senaps

توهین سرباز امریکایی به نیروی پلیس عراق....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='hightech' timestamp='1375115731' post='324911']
خوبه که آدم چشمهاشو نبنده و هر چی از دهنش دراومد بگه
اگر همین حرفها رو مثلا یک عمانی درباره ارتش ایران بگه و اونها رو به همه ایرانیها تعمیم بده، احتمالا رگ گردن ما هم بگیره
همه جا خوب و بد داره
آمریکایی و انگلیسی و عراقی و فارس و عرب..
شاید اگه سری به بعضی گلزارهای شهدا بزنید و تصاویر مجاهدان عراقی رو ببینید، درباره پست آقا رضای 2250 تجدیدنظر کنید
[/quote]

سلام
بحث بر سر تطهیر نکردن ارتش بعث عراق هست ... نه بر سر عراقی ها .... عراقی ها تا اونجایی که من می دانم یا سیاه سیاه اند یا سفید سفید ... نمونه ش همین حامیان حرم حضرت زینب ( ع ) ...

البته پدیده ی نژاد پرستی آفتی هست براشون که از اون بالا شروع می شه و به سطح پائین می رسه ،، یکی از عوامل درگیری های زیاد اعراب با همدیگه همین قبیله گراییشون هست که مثلا تو یک شهر هم نمی تونند همدیگه رو تحمل کنند ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الو جان برادر من ناراحت نشید تو رو خدا.....
من نگفتم که شما دارید کسی رو تطهیر میکنید....!!!
عرض کردم که تاپیکی که بنده فرستادم، در خصوص اخلاق و رفتار عامریکایی هاست که بعضی ها فکر میکنن امریکایی ها فرشته‌ی اسمونین که رو زمین میان و به داد مردم میرسن....!!!

نه اینکه شما دارید سرباز های عراقی یا امریکایی رو تطهیر میکنین!! ....

اعصابتون خورده ها! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز جناب رضا 2250 بجز ماجرا نصف کردن شهید والا مقام اقبالی
ماجرای هدف قرار دادن خلبانان در حین سقوط و یا کشتنشون توی همین سایت خودمون هست میتونین تحقیق کنین و بخونیدشون
ماجرای بمباران مسجد و مدرسه و مصلی رو اگر نمیتونین باور کنین مراجعه کنین به کتابهای روز شمار جنگ موسسه تحقیقات جنگ سپاه
ماجرای تجاوزها به زنان ایرانی و و غارت اموال ایرانی ها رو هم به همچنین
ماجرای تجاوز به پرستاران ایرانی رو اگر اشتباه نکنم در مجله صنایع هوای یکی از خلبانان تعریف کرده بودند که وقتی از سنندج میخواستن با سی 130 برگردن و تعدادی از خواهران پرستار رو که رزمندگان اسلام از دست اون نجاستها نجات داده بودن همراهشئون بوده با یه تیم از تکاوران نیروی زمین ارتش که داشتن از ماموریت برمیگشتن در همین حین یک گروه عراقی رو یوار سی 130 میکنن که پرستاران ایرانی ، خواهران من و تو ، خواهران همه ما ایرانی ها با دیدن اونها دچار وحشت و ترس و استرس و ... میشن و یکی از اونامیگه که .......
خونم به جوش اومده نمیخوام تکرار کنم که چی گفته
...
توی نیت هم چندین جای دیگه اینو خوندم
دیگه کجاش مشکل دارین
ماجرای شکوندن دست اسیران ایران ف کتک زداناشون و قتل ایرانیها و سعی در به ابتذال کشوندنشونو که اظهر من الشمسه و همه جا بیان معیانه البته برای کسی که بخواد ببینه و بشنوفه
ماجرای شهید کردن ایرانیهای زخمی و اسیر شده رو هم که ماه عسل آزاده سرافراز فریسات تعریف کردن
یعنی برای بمباران شیمیایی چه جبهه ها و چه غیر نظامی ها شما تا حالا چیزی نشنیدی که میگی فقط ماجرای دو نیم کردن شهید اقبالی رو شنیدی؟
اینهمه جانباز شیمیایی رو ندیدی؟

