GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

اصلا من مسئول این حرکتم مگه!؟ که تک تک تون از من بازخواست میکنید بزرگواران!؟

اون از ارتش سوریه که عامدانه از ادلب عقب نشینی کرد تا پای مقاومت و رزمندگان شیعه رو به ادلب باز کنه ! ( سناریو تکراری که هم در زینبیه انجام دادند هم در نبل و الزهرا!)

اون از فرماندهان خودی..!

اینم از شما..!

بفرمایین برین از یه جایی بازخواست کنید که همه چیز زیر نظرشونه! به من چه..!

مردم فوعه و کفریا دارند اونجا زجر کش میشن ، هیچ کس براش مهم نیست! حالا دو نفر هم که براشون مهم بوده ملت اینجوری رفتار میکنند! همین امروز که شما ها زیر کولر در سایه ی امنیت و ارامش نشستین،  بیش از صد تا راکت و خمپاره به فوعه و کفریا خورد.. سه تا نوجوان شهید شدند! وبا و بیماری های عفونی در شهر بیداد میکنه.. ملت اب خوردن ندارند برق و گاز و نفت ندارند.. (یک ماه دیگه سرمای سوز ناک شروع میشه!) 

والله ، خود مردم فوعه و کفریا هم فهمیدند و به جز خداوند متعال و منان و حضرت ولی عصر (اروحنا له الفدا) دیگر از هیچ کس (حتی از جمهوری اسلامی )انتظار یاری و کمک ندارند!

نقل قول از بچه های فوعه و کفریا

ایران میترسد از کمک به ما ، تا نگویند به دنبال اهداف طایفه ای است..

حکومت سوریه ما را فراموش کرده که ان را به طایفه گری متهم نکنند

خبرنگاران سوری از ما چیزی نمیگویند تا انها را به طایفه گری متهم نکنند!

و تکفیری ها هم به جرم شیعه بودن ما را محاصره کرده اند و با ما میجنگند!

و ما با این تعداد کم برای مان چیزی جز(توکل بر) خدا نمانده و پیروز خواهیم شد به این علت که از دوست و دشمن ظلم و ستم شد به ما..!

======================================================================================================

نقل از بچه های فوعه و کفریا

می پرسند : اخبار جدید از فوعه و کفریا ندارید..!؟

چیز جدیدی نیست! برخورد خمپاره ای دیگر .. مقاومتی دیگر.. و دعایی دیگر به سوی اسمان..

یکی از بچه های فوعه : تشکیلات های انسانی گرسنگی را در مناطق تروریست ها می بیند ولی گرسنگی را در فوعه و کفریا نمی بیند!

=================================================================================

حکایت این مردم مظلوم ، حکایته شعر معروفه!

امید ادمی بود به خیر کسان!

اقا نگو اینا رو ... الان مدعیان وحدت اسلامی میان سرزنشمون میکنن....

به خدا قسم کسی مثل من و به اندازه ای  من برای اهل تسنن عزیزمون احترام قایل نیست ولی به هیچ عنوان راضی نیستم به اسم وحدت در مقابل ریختن خون زن و بچه شیعه ساکت شم...این کاری که ایران میکنه خیانت به شیعیان سوریه است به اسم وحدت یا هر چیز دیگر...خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه و به حق صاحب الزمان یاری برسونه به مردم این شهر ها

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا وقت آن نرسیده است که ایران خجالت و تعارف را کنار بگذارد و تحت لوای روسیه در لاذقیه نیرو پیاده کند برای آزاد سازی مناطق شیعه نشین ؟ از لاذقیه تا شهرهای محاصره شده یه قدم راس . ( البته نسبت به کل نقشه گفتم ها )

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يك پيشنهادي به نظرتون منطقي نمياد اگر ارتش سوريه در درگيري شمال حلب به داعش پوشش هوايي بده ؟ اينطوري جيش الفتح و النصره مجبور هستن تمركز نيرو شون رو از اطراف نبل و زهرا كم كنن بفرستن شمال حلب اينطوري شايد بشه راهي براي شكستن محاصره پيدا كرد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایران متحد استراتژیک نداره . سطح متحد استراتژیک بالاتر از این حرفاست .

