senaps

توهین سرباز امریکایی به نیروی پلیس عراق....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

یه نکته برام خیلی جالبه در پیام خصوصی هم به یکی از دوستان که اصالت عراقی دارن و ناراحت شدن توضیح دادم

اول جواب رضا رو بدم بعد بیام سر بحث خودمون
رضا جان دویست هزار نه و سیصد هزار و با اسرا و جانبازان برو تا نزدیک میلیون
خوب ما هم جمعیتمون 75 میلیونه اما کمتر از حدود دو - سه میلیونمون رفتن جنگ
یعنی فقط همون دو -سه میلیون با عراق میجنگیدن؟
پس خونواده هاشون چی؟
کسایی که نرفتن اما جنگ رو با پوست و خونشون احساس کردن؟
غیر اینه که حدود 95 تا 97 درصد ما ایرانیها با عراق میجنگیدیم ، و یا اگر به جبهه هم نمیرفتیم و حتی اگرتوی خود ایران هم نبودن عراق رو دشمن میدونستن و 3- تا 5 درصدمون یا خیانت کردن به کشور یا طرف عراق رو گرفتن یا عراق رو دشمن ندونستن
غیر اینه؟
خوب حالا دنیا کدوم رو میبینه 95 درصد ایرانی رو که عراق رو دشمن میدونن و میدونستن یا اون 5 درصد خاین رو؟

اینو گفتم تا برم سراغ بحث عراق و فلسطین
دقیقا در عراق هم حداقل 20 درصد بودن که با عراق نمیساختن و میجنگیدن
حدود 15 درصد کردها که قبل از انقلاب ما هم میجنگیدن و حدود 5 درصد از شیعه ها
جالبه شما اون 5 درصد شیعه مخالف صدام رو میبینین اما مابقی اون نزدیک به 65-70 درصد که همراهش بودن و اونهمه فاجعه رو برامون رقم زدن رو خیر نمیبینین
میفرمایید مجاهدین عراقی ( که بنده جزوی از همین 5 درصد میبینمشون و میدونمشون و براشون هم احترام قایلم ، کاری ندارم اونا هم پی منافع خودشون بودن مثه جناب حکیم که به محض برگشتن به عراق خوب پس دادن حمایتها و پشتیبانیهامونو )
از مجاهدین عراقی تا جایی که بنده مطالعه کردم و میدون یک لشگری تشکیل داده شده بود که حتی استعداد تیپ رو هم نداشت ، هر گردی گردو نیست اگر به یک گروهی گفتیم لشگر الزاما لشگر نیست ، استاندارد داره لشگر درست مثه منافقین که کل نیروهاشون کمتر از استعداد یک تیپ استاندارد بود اگر اشتباه نکنم کمتر از 5000 نفر اونوقت اونا رو در 25 تیپ 200 نفره تقسیم بندی کرده بودن !!! تیپ 200 نفره یعنی استعدادی بسیار پاینتر از یک گروهان استاندارد !!!
بگذریم
یک لشگر بقول شما یا تیپ به قول من که دقیقا در مقابلش همون استعداد و حتی بیشتر هم ایرانی داشت برای عراق میجنگید
خوب چون یه تیپ اینجا میجنگیده پس بگیم عراقیها با ما بودن ف شیعه ها با ما بودن ؟
با این فلسفه که شما میفرمایین چون یه همچین استعدادی ( با اسم ساختگی 25 تیپ !! دهن پرکن تر هم هست نه؟) اونور داشت با ما میجنگید پس بگیم همه ایرانی ها داشتن خیانت میرکدن و با کشور خودشون میجنگیدن؟
این منطق درستیهه ؟
یعنی 5000 نفر میشن نماد یک کشور اونم درجایی که اونور قضیه همه مردم اون کشورن؟
یه تیپ اینور رو دیدی حدود دویست تیپ عراقی اونور رو ندیدی؟
یعنی یه تیپ شدنماد عراق و اون دویست تیپ نه ابدا خیال خام بودن
این صدام بود که درامتداد مرز یه تنها از بالا تا پایین میدویید و ایرانی درو میکرد؟
برخورد مردم جنوب عراق و همونهایی که شما میگین (منهای اون 5 درصد) عیان عیان بود زمان جنگ
در خاطرات غیر سیاسی یا مستندات و ساخته های اونروزهای جنگ عیان اومده
اونا رو ول کنیم و بچسبیم به تبلیغات جهت دار سیاسی امروز
این شد حکایت همون مثالی که یکی رفت یه شهری همون ورودی شهرسه تا کور رو دید تو سفرنامه اش نوشت به شهری رسیدم که همه مردمانش کور بودند
میدونین اسم عملیاتهای عراق چی بود؟
رمزشون ؟
میدونی یکی از بزرگترین پایگاهاشون که بیشترین بمباران و تهاجم به مارو هم داشت اسمش علی ابن ابیطالبه و ما یه چیز دیگه خطابش میکنیم؟