بیش از اون و پیش از اون هم هزاران بار از این تعریف ها . اسناد بوده هست و خواهد بود
منتها وقتی بخوایم یکی رو تطهیر کنیم چشم رو هرچی که میخوایم میبندیم

و برارد بزرگوار جناب های تک
کسایی که روبروی ما میجنگیدن 90 درصدشون شیعه بودن
همینهایی که امروز شما سنگشونو به سینه میزدین همونایی بودن که بمب و موشک و شیمیایی ریختن سر مردم
همونایی هستن که به ایرانی میگن مجوس
میگن حشره
میگن مرتد

همونایی هستن که در سخنرانی همه بزرگان این مملکت از بنیانگذار انقلاب تا رهبر معظم و بزرگوار فعلی با لفظ " کفار " و نبرد اسلام علیه کفر از جنگمون یاد میشد
جبه های حق علیه باطل و اسلام علیه کفر
جالبه اونا هم اونور دقیقا میگفتن رزمندگان اسلام علیه کفار مجوس!!!
حالا بعد از جنگ چی شد ؟ عراقی ها به یکباره و طی یک مراسم دسته جمعی از کفر و باطل بودن توبه کرده و استغفار نمودن و مسلمان و برادر شدن؟
نه برادر من
همین چند سال پیش 6-7 سال قبل ، سر بحث چاه های نفت شماره 4 مرزی باز چه زجه موره ای راه انداختن که ای جهان عرب ایران داره اموال یک کشور عربی رو بالا میکشه
پاش بیوفته باز هم فیلشون یاد نهاوند و قادسیه میکنه
جناب 100 کاملا واضح فرمودن ، بنده تا اون مرحله نه عقب برگشتم و نه به آینده رفتم ، فقط از سال 59 به بعد رو بررسی کردم
زمانی که اونا به خاک این کشور تجاوز کردن
به فرهنگش
به مردمش
به اعتبارش به همه چیزش
جالبه جناب رسول ام ار
پست قبلتون نوشته بودین کسی که به زور وارد یک کشور بشه بهش چی میگن؟
عراق با دعوت نامه الهی فدایت بشم وارد کشور من و ما نشد
نیومد عید دیدنی
نیومد به زنان و مردان و کوچک و بزرگمون احترام بزاره
اومد برای تجاوز
توهین
بی حرمتی
کشت و کشتار
اینها همشون در وحله اول زبون و ملیت اصالتشون براشون مهمه
جهان عرب دارن نه جهان اسلام
یاسر عرفات رو یادمون رفته یا محمد مرسی یا همین حماس و فلسطین؟
میدونی همین سوریه ای که امروز هم شما و هم من داریم براش جلز و ولز میکنیم زمان جنگ فقط تا زمانی از ما حمایت می کرد که عراق تو خاک ما بود و همین که پامونو گذاشتیم خاک عراق حمایتشو قطع کرد و حتی واردات نفت زیر قیمتش از ما رو قطع کرد فقط نفت مجانی رو تحویل گرفت؟
اونا اولویتشون عربیته برادر من
عربیت
من امروز دارم برای سوریه ای خون دلم میخورم و دست به دعا بدرگاه خدا شدم که میدونم همین بشار اسد هم اگر پای رابطه عربیت ایرانیت بیوفته حتما پشت عربیت رو خواهد گرفت ، بعثیه نه؟

