senaps

توهین سرباز امریکایی به نیروی پلیس عراق....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='100' timestamp='1374953038' post='324531']
[quote name='BattleMaster' timestamp='1374944512' post='324477']
[quote name='100' timestamp='1374938756' post='324466']
[quote name='BattleMaster' timestamp='1374938439' post='324463']
معلومه از اراذل و اوباش لش خیابونا امریکا بوده از سر بی پولی رفته توی ارتش و الا یه ارتشی تحصیلکرده در هیچ یک از ارتشهای دنیا ... همچین شخصیتی هرزه ای نداره !
[/quote]

سلام
ربطی به تحصیلات و سطح امکانات و سواد نداره .... برای مثال از نظر بنده ول دهن ترین ایرانی ها ، همون ساکنان شهر پر ادعا هستند ....
[/quote]

چیرو با چی مقایسه کردی ! من از فرهنگ محصلان دانشگاه نظامی میگم و شما از فرق دهاتی با شهری ؟
[/quote]

همون محصلان دانشگاه نظامی هم اگه شعور نداشته باشند ، بیشتر فحش می دهند و با حالتی طلبکارانه تر ...
[/quote]

اگر کسی واقعا تحصیلات نظامی دیده باشه ( یعنی در دانشکده های تعلیمات نظامی و افسری پذیرش شده باشه ) با فحش سربازان تحت امرش رو تعلیم نمیده و با عقلش تدبیر میکنه !

مطمئن باش تربیت افسران و درجه دارن در اولویت امر برای فرماندهی صحیح زیر دستان هست ! در هیج کجای تعلیمات نظامی روتین شما نمیبینید که تاکید کنه یگان و واحد خودتون رو با فحش و ناسزا منظم کنید ... مقتدر بودن فرماندهی به این نوع برخورد نیست ! اگر یکی از همین عراقیهای بدبخت مقداری انگلیسی بلد بود سر فرصت حساب اون یانکیرو میرسید ! و اون یانکی رذل هم میدونست داره با یک مشت آدم بیسواد برخورد میکنه که هیچکدوم از حرفهاشو نمیفهمن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این یارو هم یکی از همونهایی هست که همیشه قلدری بازی در میاورده و میاره و فرمانده ش هم اینو فرستاده تو این جهنم . تو عراق و افغانستان معمولا کسانی رو که مثل این یارو باشن میفرستن تو بدترین جا تا دیوتیشون رو دیسرو کنن . این هم زده به سیم اخر .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی ارتشی ها خودمون توی خدمت هم با سربازای بی نوای خودمون از گل لطیف تر نمیگن؟ :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1374990043' post='324562']
یعنی ارتشی ها خودمون توی خدمت هم با سربازای بی نوای خودمون از گل لطیف تر نمیگن؟ :-(
[/quote]

ممکنه

حتی دو برادر در یک خونه ممکنه برادر قویتر بی ادبانه و قلدرمآبانه برخورد کنه . و یا حتی زن و شوهر در یک خونه و زندگی مشترک احترام همدیگه رو خدشه دار کنن . عیب هست ولی چندان مهم نیست

اما اگه یه غریبه بیاد تو خاک کشور که حکم ناموس رو داره و ورود زورگویانه و غیرقانونی تجاوز معنی میشه ، و پر روئی و بی ادبی کنه و طرف هیچکاری از دستش برنیاد و از ناچاری سرش رو بزیر بندازه معنیش خیلی فرق میکنه ویرایش شده در توسط rasoolmr

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1374995222' post='324566']
[quote name='Maldini' timestamp='1374990043' post='324562']
[/quote]

ممکنه

حتی دو برادر در یک خونه ممکنه برادر قویتر بی ادبانه و قلدرمآبانه برخورد کنه . و یا حتی زن و شوهر در یک خونه و زندگی مشترک احترام همدیگه رو خدشه دار کنن . عیب هست ولی چندان مهم نیست

