labester

سرباز عراقی گفت : به حق فاطمه الزهرا (س) من را حلال کن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='death2' timestamp='1379876638' post='340419']
لشكر ؟
متاسفانه نوع تقسيم بندي هاي نظامي در زمان جنگ درست نبود قطعا عراقي هاي ما استعداد يك تيپ هم نداشتن جه برسه به لشكر !!
[/quote]

اصلا شما بگو یک دسته
پس همشون هم بد نبودن یا به عبارتی بعضی هاشون مجبور بودن
هرچند که خوب بودن یا بد بودن اونها نباید دلیلی برای ندید گرفتن خسارتی باشه که به کشورمون زدند و باید تا ریال آخرش رو بگیریم که متاسفانه ما تو ریال اولش هم گیر کردیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اگر جنگ نمی شد؟

جنگ باعث رادیکالتر شدن انقلاب ایران شد که باعث رادیکالتر شدن شعارها شد باعث توهم صدور انقلاب شد باعث ترس کشورهای منطقه از ایران شد

ترس کشورهای منطقه باعث منزوی شدن ایران شد باعث خروج سرمایه و علم از کشور شد

جنگ باعث تخریب زیرساخت های کشور شد باعث کشته شدن 240 هزار ایرانی شد

جنگ باعث کشته شدن دانشمندانی مانند مصطفی چمران شد که امروز می توانست یکی از بزرگترین فیزیکدانان جهان باشد

جنگ باعث 8 سال تخریب به اضافه 20 سال بازسازی شد یعنی ما از شروع جنگ تا امروز درجا زدیم

جنگ باعث منفی شدن رشد اقتصادی ایران شد و صادرات نفت از 5 میلیون بشکه به 2 میلیون بکشه کاهش یافت

در حالت کلی باید بگویم جنگ باعث شدن سهم ایران از پیشرفت به جیب ترکیه و عربستان و امارات و دیگر کشورها برود.[/quote]

به نظر شما يعني واقعا بدبختي هاي ما همگي باعث و بانيش جنگ بوده؟! يعني جنگ سي سال پيش باعث شده الان رشد اقتصادي ما منفي بشه؟! يا بي كفايتي الان ما؟! جنگ باعثش شده يا سه هزار ميلياردهاي كه عده اي بالا كشيدند و عده اي هنوز هم مشغول بخور بخور هستند؟! جنگ باعثش شده يا بني صدر هايي كه هنوز هم مشغول خيانت به كشور و انقلابند؟! جنگ باعثش شده يا كاميون كاميون پورشه هايي كه با ارز مرجع وارد شده؟! جنگ باعثش شده يا فرهنگ غلط اقنصادي مردم ما، ريخت و پاش ها مصرف گرايي ها؟! درست هست كه ما از جنگ ضربه خورديم. بهترين جوان هاي كشور را از دست داديم اما عوضش عزت كه پيدا كرديم. مرد را از نامرد شناختيم! تونستيم روي پاي خودمون بايستيم. مطمئنا اگرالان امثال دكتر چمران ها ،سردار تهراني مقدم ها نبودند، كشور را خيلي وقت بود كه به باد داده بوديم!
واقعا چي باعث شده سعيد آقايي كه يك زماني آواتارش به عكس روح الله (ره) مزين شده بود، الان به آرمان صدور انقلاب ميگه شعار، ميگه توهم، ميگه راديكال؟! جنگ باعثش شده يا وضعيت اسفناكي كه خودمون باعثش بوديم!

[quote]
عزیزم اونا نژاد پرست هستند شدید ...رفیقم خادم حرم امام رضا (ع) هست ...میگه بارها شده که من از زبون عراقی میشنوم که بلند بلند عرب اعلی من الفارس میگن... بهش گفتم مثل رفیق من که جواب عراقی رو داده بود تو هم جواب بده...گفت چی بگم ؟ گفتم بگو من قتل الحسین ..عرب او فارس ؟ همینطوری برای همه ائمه بهش بگو...دیروزجمعه تو حرم به یه عراقیه همینطوری جواب داده ... میگه عراقیه سرخ شد بعدش یهو زد تو گوشم بعد هم افتاد روم چند تا مشت و لعن و نفرین زد و رفت !!!

