worior

پیشنهادات و انتقادات به منظور (بهبود محتوای علمی) سایت

Recommended Posts

به نام حق

سلام ، ...

- از همه دوستان عزیز صمیمانه تقاضا دارم هر پیشنهادی که برای بهبود کیفی و کمی (محتوای علمی سایت ) دارند مضایقه نکنند .
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
یک شورای نظارت کیفی بر مقالات ایجاد بشه که به مقالات امتیاز بده و از طرف دیگه بر مبنای همین امتیازات کاربران ارتقا درجه پیدا بکنند!
هم کیفیت و هم کمیت!!
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

من فکر میکنم مدیریت سایت قدری در مواجه با کاربران یک پارچه تر عمل کنه و در این مورد استاندارد سازی جزئی صورت بگیره و از برداشت های شخصی اجتناب بشه به بهبود فضای سایت کمک میکنه
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابراهیم جان اون پست من رو هم بیار اینجا اگه میشه ...

بعد از اون هم بهتره از نظر من کلا هرکس پست بدون پشتوانه علمی داد (منبع ، حتی نا معتبر!) رو با محدودیت تعداد پست روبرو کنیم و این سیر ادامه داشته باشه ! ...(البته در نتیجه گیری ها و بحث ها ! )

شاید بگید خوب این کار انجمن رو شاید مختل می کنه؟!

خوب نه ، چرا؟ چون بهتره یاد بگیریم با مطالعه حرف بزنیم ، اینطور هم سطح خودمون بالاتر میره هم سطح علمی اطرافیان !

سایت نظامیه باید قوانین مقتدرانه اعمال بشند ! ... ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- بگيد بچه هايي كه در كار گرافيك و نرم افزارهاي سه بعدي هستند ، بعضي آيتم هاي داخلي يا خارجي را به صورت گرافيكي و ويدئويي به تصوير بكشند .
- پائين افتادن مكرر سايت اصلا جالب نيست !
- اگر واقعا انتظار پيشرفت و مطرح شدن ميليتاري را داريد با همكاري كاربراي سايت ، مقالاتي را طرح كنيد كه با نام سايت در يك روزنامه يا مجله چاپ بشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای مقالات در سایت یک برنامه جدی و مهم داریم که نفعش به همه شما عزیزان میرسه ، مواردی که مطرح میکنید همگی در دست اقدام هست ، اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد البته ، ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با بالارفتن تعداد کاربرا ، میانگین سطح علمی کاربرای سایت خیلی اومده پایین
تواکثر تاپیک ها مسائل جوری به حاشیه کشیده میشه که اصلا بحث نظامی محسوب نمیشه ! طرف 10 تا پست نداره ، سنشم یحتمل 12 تا 16 ، میاد یه پستی میذاره ، یه تزی میده ، که آدم نمیدونه چی جواب بده !
قبلا عضویت توی سایت محدود بود و نیاز به تایید داشت ، به نظرم کسانی که عضو میشن ، بهتر هست تا زمانی که توسط مدیرا تایید بشن و برن جزء کاربرای نهایی ، پست هاشون نیاز به تایید داشته باشه توسط مدیرا که این جوری کسایی که مشخص میشه بود و نبودشون برای سایت فرقی نداره ، اکانتشون حذف بشه .
شاید بگین خب سایت یک جمع عمومی هست ، ولی اون چیزی که من دارم میبینم ، یک سال دیگه میلیتاری سطحش در حد سایتایی مثل ایکس و ایگرگ میاد پایین ...
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به اندازه كافي فضاي سايت از پويايي افتاده با ايجاد محدوديتهاي غير ضروري و اعمال فشار بيشتر بر كاربران فضا را امنيتي و پليسي نكنيد

البته موافقم دسترسي كاربران رو درجه بندي كنيد اونهم بر اساس سابقه حضور مثلا كاربران تازه وارد دسترسي ارسال پستشون به تاپيكهايي كه استعداد انحراف شديد دارند محدود بشه ...
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه ویکی واژه باز کنید و بعضی لغات تخصصی و البته اصلاح شده رو توش بذارید و همچنین هوشمند باشه که اگه کاربری لغتی رو تو متنش استفاده کرد لینک بشه به اونجا....مثلا خاورمیانه رو ترجمه کنه غرب آسیا و ابوموسی رو هم بنویسه بوموسی...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی یه مطلبیو بالا میاری همه یختو میچسبن که خودش مانع وسط کشیده شدن بحث های خوبه!! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
یه ویکی واژه باز کنید و بعضی لغات تخصصی و البته اصلاح شده رو توش بذارید و همچنین هوشمند باشه که اگه کاربری لغتی رو تو متنش استفاده کرد لینک بشه به اونجا....مثلا خاورمیانه رو ترجمه کنه غرب آسیا و ابوموسی رو هم بنویسه بوموسی...
[/quote]