برادر من
من سگ ایرانی رو شرف میدم به هرکسی که به این کشور تجاوز و توهین کرده
نگفتم هم همه دنیا ف نقشه جغرافیا هم برنداشتم بگم همه دنیا
اگر این استدلال شماست که بخاطر کار یک ارتش یا یه سیاستمدار نباید همه اون کشور رو توهین کرد
چرا صبح ظهر شب درمسجد و خیابون و مدرسه و دانشگاه میگین مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل مرگ بر اسراییل
مگر نه اینکه اونا هم خیلی از مردمشون با کارهای دولتهاشو.ن مخالفن و قبول ندارن ؟
اونجا رو چی؟
با حمایت همه علما و یسیاسیون و حتی رهبری هم این شعارها داده میشه
یعنی شما با این فلسفه اتون میگین اشتباهه؟
نه برادر من
اسراییل و عراق و آمریکا و انگلیس و روسیه و بتازگی چین
خون این مملکت و مردمش رو دوشیدن و نوشیدن
تاریخ این سرزمین پره از تجاوزهای این گروه
مغول و یونانی و عرب و ترک
تاریخی بودن و نمیخوام نقب بزنم به اون روزگار تلخ و سیاه
اما همین از جنگ جهانی اول و دوم به اینطرف
آمریکا و انگلیس و روسیه و اسراییل و عراق
بتازگی هم که ملت معظم چین دارن مارو تلکه میکنن و به بهانه تحریم بیت المال ما رو غارت میکنن

خیلی جالبه
یه سایت دیگه روز شهادت دریادلان ناوچه جوشن و سهند یکی از هم هم میهنان من بجای اینکه تصویر شهدای کشورمو قرار بده تصویر خلبان و کمک خلبان هلیکوپتر آمریکایی رو با عنوان دمموری آف ...
گذاشته بود وقتی من اعتراض کردم متهم شدم به توهین به ملت شریف و بزرگوار آمریکا
کسی هم هواپیمای مسافر بری و ناوهای ما و اسکله های اتش گرفته واینهمه ترور تحت حمایت آمریکا و حمایتهاش از دشمنانمونو ندید
اونجا وامصیبتا برای آمریکا راه افتاد اینجا وامصیبتا برای عراق

دارم به این نتیجه میرسم این کشور جای ما ایرانی هایی که دلمون برای ایران و ایرانی میسوزه و نمیخوایم سنگ یه بیگانه با هرنامی رو به سینه بزنیم نیست
اینجا یا جای اوناییه که فارسی زبون مادریشونه و عشقشون امریکاست
یا جای اوناییه که فارسی رو با لهجه عربی بلغور میکنن و عشقشون عربا
ایرانی ها هم که باید این وسط با بمب شیمیایی و موشکفراگ و اسکاد و بمبارنهای جنگ شهری و ... قلع و قم شن و برن اون دنیا

300 هزار جوون پر پر شده میهنمو ول کنم و اینهمه جانباز در حال پریدن و پر پر شدن رو نبینم برم قبر مجاهدین عراقی رو ببینم
شبیه این مجاهدین عراقی قبر مجاهدین ایرانی هم توی عراق هست با نام مجاهدین خلق ، همون منافقین لجن و آشغال
برم اونا رو هم ببینم ؟
این دو دسته معارضین کشورشون بودن که برای قدرت میجنگیدن
منافقین رفتن عراق به امید اینکه با کمک عراق به قدرت برسن ، مجاهدین عراقی هم به همچنین
راستی رهبرشون فکر کنم جناب حکیم بودن که به محض برگشتن به عراق اون فرمایشات گهربار رو داشتن و ما رو از دخالت در امور عراق برحذر داشتن
نه؟
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب الو جان من انقدر شما رو قبول دارم که نیازی به سند و مدرک برای اثبات حرفاتون نیست من در اون پست تاکید بر واقعیت اونها داشتم و حرفم این بود که تعمیم دادن جنایت یه سری اشخاص به یه ملت غیر منطقیه من نه ارتش بعث رو پاک و بیگناه نامیدم نه سعی کردم اون رو تبرعه کنم .یعنی شما واقعا فکر میکنید من کار عراق در حمله به ایران رو تحسین میکنم و منطقی میدونم؟ نمیدونم شما چه چیزی در صحبت های من دیدید که من رو شیفته ی اعراب خطاب میکنید؟