متحد راهبردی  [استراتژیک]   سطح نداره هر حکومتی بیشترین  ....هم پوشانی راهبردی ..... [نه فقط منافع مشترک] میشه متحد راهبردی

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این نبرد مگه نمیگفتن قرار هست در تابستان امسال انجام بشه ؟ حالا میگن زمستان ؟ به نظر بنده نبردی در کار نخواهد بود . درسته جیش الاسلام نیروهای خوبی رو در غوطه سازماندهی کرده ولی به نظر من قدرت پیشروی ندارن و فقط میتونن خوب از غوطه دفاع کنن . در این عملیاتی که اخیرا شروع کردن (الله غالب ) توفیق چندانی کسب نکردن. البته درگیری ها هنوز ادامه داره .

به شخصه جایی نشنیدم بحث تابستان رو
مه های شدید زمستان در غوطه شرقی معروف هست و باغ های گسترده این منطقه وضعیت دید رو بسیار بدتر میکنه
محتمل هست مخالفین از دو محور خارج و داخل غوطه به گذرگاه راهبردی العتیبه حمله کنند
در کنار علوش یکی از طراحان و پشتیبانان اصلی مخالفین در عملیات ناموفق گذشته هم بندربن سلطان بود حالا با توجه به سفر علوش به ترکیه باید دید هاکان فیدان میتونه این نقش رو بازی کنه؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این سوسول بازی ها جواب نمیده. تا دنیا بخواد از خواب بلند بشه زدن پدر ملت رو در آوردن. مدل جنگ در زمان ما تغییر کرده. جنگ رو گروه هایی پیش میبرند که به طور مستقیم و رسمی به کشورها بند نیستند تا بتونی بری خر دولتشون رو بگیری . از بلک واتر بگیر تا گروه های تروریستی امروزی. نمیتونی معطل جایی وایسی چون تعداد واسطه ها زیاده و حصول نتیجه منوط به گذر زمان زیاد و چانه زنی های گوناگونه. یه دوستی گفت : بعضی از کارها رو باید انجام داد و تکذیب کرد و بعضی کارها رو باید اعلام کرد و نباید انجام داد. بشین فکر کن ببین چی گفتم . مظنه بازار میاد دستت.

سلام

سوسول بازی ؟!! مظنه بازار !!

برادر عزیز فکر کنم درست متوجه عرض بنده نشدید .

شما الان دقیقا میخواهید از کجا درخواست کنید که به مردم فوعه کفریا کمک کنند !؟؟ جز این هست که مسئولین نظام و قوای نظامی کشور باید کمک کنه و ایضا ارسال نیرو صورت بگیره ؟ غیر از این که نیست ؟؟ مسلما غیر از این نیست .

خب شما واقعا متوجه این امر نشدید که مسئولین کشور عامدانه این امر رو مسکوت گذاشتند ! مشخص هست که مسئولین کشور این رو میدونند و البته کمک هم میکنند ولی نه انجور که من و شما میخاهیم بلکه به روش خودشون دارند عمل میکنند .

حالا من کاری به دلایل این مسکوت گذاشتن ندارم ، هرچند که واقعا بعضی از دلایلی که فوعه و کفریا رو ساکت نگه داشتند بسیار حق و بجاست و من هم تاییدش میکنم ولی خب واقعا توی فروم جای باز کردنش نیست و خلاصه اینکه به درست و یا غلط بودن عملشون کاری ندارم .

بحث اینجاست که اگر واقعا خواستار حرکتی بیشتر ، از سوی مسئولین هستیم ، منطقی ترین و شدنی  ترین  راه حل موجود همونی هستم که خدمت شما عرض کردم .

برای تحریک بیشتر به حرکت (کمک) مقدمه ای نیاز داره و اوون مقدمه بیدار کردن مردم و افزایش آگاهیشون در مورد فوعه کفریاست ،، اینجوری هست که مطالبات فوعه کفریایی ما شدت و برد بیشتری پیدا میکنه ..

این نیاز  به داشتن  مظنه ی بازار نمیخاد ... چیز دیگری لازمه .

