aminmessi

فوری / حزب الله انتقام شهدای "القنیطره" را گرفت / هدف قرار گرفتن اشتباهی نیروهای حافظ صلح توسط صیهونیستها

Recommended Posts

همونجوری که پیش بینی میشد، حزب‌الله وارد بازی اسرائیلی ها نمیشه و بازی رو خودش برنامه ریزی میکنه....

درست مثل سفارت و سایر مباحث... البته باید دید تعداد کشته ها چند نفر بوده، ولی با اون وضع ماشینا، کلی ادم قطعا کشته شده! :)))

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ماشاءا... حزب ا...

رژیم صهیونیستی تا حالا دو کشته رو رسما تایید کرده که به احتمال فراوان باز هم شمار بیشتری رو تایید خواهد کرد، البته این رو در نظر داشته باشید که این رژیم تا زمانی که به خانواده کشته شدگان اطلاع نده تلفاتش رو رسما تایید نمیکنه. ویرایش شده در توسط GRIPEN
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدن دو سرباز و زخمی شدن 7 نفر دیگه رو تایید کرد - الجزیره

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنبش مقاومت اسلامی "حماس" با صدور بیانیه ای کوتاه حمایت خود از عملیات ظهر امروز چهارشنبه جنبش حزب الله لبنان علیه گشتی های ارتش صهیونیستی در منطقه مزارع شبعا را اعلام کرد.

این جنبش طی بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت، خاطر نشان کرد که «این جنبش حمایت خود از عملیاتی که جنبش حزب الله مسئولیت آنرا بر عهده گرفته است و نیز دیگر عملیات های مقاومتی علیه رژیم اشغالگر قدس را اعلام و تاکید می کند که جنگ واقعی ما با رژیم صهیونیستی است.»

*************************************************************************************

جنبش مقاومت اسلامی "حماس" در واکنش به ادعای اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره وضعیت نظامیان صهیونیستی در جنگ غزه، اعلام کرد که سربازان نتانیاهو در این جنگ مانند بچه ها گریه می کردند rolling_on_the_floor .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حسام بدران سخنگوی جنبش حماس ضمن مسخره خواندن این اظهارات نتانیاهو، تصریح کرد که نظامیان صهیونیستی در مقابل مبارزان مقاومت مانند موش دنبال راه فرار بودند rolling_on_the_floor .

نتانیاهو در واکنش به عملیات ظهر امروز چهارشنبه جنبش حزب الله در مزارع شبعا که به هلاکت دست کم 4 نظامی صهیونیستی و زخمی شدن چندین تن دیگر انجامید، مدعی شده بود که هر کس سعی در به چالش کشیدن ارتش صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را داشته باشد، نباید نحوه واکنش این رژیم به جنبش حماس در مرزهای جنوبی فلسطین اشغالی را فراموش کند.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سرباز اسپانیایی نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در حمله نیروهای اسرائیلی جان باخته است.

حمله بی هدف کردن زدن این بد بختو کشتن

اسرائیل برای جوابگویی جلسه اظطراری گذاشته

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا دلیل اینکه تایید کردن دو نفر کشته شده اند، انتشار اون تصویر با دو تا ملحفه ی سفیده.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به والله آدم توی برخی چیزها میمونه!!

جواب ندن میگن دیدن جواب ندادن و چنین و چنان!!

جواب بدن میگن چرا جواب دادین؟!!!

یکی میگه سیستماتیک تر باید میبودین!!!

یکی میگه بدین بد بد بد!! چرا زدین؟

یکی میگه کار جالبی نبود!!!

اونوقت کار اون خوکها جالب بود که اومدن کسایی رو که توی یه کشور دیگه داشتن به یه عده دیگه میجنگیدن رو زدن شهید کردن؟

یعنی هر گوهی اونها بخورن حق دارن و خوبه و به به و چه چه داره اما کسی حق جواب دادن نداره؟

دقیقا خوب کاری کردن تا اون خوکهای نجس بفهمن هر غلطی نمیتونن بکنن و بیخیال بگردن که بیجواب خواهد موند

این توبمیری از اون تو بمیری ها نیست

ارتش بی عرضه سوریه هم اگر همون اولین بار تهاجم این کثافتها یه پاسخ حتی نصف این میداد دیگه خوکها پوزه نجسشونو برمیگردوندن سمت خوکدونی خودشون نه راه به راه بیان و بمب بریزن و بزنن و برن

اگه اون کثافتهای لجن در سوریه اینقده هار شدن دلیلش جواب ندیدنه

این جواب دادنها فلسفه داره فلسفه، حیلی خیلی هم سیستماتیک!!!!!!! تر از اونیه که برخیها فکر میکنن

برادر چرا احساساتی میشه مگه من طرفدار اسرائیلم بابا زورشون زیاده اف شانزده دارن لابی صهیونیست تو امریکا پشتشونه ناتو پشتشونه خدا میلیارد ثروت پشتشونه

با این حمله ها اینا هیچی شون نمیشه تازه نگفتم سکوت کنیم لااقل اخطار میدادیم با یه بیانیه الان اینا کلی بهونه دستشونه

فردا سر مذاکرات چمهوری خواها که طرفدار اینان بیچارمون میکنم

تو رو خدا نگید به درک خدا باماست که این حرفای بی منطق تو عرصه عمل تو این همه سال که از تاریخ بشر گذشته هیچ وقت کاری نکرده

