senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شما نصف این پول و به یزدان و کرشتی بده بهتر از این براتون پکیج میبنده!!

همین ست با بهترین کیفیت خیلی کمتر از این قیمت میشه بستش...

به نظرم قیمت خیلی پرته....

به جز شلوار و پیرهن که نسل 3 هستن، بقیه کاملا تو بازار داخلی با کیفیت مناسب و قیمت قابل چونه زدن به خاطر حجم خرید در دسترسه!!!! باقی مونده‌ی پول رو میدی دو تا کوله‌ی مختلف و یه کیسه خواب میگیری و میای....

ملت رو دارن میدوشن خداوکیلی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قیمت دستکش عینک کفش دیگه در بدترین حالت بیشتر از ۳۰۰ تا ۳۵۰ نیست  ((عینک ۵۰  دستکش تمام انگشت نه مثل این نیمه ۶۰  کفش نهایت بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ که اونم نیست تازه ))،ایشون داره یه ست کامل  که شامل پیراهن ((مدل آمریکای نهایت ۱۲۰ )) شلوار ((مدل آمریکای نهایت ۱۰۰ )) جلیقه ((مدل آمریکای نهایت ۱۲۰ )) رو البته نه آمریکای بلکه ساخت چین رو به شما میده ۱۰۰۰/۰۰۰  تومان ؟!؟؟!؟!؟!؟

تنها مزیت این پکیج  :) اینه که من این دستکش و این مدل لباس رو که نو هم هست تو بازار ندیدم همین و بس  حالا ارزش داره که ۳ برابر شما پول بدی دیگه من دخالت نمیکنم

الان همین رو یکی از چین وارد کنه تهش و خونه پرش  اینجا ۱۰۰ تومن براش در میاد ،متاسفانه ممنوع  ، میگن کالای ممنوعه ، و توقیف میکنن

----------------------------------------------

این رو هم اضافه کنم که معمولا وقتی که عکس خوده جنس رو فروشنده میگیره و میذاره شما باز نمیتونین مطمئن باشین که دقیقا همون جنس رو با همون کیفیت بهتون میده حالا این آقا که کلا عکس ری از نت و انشالا از سایت تولید کننده گذاشته که دیگه هیچی

کلا این ست برای بچه های پولداری که با ماشین چند صد تومانی میرن افرود و میخوان جو خفن بودن بگیرن توصیه میشه

شما تا دستکش رو دست نکنی هیچوقت نمیتونی از ظاهرش بفهمی که مناسبت هست

ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا جنس هایی اینجوری بدلیل تنوع بازار و انواع اقسام مدل های اصل و بدل حتما باید خودت از تزدیک ببینی و مقایسه کنی!

اگه یه خبره اینکار هم همراهتون باشه که چه بهتر!!

یزدان من اگه این بوت و بخوام بگیرم تو بازار چقدر پام وایمیسه؟؟

http://esam.ir/itemView.aspx/582000/%D8%A8%D9%88%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-Tag-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B5%D9%84.htm

ویرایش شده در توسط Persian_ranger
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا جنس هایی اینجوری بدلیل تنوع بازار و انواع اقسام مدل های اصل و بدل حتما باید خودت از تزدیک ببینی و مقایسه کنی!

http://esam.ir/itemView.aspx/582000/%D8%A8%D9%88%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-Tag-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B5%D9%84.htm

من تو بازار دیدم تازه طرف گرون میداد میگفت ۱۵۰

ولی تو گمرک ارزونتره  ، جالب نیست مخصوصا برای طرف شما با این قیمت ((۱۵۰ )) بهتر هم میتونی بخری ولی اگر بخوای بهترین رو بگیری  به قول ادیب بوت ۲ فصل مثل ماله من بگیر  که میشه نهایت ۲۰۰  البته بعضا ۲۵۰ هم میدن که ما فقط تشکر میکنیم ازشون و با یه دست دادن از حضورشون مرخص میشیم  ۴ فصلشم تقریبا هول هوش ۳۵۰

حالا برای اینکه یکم اذیتتون کنم  من کفش خودم رو سال ۸۲ فکر کنم بود که گرفتم ۲۲ تومن  :)) همین بوت ۴ فصل هم ۴ سال پیش پسر داییم ۸۰ خرید با اینکه ماهی ۲ بار داره شدید با اون پاهای  . . . ازش کار میکشه هنوزم سالمه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از چه نظر میگی به درد نمیخوره؟؟

من برای کوه و بیرون طبیعت گردی نمیخوام، واسه اون یه کاترپیلار نیم بوت دارم تانک big_grin

همین برای استفاده روزمره و نهایتش دیگه یه روز بارون باشه پام و خیس نکنه میرم بیرون بپوشم همین!

من بیشتر از طرحش خوشم اومده...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دقیقا بزرگترین دلیلی که من میگم به دردت نمیخوره مخصوصا برای اونجا همینه که مثل بنز آب جذب میکنه  چون تادلتم بخواد ابر داره آب رو نگه میداره بیرون نمیده ،حالا شما اونجا زیر بارون بپوش تو آبم برو دیگه هیچی

شما یا باید یه بوت مثل کلمبیا من بخری که هم خیلی ساق بلند باشه و هم کاملا تا بالای ساق ۱۰۰ %ضده آب باشه  یا یه چیزی بگیری مثل همین بوت های آمریکای دو فصل من که درسته خیس میشه و یه کمی آب از اون دوتا منفذ واردش میشه ولی درجا هم خشک بشه و اصلا آب رو تو خودش نگه نداره

این برای تو شهر یا پیاده روی تو خاکی خوبه چون کفه کفش خیلی نرمه برای تپه ماهور کوه نمیتونه مناسب باشه ،کفی کفش  در حد یه کفش سبک اسپورت نرم انعطاف پذیره

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عینک و بوتش که اصلا مالی نیست!

