senaps

بیداری اروپایی...

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='mojtaba62' timestamp='1390695346' post='361743']
لابد شوارد نادزه هم نبایید باج میداد شاید هم باید مثل خاندان علی اف مردم خودش رو میکشت . اون موقع حتما تا الان حزبش تو مسند حکومت بود و گرجستان هم به جای این که سومین پلیس پاک دنیا ( بالاتر از المان و دانمارک ) یکی از امن ترین پایتخت های جهان و یکی از ازاد ترین و پیشرو ترین اقتصاد های جهان رو داشته باشه الان یه خرابه ای بود صد درجه بدتر از جمهوری اذربایجان چون نفتی هم نداره که بفروشه .
[/quote]

پاک ترین پلیس !؟ امن ترین پایتخت جهان ؟ شما رو ارجاع میدم به عملکرد پلیس این کشور در جریان اعتراضات سال 2011 نسبت به عملکرد ساکاشویلی و گزارش دیده بان حقوق بشر درباره ی استفاده ی "بیش از حد و نامناسب" از زور پلیس این کشور در برخورد با معترضان ، البته همونطور که عرض کردم وقتی در کشوری شورش و اردوکشی جای قانون مداری رو بگیره غیر از این هم نمیتوان انتظار داشت ، ساکاشویلی با شورش و اردوکشی آمد و زیر همان فشارهای اردوکشی مخالفانش رفت

حرف زدن درباره ی امنیت گرجستان حداقل با روند سیاست خارجی خصمانه ای که علیه روسیه و ایران در پیش گرفته بیشتر شبیه جک هست ! همین سال پیش بود که تو تفلیس بمب گذاری شد و ایران هم متهم به انجام اون شد !
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوسان این تظاهرات های اوکراین دو ویژگی داره:
1- هیج اسیبی به شهر نزدن و فقط خود خیابون و چیزایی که داخل خیابونه رو داغون کردن! :)))))))) پنجره های اطراف رو ببینید، تو اکثر تصاویر کوچیکترین اسیبی ندیدن!!
2- یه سری تصویر واید اوپن داشتم که تو صف اپلود هستن و وقت بکنم میذارمشون!! این جمعیتی که بیرون اومدن و این کارا رو میکنن، حتی ۱۰۰ هزار نفر هم نیستن و فقط یه خیابون شهر رو اینجوری کردن و باقیه شهر و کشور عادیه! :))))

نمیدونم پلیس منتظر چیه! ولی میتونه نهایتا تو 4-5 ساعت همه رو بفرسته خونه هاشون! :)) شاید نگران ناراحت شدن باقی مردم و اضافه شدنشون به جمعیت حاضر باشه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها اون صلیب مال فرقه ی اورتدکس هستش که در روسیه و اکراین و خیلی از کشور های بلوک شرق هم طرفدار داره. اسم انگلیسیش اینه Russian Orthodox cross

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1390711112' post='361749']
پاک ترین پلیس !؟ امن ترین پایتخت جهان ؟ شما رو ارجاع میدم به عملکرد پلیس این کشور در جریان اعتراضات سال 2011 نسبت به عملکرد ساکاشویلی و گزارش دیده بان حقوق بشر درباره ی استفاده ی "بیش از حد و نامناسب" از زور پلیس این کشور در برخورد با معترضان ، البته همونطور که عرض کردم وقتی در کشوری شورش و اردوکشی جای قانون مداری رو بگیره غیر از این هم نمیتوان انتظار داشت ، ساکاشویلی با شورش و اردوکشی آمد و زیر همان فشارهای اردوکشی مخالفانش رفت