خیلی جالبه
به عینه در فلسطین شما فتح و حماس و همه گروهای طرفدار و هم مسلک اونا رو ول کردین یک گروه رو چسبیدین
95 درصدشون عربیت براشون مهمتر از هر چیز دیگه است تا اسلامیت
شما اون 95 درصدی رو که الان در سوریه نشون دادن دشمن دشمن ما هستن یا دشمن خود ما و هویت ما رو نمیبنین اما اون 5 درصد رو خوب میبنین؟
چه تعداد عضو و رای و پشتیبان و هم مسلک داره اون گروهی که فرومدین؟
حماس و فتح چقد؟
چشامونو رو چی داریم میبندیم؟
من قسم حضرت عباس رو باور کنم یا دم خروس رو ؟
اینکه اونا دشمن دشمن ما هست رو باور کنم یا اینکه الان دارن شیعه ها رو قل و قم میکنن؟
اونایی که الان روبروشونن و دارن کشته میشن یا شیعه ها و علویون سورین یا رزمندگان دلاور حزب الله
غیر اینه؟

اینکه دشمن دشمن من میشه دوست من قبول
قبول
قبول
و اما اونوقت

دشمن دوست من
دشمن هویت من
دشمن مذهب من
دشمن باور من
دشمن اعتقاد من
دشمن بودن من
اونی که هم کیش و هم باور و هم اعتقاد منو سلاخی میکنه رو اسمشو چی میزاری؟
اونی که منو ماها رو از کافر هم نجس تر و پست تر میدونه رو اسمشو چی میزارین؟
اون میشه چی؟
اون میشه دوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست؟
حماس میشه دوست؟
فتح میشه دوست؟
95 درصد فلسطین طرفدار فتح و حماس میشه دوست؟
کدومو باور کنم قسم حضرت عباس رو یا دم خروسو؟
شیعیان سربریده و ذبح شده سوری و لبنانی رو یا شعارهای تبلیغی رو

یه چیز دیگه
بیایین از یک میلیون مصاحبه و گفتگویی که فلسطینیان با رسانه هایی غیر از ایران داشتن ( با ایرانیها که باید برای .... کردن زبون بریزن ) میگم رسانه های غیر ایرانی تا میدان داوری بی طرفانه باشه
از یک میلیون نه از ده میلیونشون بگردین و درصد بگیرین ببینیم چند درصدشون میگن :
کجان کشورهای اسلامی
چرا کشورهای اسلامی به کمکمون نمیاین
چرا حکام کشورهای اسلانی کاری نمیکنند؟

ببینید اینای بالا رو میگن یا بالای 99/9999 درصدشون میگن:
کجان کشورهای عربی؟
کجان حکام کشورهای عربی؟
کشورهای عربی دارن چیکار میکنن؟
جهان عرب چرا به خواب رفته؟
چرا جهان عرب به کمکم ما نمیاد؟
میگم از ده میلیون درصد بگیرین نیاین ده تا رو ببینین نه میلیون و نهصد نود و نه هزار و نهصد و نود تای دیگه رو نه
بخدا 10 تا خیلی خیلی خیلی خیلی کمتر از 9999990 تا میشه
در علم ریضای
آمار حساب منطق و هرچی شما میگین از اون ده تا در مقابل این شونصد میلیونتا حرفی نمیزنن
سمبل اون عدد 7 رقمی نه اون تعداد انگشت دست

[b]بحث اونا عربیته نه اسلامیت[/b]