اما اگه یه غریبه بیاد تو خاک کشور که حکم ناموس رو داره و ورود زورگویانه و غیرقانونی تجاوز معنی میشه ، و پر روئی و بی ادبی کنه و طرف هیچکاری از دستش برنیاد و از ناچاری سرش رو بزیر بندازه معنیش خیلی فرق میکنه
[/quote]
نمیدونم چند روز پیش برنامه ماه عسل شبکه 3 رو دید یا نه
با سه تا رزمنده بومی خوزستان صحبت میکرد..یکیشون گفت بعد اسارت ما رو بردن توی میدون شهر بصره/وسط میدون ما رو خوابوندن
بعد یه ارتشی با بلندگو به مردم گفت اینها همون ایرانی ها هستن که بچه ها و براداران تون رو می کشند...مردم هم ریختن و با مشت و لگد و چوب ما رو کتک زدن
در حالی که همه مون کاملا مجروح بودیم و توان تکون خوردن نداشتیم!!

بعد اون رزمنده گفت الان این بلایایی که سر عراقی ها میاد یه جورایی مکافات عملشون هست!

منم با این رزمنده تا حدودی موافقم fi_lone_ranger ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی من موافق نیستم یه رزمنده دیگه تو شبکه ی مستند تعریف میکرد میگفت وقتی صدام اسرا رو برد کربلا سوار اتوبوس که بودن مردم به گرمی ازشون استقبال کردن و خیلی باهاشون مهربون بودن ویرایش شده در توسط reza2250
  • Upvote 2
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی خیلی ببخشید ولی یه جورایی داریم آب پاکی و قداست میریزیم سر عراقیها
همونن سه برادر رزمنده ماه عسل حرفهایی زدند که بغض بیخ گلوی ادم گیر میکنه
فققط اونا نگفتن فیلمها و تصاویری که اون سالها حتی تلویزیون خودمون هم نشون میداد اینا رو ثابت میکنه
همون سه رزمنده که اسیر شده بودن و عراقیها پای یکیشونو هم فقط به جرم عرب زبان بودن قطع کرده بودن چنان تعریفهایی از وحشیگری این حیونهای پلید میکردن که هر انسان منصفی دلش به درد میومد
جالبه
همون رزمنده ای که پاشو بریده بودن با لباس عربی اومد اما از همه داغتر و شاکی تر بود
اسم یک افسر عراقی رو هم گفتن که اگر اشتباه نکنم عباد اسمش بود که همه اسرا رو به قصد کشت کتک میزده و دست یکی از همون برادرا رو در سه جا شکونده بود
نه عزیز من حالا که خوردن به پیسی دارن ژست میگیرن
یادمه در یکی از برنامه های روایت فتح نشون میداد که یک گروه عراقی چطور بچه ها رو لت و پار کردن و چطور بدن تکه تکه شده و پر تیر و ترکش بچها رو میرختن زمین و وقتی با تفنگ 106 تونستن مقاومتشونو بشکونن اونقوت یه بشقابو با تمثال مولا بالا گرفته بودن و انا مسلم انا شیعه سرمیدادن

یک کم تاریخ دفاع مقدس رو بخونیم بد نیست
میدونین سر یکی از بهترین خلبانامون جناب سید علی اقبالی دوکوهه چی اوردن ؟
نمیدونین؟
ایشونو بعد از زدن جنگنده اشون میگیرن و بعد چون حاضر نمیشه به انقلاب و نظام توهین کنه به دو خودرو میبندنش و از وسط نصفش میکنن
آره همین برادران شیعه عزیز تر از جان امروزمون
توی همین مناطقی که ما الان داریم خروار خروار دلار خرج میکنیم

کم نیستن خلبانایی که با چر فرود اومدن اما همین براردران بسیار مظلوم و مهربون و دلسوز یا در هوا زدنشونو یا به محض فرود کشتنشون