ویرایش شده در توسط sinagood
  • Upvote 10
  • Downvote 49

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر چرا احساساتی میشه مگه من طرفدار اسرائیلم بابا زورشون زیاده اف شانزده دارن لابی صهیونیست تو امریکا پشتشونه ناتو پشتشونه خدا میلیارد ثروت پشتشونه

با این حمله ها اینا هیچی شون نمیشه تازه نگفتم سکوت کنیم لااقل اخطار میدادیم با یه بیانیه الان اینا کلی بهونه دستشونه

تو رو خدا نگید به درک خدا باماست که این حرفای بی منطق تو عرصه عمل تو این همه سال که از تاریخ بشر گذشته هیچ وقت کاری نکرده

میدونی مشکل کجاست؟ اینجا که شما میلیتاری رو با لابی اشتباه گرفتی...

کسی که تصمیم میگیره از من و شما بهتر میدونه داره با کی میجنگه....

ویرایش شده در توسط Moghaddam
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معاون وزیر خارجه: به آمریکا اعلام کردیم رژیم صهیونیستی وارد خطوط قرمز ما شده

حسین امیرعبداللهیان با اعلام این مطلب در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ ما از کانال دیپلماتیک به آمریکا اعلام کردیم که بالگردهای رژیم صهیونیستی با هدف قراردادن سردار الله‌دادی و دیگر شهدای حزب‌الله که در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده‌اند وارد خطوط قرمز ما شده است و این رژیم جنایتکار باید تبعات و پیامد این اقدام خود را درک کند. 

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز نوشته من احساسیه ......... قبول

اما احساسی رو شما چی معنی میکنید؟ "ترس" هم جزو موارد احساسی هست یا نه؟

نوی این سه خط نوشته شما قد یه تاریخ ترس خوابیده!!! چرا ما باید بترسیم؟ چرا باید اینقدر ذلیل بشیم که شما نوشتین؟

مساله پاسخ دادن غیر حرف بالای من بود؟اگر سوریه هم همون بار اول جواب میداد خوکها تکرار میکردن؟

نه باور کنید نه ،غلاف میکردن و دمشونو میزاشتن لای گلشون و میرفتن لجندونیشون

دوست عزیز کمی عزت نفس داشته باشین

اینطوری که شما دارین میلرزین من دلواپستون شدم بدتر از هر دلواپس دیگه ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هم طرفدار مذاکراتم اما نه به هر قیمتی و نه با هر شرایطی، بلکه مذاکراتی بر پایه مساوات و احترام متقابل نه فقط یه طرفه و به نفع اونها،  اگر ما بخاطر دفاع از حقمون باید از مذاکره و نتیجه اش  بترسیم که باید  قید مذاکرات رو بنکل بزنیم

مذاکره برای چیه دوست عزیز؟

مذاکره برای دستیابی عزتمندانه به حق و حقوقمونه اونهم در کمال عزت و افتخار و سربلندی، نه اون چیزی که شما میگین و عین حقارت و ذلت و خفته

دوست عزیز مذاکره به هر قیمتی یعنی خود نکبت یعنی خود ذلت، یهنی خود بردگی و اسارت و زبونی!

نه مقام معظم رهبری نه ریاست محترم جمهوری و نه دکتر ظریف  ونه هیچ ایرانی سربلندی هیچکدومشون مد نظرشون چنین مذاکراتی با معیارهای بیان شده توسط شما نبوده و نیست و نخواهد بود

یکم بخودمون بیاییم بدنیست ، قراره به بهونه مذاکره چی رو بدیم؟ یا بهتر بگم قرار نیست خودمون پشت هرچیزی قایم کنیم و سعی کنیم موج سواری کنیم

دوست عزیز !!

هیچکدوم از اون چیزایی که شما گفتین و نوشتین با منطق ما برای مذاکره نمیخونه، ما در مذاکرات بدنبال احقاق حقمون با قدرت و با منطق هستیم نه اون ذلتی که شما میگین

ارسالی امروز, 03:17 PM

oldmagina, on 28 Jan 2015 - 6:39 PM, said:snapback.png

معاون وزیر خارجه: به آمریکا اعلام کردیم رژیم صهیونیستی وارد خطوط قرمز ما شده

حسین امیرعبداللهیان با اعلام این مطلب در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ ما از کانال دیپلماتیک به آمریکا اعلام کردیم که بالگردهای رژیم صهیونیستی با هدف قراردادن سردار الله‌دادی و دیگر شهدای حزب‌الله که در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده‌اند وارد خطوط قرمز ما شده است و این رژیم جنایتکار باید تبعات و پیامد این اقدام خود را درک کند. 

سینا جان اینهم جوابی که باید طرف مذاکره میشنید و شما هم باید میشنیدید و میدونستید

درضمن دوست عزیز سینا جان لطفا پیامتونو ویرایش کنید و موارد تکراری رو حذف کنید

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما اگر به جای غرق شدن در گذشته ! یکم امروز را با چشم باز نگاه میکردی متوجه میشدی حزب الله دست توانمند و اهرم قدرت ماست که اگر نبود.../ هیچ کس با دست خالی مذاکره نمیکنه ! با دست خالی مذاکره کردن یک اسم دیگه داره ...

درباره این جمله اخر هم بنده  چیزی نمیگم ! 

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر سر به سر تن به کشتن دهیم ................. از آن به که کشور به دشمن دهیم

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.