تازه اگر اسلامیت هم باشه که نیست ، اونا ما رو مسلمون نمیدونن
در نظر اونا ما چی هستیم؟
ما چی هستیم؟
رافضی میگن؟
مرتد میگن؟
الحادی میگن؟
تکفیری میگن؟
نجس میگن؟
چی بهمون میگن یادتونه؟

بقول یکی از خود فلسطینیها
ایرانیها شدن کاسه داغتر از آش
مزدمونو هم که دارن تو سوریه خووب کف دستمون مزارن خووووووووووووووووووووووووب
یعنی همچین اسلامیتی دارن نشونمون میدن اونسرش ناپیدا
گلوی کودکا نمونو هم دارن میبرن و ..... ادامه ندم که بغض میکنم ویرایش شده در توسط elo
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه قانع نشدم!این که با حمایت گسترده از اون یه گروهی که طرفدار ما هستن و در نبرد های اخیر اسمشون رو زیاد شنیدیم حزب الله دیگری تشکیل بدیم بهتر است یا کلا قضیه ی فلسطین و حرف پیغمبر و خدا رو ول کنیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست خوبم کجا گفتم خدای ناکرده بی خیال سفارش و حدیث نبوی و کلام گهربار پیامبر بزرگ مرتبه اسلم و یا فلسطین بشیم
حرف من اینه که وقتی یک گروهی بر باطلن از اون گروه حمایت نکنیم
بنیانگذار راحل انقلاب تا زمانی که بنی صدر در چهارچوب موازین کشور و اسلام و انقلاب حرکت میکرد ازش حمایت کرد و به محض اینکه منحرف شد بر ضدش موضع گرفت
نیومد جایگاه ریاست جمهوری رو منحل کنه
ریس جمهور رو خلع کرد بهمراهی مجلس و همه دوستداران ملت و کشور
خاین رو طرد میکنن
اگر گروهی از اینترنت بد استفاده کنن نباید اینترنت رو بکل نفی و نقد کرد اون شیوه استفاده و اون نفرات رو باید نقد کرد
ما چندین و چند ساله در بحث فلسطین داریم اشتباه میریم
مسیر حقی رو به اشتباه میریم
ریختیم تو ح-لقوم فتح و یاسر عرفات ف سیر که شد عربده کشید و صدای ... از خودش در آورد
بعدش شد نوبت حماس بدون اینکه بدونیم و یا بخوایم بقولونیم به خودمون که ریشه تفکرات و باورهای اونا چیه و در باره باورها و اعتقادات ما چطور فکر میکنن
همین فلسفه نخ نما شده :
دشمن دشمن ما دوست ماست رو گرفتم و ولش نکردیم
بعد اون اخوان مصر و...
همه هم جواب و مزدمون خووووووب گذاشتن کف دستمون
تنها وانتخاب و بهترین و شایسته ترین انتخابمون حزب الله بوده ، هست و خواهد بود
همین سوریه هم زمان جنگ نشون داد تا کجا پشتیبان ماست ، فقط تا جایی که پای تعصب عربیت وسط نیومد ( جهت اطلاع مراجعه کنین به کتب روزشمار جنگ تحمیلی انتشارات موسسه تحقیقات و مطالعات جنگ سپاه)
و یا لیبی سینوس رفتاری لیبی با ما رو دنبال کنید
یا همین سودان
زمان جنگ ما با عراق جزو اولین کشورهای بود که نیرو فرستاد عراق !! نفرستاد؟
فردا دوباره با یک کشور عربی درگیر شیم نیرو نمیفرستن؟
من مرده شما زنده با ببو گلابی ترین کشور عربی درگیر شیم همشون دوباره رگ تعصب جاهلیت عربیتشون میزنه بالا و پشت همن
بگردین توی فروما ، سایتها و شبکه هاشون ببینید چند درصد میگن اسلام وجهان اسلام ف اصلا وازه ای بنام جهانم اسلام رو به رسمیت نمیشناسن
فقط جهان عرب
امت عرب
همین بازیهای کشورهای اسلامی چه بامبول بازی که در نمیارن
بازیه ها؟ قراره دور از سیاست باشه!! ورزشه!! اما باز رگ تعصب عربیتشون رو ببینین!!!
مگه نمیگن دارن برای آزادی میجنگن ؟ همین سوریه
!! خوب بحرین هم مردمش قیام کردن ، نکردن ؟
کجاست یه عرب !!!! فقط یه عرب سنی رو به من نشون بدین که یک کلمه راجع به بحرین حرف زده باشه
ابدا پاش که بیوفته ما شیعه ها میشیم تکفیری و حرامی و مرتد و کافر و نجس تر از کافر
پای قومیت و زبون هم که بیوفته که نتیجه اشو دیدیم بارها