حرف زدن درباره ی امنیت گرجستان حداقل با روند سیاست خارجی خصمانه ای که علیه روسیه و ایران در پیش گرفته بیشتر شبیه جک هست ! همین سال پیش بود که تو تفلیس بمب گذاری شد و ایران هم متهم به انجام اون شد !
[/quote]
من هم شما رو دعوت میکنم چند روزی مهمان من در خانه ام در تفلیس باشید تا واقعا بفهمید معنی امنیت چیست و نیروی پلیس شریف و درستکار به چه جور نیروی پلیسی میگن . من به خبرگذاری ریانوستی و این و ان کاری ندارم امنیت برای من یعنی ساعت 2 نصفه شب بروم برای قدم زدن توی حاشیه دریاچه تفلیس و دختر 20 ساله تنها ببینم که امده برای قدم زدن و تماشای شب همان دختر اگر هر ساعتی از شبانه روز توی خیابانهای تهران کنار خیابان بایستد صف ماشین ها برایش قطار میشوند . امنیت برای من یعنی شب تا صبح شیشه ماشینم کنار خیابان پایین باشد و لب تاب و دوربین چند میلیونی ام روی صندلی عقب سر جایشان مانده باشند امنیت چیزی نیست که گزارش فلان خبرگذاری میزانش را مشخص کند . امنیت را باید حس کرد تنها شهر بزرگی که توی زندگی ام در ان احساس امنیت واقعی کردم تفلیس است نه توی چین با ان پلیس خشن و شهر های سر تا پا دوربینش احساس امنیت کردم نه توی امارات با خیابانهای پر از لامبورگینی و برج های یک کیلومتری . تو تهران هم احساس امنیت نمیکنم تعارف که نداریم . پلیس شریف هم یعنی پلیسی که موقع جریمه کردن من لحظه ای لبخند و ادب از روی صورتش محو نمیشود و موقع رفتن به من هیچ کاره احترام نظامی میگذارد . پلیس شریف یعنی پلیسی که تا کنون نه دیدم و نه شنیدم که هیچ جا از هیچ کس رشوه قبول کند پلیسی که هر وقت میبینم بی اختیار لبخند میزنم نه این که خودم رو جمع کنم و نگاهش نکنم که به من گیر ندهد. اقای چکا امنیت را اسلحه و باطوم و اف 16 و ارتش میلیونی و بمب اتمی به وجود نمی اورد اگر به وجود می اورد پاکستان امنترین کشور دنیا بود . ضمنا گرجستان روابط سیاسی بدی با ایران ندارد . سخت گیری های در مورد ویزا برای اتباع ایران هم ناشی از گند کاری هموطنان گرامی در گرجستان است نه چیز دیگر . ویرایش شده در توسط mojtaba62
  • Upvote 14
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب پس با توجه به سکونت داشتن شما در تفلیس این حرفهای شما تعجب آور هم نبود ، هرچند مشخص نیست در زمان بمب گذاری های دو سال پیش تفلیس کجا تشریف داشتید که معنی امنیت رو متوجه بشید !

گرجستان روابط بدی ندارد که میخواست پایگاه برای حمله به ایران در اختیار رژیم صهیونیستی قرار بده؟ ساکاشویلی جز واشنگتن دوست واقعی دیگری نداشت این واقعیتی انکار ناپذیر است
  • Upvote 8
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسما قرون وسطی شده!

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/ukrine_24.jpg][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_ukrine_24.jpg[/IMG][/url] [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/ukrine_13.jpg][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_ukrine_13.jpg[/IMG][/url] [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/481151_210.jpg][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_481151_210.jpg[/IMG][/url]
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1390744246' post='361814']
خب پس با توجه به سکونت داشتن شما در تفلیس این حرفهای شما تعجب آور هم نبود ، هرچند مشخص نیست در زمان بمب گذاری های دو سال پیش تفلیس کجا تشریف داشتید که معنی امنیت رو متوجه بشید !

گرجستان روابط بدی ندارد که میخواست پایگاه برای حمله به ایران در اختیار رژیم صهیونیستی قرار بده؟ ساکاشویلی جز واشنگتن دوست واقعی دیگری نداشت این واقعیتی انکار ناپذیر است
[/quote]
حمله تروریستی در اسکاندیناویی هم اتفاق می افته ضمنا صرفا بمب گذاشته شد ولی منفجر نشد پلیس گرجستان قبل از این که اتفاقی بیفتد خنثی اش کرد . ضمن این که ساکاشویلی دیگر ریس جمهور گرجستان نیست . گیورگی مارگولاشویلی از حزب رویای گرجی ( حزب مخالف در زمان ساکاشویلی ) ریس جمهور است ولی من که تغیری ندیدم تو سیاست ها و رویه کلی دولت . ویرایش شده در توسط mojtaba62
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فارغ از این مسایل من یک سوال دارم ...

آیا دولت فعلی برآمده از آرای ملت هست یا نه؟؟؟؟ آیا در انتخابات برگزار شده پیروز شده یا نه؟؟؟

