mohammadhossein

آیا وهابیت در این نبرد بر ایرانی‌ها پیروز شده‌ است؟!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام
مگر این ها ابزار سخت هستند که بشود علیه خودشان استفاده کرد .شما یک بمب قنیمت می گیرید تانکی قنیمت می گیرید یک مسئله است ، اما اینها چیز دیگری است بیشتر از نوع سخت باشد از نوع نرم است هدفی دارد که بر مبنای ان طراحی شده است .نگاه کنید در زیر دریایی کیلو های ما مگر سنور نبود این زیر دریایی ها مگر جنگ افزار نیستند اما اگر ما نفهمیدیم برای ما امنیت داشت .حالا این جامعه مجازی چی ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mihandost' timestamp='1380668096' post='342657']
با سلام
مگر این ها ابزار سخت هستند که بشود علیه خودشان استفاده کرد .
[/quote]

شبکه مجازی یه ابزاره حالا سخت یا نرمش مهم نیست.مهم اینه که به طور گسترده داره علیه ما استفاده میشه و ما هم هیچ برنامه ای علیه اون نداریم.بهترین کار اینه که با ایجاد یه صفحه رایگان علیه خودشون ازش استفاده کنیم.با هزینه بسیار کم.یه سر به پیج اقای ظریف بزنین ببینین چه خبره....به نظر من ایده خوبیه که یه تیم از همین بچه های میلیتاری تو شبکه های مجازی فعالیت کنن
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو این شبکه ها فقط پارتیزانی ممکنه بشه نتیجه گرفت... که اون هم تنها نقش ضد حمله را خواهد داشت و یک پدافند به حساب میاد. فکر آفند را از سرتون بیرون کنید.

و اصلش هم با فرهنگ و فلسفه ی ایرانی اسلامی تضاد داره... این شبکه ها نوعی فردگرایی مدرن هستند و سعی کردند خانواده، حریم خصوصی و خیلی چیزهای دیگه را بازتولید کنند...

پس اگر قراره کاری بشه باید آلترناتیو طراحی بشه... که به احتمال زیاد یک شبکه ی اجتماعی دیگه نیست.

متاسفانه اصلا هم نمیشه باهاشون به صورت نفیی برخورد کرد. چون ضرورتش با ابزارهاش اومده و الان برای افراد تبدیل به یک نیاز شدن... مثل نون و شیر و آب... ما عقب موندیم و وقتی شما عقب بمونی برده میشی...

این عقب موندگی باید در همه ی حوزه ها جبران بشه که بخش مهمیش تکنولوژی و فلسفه است. وقتی ما در تکنولوژی و فلسفه با هم پیشرو شدیم اون وقت ممکنه بتونیم کاری بکنیم.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موضوع فقط بر سر حضور در این شبکه ها نیست، بلکه نحوه ارائه مطالب هم مهم است. یکنفر مطلبش را بصورت متن خشک و خالی ارائه می کند و دیگری با ظرایف ادبی و تصویرسازی. کدام موفق ترند؟ بعلاوه، تغییر موضع دولت یکشبه نمی تواند رخ دهد. مگر می شود بعد از سالها فیلتر بودن فیسبوک یکباره بگوییم: بفرمایید، بریزید، لایک بزنید؟! جدای از این مسأله، حقیقتا شر این شبکه ها از خیرش بیشتر است. فیسبوک را باز کنیم که مردم به جای دفاع از حریم اعتقادی کشور، بنشینند «فانتزی» های دیگران را بخوانند؟ گمان نکنم
[quote name='Antiwar' timestamp='1380703131' post='342681']
این عقب موندگی باید در همه ی حوزه ها جبران بشه که بخش مهمیش تکنولوژی و فلسفه است. وقتی ما در تکنولوژی و فلسفه با هم پیشرو شدیم اون وقت ممکنه بتونیم کاری بکنیم.
[/quote]
مطلب اندکی مبهم است، زیرا راه انداختن این شبکه ها یا مقابله با آنها به «تکنولوژی» خاصی نیاز ندارد که در اختیار ما نباشد! ضمنا منظور شما از فلسفه چیست، فلسفه طراحی؟ فلسفه اعتقادی؟ فلسفه سیاسی؟...یا مطلب دیگریست
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وهابی ها دارن بیلیون بیلیون دلار پول خرج میکنن توی کشورهای دیگه. مثلا توی انگلیس شما میتونی توی 25min وهابی بشی و حقوق خیلی خوبی هم بگیری برای خودت و خونواده ت! یه جایزه خیلی بزرگ برای معرفی یه نفر دیگه که وهابی بشه. برای جهاد کردن چقدر پول میدن، حتی نمیتونم بهش فکر کنم

