Parviz

تاپیک جامع قطعنامه ها و تحریم های علیه جمهوری اسلامی ایران

Recommended Posts

جناب روحانی و تیم همراهشون برای در قدرت ماندن و داشتن یک امید برای انتخابات مجلس ، نیاز به یک دستاورد داره که باهاش کارناوال رقص  و پایکوبی خیابانی راه بندازه ، علاوه بر این در این دو سال آخر باید جیب های در خارج ایران پر بشوند تا اعقاب این پیرمردهای حاضر حالش رو ببرند .... بنابراین از حالا به بعد هر امتیازی می ده تا یک دستاورد داشته باشه که البته در واقع بهاش رو مردم می پردازند ...‌

جناح های سیاسی ایرانی به تمامی مسایل از دید سود خودشون نگاه می کنند و این رو هم تقریبا همه ی طرف ها می دانند ولی بیان نمی کنند..‌‌

• Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

معاون وزیر دارایی روسیه با اشاره به اینکه خط اعتباری 15 میلیارد دلاری اروپا نه خوب و نه بد است، گفت: قرارداد باید با منافع طویل‌المدت ایران و کسانی که آن را تأمین می‌کنند مطابقت داشته باشد. 

امیدوار باید بود حتی بدون پیش شرط ملاقات هم در این تله اروپا نیفتند دولتمردان -  جایگزین کردن تمام تعهدات اروپا  با یک مبلغ موقت صدقه ای ( بحث میزان مبلغ نیست حتی به کمتر هم میشه راضی شد ولی شکل کار درست نیست - تخفیف تحریم لااقل نه دقیقا یک مبلغ پول به شکل - حالا با این مدتی طی کنید تا بعد - یعنی ساز و کاری که کاملا طرح ریزی شده به تحریم ها و عدم انجام تعهدات اروپا رسمیت ببخشه با هوشمندی ) راهکار حل مشکل برجام نیست فقط خریدن زمان برای افزایش مرگ تدریجی و پشت سر گذاشتن چالش انتخابات برای ترامپ هست. اگر بحث ملاقات هم در وسط باشه که دیگه اصولا همه چیز کنار گذاشته بشه و دربست تسلیم شدن بهتر از فریب خوردن مدام هست.

مبلغ صدقه ای که هم ترامپ را تا انتخابات پیش ببره و هم خدای ناکرده با همین تفکر داخلیون را تامین کننده منافع سیاسی تنها جناح های سیاسی است. فقط اینکه در امریکا منافع ملی خدشه ای بهش وارد نمیشه و قربانی نمیشه ولی در ایران کاملا ابتدا منافع ملی است که پای این تصمیم قربانی میشه.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مدیران و برادران محترم خواهشا سلیقه ای رفتار نکنید .این رفتار مغایر با اصل آزادی بیان و دیدگاه سیاسیت.

یکی دو نظر از حقیر که مشابه نظر دوستمون که دو پیام بالاتر اومده توسط مدیران محترم پاک شده ولی حالا همان تحلیل با همان زبانی که بنده در نوشتار رعایت کردم امده ولی حذف نشده،و این تعبیری ندارد جز اعمال سلیقه در حذف یا عدم حذف پیامها .

فراموش نکنید همین دولتی که نباید ازش انتقاد کرد ،نزدیک هفت ساله ملت رو به خاک سیاه نشونده و همگان چه دوست و چهدشمن میدانند هدف این فشارهای اقتصادی بر ملت پر کردن آستانه تحمل ملت بوده و در ادامه سناریوی سوریه.

همگان میدانند همین دولت که الان نباید بهش انتقاد کرد بجای عزت دادن به مردم ذلت و شرمندگی داد .

همگان میدانند این دولت مافیای دزدی و دست درازی به بیت المال بوده و هست.

همگان میدانند این دولتی که الان نباید از انتقاد کرد جوان و نوجوان و حتی کسانی که حداقل اعتقاداتی داشتن با حربه های خاص خودشون از خدا و پیغمبر و امامان دور کردند که بالاترین مصیبتی بود که بر سر مملکت امام زمان و شیعه علی بن ابیطالب ع وارد شد که برنامه چهل ساله دشمنان و وهابیت نمیتونست انجامش بده.

آمار بالای فساد و فحشا و متعاقب اون نرخ طلاق از برکات این دولت فخیمه است.

فراموش نکردیم همین آقایان چطور فلش ناکارامدی و سو مدیریت خودشون رو طرف رهبر مظلوم انقلاب بردند و ایشان جز صبر و نصیحت بخاطر منافع همه ملت و امام وار لب نزدند و سکوت کردند اجحاف از این بالاتر ؟

همه دیدند رهبر انقلاب چطور بجای آقایان بخاطر عدم وجود عدالت اجتماعی از مردم عذرخواهی کردند هر چند جز در زمان احمدی نژاد که به داد مظلومان رسید عدالت اجتماعی نبوده و جز شعار ملت چیزی ندیدند.

آخه برادران عزیز کجای این دولت درسته که لب نزنیم و از خوبیها بگیم ،چهار سال مردم رو با برجام بازی دادند و همگان دیدند که اخرش چی شد .اگر چه بنده یا هر کس دیگه بخواد بگه میشه چند ساعت نوشت از شاهکارهای اقایان .

اگر قراره حذف کنید این متن رو حذف کنید .از سال86 و شاید زودتر  پیگیر مطالب خوب این سایت بودم و از سال 89عضو شدم سعی کردم بیشتر ببینم و بخوانم تا بنویسم و الحق و النصاف اگه نگم هیچ ولی از اطلاعات ناچیز نظامی که داشتم به واسطه این سایت حداقل بهتر از هیچ شدم و افتخار میگنم در محضر اساتید و دوستان تلمذ کرده و میکنم .

هدف از نوشتن این پیام ابراز گلایه دوستانه بود برای مدیران محترم خواهشا سلیقه ای رفتار نکنید .متشکرم

• Upvote 2
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 hours قبل , alinaderi گفت:

با سلام

مدیران و برادران محترم خواهشا سلیقه ای رفتار نکنید .این رفتار مغایر با اصل آزادی بیان و دیدگاه سیاسیت.

...

سلام

ایکاش نقد خود و یا سوال هایتان را به صورت خصوصی از یکی از مدیران می پرسیدید ، آنگاه به نظرم حتما جواب نقدهایتان را روشن تر دریافت می کردید . اگر شما نقدتتان را به صورت علمی و با دلایل منبعث از مباحث متقن بیان نمایید مطمئن باشید که نه تنها  مطلبی از شما پاک نخواهد شد بلکه کاربران مشتاقانه آن هارا  پیگیری خواهند کرد . توجه کنید اینکه بیاییم سیاه و سفید به وقایع ، گروه ها و جریان ها نگاه کنیم کاملا با یک محیط علمی متضاد است . 

خود من بعضا خیلی صریح نظراتم را در پیام های خصوصی به جناب @MR9 منتقل می کنم اما توقع اینکه همه صحبت هایم درست باشند و یا بدون در نظر گرفتم محدودیت ها و شرایط ، مدل ایده آل ذهنیم پیاده سازی شود دور از انصاف می باشد . 

بنده هم امیوارم روزی برسد که بشود به صورت مستدل و صحیح صحبت هایمان را بدون ایجاد انحراف از مسیر اصلی انجمن بیان کنیم اما برای رسیدن به آن نقطه تمامی کاربران باید تلاش نمایند .

با تشکر و موفق باشید 

پی نوشت - با توجه به متفاوت بودن محتوای پست با عنوان انجمن ، مدیران در صورت صلاح دید آن را پاک نمایند :rose:.

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم