:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='armagdon' timestamp='1401121889' post='380826']
این سایته هم با حاله سخنرانی های سید حسن نصرالله رو به صورت صوتی قرار میده
[url="http://audio.moqawama.org/"]http://audio.moqawama.org/[/url]

دوستانی که اعصاب قوی دارند بروند ببینند این ویدئو واقعیه یا کذب است من که اعصابشو ندارم
[url="http://www.aparat.com/v/7QdJc"]http://www.aparat.com/v/7QdJc[/url]
[/quote]
[quote name='Ehsan_animator' timestamp='1401123865' post='380836']
من تا نصفش دیدم ولی تپش قلب گرفتم بستمش .... خاک بر سر من خاک بر سر من خاک بر سر من ..... خدایا من تن لش بی عرضه رو بکش که لیاقتم بیشتر از این نیست ..... ببین با بچه ی معصوم چه کار می کنند این حیوان ها ..... ای خدا .... علی اصغر امام حسین ...... من احمق الان دارم می فهم چه گذشت بر حسین و اولاد و خانواده ی حسین و اصحاب حسین ..... به خدا نمی دونم نشستن ما اینجا توی این کشور و مفت مفت خوردن و هوا رو آلوده کردن چه معنی می ده .... خودم رو می گم .... طرف حسابم خودم هستم .... خدای من شاهده که نمی دونم چه کار کنم ..... ای خدا بکش منو که حداقل این صحنه ها رو نمی بینم .... عرضه ی دیدنش رو هم ندارم چه برسه که بخوام کاری بکنم ..... نمی دونم این ویدئو کجا و توسط چه کسانی ضبط شده ولی اگر دستم به این حیوون ها برسه خدای من شاهده به قیمت جهنمی شدن هم که باشه ........... استغفر الله
[/quote]

[quote name='Ehsan_animator' timestamp='1401123865' post='380836']
من تا نصفش دیدم ولی تپش قلب گرفتم بستمش .... خاک بر سر من خاک بر سر من خاک بر سر من ..... خدایا من تن لش بی عرضه رو بکش که لیاقتم بیشتر از این نیست ..... ببین با بچه ی معصوم چه کار می کنند این حیوان ها ..... ای خدا .... علی اصغر امام حسین ...... من احمق الان دارم می فهم چه گذشت بر حسین و اولاد و خانواده ی حسین و اصحاب حسین ..... به خدا نمی دونم نشستن ما اینجا توی این کشور و مفت مفت خوردن و هوا رو آلوده کردن چه معنی می ده .... خودم رو می گم .... طرف حسابم خودم هستم .... خدای من شاهده که نمی دونم چه کار کنم ..... ای خدا بکش منو که حداقل این صحنه ها رو نمی بینم .... عرضه ی دیدنش رو هم ندارم چه برسه که بخوام کاری بکنم ..... نمی دونم این ویدئو کجا و توسط چه کسانی ضبط شده ولی اگر دستم به این حیوون ها برسه خدای من شاهده به قیمت جهنمی شدن هم که باشه ........... استغفر الله
[/quote]

عزیزم خیلی خودتو ناراحت نکن. از همون اول که فیلمو دیدم با توجه به نداشتن صدا و تموم شدن فیلم قبل از غرق بچه و اینکه بچه را همش از تو آب در میارن نمیذاره بره پایین حدس زدم که باز یکی از این رفقای نادانمان می خواهد با یه فیلم دروغین مظلومیت شیعه را به دنیا نشان بده. خدا به راه راست هدایتش کند.

در هر حال اولین جمله ای که فکر کردم در گوگل جستجو کنم این بود:
arabs teaching a kid to swim
فیلم اولی را باز کردم که مربوط به دو سال پیش بود. همین فیلم است با صدای اصلی و در آخر هم بچه را بدون هیچ مشکلی از آب در می آورند.