------------------------------------------------------------------
یه نکته اضافه کنم ما که میگیم مرگ بر آمریکا اسرائیل واینگلیس از همون اول امام فرمودند ما منظورمان ملت آمریکا نیست بلکه دولت آمریکاست و همینطور انگلیس(کسانی که ظلم میکنند)اما مرگ بر اسرائیل هم با مردمشونه هم با دولتشون چون هر جفتشون ظالم هستن
این که یه سری آدم بی دین و شیعه نما یه زمانی جنایاتی علیه مردم ایران انجام دادن دلیل نمیشه بگیم دم آمریکا گرم که مردم عراق رو میکشن و اینطوری باهاشون رفتار میکنن. ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند وقت پیش با یه خلبان کبرا هم صحبت شده بودم چیزایی از اوایل جنگ از تجاوز به بچه ها و یا صف وایستادن برای تجاوز به دخترای ایرانی گفت (با بغض و نفرت تعریف میکردااا ) که واقعا ادم متاثر میشد 4 تا مجاهد عراقی در مقابل اکثریت غالب هواداران قادسیه اصلا قابل قیاس نیستن در ضمن والا ما هر چی جانباز و جبهه دیده غیر سیاسی دیدیم داشت به این عراقی ها فحش میداد نفرین میکرد
بعید میدونم صدام خودش تو صف تجاوز وای میستاد همین ملت عراق بودن دیگه از اسمون ک نیومده بودن برای صدام بجنگن همین ملتی ک امروز شدن دوست و برادر و یه غرامت 100 میلیارد دلاری که نسبت به خسارت جنگ به شوخی میمونه هم نمیدن همین ها بودن ک به کودک ها در کشور ما تجاوز میکردن به ایرانی ها میگفتن حشره همین ها بودن (برید ببینید کویت چقدر غرامت گرفته کی و چه جوری میگیره) همین غرامت هم ازشون نمیگیریم اخرش میگیم ملت عراق دوست و برادر ماست و رابطه ما خوبه فعلا برنامه غرامت نداریم
یعنی ما از کویت ک زمان جنگ سخنگوی عراق بود بیشتر با عراقی ها برادریم ک بیخیال غرامت شدیم ؟
من مشکلی ندارم امریکایی ها عراقی ها رو تحقیر کنن تجاوز کنن و کشورشون رو ویران کنن هر روز در عراق 10 ها بمب منفجر بشه وقتی برای عراقی ها برادر عرب بودن از برادر مسلمان بودن مهم تر هر وقت هم ک زورشون برسه به حاک ما چشم دارن دلیلی نداره ما خودمون رو بندازیم وسط بگیم ما برادر مسلمان شماییم برن به جهنم هر چند ک چند وقتی هست ک جهنم اومده عراق
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضا جان دوست خوبم
برادر دوست داشتنیم
رفیق شفیقم
هم میهن دلاورم
من نه میتونم پدرمو فراموش کنم
نه میتونم عمو علیمو فراموش کنم
نه عمو محمد رضامو
نه دایی ایرج رو
نه دایی رحیممو
نه دایی علی محمدمو
و نه دایی احمدمو
اینا رو هم ماشین زیر نکرد
عراقیها ازم گرفتنشون
اینا فقط عزیزای نزدیکم بودن غیر از اینا من دور و بر خودم سیصد هزار براردمو میبینم که پر کشیدن و رفتن
من هر روز دارم عزیزانی رو میبینم که برای یه نفس بدون درد پیچ و تاب میخورن
من هنوز چشمانم پره از زیبایی و آسمونی بودن سیصد هزار برادر بال گشوده امه
من هنوز هم باهاشون نفس میکشم ف حرف میزنم و زندگی میکنم
من حسشون میکنم