همون برنامه ماه عسل جناب آقای فریسات ( همون رزمنده عرب زبان که پاشو بریده بودن ) گفت که توی اون میدون مردم شیعه بصره ریختن سر مجروحینی که دراز کشیده بودن و نای حرف زدن هم نداشتن
ایشون گفت اکثرا آذری بودن بچه های ما و اونا فکر نمیکردن کسی بینشون باشه که حرفاشونو بفهمه
اما ایشون همزبون خودشون بودن و همه چیزو گفتن
و همچنین گفتن که 27 نفر بودن اما ده نفرشون زیر مشت و لگد مردم توی میدون شهید میشن
ده رزمنه مجروحی که اسیر شدن
کم نداشتیم رزمنده هایی رو که بجای سیبل گذاشتن جلوشونو و بهشون تیراندازی کردن
کافیه پای درد دل آزادگان بشینین

کافی خاطرات به جنگ رفته های واقعی رو مطالعه کنین خاطراتی که اونروزا نوشته شده
نه [b]" چیزهایی که امروزه برای تطهیر عراقیها داره میاد بیرون "[/b]

گفتین یکی امریکایی به همسر یه نظامی ایرانی تجاوز کرده ( اونم به روایت پدر یکی از دوستان شنیده از فلان )
خوب اگر فرض بگیریم که این صحیح باشه که احتمالش هم بعید نیست خیلی بد توهین آمیز و خون به جشو آره و هیچکس نمیتونه قبولش کنه
اما
چند مورد تجاوز به دختران ایرانی توسط عراقیها ( همین برادران عزیزترازجان امروز ) گزارش شده
میدونید دخترهای ایرانی رو بعد از تجاوز بهشون میکشتن و میبستن رو درخت و بگردنشون پلاک آویزون میکردن که چند بار و یا چند نفر بهشون تجاوز کردن ؟
خوندین خاطرات اون خلبانی رو که ماجرای آزادسازی خواهران عضو بهداری رو تعریف کرد که چطور عراقیهای حیون صفت اونقد بهشون تجاوز کرده بودن که دچار اختلالات روحی روانی شده بودن؟
خونیدین یا نه؟
خیلی فجایع این حیونهای کثیف و پلید انجام دادن
فکر کردین الان خیلی تغییر کردن؟
نه گلم
عراقی ها اون چیزی نیستن که بخوایم کثافت کاریهاشونو آب بکشیم فقط به این حکم که شیعه ان
این 8 سال ما با هوا و دار و درخت و سنگ توی عراق نجنگیدیم
کردهاش که بیشترشون طرف ما بودن میمونه حدود 80 و خورده ای درصد که با علم به اینکه در عراق بیش از 70 درصدشون شیعه بوده و هستن حدود 85 -90 درصد ارتش عراق رو شیعه حا تشکیل میدادن و دست بر قضا بدترین و پلیدترین کارها رو هم همین دسته مرتکب شدن

