Killuminati

◄◄◄ مستند حقیقت ظهور (Thэ Яeali✞y of ∀rrivΔl) + اسکرین شات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ایشون زبان گیرایی دارن و قدرت بیان خوب ماشالله در همه موارد هم به اجتهاد رسیدن
از نقد فیلم گرفته تا بحث فوق جذاب فیریمیسونری
و داستان مسخره و درب و داغون چسبوندن اون به دجال و دجال شمردن فراماسونری که به خاطر اطلاعات کم دوستان نتایج بسیار مزخرفی رو در پیش داشت البته صحبت هاشون در مورد فراماسونری دجال اخر الزمان نقد شده
برادران اطلاعات بیشتر خواستن ما اماده ایم
یکباری تشریف بردیم به سخنرانیشون البته در مورد بحث خوف انگیز فیریمیسونری نبود به قول خودشون دیگه بحث در موردش کافیه
باید در مورد چیز های دیگر بحث کرد !!!!!!
که البت این بحث عبرت های بنی اسراییل خیی بهتر از اونه
و موج جوگیری در بچه های دببیرستانی و ایضا دانشجویان فوق نااگاه رو ایجاد نمی کنه که دنبال 33 و 13 و11 وامثالهم رو پلاک خونه و شماره تلفن رفقا باشن و تمام موجودات نزدیکشون در کاءنات رو عوامل فراماسونری شیطانی بدونن
وتا جایی که حتی در مورد14 معصوم هر کدومشون 5 خط مطلب ندونن
یا 4 تا شهید محلشون رو نشناسن
خواهشا برادران بحث ضرورت دشمن شناسی رو پیش نکشن که از این ور بحث دوست شناسی بسیار مغفول مونده
الغرض و خلاصه ما که همون نزدیکای جناب استاد رایفی پور بودیم و جمال دلگشای ایشون رو زیارت می فرمودیم
بعد از سخنرانی خواستیم برای سوال کردن به محضرشون بریم که از در پشتی رفتن و ما با واکنش های امنیتی برادران محافظ روبرو گشتیم
شبیه این اتفاق هم برای یکی دیگر از دوستان اتفاق افتاد
هر چند ما با اینکه بچه پشت کوهیم
ولی همایش و سخنرانی کم نرفتیم
نمونش سخنرانی دکتر عباسی بود که بعد اون دکتر کامل به سوالاتمون پاسخ داد و دها سخنرانی با افراد دیگه
باز هم ما اینو به حساب حفاظت از استاد رایفی پور می زاریم و
احتمالا مشکل امینتی هست که ما حمقا از ان بی خبریم
و یحتمل هاگانا و امثالهم قصد ترورشون رو دارن
همچنانی که خودشون گفتن صهیونیست ها شدیدا سخنرانیهاشون رو رصد می کنن
داستان های شگفت انگیز از ایشون بسیاره که اگه لازم باشه ما زیاد تو دفترمون ازش داریم
یاعلی
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیدم.
متاسفانه یک کلیپ تبلیغاتی و هدفدار که جای بحث خیلی زیادی داره ، مخصوصا مشابهت های فراوان مطرح شده بین شیعه و یهود ! در این کلیپ :-x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1383857880' post='347296']
به قول انیشتین دانشمند اون کسیه که در مورد همه چیز بدونه و درمورد یک چیز بیشتر!

این همه ادم عمرشون رو در علم حدیث صرف کردند ولی یک دانشجوی رشته حقوق باید بیاد سند اثبات نام خلیج فارس رو در احادیث اسلامی کشف کنه!

[url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/229979/کشف-نام-خلیج‌فارس-در-حدیث-پیامبرص-سند"]http://www.mashreghn...دیث-پیامبرص-سند[/url]

بنده هم برخلاف رشته تحصیلیم (کامپیوتر) علاقه زیادی به فیزیک بنیادی دارم، حتی یه نظریه بنیادی هم دارم که برخلاف نظریه انیشتین اثبات میکنه رسیدن به سرعت های بالاتر از نور امکانپذیره!!! icon_eek
ولی تا الان صلاح ندیدم که در موردش صحبت کنم. می ترسم بدزدنم یا ترور بشم icon_cheesygrin
یا بهتره اینطوری بگم: می ترسم اونی که نظریه منو میدزده و به نام خودش میزنه دزدیده یا ترور بشه!
[/quote]
پس حاجی مواظب خودت باش الان من فهمیدم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

نمیتونم انکار کنم که خوشم از رائفی پورو امثال ایشون نمیاد ! چشمک

نه اینکه دروغ میگن یا چیزی نه ، بلکه صرفا مطالبی که داخل کتاب ها نوشته شده رو میاد به صورت انشا از حفظ! میخونه و ملت هم چه چه میزنند غافل و دریغ از اینکه همون مطالب به صورت خیلی دقیقتر و درست تر بدون نگرش های خاص که جانبدارانه هست داخل کتابها هست

درد ایرانی ها همون کتاب نخوان بودن هست که باعث میشه هرکسی 4 خط حرف قشنگ بزنه بگن اره به خدا این درست میگه

مثل اون یاروهایی که یک کتاب تاریخی باستانی خوندن و صد جلد رمان باستانی عاشقانه دادند بیرون ، اینا هم همینطور ...