برادر و دوست عزیزم!
نمیگم همه مردم عراق ولی اکثریت مطلق مردم عراق بودن که با ما جنگیدن نه فقط حزب بعث!
بودن کسایی از اونا که با ما بودن ( بالاخص کردها) و بودن کسایی از ما که با اونا بودن ( مثه گروهی از کردهای خودمون و منافقین نجس و لعین )
اما برادرم
میگیم مرگ بر آمریکا در حالی که 90 درصد امریکایی ها و یا شاید حتی بیشترشون با ما سر جنگ ندارن
اما من میگم و بازهم میگم مرگ بر آمریکا چون هنوز جوشن و سهند و سکوهای نفتی و هواپیمای مسافربریمون یادم نرفته
میگیم مرگ بر انگلیس اما بالای 90 درصدشون اصلا نمیدونن بینمون چی میگذره
اما من میگم و باز هم میگم مرگ بر انگلیس چون نه هرات رو فراموش کردم نه بحرین رو نه اونهمه استعمار و استثمار و استبداد رو
و انما اسراییل !!
میگم مرگ بر اسراییل چون فکر میکنم داره به جهان اسلام دهن کجی میکنه ، چون فکر میکنم داره به جهان اسلام تجاوز میکنه ، ظلم میکنه ( دست برقضا در تورات و تلموتشون بخاطر رها کردنشون از بند و ساختن دوباره هگل خیلی هم کشته مرده ایرانیها هستن و براشون ارزش قایل بودن دسته کم تا انقلاب نزدیکترین دوست ایرانیها بودن )
منتها بنا به حدیث رسو الله و چون مسلمونم ازشون متنفرم و در مقابل حماسی که با پول و سرمایه کشور من جون گرفته ، مبارز و تروریست میفرسته سوریه سر کودکان شیعه رو ببره
حرم بی بی زینب رو تخریب کنه
علویونو قتل عام کنه و وقتی کشته میشه بهش لقب شهید میده
یعنی کشته در راه خدا بر ضد کفر و الحاد
یعنی من و تو کافر و ملحدیم
تا پای پولمون وسطه دوستیم
اما بحث ملیت که میشه فتح و یاسر عرفاتشون میگه عراق برادر
حماسشون هم جهاد در راه خدا برای پاک کردن سرزمینهای اسلامی از لوث کفار و مرتدین شیعه رو راه میندازه
باور میکنی دارم به شک میرسم ؟
دارم شک میکنم وهابیت با اسلام چه ربطی داره ؟ حماس چه ربطی داره ؟ یا اونا برحقن که میان شیعیانو میکشن یا ما
اگر ما برحقیم پس چرا اونا میان شیعیانو میکشن
و چرا در حالی که میدونیم دارن چیکار میکنن باز میگیم فلسطینم ؟
خواهش میکنم نگین منظور فلسطینه و نه حماس و فتح که فلسطینی ها همشون چیزی جز فتح و حماس نیستن
این وسط فقط و فقط و فقط و فقط موضوع حزب الله فرق داره
تخم چشای منن
عزیزای دل منن
و اما با وضعیت موجود باور کن در باره فلسطین دارم به تشکیک و تردید میرسم
ما داریم از کی حمایت میکنیم؟
از کسایی که دارن برای کشتن و سربریدن شیعیان سر و دست میشکونن؟
از اونای که افتخارشون کشتن شیعه و مرگ در راه کشتن شیعه است؟
یعنی گروهی که برای قتل عام شیعیان جنگجو میفرسته سوریه ( جایی که ما رسما ازش اعلام حمایت کردیم و گفتیم الان جبهه اولمونه ) این گروه دوستمونه؟
بلاخره چیو قبول کنم؟
بیت المال ما داره کجا میره؟
سلاح میشه و حقوق جنگجویان حماس تا برن شیعیان مولا علی رو در ماه رمضان سر ببرن؟
مثه مولام فرقشونو بشکافن؟
یعنی ما داریم از دشمنان مولا و ایمه حمایت میکنیم؟
داریم چیکار میکنیم؟
ما داریم کجا میریم؟
میشه یکی جواب منو بده؟