این طرف شیعه بود تو مملکت خودش نبود اینطورعقیده داره و اینطور عکس العمل نشون داده درمورد یه واقعیت تاریخی ... تو جنگ خدا میدونه از روی بغض و کینه و نفله شدن همقطاراشون چه جنایتها که نکردن... هنوزم چیز زیادی تغییر نکرده فرصت گیر بیارن ضربه میزنن[/quote]

اينكه مواردي از اين دست اتفاق افتاده، دليل نميشه كه همشون اينطوري باشند. جالبه كه همه را به نژاد پرستي متهم مي كنيم در حالي كه خودمون در اين عرصه پيشرو هستيم. باور كنيد خيلي از اين اعراب و افغاني ها كه خيلي از ما ها ازشون متنفريم، از ما انقلابي تر و ولايت مدار ترند! باور كنيد من به عنوان يك ايراني خجالت كشيدم وقتي ديدم جمع كثيري از زائران حرم امام خميني، افغاني ها هستند! كينه به دل گرفتن اونهم از يك نژاد خاص كار درستي نيست. عراقي ها به ما بد كردند تاوانشم دادند هنوز هم دارند تاوان پس ميدند. پس دليلي نداره ما هم به خواهيم ازشون كينه به دل بگيريم و نفرينشون كنيم. آه مردم ما خيلي وقته دامن اون ها را گرفته.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بنده به تاپیک منفی دادم چون خسته شدم از این همه دغل بازی به اسم ائمه که سعی داره توسط اینها از ملت مظلوم ایران حلالیت بگیره برای یک عده عراقی پست فطرت که فقط خدا میداند با مردم شهرهای مرزی ایران چه کردند ، همین به ظاهر مسلمانان و شیعه های عراقی که امروز شدن برادر ما ، بنده چنین برادرهایی نمی خواهم ، عراقی ها هرگز برادر من نخواهند بود. حتی اگر خسارت جنگ را هم بدهند ، باز این ها را نخواهم بخشید ، آیا می توانند 240 هزار جوان ایرانی را هم پس بدهند؟ آیا می توانند جبران 30 سال عقب افتادگی ایران از کشورهای ترکیه و عربستان و امارات را بدهند؟

به پست شما مثبت دادم.

پاورقی: در گذشته تقریبا 6 سال قبل من یک پست اشتباهی داده بودم که گفتم عراقی ها را ببخشیم ، این ها ریشه ایرانی دارند ، بزرگوارانی مانند پرویز و نوهد با این موضوع مخالفت کردند و آنرا اشتباه نامیدند ، پس از اینکه مجبور به مطالعه شدم ، دیدم که بله اشتباه گفته بودم ، عراقی های امروز ریشه ایرانی ندارند ، ایرانی هایی که قبل از حمله اعراب در بین النهرین زندگی می کردند دیگر در این مکان سکونت ندارند و توسط اعراب با وحشیانه ترین روش ها یا کشته شدند یا به سمت خراسان کوچ کردند.

در این چند سال چند بار این موضوع را به دوستان گوشزد کردم که حرف از بخشش عراقی ها نزنند ولی همیشه در مقابل آن جبهه گیری شده است.

مثلا در این تاپیک
www.military.ir/forums/topic/21464-منوی-اسرای-ایرانی-در-زندانهای-عراق

گر جنگ نمی شد؟

جنگ باعث رادیکالتر شدن انقلاب ایران شد که باعث رادیکالتر شدن شعارها شد باعث توهم صدور انقلاب شد باعث ترس کشورهای منطقه از ایران شد

ترس کشورهای منطقه باعث منزوی شدن ایران شد باعث خروج سرمایه و علم از کشور شد

جنگ باعث تخریب زیرساخت های کشور شد باعث کشته شدن 240 هزار ایرانی شد

جنگ باعث کشته شدن دانشمندانی مانند مصطفی چمران شد که امروز می توانست یکی از بزرگترین فیزیکدانان جهان باشد

جنگ باعث 8 سال تخریب به اضافه 20 سال بازسازی شد یعنی ما از شروع جنگ تا امروز درجا زدیم

جنگ باعث منفی شدن رشد اقتصادی ایران شد و صادرات نفت از 5 میلیون بشکه به 2 میلیون بکشه کاهش یافت

در حالت کلی باید بگویم جنگ باعث شدن سهم ایران از پیشرفت به جیب ترکیه و عربستان و امارات و دیگر کشورها برود.

