Marine101

نقد و بررسی سیستم تنبیه و ویرایش نظرات کاربران میلیتاری

Recommended Posts

[quote name='Electro_officer' timestamp='1377451468' post='332710']
دوستان انتظار دارند ما سند رو کنیم براشون حاجی! حیف که نمیشه... :mrgreen:
[/quote]
چرا نمیشه؟؟؟ ... کمی سند رو کنید ... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادرانی که به سیستم این سایت اعتراض دارند ! بعد از کسب تجربه ، خیلی سر بسته و برادرانه و از باب نصیحت و به صورت خلاصه عرض میکنم : (( همینیه که هست )) والسلام !
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1377455608' post='332733']
برادرانی که به سیستم این سایت اعتراض دارند ! بعد از کسب تجربه ، خیلی سر بسته و برادرانه و از باب نصیحت و به صورت خلاصه عرض میکنم : (( همینیه که هست )) والسلام !
[/quote]
این هم دسته ی سوم اعضای سایت...
هنوز تیر غیب تحریم ، بر پیکره ی وجودی ات ننشسته، برادر من...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بتل جان اول می گی حرفاتو قبول دارم، در سایت انتقاد هست و... بعد برای ما از سایت حکومت استالین و زندانی های سیبری رو تصویر می کنی؟[/quote]

حرفاتو قبول دارم ولی شما هم سایت رو بهشت کاربران نشون میدی و این اشتباه است !

[quote]
میگی قبول دارم هیات منصفه همون مدیر میشه بعد مرغت تک پا میشه؟

[/quote]

من کی گفتم ؟ چرا حرف توی دهن من میزاری برادر ؟ باز که تفسیر به مطلوب کردی !

مدیر مدیره و کاربر کاربر ! مرغ مستضعف ما کاربرا یکپا نداره اتفاقا جفت پا روی عقایدش واستاده :chicken:

[quote]
خوب اخوی بگو می خوام مدیر بشم درد را کامل بگو...

[/quote]

بنده تا زمانیکه در میلیتاری هستم هرگز هرگز هرگز نمیخوام سمت مدیریتی در سایت داشته باشم و در شورای مدیران حضور داشته باشم ! روشن توضیح دادم دوسته من ؟ :winking:
قبل از این برخورد مدیریت فعالیت صرفا در جهت حفظ منافع قشر مظلوم کاربران رو میپذیرفتم ! ولی الان میبینم برای دفاع از منافع کاربران نیاز به هیچ سمتی ندارم !

[center]فقط و فقط ایمان اهنین به آرمان مقدس دفاع از مستضعفین ! :mrgreen: :rose:[/center]

[quote]ایشالا به مرور زمان وقتی شما یکم با سابقه تر شدی، فعالیت مفید کردی... یکی از مدیرا هم بازنشست شد.. شما میری جاش راهش بازه. سالی یکی دوبار این اتفاق می افته.[/quote]

برادر سعی نکنید صدای رسای مارو با تطمیع خاموش نمایید ! :mrgreen: ایمان به ارمان فوقا لذکر اهنینه و با این دست پیشنهادات عقب نشینی نخواهیم کرد ! :winking:

[quote]من سعی کردم توضیح بدم قضیه در سایت به چه شکلی هست. حقیقتا ما بحث مدیر غیر مدیر هم نداریم بجز این که کسی از مقررات تخلف کرده باشه.
یه جوری بعضی دوستان می نویسند آدم یاد این پروپاگانداهای برو بچس اسرائیلی می افته! انگار ما یک سری مدیر گشتاپو داریم که دارن نسل کشی می کنن کاربرا رو![/quote]

البته دست اهنین در دستکش مخملین فراموش نشه

هنوز به حالت آشوییتس و داخائو نرسیده ولی اگر جلوگیری نکنیم ممکنه برسه ! :mrgreen:

[quote]
البته احتمالا این دو تا دوستمون به حق یا ناحق باهاشون برخورد انضباطی شده الان ناراحتن... جناب بتل را که من در جریانم و توضیحاتی خدمتشون دادم و ایشون هم قولی به من دادند.

[/quote]

بنده اتفاقا اصلا ناراحت نیستم ! بلکه خیلی هم خوشحالم ! چون راه و روش برخوردم در سایت بوضوح برام مشخص شد ... مبارزه مدنی و مسالمت امیز در عین احترام برای احقاق حقوق از دست رفته کاربران مستضعف میلیتار big_hug

[quote] اما، خودتون را بذارید جای مدیران،
فکر کنید قرار باشه با هر کاربری بخش مدیریت سر هر برخورد انضباطی همین قدر جر و بحث کند. بلافاصله طرف هم شاکی بشه اول در استاتوس ها و بعد هم تاپیک بزنه و بیفته دنبال بر و بچس مدیر...[/quote]

اول جهت مزاح :

خوب دیگه بعضی از دوستان دسته :rose: تا الان به اصطلاح دزدکی خربزه خوردن و گیر باغبان نیفتادند ... از این به بعد :mrgreen:

دوم اینکه اگر هیئت منصفه کاربران غیر مدیر تشکیل و رای نهایی به اونها سپرده بشه این مسائل برای همیشه حل خواهد شد !