جنگ اونا با اسراییلیها سر زمین و ملیتشونه ، اونا با اسراییل سر تفکراتشون جنگی ندارن ، اگر همین امروز زمیناشون بهشون برگردونه رفیق جونجونیشون هم میشن ( که دارن مذاکره هم میکنن همین الان )
منتها با ما ، با من و تو سر موجودیتمونه
سر هویت و باور و اعتقاداتمونه
سر مذهب و دینمونه
سر حقانیت و حق غصب شده ایمه است
سر اولاد رسول الله و خاندان نبوته
سر عاشوراست
باور نکردیم من و ماها که عاشورا در کربلا خاتمه نیافته
باور نکردیم که شیعه هنوز هم درگیر عاشوراست و یزیدیان هنوز هم پرچم اسلام اموی با رنگ و لعاب عباسیشون در اهتزازه و با نام دین دارن به جنگ ما میان
[b]یادمون رفته به نام دین سر دین را بریدند[/b]

برادرم
دوست خوبم
بزرگوار
باییم از شعارهای سیاسی و تبلیغی دور و ورمون کمی فاصله بگیریم و بیندیشیم براستی حماس دوست ماست؟
جنگ برای خیلی ها سال 67 تموم شد اما برای من نه
فکر میکردم تازه شروع شده اما دیدم تازه سال 89 دارم میفهمم جنگ یعنی چی
من هنوز درگیر خاکریزهای خون آلودم
من هنوز بغض آلود سرفه های خون آلودم
من هنوز در سنگر خونین پدرم تفنگ به دست راست قامت ایستاده ام
من گول تبلیغات و شعارهای سیاسی رو نمیخورم
من توبه و یکشبه مسلمون شدن دشمن کافر و باطل و اونهمه شعاری که زمان جنگ داده میشد رو نمیخورم
من حرف بلنگو در دهانان رو نمیخورم
من پیام سرخ شهدا رو قبول دارم
من زبون اونا رو میفهمم
من میبینم و میشنوم و درک کردم که با کی جنگیدن
عراق
جایی که روبروی من و ماها 90 درصد شیعه قرار داشت
همونایی که ما رو ننگ برای تشیع میدن
بهمون میگن مجوس
حشره
من اینها رو قبول دارم نه یک مشت مزخرف سیاسی رو
من ایمان دارم که سیصد هزار نفر از برادران من بیهوده خون پاکشون خاکمیهنمو تقدیس نکرده
این فقط حزب بعث نبود که با ما میجنگید بالای 85 درصد عراق بود که میجنگید و بین اونها بالای 90 درصدشون شیعه بودن
فیلم مستند روایت فتح رو من نساختم
گفتم تا قبل از ویرون شدن سنگرشون فرزندان پاک این سرزمین رو به گلوله بستن و لت و پارشون کردن تک تک تکه پاره شدن و روح بلندشون آسمنونی شد
تا وقتی فرزندان و مرشدان حیدر کرار رو تکه تکه میکردن یادشون نبود که شیعه ایم و مولا رو باور داریم اصلا اهمیتی نمیدادن
اما همینکه سنگرشون فرو ریخت تمثال مولا رو بلند کردن و داد زدن انا مسلم انا شیعه
همونایی که خرمشهر رو خونین شهر کردن بعد اسارتشون یادشون افتاد الموت صدام بگن
وقتی برای به خاک و خون کشیدن هم میهنان من هلهله میکردن یادشون نبود
این فقط حزب بعث نبود برادرم
همه مردم عراق و بالاخص جنوب عراق
بصره و همه اونجاهایی که بالای 99 درصدشون شیعه ان هر ویرونی و انهدام و سقوط شهرهای ما رو به جشن و پایکوبی گرفتن
همشون
همشون
همشون