[/quote]
دود از کلم بلند شد (چون گوینده شما بودید!!! انتظار نداشتم )
کل پست شما در این دو کلمه خلاصه میشه

Extreme Racism
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين دوستاني كه دشمني ما نسبت به عراقي هايي كه به كشورمون تجاوز كردند به دختر بجه ها تجاوز كردن شهر ها رو ويران كردن بهترين جوون هاي مملكت رو پرپر هنوز هم به اين كار ها افتخار ميكنن ميكنن (خيل عظيمشون)يك ريال هم غرامت نميدن ميگن نژاد پرستي يك لحظه به نظر شون در مورد يهوديان فكر كنن معني دقيق نژاد پرستي رو ميفهمن !
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اين دوستاني كه دشمني ما نسبت به عراقي هايي كه به كشورمون تجاوز كردند به دختر بجه ها تجاوز كردن شهر ها رو ويران كردن بهترين جوون هاي مملكت رو پرپر هنوز هم به اين كار ها افتخار ميكنن ميكنن (خيل عظيمشون)يك ريال هم غرامت نميدن ميگن نژاد پرستي يك لحظه به نظر شون در مورد يهوديان فكر كنن معني دقيق نژاد پرستي رو ميفهمن !
[/quote]

مغالطه نکن : ) سعی نکن با مایه گذاشتن از شهدا و جانبازا و متشنج کردن بحث حرفتو بزنی :) از خودت مایه بذار, در ضمن اگر اینطوری بنگریم به مسائل پس باید ارزو و هدف مرگ مردمان اروپائی رو داشته باشیم که چند صدسال پیش امپراطوری روم بودند و همینطور روسیه و از اونورم هندی ها باید در مورد ما چنین نگرشی داشته باشند به خاطر نادر شاه و مردمان منطقه قفقاز به خاطر اقا محمد خان

خیلی ها با زور و تهدید های جدی امدند به جنگ با ایران :) مثل اینکه جنون و بی رحمی صدام رو نادیده میگیری انگار که صدام یک ادم گوگولی و نظام عراق هم کاملا بر پایه دموکراسی و مردم نیز همه به انتخاب و خواست خود به جنگ اومدند =))
و صد البته افراد Racist ی مثل شما در اون زمان بودند که با عشق به جنگ اومدند و شما و امثال شما مصداق بارز همان افراد میباشید که اگر مملکت دست شما بود به جای جنگ با تکفیری ها الان با شیعیان عراق در جنگ بودیم : )) خدا سایه امام خامنه ای رو از روی سرمان کم نکنه (الهی امین)
تهمتم نزن :) کسی اینجا با یهودیا مشکل نداره تو یک نفرو پیدا کن تو فروم که با یهودیان مشکل داشته باشه ؟! من که ندارم هیچ جایی هم توهینی به ایشان نکردم

در ضمن این جوانان افغانی و عراقی ( که نزادپرست زیاد داریم در این کشور برای این دو کشور) و لبنانی و ...هستند که دفاع میکنند با جانشون از حرم حضرت زینب

هَو اِ نایس دِی ;) ویرایش شده در توسط Ripper
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
از آنجا که اخيرا جاي شاکي و متهم عوض شده اينجانب به سهم خود به دليل دفاع قهرمانانه ملت ايران در برابر تجاوز به خاک و ناموس کشورم از سوي رژيم بعث عراق به نمايندگي از دنياي استکبار اعم از بلوک شرق و غرب که منجر به هزينه هايي نظير :
کاهش صادرات نفت کشور
کاهش رشد اقتصادي کشور
خرابي مملکت
کشته شدن جوانان و به خصوص دانشمندان نخبه
دشمن شدن دنياي کفر با ما
بهانه دادن به دست دشمن جهت کاربرد تسليحات کشتار جمعي
و ديگر مواردي که به ياد نمي آورم عاجزانه عذر خواهي مي کنم و اميدوارم در صورت وقوع دوباره اين دست حملات يا مواقع مشابه ملت ايران به هيچ عنوان مرتکب اشتباه دوران دفاع مقدس نشوند و کشور را قبل از خرابي و کشته شدن جوانان تقديم دشمن نمايند . ضمنا از آنجا که خود ما مقصر در تجاوز و جنگ تحميلي تشخيص داده شده ايم بهتر است مباحثي نظير اخذ غرامت را فراموش کرده و به فکر پرداخت غرامت بابت دفاع در برابر تجاوز و طولاني شدن جنگ به دليل تنبيه متجاوز برويم
ضمنا پيشنهاد مي شود کلا مباحث نظامي را تعطيل کنيم چون هزينه اش از فايده اش خيلي بيشتر است ویرایش شده در توسط zed
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
مباحثي نظير اخذ غرامت را فراموش کرده
[/quote]