من بوت های یزدان و نظامیان آمریکایی رو میپسندم!

ولی از لباس هاش و جلیقش نمیشه گذشت 1واقعا قشنگ و مدرنه ایکاش از اینها هم وارد بازار میشد :(

قیمتش اصلا منطقی نیست

جلیقه شاخی هم داره....

استتارش هم دیگه چیزی نگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب اگه اینجوری باشه که از همین نیم بوت خودم استفاده میکنم

3 ساله دارمش... مثل چی ازش کار کشیدم تابستون و زمستون!!!

الانم خسته شدم انداختمش یه گوشه :straight:

http://www.catfootwear.com/US/en-US/Product.mvc.aspx/21159M/45496/Mens/Mens-Argon-Composite-Toe-Work-Shoe?dimensions=0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فکر کنم صابرین از عینک های ساخت صنایع اپتیک اصفهان استفاده میکنه :

البته تکاوان دریایی ارتش هم از این نوع عینک استفاده میکنن تو مستند کلاه سبز ها بیشترشون این عینک ها رو داشتن

http://mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/6/31/215124_829.jpg

http://s3.picofile.com/file/7480284836/wfjo8yiotznumeeims2.jpg

shiraz711_71800-578134213.jpg

thumb_shiraz711_71800-578134214.jpg thumb_shiraz711_71800-578134212.jpg thumb_shiraz711_71800-578134211.jpg thumb_shiraz711_71800-578134215.jpg

کسی از کیفیت و قیمت این مدل اطلاعی داره ؟

همین تک مدل هست ؟

سایز بندی داره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب اگه اینجوری باشه که از همین نیم بوت خودم استفاده میکنم

3 ساله دارمش... مثل چی ازش کار کشیدم تابستون و زمستون!!!

الانم خسته شدم انداختمش یه گوشه :straight:

http://www.catfootwear.com/US/en-US/Product.mvc.aspx/21159M/45496/Mens/Mens-Argon-Composite-Toe-Work-Shoe?dimensio

همین بچسب ولش نکن

اون دلتا ها هم بدی نیست من اگر ۱۰۰ ۱۲۰ بتونم جای پیدا کنم میخرم که این کفشم رو دیگه نپوشم نو بمونه :)

این ست چینی هم ((پیراهن شلوار جلیقه )) اگر یکی وارد کنه تو گمرگ خیلی هم بیرحمانه قیمت بزنه نهایت ۳۰۰ تومن میشه پس عجله نکنید شاید تا چند ماه دیگه یه تعداد از چین وارد کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی از کیفیت و قیمت این مدل اطلاعی داره ؟

همین تک مدل هست ؟

سایز بندی داره ؟

اینو تو ایسام زده بود فکر کنم 300 تومن ! البته الان دیگه نیست

تو بازار هم فکر نکنم باشه مخصوص نیروهای مسلح هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همین بچسب ولش نکن

اون دلتا ها هم بدی نیست من اگر ۱۰۰ ۱۲۰ بتونم جای پیدا کنم میخرم که این کفشم رو دیگه نپوشم نو بمونه :)

این ست چینی هم ((پیراهن شلوار جلیقه )) اگر یکی وارد کنه تو گمرگ خیلی هم بیرحمانه قیمت بزنه نهایت ۳۰۰ تومن میشه پس عجله نکنید شاید تا چند ماه دیگه یه تعداد از چین وارد کردن

این لامصب بخاطر اون فلزی که رو پنجه اش داره یکم سنگینه بدرد خیابون و استفاده طولانی مدت نمیخوره

ی روز میام تهران خفتت میکنم میبرمت گمرک :straight:

همین و بابل دیدم یارو میداد 550!!

اونورا از اینا هم گیر میاد؟

http://www.catfootwear.com/US/en-US/Product.mvc.aspx/25852M/59397/Mens/Mens-Argon-Hi-Waterproof-Composite-Toe-Work-Boot?dimensions=0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مقابل آب باید بگم افتضاحه ، همون طور که قبلا هم گفتم چسب کاریش مزخرفه

فقط شکلش قشنگه ، قیمتش هم یه ماه پیش 120 بود تو گمرک البته من چونه نزدم اما ممکنه 110 هم بدن اگه وسایل میخوایی از قسمت پایین گمرک بخر چون ارزونتر میدن

قسمت بالای گمرک خون جد اندر جدشونو میکشن رو جنس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه برای کت باید بریم  بغل ساختمون پلاسکو  ،اونجا که باشه اینجا حتما هست ، ۴ تا مغازه هست که فقط کت میفروشن

برای جلوگیری از اسپم  :)

مشک آب من که فکر کنم عکسش تو صفحه ۱۸ بود  بعد از اورهال و تیونینگ  :)  ((در راستای همان ما میتوانیم جناب مهدی آرمی ))

http://8pic.ir/images/pp2nhv4f3gqo92trbtvo.jpg

اگر عکس منتقل بشه ممنون میشم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یزدان تصاویر جدید عینکتو هم بذار فک کنم خیلی قشنگتر شده باشه...

و اینکه با چی رنگش کردی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.