death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

بله قبلا دیده بودمش به نظرم.... شاید هم اشتباه میکنم ولی برا خیلی وقت یش بود!! غیر قابل پیدا کردنه احتمالا! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرش توی این تحولات سوریه هست؟

http://www.military.ir/forums/topic/24684-تحلیل-و-پیگیری-تحولات-سوریه/page-543#entry391354

چیزی که خیلی من ازش شگفت زده شدم اوباما گفت خبر نشدن سوریه ای ها یا نیرو های خودمون تو سوریه از این حمله هس ولی خوب نمیشه خیلی ازشون خرده گرفت چون منطقه دست تروریستها بوده اما این که روسها هم با وجود پایگاه طرطوس از این حمله با خبر نشدن نشون از سطح بالای عملیات بوده و ضعف راداری .البته ممکنه کلا شانتاژ خبری بوده و کلا داستان الکی بوده چون امریکایی ها خیلی به اوباما فشار اوردن که برا ازادی گروگانها کاری نکرده ممکنه این خبر سازی برای کاهش فشار بوده.

البته توي منابعشون در مورد هماهنگيهاي ديپلوماتيك صحبت كردن.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چند وقت پیش یادم میاد خبری در مورد عملیات کماندویی ارتش سوریه بیرون اومد .اون زمان بنای ما بر این بود که ارتش سوریه بوده ممکنه همون بوده و کار آمریکایی ها بوده.

زیاد کار سختی نیست دوستان سوریه از طرف اردن عراق و ترکیه عملا نمی تونه توان رادرای بالایی داشته باشه چون دست مخالفین هست و نفوذ چند هلی کوپتر کار سختی نیست اونم برای آمریکا

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بدون شرح.........

BvpYJIqIYAAZYr7_large.jpg

این یعنی شما با یه نسل زامبی روبرو هستین!

بخدا سر بریدن یه مرغ خیلی سخته

دیدن اعدام با طناب دار هم با اینکه طرف جنایتکاره آدم دلش میسوزه

اعترافات ریگی رو ببینید

خودش میگه من موندم ادم یه حیوانی رو میکشه عذاب وجدان میگیره من موندم چجور اینارو میکشتم و عذاب وجدان نداشتم

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تله انفجاری بوده؟ چقد انفجار؟؟؟ جزئیات بیشتری نیست از این خبر؟

بله ، تله ی انفجاری بود ...

ارتش مسیر پیشروی داعش و منطقه ای که قصد داشتن با تعداد نفرات بالا حمله کنند رو شناسایی کرد ؛ و تعداد زیادی تله ی انفجاری برای این کار مهیا کرد و زمانی که داعش با دم و دستگاه و تجهیزات در حال نزدیک شدند بودند، محل مورد نظر رو منفجر و همزمان توپخانه ی ارتش هم هموون نقطه رو زیر آتش سنگین گرفتو حدود 300 وحشی رفتند هوا ...

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عصام زهیرالدین که خوب بود چرا عوضش کردن ؟

در مورد فرودگاه طبقه هم باید گفت نیروی هوایی خیلی خوب کار کرده در دفاع از فرودگاه . نمیدونم چرا در حمله به لشکر 17 و تیپ 93 هیچ کاری نکردن ! کاملا مشخصه که وقتی پشتیبانی هوایی خوب انجام بشه داعش و کلا هر نیروی دیگه ای که فاقد دفاع هوایی خوب هست نمیتونه کاری از پیش ببره . مخصوصا در مناطق بیابانی مثل همین فرودگاه طبقه که جایی برای استتار و مخفی شدن وجود نداره .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بدون شرح.........

BvpYJIqIYAAZYr7_large.jpg

BvpX_dwIMAAJM9t_large.jpg

-------

یه سری فیلم(مستندذ) شبکه ولایت درست کرده با نام وهابی چه خبر!؟....دانلودشون کنین تا بفهمین با چه موجوداتی روبرو هستیم!از نحوه آموزش بچه هاشون برای قتل و غارت گرفته تا خوراکیهاشون!حالتون بهم میخوره!

....فیلماشو دارم تو سیستم ولی خوب ترافیکم داره تموم میشه نمیتونم آپ کنم!

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله ، تله ی انفجاری بود ...

ارتش مسیر پیشروی داعش و منطقه ای که قصد داشتن با تعداد نفرات بالا حمله کنند رو شناسایی کرد ؛ و تعداد زیادی تله ی انفجاری برای این کار مهیا کرد و زمانی که داعش با دم و دستگاه و تجهیزات در حال نزدیک شدند بودند، محل مورد نظر رو منفجر و همزمان توپخانه ی ارتش هم هموون نقطه رو زیر آتش سنگین گرفتو حدود 300 وحشی رفتند هوا ...

به نظر من تو این جور کمین ها یه سری نیروی نفوذی طعمه ها را به مسیر از پیش تعیین شده هدایت می کنند و الا ارتش که علم غیب نداره که اینا از کدوم قسمت بیابون می خوان رد بشن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این فرودگاه طبقه یه خار تو چشم دشمن داعشی هست و موقعی که با مناطق جنوبی که در دست ارتش هست دست بدن به راحتی گلوی داعش رو در مناطق غربی سوریه و حلب فشار میده

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ممنون ولی خودم اینو پیدا کردم
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/324209/%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%86%E2%80%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%AE%E2%80%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1
نتیجه میگیرم اوباما در مطلع نشدن نیرو های سوری از این حمله شعر گفته. والبته نیروهای خودی هم در قبال سکوت امریکایی ها استفاده تبلیغاتی کردن از عملیات امریکایی ها

دوستان خواهشا به این حرف من خرده نگیرند : : : : 

این لینکی که گذاشتین ؛ خبری بود که اگه اشتباه نکنم angz عزیز تو اینجا کار کرده بود و مشرق ازش کپی کرد

بله...

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.