[quote]این طوری سر این توضیح دادن ها، ماه اول باید همه ی مدیران کار و زندگیشون رو تعطیل کنند بشن بخش اطلاع رسانی و ماه دوم همه ی بچه های مدیر باید برن بیمارستان روانی خدمت کریزی داکتر جهت مداوا!
حالا مدیر یا هیات منصفه![/quote]

یک ترس مستتر در حرفهای شما از تشکیل این هیئت منصفه کاربران غیر مدیر مشاهده میشه ! :mrgreen:

[quote]
من منکر اشتباه های احتمالی در مدیریت نیستم. اما سعی کنید منصف باشید.

[/quote]

ما هم اتفاقا میخوایم منصف بودن بچه هارو به شما نشان بدهیم ! شما نمیزارید که ! hee_hee

[quote]
مدیرا همون کاربرای سابقن، هر کاربری هم به هر شکلی قدرت انضباطی پیدا کنه میشه مدیر. فرقی نداره که!

[/quote]

ما به اعضائ هیئت منصفه کاربران غیر مدیر قدرت انضباطی نمیدیم بلکه فقط حق رای دادن به گناهکار یا بیگناه بودن میدیم فقط همین نه سمتی نه اختیاری ! :winking:

[quote]بهتره هممون سعه ی صدرمون بیشتر بشه. هم مدیرا هم کاربرا. همون طور که شما توقع دارید مدیرها انتقاد پذیر باشن. خودتون هم انتقاد پذیر باشید. وقتی اشتباهی کردید یا قانونی را نقض کردید بپذیرید و مدیر را به عنوان داور قبول کنید. اگر هم فرضا داور اشتباه کرد از مجراهایش وارد بشید و سعی نکنید جلوی همه ی سایت اون را انگشت نما کنید یا فضای سایت را به هم بزنید. این برخورد با مدیرا منصفانه نیست.[/quote]

وقتی مجرای مناسب احقاق حقوق در جامعه نباشه ... میشه آنارشی اجتماعی جامعه معترض ... شما حتی حقی برای خود قائل میشوید که برایی برخورد با یک مدیر متخلف ... مدیر دیگری برخورد کند و این نمونه بارز قانون کاپیتولاسیون است ... عرض بنده اینه که شما نقش ضمانت اجرایی داشته باشین نه حکم دهنده ! و دادن حکم نهایی را به قضاوت کاربران عادی این سایت قرار بدید

[quote]کدوم سایت هست که این جور بشینن به مدیرا گیر بدن و اون ها هم پاسخگو باشن؟[/quote]

درود بر جمهوری آینده میلیتاری ! :mrgreen:

[quote]ما که فقط عضو همین سایت نیستیم؟ هستیم؟
کلاهتون را قاضی کنید.[/quote]

متاسفانه تمام گرفتاریها همینجایی شروع شد که ما کلاه خود را قاضی کردیم ! و نه منصفین رو ! :mrgreen:

[quote]
به هر حال اگر پیشنهاد خوبی شنیده بشه که به نفع سایت باشه حتما در موردش فکر خواهد شد...

[/quote]

باعث زحمت شما شدیم ! :mrgreen:

[quote]ولی توقع نداشته باشید حتما پیشنهاد شما اون پیشنهاد باشه.
من فکر می کنم تا دلخوری ای پیش نیومده بهتره این تاپیک را یکی از مدیرای ارشد قفل کنه.[/quote]

با این پیشنهاد شما 100% موافقم !

[quote]
یاعلی

[/quote]

علی یارت اخوی آنتی وار !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حق پشت و پناهت تاواریش بتل مستر! تا تحقق انترناسیونال چهارم میلیتاری، همه ی اقشار فروخرده ی سایت، چه مدیر و چه غیر مدیر با شما هستند!... icon_cheesygrin[size=4] [/size] :mrgreen:
[size=4] [/size]
:mrgreen:
[size=4] به امید میلیتاری بی طبقه! [/size]
[size=4] icon_cheesygrin[/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1377462201' post='332748']
حق پشت و پناهت تاواریش بتل مستر! تا تحقق انترناسیونال چهارم میلیتاری، همه ی اقشار فروخرده ی سایت، چه مدیر و چه غیر مدیر با شما هستند!... icon_cheesygrin :mrgreen:

:mrgreen:
به امید میلیتاری بی طبقه!
icon_cheesygrin
[/quote]