مخصوصا اینها به خونواده هایی که توی financial & spiritual crisis هستن خیلی کمک میکنن. اونها هم fall into the trap و بقیه ش رو هم میدونید. اینطوری نیست که چهار تا تی وی چنل یه نفر رو از اروپا بیاره سوریه! هم بهشون پول میدن، هم زندگی خونواده هاشون بعد از خودشون رو براشون درست میکنن و هم بهشون میگن بمیری میری بهشت! دیگه چه دلیلی داره اینها مخالفت کنن؟! ویرایش شده در توسط heliaa
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مطلب اندکی مبهم است، زیرا راه انداختن این شبکه ها یا مقابله با آنها به «تکنولوژی» خاصی نیاز ندارد که در اختیار ما نباشد! ضمنا منظور شما از فلسفه چیست، فلسفه طراحی؟ فلسفه اعتقادی؟ فلسفه سیاسی؟...یا مطلب دیگریست [/quote]
خوب برای این که سر یک کوه یخ هست وسط دریای بحث!
بحث بحث یک شبکه ی اجتماعی نیست بحث بحث تمدن سازیه.... و ناظر به تمام شئون زندگی شما...
فلسفه اول به معنی خاص خودش و بعد هم به تبعش حتما فلسفه به معانی مضافی که شما گفتی.... همه اش...

نمیشه شما صد سال پاتو بندازی روی پات بعد یهو بخوای دنیا را کن فیکون کنی.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Antiwar، 13 مهر 1392 - ??? ????? ????? ????
مخفی شده توسط Antiwar، 13 مهر 1392 - ??? ????? ????? ????
[size=8]همش زیر سرصهیونیسم و یهوده [/size]
[size=8]ولی پیروز ماییم :-x[/size][size=8] [/size]
:hiro:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Antiwar، 13 مهر 1392 - ??? ????? ????? ????
مخفی شده توسط Antiwar، 13 مهر 1392 - ??? ????? ????? ????
[quote name='mohammadali77' timestamp='1380989457' post='343190']
[size=8]همش زیر سرصهیونیسم و یهوده [/size]
[size=8]ولی پیروز ماییم :-x[/size]
:hiro:
[/quote]

مغلته نفرمایید اقا .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='Antiwar' timestamp='1380873599' post='343037']
خوب برای این که سر یک کوه یخ هست وسط دریای بحث!
بحث بحث یک شبکه ی اجتماعی نیست بحث بحث تمدن سازیه.... و ناظر به تمام شئون زندگی شما...
فلسفه اول به معنی خاص خودش و بعد هم به تبعش حتما فلسفه به معانی مضافی که شما گفتی.... همه اش...

نمیشه شما صد سال پاتو بندازی روی پات بعد یهو بخوای دنیا را کن فیکون کنی.
[/quote]

یک نکته خیلی کوچیکش رو بگم در مورد فلسفه رسانه
رسانه جدیدی که به نام فیسبوک در بستر اینترنت طراحی شده
مختصات فلسفی ویژه ای داره، یک نمونه اش «فرد محوری» و «خود محوری» است. یعنی به جای اینکه شما بروی و به دیگران محبت کنی و احوالشان را بپرسی، هرکسی احوال خودش را می نویسد و منتشر می کند اینطوری دیگر هرکس خواست می تواند بخواند که حال شما چطور است.
یا مورد دیگر اینکه مبنای شبکه های اجتماعی در اینترنت بر حالت «خلوت» است. یعنی شما هستی و خودت و کسی شما را نمی بیند. حتی شاید کسی نداند شما دقیقا چه کسی هستید. حداقل افراد اینطور فکر می کنند و در حالت خلوت می روند. لذا کارهایی می کنند و حرفهایی می زنند که هیچگاه در واقع در اجتماع نمی کنند و نمی زنند. میدانیم که «خلوت» به این معنی برای انسان اصلا حالت خوبی نیست و در اسلام هم در بعضی موارد از این حالت نهی شده لذا از لحاظ مبنایی اینها به هم نمی خورند. و ما تا نتوانیم
اول فلسفه رسانه ای اسلام را بفهمیم
دوم رسانه هایی طراحی کنیم که به نحو مناسب این فلسفه را تحقق ببخشند
سوم این رسانه ها را ترویج دهیم
نمی توانیم به مقابله با آنها برخیزیم و اگر هم در فیسبوک به مقابله بپردازیم عملا در زمین آنها بازی کرده ایم.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
کی ازادی را دوست دارد من که دوست ندارم ازاد باشم ،کدام ازادی ان که مقابل عبد بودن من قرار می گیرد . من بنده خدا هستم پس من معنا ندارد ،حالا اگر چیزی من را تبدیل من کند دوست ندارم ، این بکه های به ظاهر اجتماعی جز این است انسان را از اجتماع واقعی دور می کنند و به انسان قدرت تخیلی میدهندد . دوم وقتی ما می گوییم فعالیت اجتماعی معنای دارد به نام حضور باید واقعا در اجتماع باشیم اما اینگونه می شود از شبکه های اجتماعی استفاده کرد . یک مثال می زنم اس ام اس خوب است ما ایا می تواند جای دیدار را بگیرد، نه نمی تواند این کار را انجام دهد هر چیزی جایگاهی دارد که برای ان تعریف شده است انسان جایگاه خلیفه بودن دارد باید به ان برسد ،اما این شبکه های اجتماعی چه جایگاهی دارند چه تعریفی دارند به جز اینکه یکی از تعاریفشان این نیست انسان به شدت تنهای غرب را از تنهای در بی اورند چند صباحی او را درجایگاه مجازی قهرمان رویاهای خویش کنند یا برای انسان ایرانی مسلمان ترویج سبک زندگی کنند . این عروس هزار داماد ایا با زیور الات خود مردم را فریب نمی دهد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگین دویدن در زمین دشمن!
خوب دوست و برادر گل من
همین اینترنت مگه توسط ان اس آ شنود نمیشه؟
نباید جنگ نرم باهاشون انجام داد؟
ب نظر من اونایی که فیس بوک رو هم قبول ندارن ب این جمله ای پایین دقت کنن
بجا اینکه از فیس بوک دور بشیم چون شبکه اجتماعی خوبی نیست از این ابزار رایگان دشمن(فیس بوک) بر علیه خودشون اسفاده کنیم!
فک کنم بهش میگن تبدیل کردن تهدید ها به فرصت ها
به خودم میگم که به جا ساختن یه اکانتو ول گردی یه پیج درست کنم و اطلاع رسانی کنم!
مثال:
پیج برا شناخت عرفای شیعه نظیر شیخ رجبعلی خیاط و.....
پیج اطلاع رسانی اتفاقات عراق سوریه و ...
پیج اطلاع رسانی برای وهابیون و آوردن آیه و حدیث از قرآن برای رد افکارشون
و هزاران پیج دیگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظرم من وهابیت پیروز بوده میگید نه به استانهای شرقی کشور شیعه ایران نظری بیندازید تقریبا بیشتر مردم سنی با عقاید ملایم تبدیل شدن به سلفی و وهابی ذق .مساجد معمولی و حقیرانیشان هم تبدیل شده به مسجد ایا صوفیا ترکیه
شماره یک مسجد مکی جدید زاهدان از فاصله 1 کیلومتری شبیه مسجد صوفیا ترکیه
شماره 2 گود برداری جدید در محله قدیمی اهل تسنن خدا میداند چه فکری تو سرشونه
شماره 3 سافختمان جدید تجاری متعلق به اهل تسنن در حال ساخت
الان در خیلی نقاط شهر در حال ساخت و ساز مساجد جدید هستند