روش احمقانه ایست برای آموزش شنا.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر شما سید حسن نصرالله چه دورنمایی رو میدید که از پیروزی سوریه و شکست تکفیری ها صحبت کرد؟الان که سوریه 60 درصد دست تروریستها و 40 درصد دست نظام هست و اردوغان در جبهه ی شمالی حمایت لجستیک قوی از مسلحین به عمل میاره و وحوش برتری عددی دارند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه بار عموی های من هم این بلا رو سرم اوردن و وسط دریا در حالی که شنا بلد نبودم ولم کردن ! داشتم سکته میکردم . البته اب شور بود (دریاچه ارومیه ) و در اب شور هم ادم پایین نمیره ولی من بچه بودم و فکر میکردم الان غرق میشم . این ویدئو هم بیشتر به اموزش شنا میخوره چون نه سر بریدن ننه باباش رو در ویدئو نشون میدن و نه غرق شدن بچه رو . البته وحشی های وهابی و سلفی به راحتی سر بچه معصوم رو هم میبرن . فکر کنم چند مورد در همین سوریه اتفاق افتاده .

باید دید منظور از شکست چی هست . اگه منظور بقای اسد هست که خوب همین حالاش هم میشه گفت تروریست ها شکست خوردن و دیگه گزینه نظامی جواب نمیده (مگر اینکه یه طرف خارجی بخواد دخالت کنه ) . ولی اگه منظور پاکسازی کامل سوریه هست به نظرم زمان زیادی لازم هست . در یک سال اخیر در چند جبهه ارتش و حزب الله پیشروی کردن (مثل قلمون و حلب و دمشق ) که اهمیت فوق العاده ای داشته این پیشروی ها . در چند جبهه هم هم تروریست ها پیشروی کردن (درعا و ادلب و قنیطره و اندکی هم لاذقیه ) . پیشروی تروریست ها اهمیت و حجم پیشروی های ارتش رو نداشته ولی به هرحال پیشروی محسوب میشه .

امروز هم اردن سفیر سوریه رو اخراج کرده . برام سوال هست که دلیل اخراج سفیر سوریه از اردن در این مقطع چی بوده . ایا اتفاقی افتاده یا اتفاقی قرار هست بیافته ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به شیطان حق میدم در برابر انسان سجده نکنه
اینها هم اگه مردن بیان رو در رو بجنگیم ولی فکر نکنم در اعراب بخار جوان مردی وجود داشته باشه
  • Upvote 3
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1401126475' post='380855']
عزیزم خیلی خودتو ناراحت نکن. از همون اول که فیلمو دیدم با توجه به نداشتن صدا و تموم شدن فیلم قبل از غرق بچه و اینکه بچه را همش از تو آب در میارن نمیذاره بره پایین حدس زدم که باز یکی از این رفقای نادانمان می خواهد با یه فیلم دروغین مظلومیت شیعه را به دنیا نشان بده. خدا به راه راست هدایتش کند.

در هر حال اولین جمله ای که فکر کردم در گوگل جستجو کنم این بود:
arabs teaching a kid to swim
فیلم اولی را باز کردم که مربوط به دو سال پیش بود. همین فیلم است با صدای اصلی و در آخر هم بچه را بدون هیچ مشکلی از آب در می آورند.

روش احمقانه ایست برای آموزش شنا.
[/quote]
ولی توضیحی که زیر فیلم گذاشتن هم جالبه (بنیه ی فکریشونو نگاه کنید) > ؟>>

[color=#666666][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=2](چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید) وهابیون سلفی بعد از سر بریدن پدر و بریدن سینه مادر کودک اینگونه کودک را میکشند( به كدامین گناه كشته شده است بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَتْ)طرفداران سلفی اگر بعد از دیدن این کلیپ استغفار نکردید و توبه نکردید بدانید که مادر شما به خطا رفته و شما حرام زاده هستید .[/size][/font][/color]
[font="Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif"][color="#666666"][size=2]...........................[/size][/color][/font]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا که کذب بودن ویدئو مشخص شد لطفا این اموزش شنا رو حذف کنید ولی متاسفانه چند وقتی هست که یک عده در ویدئو هایی که در طرفداری از بشار یا در طرفداری از اسلام گرایان سلفی در سایت آپارات قرار میدهند در قسمت های کامنت ها بدترین فحش ها ی ناموسی و هر چی که بدهنشون میاد بهم میگویند واقعا اینها از کجا میان نمیدونم خود طرف های درگیر در جنگ سوریه که باهم میجنگند اگر دقت کرده باشید فحش سنگینشون کافر و خنزیر و کلب هست و کسی به ناموس دیگری فحش نمیده یا به والدین شخص دیگر فحش نمیدهند