برادرم
من سگ هیچ ایرانی رو در ردیف عراقی و انگلیسی و روس و آمریکایی قرار نمیدم
قرار نداده و نمیدم و نخواهم داد
برای من هم میهن یعنی ناموس
یعنی شرف
یعنی غیرت
یعنی یک کلوم دلیل زندگی
و هر اجنب کثیف و آشغالی که به میهنم و کشورموم و هم میهنانم نظر سویی داشته باشه برای من دشمنه
و اونایی هم که در حق کشورم و مردمش خیانت کردن به هیچ وجه نمیتونم بخشم و تطهیرشون کنم و آب پاک بریزم سرشون
وبه همین خاطر نمیام و نخواهم اومد برای برادران عزیز تر از جان عراقی امروز برخی ها، چشممو به اونهمه تجاوز به خاک و میهن و ناموس کشورم ببندم
اونقد بی غیرت نشدم هنوز
هنوز اونقد به تعصب و به همیت نشدم
هنوز اونقد بی شرف و به صفت نشدم
خداروشکر هنوز سرسوزن شرف و غیرتی تو رگهام مونده که متجاوزین به میهنمو تطهیر نکنم
هنوز هم داغ خرمشهر و بستان و هویزه و سوسنگرد و .... رو دلم مونده
هنوزبغض اونهمه نامردی و تجاوز و وحشیگریشون رو گلوم سنگینی میکنه
هممون
هممونم
هممون یه سر به مزار شهدای شهرتون بزنیم بد نیست
هر شهری هستیم
و یا هر روستایی
یه نیگاه به اونهمه گل پر پر شده بندازیم ، میدونین کی پرپرشون کرد ؟
همین براردران عزیزتر از جان امروزمون
همونایی که توی زندوناشون اجازه برگزاری مراسم عاشورا و تاسوعا رو هم به هم میهنان من نمیدادن
همونایی که میکوشیدن اسرای ایرانی رو به بیبندوباری بکشونن
همونایی که رفتاری بدتر از حیون با هم میهنان در بند من داشتن
همونا یی که با شلاق و کابل از اسرای ایرانی پذیرایی میکردن
همونایی که ناجوانمردانه با بمبارناشون مردم بی دفاع رو بارها و بارها وبارها به خاک و خون کشیدن و براشون مسجد و بیمارستان و مدرسه و خونه ،هیچ فرقی با پادگان نداشت
اونا رو نمیشه تطهیر کرد
همونایی که بمب شیمیایی رو مثه نقل و نبات ریختن سر مردم کشورم
علی شیمیایی ، شیعه بود نه؟ اونم تطهیر کنم؟
اونهمه جنایتشون طی 8 سال
اونهمه تجاوز اونهمه کشتار
اونهمه حیوان صفتیشون
هیچ وقت
هیچگاه
به هیچ وجه

اونا تطهیر شدنی نیستن اگر همه آب زمزم رو هم رو سرشون خالی کنی

سگ با آب دریا پاک نمیشه
نجس نجسه
میخواد اسمش اسراییلی باشه
میخواد عراقی
میخواد
روس
میخواد انگلیسی
میخواد آمریکایی
هرکی
هرکجا
هروقت
به میهنم تجاوز کنه
به هم میهنم
به خاک کشورم
به فرهنگ و دین و باور و ارزشها
برای من پلید بوده
هست و خواهد بود

از همه بابت لحن تلخ و تندم پوزش میخوام
هروقت به جنایتهای اون خوکها فکر میکنم آتیش میگیرم
میخوام منفجر شم
از همه پوزش میخوام ویرایش شده در توسط elo
  • Upvote 17
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
اگر به تاریخ این شیعیان عراق مراجع شود خیلی چیز ها شخص می شود ماجرا هزاران نامه به ابا عبدالله الحسین (ع) را که هم می دانیم .ماجرا های که بر سر مولایی متقیان حضرت علی (ع) اوردند .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از الو ی گرامی، باید به این نتیجه برسیم که حقشونه اینجوری بهشون توهین بشه و بزنن تو سرشون!!!!
البته هدف من از زدن این تاپیک، نشون دادن رذالت این امریکایی ها بود نه مظلومیت عراقیون!! و صد البته به بی‌عرضه بودن عراقیون هم اشاره کرده‌ام....
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375087042' post='324806']
با تشکر از الو ی گرامی، باید به این نتیجه برسیم که حقشونه اینجوری بهشون توهین بشه و بزنن تو سرشون!!!!
البته هدف من از زدن این تاپیک، نشون دادن رذالت این امریکایی ها بود نه مظلومیت عراقیون!! و صد البته به بی‌عرضه بودن عراقیون هم اشاره کرده‌ام....
[/quote]