خدا رو شکر که با این روش یکی از بیکارهای مملکت شاغل شد و معروف ! چشمک

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1383926501' post='347396']
سلام

نه اینکه دروغ میگن یا چیزی نه ، بلکه صرفا مطالبی که داخل کتاب ها نوشته شده رو میاد به صورت انشا از حفظ! میخونه و ملت هم چه چه میزنند غافل و دریغ از اینکه همون مطالب به صورت خیلی دقیقتر و درست تر بدون نگرش های خاص که جانبدارانه هست داخل کتابها هست

درد ایرانی ها همون کتاب نخوان بودن هست که باعث میشه هرکسی 4 خط حرف قشنگ بزنه بگن اره به خدا این درست میگه

مثل اون یاروهایی که یک کتاب تاریخی باستانی خوندن و صد جلد رمان باستانی عاشقانه دادند بیرون ، اینا هم همینطور ...

یا حق
[/quote]
بابا کتاب خون !دانشمند افاضه فیض کن تا استفاده ببریم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

افتخار من این هست که اگر در هیچ چیزی پیروی از ائمه و اولیا نکردم در این یک مورد ، اطاعت امرشون رو داشتم و کتابخوان بوده و هستم

الهی شکر اخوی

افاضه هم برای کسانی است که برای هر سخنرانی ان میلیون تومن میگیرند... نه ما که فی سبیل الله مقاله مینویسیم و در اختیار ملت میزاریم در اینترنت ...

یا حق
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1383926501' post='347396']
سلام

یا حق
[/quote]

ایشون در حوزه مهدویت و یهودشناسی سخنرانی هایی دارند که عین مطالبش تا به حال تو هیچ کتابی دیده نشده و حاصل کنکاش و تحقیقات خودش هست حالا شما میخوای اسمشو بزار فرضیه، نظریه، احتمال، انشاء و ...!
بله زمانی که ایشون این کارو شروع کرد همه سخنرانی هاش جزوه ای خلاصه برداری شده از مطالب کتاب ها و مستندهای مختلف بود ولی امروز ایشون رائفی پور سال 87 نیست و بسیار پخته تر و با تجربه تر شدن. اینو به عنوان کسی میگم که تو این سالها خط سیر سخنرانی هاش رو مرتب شنیدم و دنبال کردم.

ایشون هیچی ام نداشته باشه به شخصه شهامتش رو در دنبال کردن این مباحث تحسین می کنم اونم یکه و تنها !
شما بیشتر از ایشون میدونی بسم الله بفرمائید عَلَم رو از دستشون بگیرید :winking:
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حاجی دمت گرم و خوش بحالت که کتاب خونی اما پس کجاست اخلاص؟؟؟ قضیه درخت و باردادنش و سر پایین آوردنش رو یادت که نرفته ؟؟؟؟1
بخوان زیاد هم بخوان خوب هم نقد کن اما ترور شخصیت نکنید
فکر کنم این بابا هم کم کتاب نخونده هان؟؟؟؟

[b] [color="#000000"][color=#ff0000][size=1]امام علی (ع)[/size][/color][size=3]:هر کس که یک کلمه به من بیاموزد ، یک عمر مرا بنده خویش [/size][size=3]کرده است[/size][/color][/b]

[color="#000000"][size=3]یعنی انقدر احترامش واجبه[/size][/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font="tahoma, helvetica, arial, sans-serif"][color="#777777"][size=3]جناب آقایان kereshti و ernesto یه توصیه دوستانه محضر شریفتون عارضم خواهش می نمایم چنانچه طالب رشد و ترقی می باشید آویزه ی گوش و تغذیه هوش نمایید[/size][/color][/font]
[font="tahoma, helvetica, arial, sans-serif"][color="#777777"][size=3]بهتر است انسان در مسیرهایی که آشنایی کافی و وافی ندارد گر بنا به اضطرار قصد پیماشی دارد چراغ به دست حرکت نماید[/size][/color][/font]
[color=#777777][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]ممکن است شما به هر دلیل واهی و عیر واهی از ایشان خوشتان نیاید[/size][/font][/color]
[color=#777777][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]این مقوله را نزد خود نگه دارید و آن را اشاعه ندهید چرا که فرمود[/size][/font][/color]
[color=#777777][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]چراغی کز خرد ایزد برافروخت[/size][/font][/color]
[color=#777777][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3] هر آنکس پف کند ریشش بسوزد[/size][/font][/color][color=#777777][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3] [/size][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه
اقای کتاب خون مشکل اینه که من می تونم ازت سوال بپرسم و اطلاعاتت رو بفههم ولی این داش علی اکبرو از کجا گیرش بیارم
باید برای زنده اش جایزه دستگیری بزارم اونم هزار حلقه از سی دی های خودش در مورد مباحث نقد فیلم و فیریمیسونری
فقط اورجینال باشه !!!!!!
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kereshti' timestamp='1383929156' post='347406']
اخه
اقای کتاب خون مشکل اینه که من می تونم ازت سوال بپرسم و اطلاعاتت رو بفههم ولی این داش علی اکبرو از کجا گیرش بیارم
باید برای زنده اش جایزه دستگیری بزارم اونم هزار حلقه از سی دی های خودش در مورد مباحث نقد فیلم و فیریمیسونری
فقط اورجینال باشه !!!!!!
یا علی
[/quote]