[url="http://www.xum.ir/image/v5l"]http://www.xum.ir/image/v5l[/url] ویرایش شده در توسط keivan2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1380567565' post='342428']
سوال
چرا ما نباید از این ظرفیت عظیم شبکه های اجتماعی استفاده کنیم. (این رو بگم که خودم تابحال حتی یک لایک ساده هم نکردم و فقط عضو شدم و تمام ) واقعا چرا؟
اما خیلی ها هستند که فن بیان خوبی دارند اعتقادات درستی دارند و مهم تر از همه علمش رو هم دارند. حالا چرا اونها نباید در این جنگ شرکت کنند ؟
متاسفانه از جنگ نرم فقط همین رو یاد گرفتیم که چند وقت یک بار اسم ناتوی فرهنگی رو بیاریم و تمام پس کی زمان عمل می رسه ؟
چرا اکثریت کسانی که مسلمون میشن مذهب شیعه رو انتخاب نمی کنند ؟
به جرات میگم اگر به درستی و بصورت فراگیر اعتقادات شیعیان بیان بشه و به گوش جهانیان برسه خواهید دید که از همین وهابی های کله خر هم جذب شیعه خواهند شد .
چرا یک نفر چند هزار کیلومتر رو می کوبه میره برای اینکه عملیات انتحاری انجام بده و خودشو به درک واصل کنه؟ چرا ما نتونستیم اون فرد رو به مسیر درست هدایت کنیم؟
[/quote]
فقط سری به شبکه اجتماعی افسران دات آی آر بزنید تا بفهمید نمیشه از این ابزارها بر علیه حتی خود اونها استفاده کرد.
با اینکه افسران توسط بچه حزب الهی ها و به عنوان رسانه ارتباطی اونها ساخته شده و جو قالب هم همون هست.
بیاید به مسائل عادی و ساده نگاه نکنیم جناب آنتی وار مسئله مبنایی رو گفتن و اون اینکه علاوه بر اینکه ما مدتهاست فکر نکردیم بدتر اونکه ذات غرب رو هم نشناختیم.ذات نفسانیت خود بنیاد غرب. انسان محوری اون.نفس اماره مدرنش رو، عقلانت خود بنیاد، تعارض اون با فلسفه اسلامی، تاثیر اونها در تمدن و شون فرهنگی و سبک زندگی ما و.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه سردار سلیمانی کجا اون توله عربستانی کجا؟!
مقایستون مثل این میمونه که بخواخیم F14 رو با موشک کاغذی مقایسه بکنیم!
اخه اون توله مال این حرفا نیست که بخواهد روبه روی سردار بایسته!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.