المیادین :کشته شدن فرمانده محلی النصره به نام ابو خطاب الحموی در درگیری ها با ارتش
انفجار 3 بمب در جرامانی دمشق
مرصد سوری:طرفدار مخالفین:بشکه پرانی هلیکوپتر ها در استان درعا روی شهر نوی
بشکه پرانی هلیکوپتر ها در استان ادلب روی شهر خان الشیخون و بمباران هوایی شهر معره النعمان
از جناب شبرو بابت ویدئو هایی که مستقیم میکنند متشکرم مخصوصا اون دیدار فرمانده سوری با قهرمانان زندان حلب بسیار زیبا بود :rose:

المنار :ارتش شهر نوی رو محاصره کرده و نیروهای خودش رو بروی تل ام حوران تثبیت کرده است تل ام حوران که استراتژیک هست و بر جاده ی ارتباطی بین شهر نوی و شهر جاسم مشرف هست
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1401118454' post='380810']
یعنی چی آپلود کن !؟
می دونید علاوه بر خلاف مقررات سایت بودن این موضوع ( ساخت بمب ) ، آموزش ساخت چنین چیزهایی پیگرد قانونی داره !؟
[/quote]
عزیزم صرف نظر از قوانین ، این چیزها طبقه بندی شده و محرمانه نیست و هرکسی با یه سرچ ساده تتو اینترنت میتونه انواع روش ها ی ساخت و آموزش و انفجار .... رو به راحتی پیدا کنه و یاد بگیره و کسی هم که دنبال خرابکاری باشه مطمئن باش فقط به این مطالب اکتفا نمیکنه.
در ضمن خیلی چیزها توو جامعه و جهان هست که قابل پیگیرد قانونیه ولی مورد پیگرد قرار نمیگیره و لزومی هم نداره
یه مقدار این نگاه های بسته باید عوض شه :rose: big_hug

[quote name='gholam22' timestamp='1401122349' post='380828']
من اگه ببینم تا یه هفته خوابم نمیبره...
[/quote]
آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
واقعا نمیدوونم چی بگم .....

[quote name='saeghe_1' timestamp='1401124665' post='380838']
صبور باش کار بزرگی در پیش داریم
[/quote]
از اینکه توی این زمان و این کشور و با عشق معصومین (ع) به دنیا اوومدم خدارو شکر میکنم و خیلی خوشحالم که هستم ، ما بچه شیعه هارو با نام حسین (ع) شیر دادند و همیشه بر این عقیده ام که خداوند به ما منت گذاشته و مسئولیت بزرگی رو بر دووشمون گذاشته که توو این دوران هستیم ، و انشالله با ظهور صاحب وظیفموون رو انجام میدیم . [b]پس برادر صبر کن صبر کن صبر[/b]
همیشه یه چیزی از دروونم میگه که ظهوور آقا نزدیکه ، خیلی نزدیک ..... ویرایش شده در توسط A7Up
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرصد سوری :دیدگاه مخالف
استان حماه:اسلامگرایان سلفی روستای کنافذ را در ریف شرقی حماه تصرف کردند
استان ادلب :اسلام گرایان سلفی امروز حاجز حبوش را منفجر کردند نیروهای ارتش از این حاجز به حاجز کارخانه ی کود کشاورزی در جنوب پادگان وادی الضیف عقب نشینی کردند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]ایستگاه سلام در غرب خان شیخون بعد از عقب نشینی نیروهای ارتش از منطقه

[img]http://8pic.ir/images/12106069899456557827.jpg[/img][/center]
[center][img]http://8pic.ir/images/05477737424416776532.jpg[/img][/center]
[center][img]http://8pic.ir/images/67996501457123049629.jpg[/img][/center]

أبو خطاب الحموي فرمانده النصره در حماه که روابط نزدیکی با الجولانی داشته ، در درگیری های خزانات ( اطراف خان شیخون ) کشته شد .