ببخش برادرم
من بین حرف سرخ شهدا و بلندگوی تبلیغی سیاسیون ناچارم که حرف سرخ شهدا رو قبول کنم
من خونی سیصد هزار برادرم
و برادر کشته رو هیچ وقت آشتی نیست
من نمیزارم پرچمشون و خونشون و حرفشون بازیچه دست مشتی سیاسی بشه
برادر عزیزم
میدونم که پاک نیتی
میدونم لبت پاکه
میدونم تو هم همچون من داغ سیصد هزار برادر داری
پس تو هم فریب نخور
تو هم گول نخور که فقط حزب بعث بود که برادران مارو به خاک و خون کشید
شهرهامونو ویران کرد
مزارع و باغاتمونو سوزوند و کشورمون به برهوت تبدیل کرد
فریب نخور برادرم این من و توییم که باید دست در دست هم پاسبان این مرز پرگهر و پاک باشیم
شک نکن و گمان به خودت راه مده که دشمن همون دشمنه
باور کن
باور کن
باور کن
باور کن
دشمن آشکارتر از اونیه که تو بوق میشه
وهابیت داره عربیت رو در برابر ایرانیت قرار میده
شیعه بودن هم بهونه است
از خلیجح فارس شروع شدو داره ادامه پیدا میکنه
باور کن دشمن خیلی نزدیکتر از نیویورک و لندن و تل آوویه
دشمن بیخ گوشمونه
باور کن
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست گرامی تمام حرف های شما را قبول دارم به غیر از 2 قسمتش
1_این غیر ممکنه که 80 درصد مردم عراق علیه ما باشن ما سالهاست با هم زندگی میکنیم و بینمون پایه های فرهنگی محکمی وجود داره یادم یه مستند نشون میداد که عراقیه میگفت ما قبل از صدام از تهران مسافر میزدیم میاوردیم بغداد از بغداد مسافر میبردیم تهران به همین راحتی دوست عزیز
2-این که همه ی فلسطینی ها فتح و حماس هستند به شدت باهاتون مخالفم شما درمورد جنبش جهاد اسلامی فلسطین چیزی میدونید؟ اگه بله که چرا این حرف را میزنید اگر خیر این [url="http://www.military.ir/forums/topic/25058-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%E2%80%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86/"]تاپیک[/url] را مطالعه فرمایید
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

و اما با وضعیت موجود باور کن در باره فلسطین دارم به تشکیک و تردید میرسم
ما داریم از کی حمایت میکنیم؟
از کسایی که دارن برای کشتن و سربریدن شیعیان سر و دست میشکونن؟
از اونای که افتخارشون کشتن شیعه و مرگ در راه کشتن شیعه است؟
یعنی گروهی که برای قتل عام شیعیان جنگجو میفرسته سوریه ( جایی که ما رسما ازش اعلام حمایت کردیم و گفتیم الان جبهه اولمونه ) این گروه دوستمونه؟
بلاخره چیو قبول کنم؟
بیت المال ما داره کجا میره؟
سلاح میشه و حقوق جنگجویان حماس تا برن شیعیان مولا علی رو در ماه رمضان سر ببرن؟
مثه مولام فرقشونو بشکافن؟
یعنی ما داریم از دشمنان مولا و ایمه حمایت میکنیم؟
داریم چیکار میکنیم؟
ما داریم کجا میریم؟
میشه یکی جواب منو بده؟
[/quote]

ساده است!
اونا دشمن دشمن ما هستن !

[quote]
ایشان همچنین با اشاره به ادعای حکام بحرین مبنی بر دخالت جمهوری اسلامی ایران در این کشور، این ادعا را دروغ خوانده و فرمودند: ایران هرجا دخالت کند صریحاً اعلام می‌کند. برای مثال ما در ضدیت رژیم صهیونیستی دخالت کردیم که نتیجه آن هم پیروزی در جنگ‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه شد. بعد از اینهم هر کس با رژیم صهیونیستی مخالفت کند پشتیبان او هستیم و کمکش می‌کنیم.
[url="http://www.bultannews.com/fa/news/72084/هر-کس-با-رژیم-صهیونیستی-مخالفت-کند-پشتیبان-او-هستیم"]http://www.bultannew...شتیبان-او-هستیم[/url]

[/quote]
[url="http://www.aparat.com/v/shG9Y"]http://www.aparat.com/v/shG9Y[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توجه کنید دوست عزیز در جنگ ایران و عراق بیش از 200000 هزار ایرانی شهید و 150000 عراقی به هلاکت رسیدن خب میگیریم عراق 10 برابر این میزان نیرو داشته میشه حدود یک میلیون عراق الان 31 میلیون جمعیت داره آیا این صحیحه که جنایت 1 میلیون نفر رو به پای 31 میلیون بنویسیم؟این درسته که بگیم 85 در صد از این جمعیت با ما مشکل دارن؟درسته بگیم بزار آمریکا ایرا رو تیکه تیکه کنه به ما چه؟اگر قرار باشه نسبت به تمام مسلمانان این دید روداشته باشیم و فلسطینم صرفا به علت وهابیت ساخته ی دست صهیونیسم ول کنیم دیگه چرا انقلاب کردیم؟چرا 200000 شهید برای حفظ این نظام دادیم؟
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر بدم میاد از اونایی که تر و خشک رو با هم میسوزونن....