شما تشریف ببرید این سایت و همه سخنرانی هاش رو هم میتونی به رایگان دانلود کنی و هم اینکه خریداری کنی (هر حلقه دی وی دی 2000 تومان که شامل ده ها سخنرانی میشه)

http://qaemajardabil.mihanblog.com/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

ما که چیزی نگفتیم

انشاالله ایشون شما را به سمت امام زمان رهنمون شوند ... icon_eek :clown:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از بس این استاد بزرگوار درباره اسراییل و فراماسونها سخنرانی و افشاگری کرده باید منتظر بود که اسنودن مدرک رو کنه که nsa - cia -mi6 موساد و ........... از ایشون جاسوسی می کردن و اصلا یک ماهواره واسه رصد کردنش به فضا فرستادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ..

در مورد فراماسونری ، سه جلدی اسماییل رایین توی نت هست ، دانلود کنید و بخونید ، البته به نظر میرسه قسمتهاییش حذف شده ، این کتاب همچنانکه مستند و مستدل هست اما جانبدارانه نوشته شده ، منتها بسیار معتبر تر از اظهار نظر ها و شکلک فهمی های مستند ظهور و امثال رائفی پور هست ، رایین با استفاده از اطلاعات ساواک و به دستور ممد رضا پهلوی به اسناد ساواک در مورد فراماسونری دست پیدا کرد و سپس این کتاب ها رو نوشت ، وقتی این کتابها رو میخونید اون موقع میفهمید که مشکل از کجاست و ایرادات و انتقادات به این سبک از تحلیل تاریخ و افراد و مجموعه های مخفی رو میفهمید ، ...

کلا هرجا یکه تازی حاکمان و خفقان فکری و سیاسی شکل بگیره ، انجمن های فکری زیرزمینی هم شکل میگیره که یکی از نمودهاش فراماسونری هست ، ...

----

در مورد ظهور ، ایدولوژی ظهور یک " منجی " دلیلش چیه ؟ خودتون به خودتون پاسخ بدین ، بدون رجوع به منابع و کتابها و اینکه در این ظهور چه اتفاقی خواهد افتاد و یا لوازم این ظهور چیه ، فقط به این فکر کنید که ظهور یک منجی چه زمانی لازم میشه و برای چی هست ، ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزارین شفاف سازی کنم برادر یا خواهر عزیز
mohaba
من نه در مقامی هستم که ایشون رو تکفیر کنم نهتصدیق این با خداست
مشکل اینجانب اینه که ایشون و طرفداراشون با خوندن چند کتاب و سخنرانی با اونها در هم جا بدون توجه به ادم مقابلشون و اینکه چقدر ظرفیت داره امثالات جریان هایی مثل فراماسونری رو ترویج بدن چون ذهن خیلی
از جوانان با اشنایی فراماسونری و شیطان پرستی کلا اب رو غن قاطی می کنه نمونش دو مورد که اگر خواستید اشاره بکنم که دو نفر را شناختم که علاقمند به عضویت در فراماسونری شده بودن
یکی دیگه از موارد اطلاعات بعضا اشتباه هست که ما میزاریم به حساب نادانی نه از روی غرض مثل همین قصه عجیب غریب
فراماسونری دجال اخر الزمان
من منکر نکات خوب سخنرانی هاشون نیستم در بعضی موضوعات سخنرانی هاشون بسیار خوب صحبت کردن
اما باید نگاه جامع داشت من خودم بیش از چند گیگا بایت سخنرانی هاشون رو دارم بیشتر صوتی و مثلا یه دو تا سخنرانی گوش نکردیم که بعد نظربدیم
مشکل اینه که مثل همون مورد دجال اخر الزمان و نداشتن اطلاعات کافی این دوستان جوانان اطلاعات ناصحیح دریافت می کنن و بعدا بعد از فهمیدن اصل قصه نسبت به مواردی دلسرد می شن
یاعلی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.