اگر منظورتون من هست که باید بگم من به هیچ عنوان در مورد غرامت حرف نزدم و مخالف هم نیستم ! با گرفتن غرامت
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]مغالطه نکن : ) سعی نکن با مایه گذاشتن از شهدا و جانبازا و متشنج کردن بحث حرفتو بزنی [/right][/font][/color] :)[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] از خودت مایه بذار, در ضمن اگر اینطوری بنگریم به مسائل پس باید ارزو و هدف مرگ مردمان اروپائی رو داشته باشیم که چند صدسال پیش امپراطوری روم بودند و همینطور روسیه و از اونورم هندی ها باید در مورد ما چنین نگرشی داشته باشند به خاطر نادر شاه و مردمان منطقه قفقاز به خاطر اقا محمد خان[/right][/font][/color][/quote]
حالا معني دقيق مغالطه رو نميدونم اما فكر كنم شما داري اين كار رو ميكني حالا در مورد امپراتوري روم ميزارم به حساب سواد شما اما اگه بحث روسيه هست بايد بگم ما مردي در ايران نداريم در حال حاضر كه پاش رو تو جنگ با روسيه از دست داده باشه و الان رو ويلچر باشه دختر زنده اي نداريم كه روس ها بهش تجاوز كرده باشن در روسيه هم كسي از اون دوره زنده نيست بحث اينه ك جنايتي بود كه قرن ها قبل انجام شد و اون نسل و خاطرات اون پاك شده اما بحث عراق بحث زنده اي هست هنوز اون نسل ك در حق ما جنايت كرد وجود داره هنوز اون نفرت رو دارن (همين زوار امام رضا عراقي هاشون يكي در ميون ببينيد چي ميگن يه دوست اهوازي داشتم هر وقت باهاش ميرفتيم حرم دعوا ميشد با عرب ها مثل اينكه اونا عربي فحش ميدن به ما تو حرم امام رضا) بحث اينه كه خيل عظيمشون به اون كار ها افتخار ميكنن و حاضر به دادن يك ريال غرامت هم نيستن