اجازه بدید تا من رو به برهم زدن نظم محکوم  نکردن ، دیگه ادامه ندم :)

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما ایرانی ها این همه به ملت های آواره کمک مادی میکنیم ، انواع تجهیزات ، انواع کمک های بشر دوستانه رو بهشون میدیم هیچکس اینا رو نمیبینه ، اما ....

امان از قدرت رسانه ای .

جریان همون مرغ همسایه غازه هست و گاهی هم بشکنه دستی که نمک داره و برای بعضی ها هم دقیقا " دستت رو تا ارنج توی عسل کنی بذاری دهن طرف باز دستت رو گاز میگیره " هست .

متاسفانه

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان يك پيشنهادي به نظرتون منطقي نمياد اگر ارتش سوريه در درگيري شمال حلب به داعش پوشش هوايي بده ؟ اينطوري جيش الفتح و النصره مجبور هستن تمركز نيرو شون رو از اطراف نبل و زهرا كم كنن بفرستن شمال حلب اينطوري شايد بشه راهي براي شكستن محاصره پيدا كرد.

اون بالا که منطقه پرواز ممنوعه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون بالا که منطقه پرواز ممنوعه

مگه براي دادن پوشش هوايي نياز هست هواگرد حتما وارد اسمان همون منطقه بشه؟ حتي از بمب هاي سقوط ازاد هم استفاده بشه ميتونه جنوب حلب بمب رو رها كنه حتي شايد عقب تر. از راكت هاي زلزال و حتي كاتيوشا هم ميشه استفاده كرد براي دادن پوشش توپخونه اي به داعش. هرچيزي كه بتونه جيش الفتح رو بكوبه براي داعش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ﺳﺮ ﻛﻠﻪ ﺑﻲ ﺗﻲ ﺁﺭ ﻫﺸﺘﺎﺩ ﺗﻮﻱ ﺯﺑﺪاﻧﻲ ﭘﻴﺪا ﺷﺪﻩ.

اﺭﺗﺶ اﻋﻼﻡ ﻛﺮﺩﻩ ﺭﻭﺳﺘﺎﻱ ﺟﺰﻝ و ﻣﻨﺎﻃﻖ اﻃﺮاﻓﺸﻮ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﭘﺲ ﮔﺮﻓﺘﻪ

ﺣﻤﻠﻪ ﺷﺪﻳﺪ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﻏﺮﺏ ﺣﺎﻝ ﺩﻓﻊ ﺷﺪ. ﻗﺒﻞ اﺯ ﺣﻤﻠﻪ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺴﻜﻮﻧﻲ ﻏﺮﺏ ﺣﺎﻝ ﺭﻭ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﺑﺎﺭﻭﻥ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﺑﻴﺴﺖ ﻏﻴﺮ ﻧﻆﺎﻣﻲ ﻛﺸﺘﻪ. ﺩﻭ ﺯﺭﻫﭙﻮﺵ ﻣﺨﺎﻟﻔﻴﻦ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺣﻤﻠﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺷﺪﻩ
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا وقت آن نرسیده است که ایران خجالت و تعارف را کنار بگذارد و تحت لوای روسیه در لاذقیه نیرو پیاده کند برای آزاد سازی مناطق شیعه نشین ؟ از لاذقیه تا شهرهای محاصره شده یه قدم راس . ( البته نسبت به کل نقشه گفتم ها )

بله من هم با نظر شما موافقم ولی نیازی به اعلام رسمی نیست تا یه  عالمه کشور بیان به هزار تا بهانه ما رو محکوم کنن بهتره برای شروع یه تیپ نیروی ورزیده بفرستیم راستی دوستان توجه کردن یه کشوری که در ظاهر دوست ایران و روسیه و سوریه است تو این مدت هیچ کمکی که بهتره بگم هیچ غلطی نکرده اون کشور چین هستش که یه روزی به کمک ما احتیاج پیدا خواهد کرد بهتره مقامات کشور معرفت چینیهارو فراموش نکنن

اون دوستس هم که گفت بنر بگیریم دستمون بریم جلوی استانداریها بهتره به جای این کار بری تو تلگرام فعالیت کنی که سریعتر جواب بگیری از بقیه بچه های سایت هم همین خواهشو دارم خودم که میرم از امروز شروع کنم ایشالا که تو گروه ها تصاویر فوعه و کفریا رو ببینم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.