آگه این دولت برآمده از آرای مردم باشه...باید فاتحه اون کشور رو خوند!!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در دموکراسی ها اردو کشی خیابانی معنی ندارند و صندوق حرف اخر را خواهد زد .مردم زمانی تیموشنکو را انتخاب کردند نتوانست اعتماد مردم را بدست بیاورد . مخالفنانش حال امده اند . فردا در صندوق همه چیز مشخص خواهد شد
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
<p>[quote name=&amp;#39;gava&amp;#39; timestamp=&amp;#39;1390758737&amp;#39; post=&amp;#39;361842&amp;#39;]<br />
فارغ از این مسایل من یک سوال دارم ...<br />
<br />
آیا دولت فعلی برآمده از آرای ملت هست یا نه؟؟؟؟ آیا در انتخابات برگزار شده پیروز شده یا نه؟؟؟<br />
<br />
آگه این دولت برآمده از آرای مردم باشه...باید فاتحه اون کشور رو خوند!!!<br />
[/quote]منطقه اوکراین را بایید به سه قسمت تقسیم کرد جنوب شرق اوکراین صنعتی ترین بخشش است اکثر مردمش اکراینی ارتدوکس و اقلیت قابل ملاحظه روس داره گرایشات مردمش به طرف روسیه است اکثریتش نظر مثبت به گذشته شوروی دارن ودیدگاهای پان اسلاویک و مدهبی ارتدکس به همین خواطر روسها را برادر اسلاو و ارتدکس میشناسند حزب حاکم که اسمش حزب ریگیون یعنی منطقه بیشترین نفوز را در اینجا داره. بخش مرکزی بیشتر گرایشات لیبیرالی داره اهمیت این منطقه به خاطر قرارگیری پایتخت در انجا است و همچنین دومین منطقه از نظر اهمیت صنعتی است به همین خواطر به دلیل اینکه پایتخت بیشتر جمیتش مخالف است حضور مخالفین پر رنگ تر و برجسته تر میشود و یک برتری استراتیژیک به مخالفین میدهد و نکته ای را بایید اضافه کنم مردم این منطقه از روسها خوششان نمیاد به در نظر داشت این که انها خودشان ارتدکس و اسلاو استن .
منطقه سوم غرب اوکراین است عقب مانده ترین منطقه از نظر اقتصادی و صنعتی است مردمش اوکرینی و کاتولیک استن از روسها نفرت دارن تنها بعد جنگ دوم جهانی به شوروی پیوستند قبل از ان هرگز جزو خاک شوروی و روسیه تزاری نبودن فرهنگ غربی تر نسبت به بقیه اوکراین دارن در زمان جنگ جهانی دوم همکاری گسترده با نازیها داشتن در کشتار مردم بیلاروس و یهودیها فعال بودن به روسها به علامت تهقیر کاتساپ و به طرفداران روسیه موسکال میگویند.
با اینکه منطقه نفوز ینوکویچ جنوب شرق از قدرت اقتصادی و صنعتی برخوردار است مردمش بر عکس غرب اوکراین غیر سیاسی استن و کمتر فعالیت سیاسی دارن زمانی که از انها میپورسید چرا فعال نیستید میگویند بیکار نیستیم کار میکونیم. در کل میتوان گفت 50 درصد جمیت اوکراین طرفدار ینوکویچ است 50 در صد مخالف ان البته میتواند به نفع یکی تغیر کند به نفع یکی از طرفها ولی به رقم بسیار ناچیز چیزی در حدود 5 تا 10 درصد. ویرایش شده در توسط GAGNUS
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='idin' timestamp='1390675412' post='361678']
امریکایی دارن یک مدل سازی جدید تو اکراین ازمایش میکنند چند سال بعد اونو توی ایران پیاده کنند
[/quote]
البته این یادم رفت بگم اونا برای پیاده سازی این طرح در ایران احتیاج به مزدوران داخلی هم دارند
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تظاهرات و درگیری وحشتناک در اوکراین...
اتیش میزنن افسر های پلیس رو...
این ویدیو رو به هیچ عنوان دوستان از دست ندن...

انداختن کوکتل مولوتوف به سمت پلیس و اتیش زدن اونها و ایجاد سوختگی های شدید در چندین مورد...
[CODE]http://www.aparat.com/v/VsObM[/CODE]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1390907928' post='362082']
تظاهرات و درگیری وحشتناک در اوکراین...
اتیش میزنن افسر های پلیس رو...
این ویدیو رو به هیچ عنوان دوستان از دست ندن...

انداختن کوکتل مولوتوف به سمت پلیس و اتیش زدن اونها و ایجاد سوختگی های شدید در چندین مورد...
[CODE]http://www.aparat.com/v/VsObM[/CODE]
[/quote]
میشه به این وحوش گفت آدم؟ یعنی چطور دلشون میاد یه انسان رو زنده زنده توی آتش بسوزونند، البته اگه جنایتکاری، خلاف کاری چیزی بود اینقدر متاسف نمی شدم ، اما یه پلیس!
یعنی باید دره اتحادیه اروپارو گِل گرفت اگه بزارن چنین وحشی هایی وارد اروپا بشن. ویرایش شده در توسط siavash75

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسئله ی اکراین مسئله ی پیچیده ای است،بهترین راه در حال حاضر برگذاری انتخابات ازاد است وگرنه معلوم نیست چه بلایی سر این کشور بیاید از طرفی هم اگر دولت مرکزی سرکوب ها را شدیدتر کند از داخل با واکنش شدیدتر مخالفان و از خارج با رفتار خصمانه و دخالت جویانه ی کشورهای غربی مواجه خواهد شد.در مورد خشونت های اکراین هم باید بگویم نژاد اسلاو به گفته ی تاریخ گرچه یکی از زیباترین نژادها از لحاظ ظاهری است اما اگر بحث جنگ و شورش پیش بیاید یکی از جنگ اورترین و خشن ترین نژادهاست.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
نژاد اسلاو به گفته ی تاریخ گرچه یکی از زیباترین نژادها از لحاظ ظاهری است اما اگر بحث جنگ و شورش پیش بیاید یکی از جنگ اورترین و خشن ترین نژادهاست.
[/quote]

در این خصوص اطلاعات بیشتری دارید؟
به نظرم وقتی از 50 متری کوکتل مولوتوف میزنن، دقیق نمی‌دونن چی میشه اونور قضیه چون سریع فرار میکنن... بعدشم عصبانی هستن دیگه اینجوری برخورد میکنن :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.