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]خیلی ها با زور و تهدید های جدی امدند به جنگ با ایران [/right][/font][/color] :)[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] مثل اینکه جنون و بی رحمی صدام رو نادیده میگیری انگار که صدام یک ادم گوگولی و نظام عراق هم کاملا بر پایه دموکراسی و مردم نیز همه به انتخاب و خواست خود به جنگ اومدند =))[/right][/font][/color][/quote]
صدام دستور حمله داد!! تير خلاصي ها رو هم صدام ميزد ؟اسرا رو اونطور وحشيانه شكنجه ميكرد؟ يا به دختر بجه ها تجاوز ميكزد ؟ بعد بمباران خود صدام ميرفت توپ هاي جنگنده رو رو شهر ها خالي ميكرد ؟ بريد از اسرا بپرسيد هنوز خيلي هاشون زنده هستن بپرسيد ميگن بهتون با چ حيوون هايي طرف بوديم هنوز براي تحريف تاريخ خيلي زوده
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]تهمتم نزن [/right][/font][/color] :)[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] کسی اینجا با یهودیا مشکل نداره تو یک نفرو پیدا کن تو فروم که با یهودیان مشکل داشته باشه ؟! من که ندارم هیچ جایی هم توهینی به ایشان نکرد[/right][/font][/color][/quote]
تهمت !! بزار باز برادران حماس 2 تا لوله بخاري به همراه كود بفرستن سمت اسرائيل سيل ادبيات نزاد پرستانه كاربر ها رو خواهيم ديد
اما مثال نقدش همين جناب الكترو افيسر مدير هميشه حاضر سايت هستن كه تو يه بحثي گفتن اسلام يعني دشمني با قوم يهود !! بعيد كتمانش بكنن ميتونيد از خودشون بپرسيد
[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]و صد البته افراد Racist ی مثل شما در اون زمان بودند که با عشق به جنگ اومدند و شما و امثال شما مصداق بارز همان افراد میباشید که اگر مملکت دست شما بود به جای جنگ با تکفیری ها الان با شیعیان عراق در جنگ بودیم : )[/right][/font][/color][/quote]
راسيست !! من !! چي بگم واقعا !!!! اگه مملكت دست امثال من بود شايد با تكفيري ها نميجنگيديم اما باعراق هم در جنگ نبوديم داشتيم 100 ميليارد غرامتمون رو ميگرفتيم نه اينكه بگيم ما فعلا رابطمون با عراق خوبه !
[quote] خدا سایه امام خامنه ای رو از روی سرمان کم نکنه (الهی امین)[/quote]
بعضي ها هم ياد گرفتن از برخي سياسيون هر چي ميشه پاي رهبري رو ميكشن وسط ازش هزينه ميكنن والا به خدا چقدر در بد اموزي دوستان پيشتازن !
به قول جناب الو [size=5]شرمم مياد بگم برادران عراقي و شب برم گلزار شهدا ![/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سعی نکن با مایه گذاشتن از شهدا و جانبازا و متشنج کردن بحث حرفتو بزنی[/quote]
اين قسمت رو يادم رفت جواب بدم
من براي زدن حرفم از كسي مايه نميزارم نه خودم رو پشت بيانات افراد بزرگ قايم ميكنم نه فحاشي اعتقاد دارم منطقم انقدر قوي هست كه لازم نباشه از اين كار ها بكنم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میخواهید بریم کلهم عراقی ها رو بکشیم همه راحت شیم؟ کاری هم نداره ها ! کافیه دستمون رو از پشتشون برداریم خود برادران تکفیری کار رو تموم میکنند!
در این که عراق اون ظلم ها رو بر ایران کرد شکی نیست. بنا به اون ظلم ها هم متنفر بودن ازشون هم از نظر من جایزه! منتها تو این اوضاع قاراشمیش منطقه صلاح چیه؟ متحد ساختن یا دشمن تراشیدن واسه خودمون؟ بیشتر این دولت مردان عراقی به اندازه یک عمر ساکن ایران بودند. نفرت اونها از صدام و حکومت بعث عراق اگه از ما بیشتر نباشه کمتر هم نیست. حالا بعد از سالها فرصتی پیش اومده تا نیروهایی که خودمون تربیتشون کردیم رو در عراق سر کار بیاریم . در این دوران تنهایی و محاصره لنگه کفش پاره هم واسمون غنیمته!
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
حالا معني دقيق مغالطه رو نميدونم اما فكر كنم شما داري اين كار رو ميكني حالا در مورد امپراتوري روم ميزارم به حساب سواد شما اما اگه بحث روسيه هست بايد بگم ما مردي در ايران نداريم در حال حاضر كه پاش رو تو جنگ با روسيه از دست داده باشه و الان رو ويلچر باشه دختر زنده اي نداريم كه روس ها بهش تجاوز كرده باشن در روسيه هم كسي از اون دوره زنده نيست بحث اينه ك جنايتي بود كه قرن ها قبل انجام شد و اون نسل و خاطرات اون پاك شده اما بحث عراق بحث زنده اي هست هنوز اون نسل ك در حق ما جنايت كرد وجود داره هنوز اون نفرت رو دارن (همين زوار امام رضا عراقي هاشون يكي در ميون ببينيد چي ميگن يه دوست اهوازي داشتم هر وقت باهاش ميرفتيم حرم دعوا ميشد با عرب ها مثل اينكه اونا عربي فحش ميدن به ما تو حرم امام رضا) بحث اينه كه خيل عظيمشون به اون كار ها افتخار ميكنن و حاضر به دادن يك ريال غرامت هم نيستن
[/quote]
چه چیزی یک عرب رو به دست زدن به همچنین جنایاتی وا میداره ؟
ج : تنفر از ایرانی و یا قساوت قلب و جنایت کار بودنش
چه چیزی یک عرب رو به بیان چنین صحبت هایی وا میداره ؟
ج: تنفر از ایرانی و یا کمبود آگاهی
حالا جای "عرب" و "ایرانی" رو در بالا عوض کنید, نداریم چنین افرادی ؟
یا اینرو قبول میکنید و یا اینکه معتقید چون عربند!!! اینکارو میکنند که این دید شمارو به Racist بودن محکوم میکنه