[center][img]http://8pic.ir/images/92272079828774856378.jpg[/img][/center] ویرایش شده در توسط A7Up
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]إياد علي حرفوش[/b] یکی از فرماندهان سهیل حسن در حلب به شهادت رسید .

[center][img]http://8pic.ir/images/07594819040379622004.jpg[/img][/center]
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='A7Up' timestamp='1401137378' post='380888']
عزیزم صرف نظر از قوانین ، این چیزها طبقه بندی شده و محرمانه نیست و هرکسی با یه سرچ ساده تتو اینترنت میتونه انواع روش ها ی ساخت و آموزش و انفجار .... رو به راحتی پیدا کنه و یاد بگیره و کسی هم که دنبال خرابکاری باشه مطمئن باش فقط به این مطالب اکتفا نمیکنه.
در ضمن خیلی چیزها توو جامعه و جهان هست که قابل پیگیرد قانونیه ولی مورد پیگرد قرار نمیگیره و لزومی هم نداره

آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

از اینکه توی این زمان و این کشور و با عشق معصومین (ع) به دنیا اوومدم خدارو شکر میکنم و خیلی خوشحالم که هستم ، ما بچه شیعه هارو با نام حسین (ع) شیر دادند و همیشه بر این عقیده ام که خداوند به ما منت گذاشته و مسئولیت بزرگی رو بر دووشمون گذاشته که توو این دوران هستیم ، و انشالله با ظهور صاحب وظیفموون رو انجام میدیم . [b]پس برادر صبر کن صبر کن صبر[/b]
همیشه یه چیزی از دروونم میگه که ظهوور آقا نزدیکه ، خیلی نزدیک .....
[/quote][quote name='A7Up' timestamp='1401137378' post='380888']

آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

همیشه یه چیزی از دروونم میگه که ظهوور آقا نزدیکه ، خیلی نزدیک .....
[/quote]

صبور باش روزی بغضت تبدیل به لبخند میشه
مراقب باش اونجا کمینگاهای شیطان بیشتره
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1401152889' post='380898']
در یه عملیات کماندویی ارتش سوریه در کسب ، تونستن با هلی برن پشت نیروهای وحوش ، به مرکز فرماندهیشون حمله کنن و فرماندهان بلندپایه ترک و اردنی رو که هدایت عملیان این جبهه رو از آغاز بر عهده داشتن زنده دستگیر کنن و منتقل کنن

نمایش حرفه ای گری حد اعلی بود مثل گرفتن و دستگیری ریگی معدوم

ضربه بسیار سنگینی هم برای ترکیه و هم اردن میشه

اسرائیل از این عملیان بعنوان یک خطر و هشدار یاد کرد . یعنی کاری بود که تا بحال فقط در طراز ارتش اسرائیل انجام میشد و در منطقه غیر از اونها سابقه چنین عملیات هایی وجود نداشته

بعد از این عملیات بود که سردار قاسم سلیمانی با خانواده شهید هلال اسد دیدار کرد . پیام این دیدار این بود که انتقام خون اون مرحوم رو با دستگیری قاتلین اصلیش گرفتیم .

اردن از ضربه ای که خورده هنوز داره گیج میزنه و معلومه افراد بسیار شاخصی رو از دست داده . و چون پای مرحوم هلال اسد درمیونه حکومت سوریه بهیچ وجه حاضر به آزادی اسرا و معامله اونها با هیچ چیزی نیست .

احتمالا بعد از تخلیه کامل اطلاعاتی همه شون اعدام میشن
[/quote]
آقا دمت گرم.جزئیات بیشتر نداری؟منبع خبر کجاست؟کی این عملیات اتفاق افتاده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.