اصل مطلب همینی بود که گفتید

اما چه کنیم اگر که کسی برای دفاع از آمریکایی باید از رزمندگان مظلوم و شهدای بزرگوار و با عظمت خودمون مایه بزاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1375099602' post='324861']
[quote name='senaps' timestamp='1375087042' post='324806']
[/quote]

اصل مطلب همینی بود که گفتید

اما چه کنیم اگر که کسی برای دفاع از آمریکایی باید از رزمندگان مظلوم و شهدای بزرگوار و با عظمت خودمون مایه بزاره
[/quote]

اول کلام سلامدوم کی از امریکایی ها دفاع کرد ؟کجا؟وجدان بیدارمونو بیدار تر کنیم و متنها رو بخونیم و ببینیم کی از آمریکای ها دفاع کرد اونم با پیش کشیدن قداست رزمندگان و شهدا؟کی ؟کدوم پست بی شرفی اینکار رو کرد و با بازی با بزرگواری این عزیزان سعی کرد اون خوکها رو تبریه کنه و ازشون دفاع کنهاگر من اینکار رو کردم بینهایت پست و بی شرفم و اگر شما دارین مغلطه میکنین و از زیر سوال رفتن براردران عزیز تر از جان عراقی بخودتون میپیچین که شما....قضاوت با وجدانهای بیدار و با شرف
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود غیر از نصف کردن اون خلبان توسط دو ماشین هیچ کدوم از حرف های دیگه تونو جایی نشنیده بودم اگر اینا واقعیت داشته باشه که داره نمیشه اون رو به کل ملت عراق نسبت داد بالاخره اون زمان تبلیغات زیاد بوده اشخاصی هم بودن که تحت تاثیر قرار میگرفتند مثلا به این دو مورد توجه کنید:
حمید علیمی یه خاطره تعریف میکنه میگه وقتی تو نجف بودم و از حرم حضرت علی (ع) خارج شدم نشستم و به سمت حرم سجده کردم و خاک اونجا رو بوسیدم همون موقع بود که سه چهار نفر ریختن سرم و حسابی کتکم زدن و بقیه ی ماجرا...
و یکی از اقوام ما که از طرف دانشگاه برده بودنشون کربلا از خون گرمی مردم اونجا و رفتار شایسته اونها با ایرانی ها صحبت میکرد
خب حالا میشه رفتار اول رو به کل مردم عراق نسبت داد؟رفتار دوم رو چطور؟
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...

رگ های گردنتون حسابی می گیره ...

این عراق همون عراقی هست که می گن اونقدر بدن که حضرت ولی عصر اونقدر ازشون می کشه که حتی بعضی از طرفداران ایشان به ایشان شک می کنند تا حضرت نامه ای از حضرت محمد رو به ایشان نشان می ده ....

این جریان مجازات مردم تو عراق از همه جا شدیدتر هست ( تا اونجایی که من خوندم !! ) ...

بگذریم ولی زیادی رگ گردنتون نگیره .... این پول خرج کردن ها هم برای اینه که خودشون رو به خودشون مشغول کنیم وگرنه باز رگ سردار قادسیه بودنشون می گیره و باز همون قضایا ...

کلا برای اکثریت مطلق اعراب ، عرب بودن شرط اولی و اصلی هست و بعد می روند سراغ دین و مذهب و اینگونه مسایل .... از ما گفتن بود ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه که آدم چشمهاشو نبنده و هر چی از دهنش دراومد بگه
اگر همین حرفها رو مثلا یک عمانی درباره ارتش ایران بگه و اونها رو به همه ایرانیها تعمیم بده، احتمالا رگ گردن ما هم بگیره
همه جا خوب و بد داره
آمریکایی و انگلیسی و عراقی و فارس و عرب..
شاید اگه سری به بعضی گلزارهای شهدا بزنید و تصاویر مجاهدان عراقی رو ببینید، درباره پست آقا رضای 2250 تجدیدنظر کنید
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.