این اعراب هیچ فرقی با هموطنان من ,مثل شما و امثال شما که Racist هستند فرقی ندارند(به پست قبلیم مراجعه کنید) بعضی به خاطر نادانی و کمبود آگاهی و بعضی مثل شما که با دانایی که خوب خیلی بد هست

[quote]صدام دستور حمله داد!! تير خلاصي ها رو هم صدام ميزد ؟اسرا رو اونطور وحشيانه شكنجه ميكرد؟ يا به دختر بجه ها تجاوز ميكزد ؟ بعد بمباران خود صدام ميرفت توپ هاي جنگنده رو رو شهر ها خالي ميكرد ؟ بريد از اسرا بپرسيد هنوز خيلي هاشون زنده هستن بپرسيد ميگن بهتون با چ حيوون هايي طرف بوديم هنوز براي تحريف تاريخ خيلي زوده[/quote]

یارو رو انداختنش تو میدون جنگ توقع داری اونجا پرچم سفید بالا ببره ؟ :)) واسه شکنجه عراقی ها میرفتند و ظالم ترین و بی دین ترین ادم تو ارتش رو پیدا میکردند !

دوست خوبم یک دسته از اونها انسان هایی جنایتکاری بودند ! و تو همین کشور اوباش خلافکار و روانی و جانی داریم که اگه اجازه بدیم همون کارها رو با زن بچه بیگانه میکنند !
و بعضی هم انسان ها هم که Racist هستند به خاطر تنفرشون از اعراب اگر همین الان جنگ بشه همون کارهای عراقی هارو انجام میدند مثل آب خوردن
چرا فکر میکنید ما ایرانی ها از آسمان افتادیم به خدا من و شما با اون روس و عرب و انگلاساکسون و ترک و ... فرقی نداریم ! ( از نظر ذات درونی میگم ) چرا اینو میگم ؟ چونکه جنایات اقا محمد خان به من ثابت کرد این حقیقت رو ,چیزی که یک ایرانی رو متمایز میکنه با بقیه و به ما اجاز انجام چنین جنایاتی رو نمیده دین ما هستش اگاهی بالا هستش! نه ترک ,کرد,لر,عرب و پارس بودنمون !

[quote]تهمت !! بزار باز برادران حماس 2 تا لوله بخاري به همراه كود بفرستن سمت اسرائيل سيل ادبيات نزاد پرستانه كاربر ها رو خواهيم ديد
اما مثال نقدش همين جناب الكترو افيسر مدير هميشه حاضر سايت هستن كه تو يه بحثي گفتن اسلام يعني دشمني با قوم يهود !! بعيد كتمانش بكنن ميتونيد از خودشون بپرسيد

بعضي ها هم ياد گرفتن از برخي سياسيون هر چي ميشه پاي رهبري رو ميكشن وسط ازش هزينه ميكنن والا به خدا چقدر در بد اموزي دوستان پيشتازن !
به قول جناب الو [size=5]شرمم مياد بگم برادران عراقي و شب برم گلزار شهدا ![/size]
[/quote]
لینک بده ,در ضمن اینکه جناب الکترو افیسر یکجا یک حرفی بزنند دلیل نمیشه که همه ایرانیها با اون موافقند پس نمیشه استناد بکنی به حرف جتاب الکترو ( سوای از سو برداشت شما و یا بد رسوندن منظورشون )

اولا شما ناراحتی از کشته شدن صهیونیست ؟!
و اگر ناراحتی چرا میگی "بعضي ها هم ياد گرفتن از برخي سياسيون هر چي ميشه پاي رهبري رو ميكشن وسط ازش هزينه ميكنن" میخوای بگی پیرو رهبری اما جمله قبلیتون خلافشو ثابت میکنه :-؟
جناب Elo نه مجتهد هست نه رئیس جمهورم نه رهبرم و نه ائمه و پیامبرم و حرفش هیچگونه ارزشی نداره برام چراکه بر خلاف دیدگاه رهبرمه, که دیدگاه ائمه و پیامبره
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Dear Ripper