نگفتم و نمیگم بیخیال فلسطین شیم ، هرچند فلسطینیها ما رو دشمن تر و بدتر از اسراییل میدونن ، برمبنای تفکرات اونا ، یهودیها اهل کتابن و باهشون میشه معامله اهل کتاب کرد اما ما مرتد و نجس و از کافر بدتریم ، این تفکرشون در سوریه بوضوح داره نمایش داده میشه، با بریدن سر کودکان شیعه بر خدا ایجاب میکنن بفرستدشون بهشت
بدجوری دارن دنبال زن و بچه شیعی میگردن که کلید بهشت رو بدست بیار،
میگم بیاییم اونی رو که به حماس و ... میدادیم بدیم حزب الله ، همین حزب الله رو قویتر کنیم ، شیعیان سوری رو به سمت ایجاد یک حزب الله دیگه سوق بدیم ، هرجایی که شیعه ای باشه که روزی عربیت رو به شیعه بودن ارجح ندونه و نیاد بگه ایرانی های مجوس
گروهی بسازیم دقیقا با الگو برداری از حزب الله
میشه گفت موثر ترین ، موفقترین و درست ترین کار ممکنه ما بوده، شاید شکل گیری اوئلیه اش آنچنان با ما نبود اما بعد از اون حرکات اولیه بدرستی و خوبی مدیریتش کردیم و این شده که الان براش اسلامیت و علویت مهمتر از زبان و نژاد و قومیت شده
اگر میتونیم دوباره همچین کاری رو بکنیم بسم الله
اما حمایت از این شیعه کشها و قاتلین علویون باید تموم بشه
گروهی با تفکر و اعتقاد شیعی شبیه حزب الله توی فلسطین شراغ دارین
هیچ گروه سنی رو نمیتونم قبول کنم چون همه بدون استثنا امتحانشونو پس دادن و نشون دادن در نهایت سنیت و عربیت رو به هر رابطه ای ارجح میدونن
اگر گروهی شیعه ( اونم نه هر شیعه ای ، شیعه هایی با تفکر و اعتقادی شبیه حزب الله)
توی فلسطین سراغ دارین بسم الله
در غیر اینصورت خواهشا دنبال سیر کردمن یه حماس و فتح و اخوان جدید نباشین که فردا اونا هم که سیر شدن فبلشون یاد شیعه کشی و فتح بهشت کنه

از اینا بگذریم حرف من این بود که بودجه من رفت برای دو گروهی که این شد نتیجه اش
فرمودین فلسطینی ها فقط اینا نیستن ، عرض کردم خدمتتون بالای 95 تا 97 درصد فلسطینیها همینهایی بودن و هستن که تا خرخره از بیت المال ما ایرانی ها خوردن و حمایت تمام قد ما رو داشتن و بعدش که سیر شدن نمکدون رو زدن شکوندن ف سفره رو پاره کردن و کودکان صاحب سفره رو به قصد قرب وحوریان بهشتی سر بریدن

اینجاست که ادم میخواد سرشو محکم بکوبه به دیوار که .....
بیخیال هرچی من بگم شنیده نمیشه ف چرا که نمیخوایم بشنویم
کسی رو میشه بیدار کرد که خواب باشه ف اونی که خودشو بخواب زده ابدا !!!!!!!!
کسی که اینا رو ندونه میشه ملتفتش کرد ف کسی که عامدا چشم و گوششو بر اینها میبنده و میخواد هرطوری شده تطهیر کنه کارها و اشتباهات رو نمیشه
باید قبول کنیم که شعارهای سیاسی تبلیغی با واقعیات زمین تا آسمون فاصله دارن