آمــــــیــــــــن برادر ضد جنگ ! آمـــــیــــــن ! :mrgreen:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوری بعضی از رفقا در مورد مصطفی حرف میزنند که گویا این رفیق عزیزمون ولی فقیهه و بقیه منتظر اذن جهاد...!
نگاه نکنید به عقاید مصطفی..! با خیلی از مدیران سایت روابط نزدیک داره..!
این خیلی که میگم خیلی اند...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موضوع این تاپیک و مطرح کردن این موضوع برای من مثل طنز میمونه . البته طنز تلخ ! میتونم به دوستان قول بدم از این دست تاپیکها به نتیجه ای نمی رسید . بنده سال ها در انجمن های مختلف عضو بودم و بارها چنین مطالبی رو در اونها مطرح کردم و خیلی های دیگر هم چنین کاری کردند . اما دست آخر به هیچ نتیجه ای نرسیده و گاها با مطرح کنندشم برخورد شده!!!!!
مشکل از خودمونه . هممون . اسمشو نمیبرم تا این پست گرفتار سانسور نشه . نمونش رو در انواع برخوردهای اجتماعی و مجازیمون میشه دید . به محضی که کمترین قدرتی به دست میاریم اول شروع میکنیم به قلع و قمع نظرات مخالف . بعدشم میگیم همینه که هست! قانونه و قانون اگه بدم باشه باید بهش تمکین کرد و از این دست حرافی ها ... در انجمن ها هم میگن شما روزی که عضو شدی قوانینو قبول کردی ...

نهایتا حداقل در این سایت مقصر اصلی چنین برخوردهایی خود جناب سعید ، موسس سایته . من به عنوان یک عضو قدیمی خاطرهء خوبی از برخوردهای ایشون در گذشته ندارم . مدیران هم با نظر همین آقا سعید خودمون انتخاب شدند (ادمین های سایت رو عرض میکنم که فکر کنم همگی با هم در مورد نوع برخورد ها و تفکرات سیاسی هم رای باشند .) و طبق نظر ایشون فعالیت کردند . اگر خود سعید کمترین دل مشغولی در مورد برخورد های قهری و تحقیر آمیز با کاربران داشت شاهد چنین وضعیتی نبودیم . وقتی کسی مدیر میشه میدونه کی رو کجا بذاره تا طبق خواستهء اون عمل کنه ...

همیشه در هر شرکت و ارگان و اداره و مملکتی وقتی مشکل اساسی ای بوجود میاد اولین مقصر و مقصر اصلی، شخص اول مجموعهء مربوطه و تصمیم گیرندهء اصلیه ...

پ.ن : اگه اشتباه نکنم این آقا سعید ما خودش قبلا عضو انجمن دیگه ای بود و بدلیل برخوردهای مدیریت اون انجمن تصمیم گرفت میلیتاری رو راه بندازه . اگه این فرضم درست باشه برخوردهای مدیریتی میلیتاری هم یکی دیگه از طنزهای تلخه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر میدونستم ، نقد و از این جنگولک بازی ها اینقدر طرفدار داره ... اسم تاپیک 170 رو میذاشتم : «نقدی بر RQ-170 ، چرا سازندگان رنگش را صورتی نکردند؟ ، آخه خوشگل تر میشد» ... [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img]
اومدم بنویسم .. قرمز، یاد پرسپولیس افتادم .. آبی، یاد استقلال افتادم .. سبز، یاد 88 و فتنه افتادم .. بنفش، یاد دولت فعلی افتادم .. سیاه و خاکستری، دیدم بیمزه میشه .. صورتی هم مشکل داره ، چه کنیم که مجبوریم... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Jahandar' timestamp='1377520207' post='332923']
پ.ن : اگه اشتباه نکنم این آقا سعید ما خودش قبلا عضو انجمن دیگه ای بود و بدلیل برخوردهای مدیریت اون انجمن تصمیم گرفت میلیتاری رو راه بندازه . اگه این فرضم درست باشه برخوردهای مدیریتی میلیتاری هم یکی دیگه از طنزهای تلخه ...
[/quote]

خیر اینطور نیست!
ایشون همزمان با فعالیت در انجمن مذکور اداره این سایت رو هم بر عهده داشتن!

.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پست‌های اسپم مخفی شد. مباحث پیرامون ارتقا درجه به تاپیک زیر منتقل شد. :|
http://www.military.ir/forums/topic/21541-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/page__st__540

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی جواب میدید منتظر بمونید طرف بیاد ... بعد حرفهای خودتون رو مخفی کنید ! icon_cheesygrin

الان احساس دوستان از جناب مهدی و رضا گرفته تا حامد نسبت به من :24: :N_aggressive: :25:

ولی احساس من به شما برادران :rose: :11: :mrgreen:

توصیه برادرانه بنده هم اینکه ... بقول یه بنده خدای ناکامی ... ظرفیت سازی کنیم ! :mrgreen: :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.