یخورده تو پستاتون دقت کنید دوستان.ممکنه یه سری عرب یا عراقی اینجا باشن(منجمله خودم)

سعی کنیم هم دیگرو ناراحت نکینم.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kaftar' timestamp='1375139022' post='324977']

یخورده تو پستاتون دقت کنید دوستان.ممکنه یه سری عرب یا عراقی اینجا باشن(منجمله خودم)

[/quote]
دوست عزیز یه جور صحبت میکنی انگار ما بدهکار داستانیم !! کسی از اعراب بد نگفت اما عراقی ها واقعا در جنگ کار های وحشیانه ای در حق ایرانی ها کردن اگه به نظر شما اینکه ما این موضوعات رو فراموش نمیکنیم نژاد پرستی هست پس کسانی که این کار رو میکردن کی هستن ؟ چی هستن ؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1375140883' post='324982']
[quote name='kaftar' timestamp='1375139022' post='324977']

[/quote]
دوست عزیز یه جور صحبت میکنی انگار ما بدهکار داستانیم !! کسی از اعراب بد نگفت اما عراقی ها واقعا در جنگ کار های وحشیانه ای در حق ایرانی ها کردن اگه به نظر شما اینکه ما این موضوعات رو فراموش نمیکنیم نژاد پرستی هست پس کسانی که این کار رو میکردن کی هستن ؟ چی هستن ؟
[/quote]

من گفتم فراموش کنید؟من گفتم ببخشید؟
نه حق هم دارید.چون اون بعثیا کاری که با شما کردن و کاری که با ما کردن واقعا باعث میشه که از لیست انسان ها برن بیرون و پست تر از حیوونات بشن.ما هم ازشون خون جگر خوردیم.کل خانوادمو آواره کردن چرا؟چون چند نسل قبل جدم از ایران اومده بود.به همون اندازه ای که کاری که با شهدا و مردم کردن برای ما هم سخت و تحمل ناپذیر بود.

ببینید دوستان,من حرفم اینه که نباید خوب هارو(هر چند کم)با اشخاص بد یه مملکت که همش تو دیکتاتوری و جنگ بدبختی بودن رو تو یه سطر قرار بدید.من کل حرفم اینه که خوب و بد رو با هم نسوزونید.همین.قبلا هم گفتم که میشه مثلا ما منافقا رو ببینیم و بگیم همه ایرانیا فلانن؟نه.
کاری ندارم دیگه من.هر کس هم یه نظری داره و باید به نظرات دیگران احترام گذاشت.هر کس هر جور راحته میتونه فکر کنه.تمام
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

hightech, در دیروز, 11:05 PM, نوشته: خوبه که آدم چشمهاشو نبنده و هر چی از دهنش دراومد بگه
اگر همین حرفها رو مثلا یک عمانی درباره ارتش ایران بگه و اونها رو به همه ایرانیها تعمیم بده، احتمالا رگ گردن ما هم بگیره
همه جا خوب و بد داره
آمریکایی و انگلیسی و عراقی و فارس و عرب..
شاید اگه سری به بعضی گلزارهای شهدا بزنید و تصاویر مجاهدان عراقی رو ببینید، درباره پست آقا رضای 2250 تجدیدنظر کنید
[/quote]

[quote]

[/quote]

حرف دل منو زدید :) حال ادم رو بهم میزنند ویرایش شده در توسط Ripper
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
شاید بی ربط باشد سخنان امیر المومنان در مورد بصره چگونه تفسیر می کنید ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.