پیشنهاد ویکی قبلا توسط جناب سعید پی‌گیری شده بود و شخصا یه سیستم ویکی هم به ایشون معرفی کردم که راحت کار کنه.... متاسفانه بعد از اون، ما با مسئله‌ی وطنی شدن سرور و هزینه‌های بالا و دون شدن های پی‌در پیش مواجه شدیم توی میلیتاری....

اما اینکه مطالب سایت به صورت لینک به ویکی پدیا برن، تقریبا میشه گفت خیلی سخته و حجم بسیار بالایی کد نویسی و دیتابیس میخواد.... توی خود ویکی پدیا که لغات به مطلبی لینک میشن، توسط کاربر مربوطه که متن رو ارسال میکنه لینک میشن یا یه مدیر میاد لینک ها رو درست میکنه...

در کل، به نظرم این روزها کلا درگیری های فکری و مسائل غیر نظامی ذهن افراد رو بیشتر مشغول میکنه... شخصا حتی حوصله‌ی اینکه گالری عکس!! بزنم رو هم ندارم! چه برسه به اینکه بخوام مثل دوستان دیگه تاپیک بزنم... :(

درضمن، درخواست های اکانت های گالری و همون VIP ها رو رسیدگی نکردین که قیمت جدیدش چیه که عضو بشیم و پست بزنیم یا چیزی... ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1386067020' post='351169']
با بالارفتن تعداد کاربرا ، میانگین سطح علمی کاربرای سایت خیلی اومده پایین
تواکثر تاپیک ها مسائل جوری به حاشیه کشیده میشه که اصلا بحث نظامی محسوب نمیشه ! طرف 10 تا پست نداره ، سنشم یحتمل 12 تا 16 ، میاد یه پستی میذاره ، یه تزی میده ، که آدم نمیدونه چی جواب بده !
قبلا عضویت توی سایت محدود بود و نیاز به تایید داشت ، به نظرم کسانی که عضو میشن ، بهتر هست تا زمانی که توسط مدیرا تایید بشن و برن جزء کاربرای نهایی ، پست هاشون نیاز به تایید داشته باشه توسط مدیرا که این جوری کسایی که مشخص میشه بود و نبودشون برای سایت فرقی نداره ، اکانتشون حذف بشه .
شاید بگین خب سایت یک جمع عمومی هست ، ولی اون چیزی که من دارم میبینم ، یک سال دیگه میلیتاری سطحش در حد سایتایی مثل ایکس و ایگرگ میاد پایین ...
[/quote]
پست ها توسط مدیران تایید بشه خیلی کار سخت و طولانی هستش، به نظر من اگه بذاریم به عهده ی خود مدیر تایپیک بهتره؛ البته با این کار تایپیک فقط به سمت تفکر صاحب تایپیک پیش میره اما برای کاربرانی که کمتر از 100 پست دارند خیلی خوبه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنوعیت جدی از بحث سیاسی....حتی بعضی از مدیران !!!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک تاپیک از مقالات و ...(لینک مطالب مفید) زبون دیگه بذارید دوستان اعلام حضور برای ترجمه بکنند
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی تعداد پست ها عامل مهمی بشه کاربرا ناخودآگاه دوست دارن همیشه حرف بزنن نه فقط وقتی مطلب به درد بخوری برای گفتن دارن
با محدود کردن دسترسی ها به نسبت تعداد پست ها به شدت مخالفم چون تازه وارد ها و غیر حرفه ای ها رو وادار به اسپم دادن میکنه در باره بحث های جنجالی هم در بسیاری موارد کاربران دارای تعداد پست بالا عاملن نه تازه وارد ها که نشون میده این محدودیت تاثیر چندانی نداره کما اینکه تا حالا هم نداشته
کلا من با محدود کردن کاربرا مخالفم آخه یعنی چی اگه یکی کمتر پست داده یا زیاد سر نمیزنه محدود بشه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.