میخوام بحث رو یه خورده بپیچونم اونوری:
مردم رو انداختیم توی خیابون به شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل و ... اونوقت باهاشون معمله کردیم زمون جنگ ف پول مسلمونا رو دادیم بهشون ازشون سلاح گرفتیم که بزنیم تو سر مسلمونایی که ما رو مسلمون نمیدونستن ، همونایی که رو به مکه مثه من و ما نماز میخوندن
ببین فریب تا خود اینجاست
حالا عراق شده برادر که جای خوب خوبشه
وقتی اسراییل غاصب و ملعون و جنایت کار با ام المفسد امریکا میشن طرف خرید اسلحه برای کشتن مسلمون دیگه ( دقیقا خلاف نص صریح قران ) این برادر شدن عراقیها که دیگه باید بوسید گذاشتش رو سر
شرمم میاد بگم برادران عراقی بعد امروز غروب برم گلزار شهدا
شرمم میاد
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرفتون حقه واقعا اونها عربیت براشون مهم تره یه سوال دارم فلسطین گروه های شیعی هم داره مگه؟ما مجبوریم بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنیم فعلا که جهاد اسلامی فلسطین با ماست و میشه بهش اعتماد کرد .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1375351399' post='325435']
حرفتون حقه واقعا اونها عربیت براشون مهم تره یه سوال دارم فلسطین گروه های شیعی هم داره مگه؟ما مجبوریم بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنیم فعلا که جهاد اسلامی فلسطین با ماست و میشه بهش اعتماد کرد .
[/quote]
همونطور که روزی حماس با ما بود و میشد بهش اعتماد کرد
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعید میدونم فلسطین شیعه داشته باشه ، بهتره بگم من اطلاع ندارم
اگه داشته باشه میتونیم الگوی حزب الله رو اونجا پیاده کنیم هرچند خیلی اما و اگر داره
بیاد دید اگر دارن ، چند درصدن ف باورهاشون چطوره چقد پایبندن میتونن مثه حزب الله باشن یا نه
پراکندهخ ان یا متمرکز
کجا هستن میشه متحدشون کرد یا بینشون اختلافه
به نظر من اول باید الگوی حزب الله رو توی سوریه تعمیم وگسترش بدیم بعد بیایم سراغ فلسطین
حالا یکی بیاد بگه فلسطین اصلا شیعه داریم یا نه
و وضعیتشون چطوری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

فلسطین شیعه نداره ... ( از برکات صلاح الدین ایوبی هست !!! )

غزه هم به صورت شدید سلفی و تکفیری هستند که نیازی نیست از اعتقاداتشون براتون بگم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اما به نظرم با تجربه فتح و حماس بهتره بیخیال اون یکی گروه و جبه های سنی و با گرایش به سمت عربیت باشیمگهمشون در نهایت براشون عربیت مهمه نه اسلامیت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی چه بتی از صلا ح الدین ایوبی ساختیم که نبرد با مسیحیت و یهودیت رو قطع میکنه با این استدلال که دشمنی خطرناکتر و کافرتر و نجس تر از آنها بنام شیع داریم که باید اول آنها را قل و قمع کنیم
کافرهایی بدتر از کافر بنام شیعه
وچه کارشو خوب انجام دادو چه شیعه کشی راه انداخت
و چه خوووب ما داریم اینهمه خدماتش به جهان اسلام رو پاس میداریم
مهم نیست نسل شیع رو بر انداخت
مهم نیست چه بلایی بر سر زن و مرد شیعه آورد
مهم اینه که با یهویدها جنگید
حالا جالب قضیه اینه
به یهودیها امان داد و قتل و عامشون نکرد
اما برای شیعه همین امان دادن رو هم قایل نبود
شیعه در نظر او کمتر و پلیدتر از اونیه که امانش بدی
حتی اسیرش کنی
باید فقط نیست و نابودش کنی
شیعه بدتر از کافره
و چه بتی از صلاح الدین ایوبی ساختن برخی ها در این مملکت
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر یه عراقی بودم با دیدن این فیلم از ذلت و خواری آب میشدم[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/shame%20on%20you.gif[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا مسیله عراقی و ایرانی نیست این خلق خوی امریکایی که فکر میکنه همه کاره جهانه میخواد تو عراق باشه یا تو ژاپن خار کردن سایر کشورها هدف امریکاست اونا حتی بخه متحدان اصلیشون رحم نمیکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.