آغا محمد خان قاجار ایرانی نیست....اگه بدونین طایفه ی قاجار از طوایفی مغولی بود که همراه با یورش مغولان وارد ایران شدن....اینو تو کتاب تاریخ اول راهنمایی نوشته...چطور یادت نیست؟ ;)
باز نظر رویال فالکون بسیار خوبه....ما می تونیم ازشون متنفر باشیم...ولی فعلا اصل منفعت طلبی بر این حکم می کنه به عنوان یه متحد یا بهتر بگم بازار مصرف نگهشون داریم...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما داري مسير رو اشتباه ميري و جواب هاتون هم ربطي به مسئله اصلي نداره وقتي كسي كه عملا و زبانن داره ابراز دشمني ميكنه رو بهش بگي دشمن و خطر براي وطن راسيست مجسوب نميشي وقتي بگي نبايد به همچين ادمي كمك كرد كه روي پاي خودش بيسته راسيست نيستي نزاد پرستي يعني اينكه چون فردي از نزاد خاصي هست باهاش دشمن باشي من با اعراب دشمن نيستم اما عراقي ها دشمن ما هستن همواره هم خواهند بود ما با هم تضاد منافع داريم مثل رابطه ما با دولت باكو

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
آغا محمد خان قاجار ایرانی نیست....اگه بدونین طایفه ی قاجار از طوایفی مغولی بود که همراه با یورش مغولان وارد ایران شدن....اینو تو کتاب تاریخ اول راهنمایی نوشته...چطور یادت نیست؟ ;)
[/quote]
یادمه
احتمالا سربازاشم مغول بودن =))
بعدشم اقا محمد خان که صاف از ار مغولستان که نیومده بود
طایفش در ایران ساکن شد و ایرانی شدن به معنای واقعی ,ایرانی بودن بر اساس ترک و مغول و کرد بودن که تعریف نمیشه My Most Dear Pishva

[quote]باز نظر رویال فالکون بسیار خوبه....ما می تونیم ازشون متنفر باشیم...ولی فعلا اصل منفعت طلبی بر این حکم می کنه به عنوان یه متحد یا بهتر بگم بازار مصرف نگهشون داریم...[/quote]

ملت عراق دستمال یک بار مصرف شما نیست !
مهم تر از همه رهبر ما همچنین دیدگاهی نداره چون اگر داشت الان حزب الله تو سوریه چی میخواست
بمونید تو این قضیه عرب و فارس
دامن بزنید به این قضیه تا اخر عرب و فارس همدیگرو تیکه پاره کنند و غربی ها به ریشمون بخندن : ))
این اروپایی ها چه قدر باهم دیگه جنگ داشتند قدیم اما حالا همه متحد شدن باهم برای چپاول هر چه بیشتر کشور های افریقایی و اسیایی و سیطره

[quote]
شما داري مسير رو اشتباه ميري و جواب هاتون هم ربطي به مسئله اصلي نداره وقتي كسي كه عملا و زبانن داره ابراز دشمني ميكنه رو بهش بگي دشمن و خطر براي وطن راسيست مجسوب نميشي وقتي بگي نبايد به همچين ادمي كمك كرد كه روي پاي خودش بيسته راسيست نيستي نزاد پرستي يعني اينكه چون فردي از نزاد خاصي هست باهاش دشمن باشي من با اعراب دشمن نيستم اما عراقي ها دشمن ما هستن همواره هم خواهند بود ما با هم تضاد منافع داريم مثل رابطه ما با دولت باكو
[/quote]
Racist = Reysist
من تا قبل "من با اعراب" هیچکدوم از حرفاتونو نفهمیدم ( بد نوشنید )
منافع؟! رابطه با باکو که منافع نمیشه
در ضمن ما دولت عراق رو نخریدیم ! طبیعتا اختلاف نظر های جزئیی خواهد بود ویرایش شده در توسط Ripper
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی شما میگی با ساکن شدن یک قوم در یک ناحیه خاص اون قوم ملیت اون ناحیه رو میگره؟ پس مثلا هولاکو خان و سلوکیان هم ایرانی بودن دیگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.