Recommended Posts

[quote]كه مطمئن هستم هر يك از شما اگر مراسم ( رژه ) اين كشورها را ببينيد ، خميازه بكشيد!!! [/quote]

پيشنهاد ميكنم براي اينكه چرتت بپره بري و رژه هاي چين و كره شمالي رو ببيني(مخصوصا پرسنل كادري و افسرانشون رو ) تا معني رژه رو متوجه بشي.
در رژه هوايي هم روسيه يكي از برترين ها در دنياست.

[quote]مگر اين تانك خودش پا ندارد، مگر موتور ندارد و ... [/quote]

چرا هم پا داره و هم موتور منتهاش اگه اين چند صد مترو پياده!! بخواهد گز كنه از فرداش با توجه به زير سازي و آسفالت فرا استاندارد بزرگراه بايد شهرداري تا 6 ماه اونجا رو قرق كنه!

[quote]به نظر من بهتره به جای غرق شدن در گذشته و پرستیدن قهرمانان بیاییم به امروز به انقلاب اسلامی و شهیدان عزیزمان (صیاد شیرازی . مهدی باکری و حمید باکری و کاظمی و باقری و دیگران) فکر کنیم[/quote]

از رستم و اسفندياري كه هزاران سال قدمت دارن چيزي نشون نميدن چه برسه به اين بزرگواران معاصر!!
متاسفم براي صدا و سيماي مملكت كه فقط بلده تو فيلماش دو تا رو مزدوج!!!! بكنه.
نه به تاريخ اهميت ميده و نه به چيزي ديگه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از Blaze گرامي هم به خاطر توجهشان متشكرم.
ببينيد منظور من اصل رژه است ، نه مقايسه رژه كشورها، به طور مثال كمتر كسي پيدا مي شود كه در اينترنت به دنبال فيلم و عكس و اطلاعات مربوط به رژه ها باشد. ولي چه بسيار كساني كه دوست دارند يك فيلم كوتاه از مانورها يا شليك يك تانك مثل ذولفقار داشته باشند.
همين حالا خود شما آيا مي توانيد يك عكس يا فيلم كوتاه به من نشان دهيد كه ذولفقار 3 روي پاي خودش حركت يا شليك كند ؟
آيا شما مي توانيد يك فيلم كوتاه از مانورهاي صاعقه به من نشان دهيد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آيا شما مي توانيد يك فيلم كوتاه از مانورهاي صاعقه به من نشان دهيد؟[/quote]

عزيز شما ميتوني يك كليپ كوتاه از لوپ زدن يك اف 35 به من نشون بدي؟

ميتوني يك كليپ از شليك توپ يا حداقل مانور T 99 روسي به من نشون بدي؟

رژه اعلام اقتدار نظامي به اون معنايي كه شما فكر ميكني نيست بلكه در فرهنگ ما بيشتر ازش به معناي تجديد ميثاق نامبرده ميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]رژه اعلام اقتدار نظامي به اون معنايي كه شما فكر ميكني نيست بلكه در فرهنگ ما بيشتر ازش به معناي تجديد ميثاق نامبرده ميشه.[/quote]

خوب اگر رژه اين چيزي است كه شما تعريف كرديد، من هم با شما موافقم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون تور ام یک هست!

شاهین هم که قبلا معرفی شد

اس300 داشته باشیم هم اعلام نمی کنن! سوپرایز یشن بهتره! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آيا شما مي توانيد يك فيلم كوتاه از مانورهاي صاعقه به من نشان دهيد؟[/quote]

برادر من ورود شما را به سایت تبریک می گم
در دنیای امروز جنگنده های نسل پنجم پرواز می کنند حتی اگر مانورهای این جنگنده رو نشون بدن نشانی از اقتدار در داخل آن پیدا نمی شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من حقير 40٪ اس-300 خواهد يا 70٪ شاهين ![/quote]

اين كه شد 110 درصد icon_wink

در مورد پدافند هم اميدوارم كه هر چي هست سركار نباشيم. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با آغاز رژه هوايي؛

آسمان تهران مملو از جنگنده -بمب افكن‌هاي ارتش شد

خبرگزاري فارس: آغاز رژه هوايي جنگنده - بمب افكن هاي نيروي هوايي ارتش، نگاهها را به آسمان دوخت.

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، با آغاز رژه بزرگ جنگنده - بمب افكن هاي نيروي هوايي ارتش كه در دسته‌هاي 3 تايي و با فرميشن بسيار زيبا، از آسمان مقابل جايگاه سخنراني رئيس جمهور عبور مي‌كنند، نمايش اقتدار نيروهاي مسلح كشورمان ادامه دارد.
در اين بخش، ‌ده‌ها فروند از هواپيماهاي شكاري بمب‌افكن، رهگير، ترابري، سوخت‌رسان شامل اف 5، صاعقه، ميگ29، اف7، سوخو 24، اف 4، اف 14، رادار پرنده، سي 130، تانكرهاي سوخت‌رسان 707 و 747 با برنامه‌ريزي دقيق قدرت خويش را به نمايش گذاشته و موجب تحسين شركت كنندگان در رژه امروز شدند.
اين رژه يادآور تلاش‌هاي خلبانان و فرماندهان نيروي هوايي ارتش در روز 29 فروردين ماه امسال نيز هست كه به علت نامساعد بودن هوا و كاهش ديد خلبانان به خاطر وجود گرد و غبار شديد، لغو شد.
اين نمايش عظيم هوايي با همكاري تمامي پايگاه‌هاي كشور و حضور خلبانان جوان نيروي هوايي ارتش در حال برگزاري است و حضور جنگنده‌هاي ساخت داخل همچون صاعقه و آذرخش، نمايي ويژه به آن بخشيده است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8806301535

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها من نرسیدم ببینم
صاعقه ها چند تا بودن؟
اسکادران صاعقه چند تایی بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تور ام 1 icon_wink
اونا که سام 6 بودن [/quote]
من از رژه چیز زیادی ندیدم ولی قبل از سام ۶ تور ام ۱ رو نشون داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعد از تور ام 1 و سام 6 يك موشك پدافندي ديگر معرفي كرد كه آبي رنگ و بزرگتر از موشك سام 6 بود. اسمش رو نفهميدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تور ام یک مال سپاست!

سام وشاهین و اس200 و....مال پدافند

آژدر ولفجر 2 و....
رادار کاستا و گاما هم نشون دادند و.........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بعد از تور ام 1 و سام 6 يك موشك پدافندي ديگر معرفي كرد كه آبي رنگ و بزرگتر از موشك سام 6 بود. اسمش رو نفهميدم.[/quote]

اون گاپون بود. سام 2

من روي يكي از تريلي هاي ارتش يك چيزي شبيه تور ام 1 ديدم احتمالا ارتشم تور داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.