Recommended Posts

بذارين من يكم جسارت كنم تو كار مديران
بهتر نيست بجاي محدوديت هاي پستي تو دادن اخطار ها ويا پاك كردن پستها بيشتر كار بشه
زحمتتون بيشتر ميشه ولي براي اين سايت خوب نيست كه يسري پستها براي هميشه توي اين سايت بمونه و هر كي در اينده وارد سايت و تاپيكاي قديمي بشه با يسري پست بي ادبانه بي محتوي و يا بدتر لوده بازي كامل مواجه بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب يه همچين چيزايم بوده خيلي هنر ميخواد يه جوري فيلم بگيري كه يسري از عناصر در پخش مستقيم كامل حذف بشه ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. خداییش که بدجور حال گیری شدم هم از بابت رژه با اون رونمایی های جدید(البته به قول دوستان با صابون زدن شکم و...) و هم از بابت این محدودیت 50 پستی.اصلا این محدودیت واسه چیه؟من چند ساله مخاطب این سایتم و اون موقع امکان عضویتش نبود، حالا هم که عضوم بازم میبینم محدودم...میشه لطفا یه فکری به حال ما تاازه واردا بشه!! ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ممنون تصاوير بسيار جالبي بودن ....

يك عكس از مهر ديدم كه مربوط به رژه اردبيل هست :

[img]http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2011/04/638363_orig.jpg[/img][/quote]

اين كلاه سبزا آخرش منو سكته ميدن انقدر خوشتيپن icon_cheesygrin البته بهتر بود پوتينه اولين نفر از راست رو عوض ميكردن.به كف پوتين دقت كنيد icon_biggrin فكر كنم يه 20 تا ميخي خورده.در هر صورت با اين عكس خيلي حال كردم.

راستي نميدونم چرا اون عقبه صف توي روز (ناد)زدن به چششون.حداقل به حالت نيمه آماده ميزاشتن.اگه تو اون حالت و تو اون نور روشن بشه كورشون ميكنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جناب mina24 به جاي يخ ريختن ، اگه ميخواي بحث كني ، مثل آدم بحث کن ولی اگر میخوای نظرات مفت بدی جات اینجا نیست ، باید بری ..... ! Mr. Green[/quote]
خو چرا باور نمیکنید.
خنده دار نیست؟ این قضیه ای که گفتم؟
مهنسای ارتش و سپاه واقعا چه طراحی هایی دارن .
یه نمونش همین موتوره بود.
یه نمونه دیگه یه قایق پرنده به شکل هواپیمای سم پاشی برای سپاه بود که هم پرواز میکرد و هم رو سطح حرکت میکرد من با دیدن اون 2 روز میخندیدم.!!! اصلا قیافش خنده دار بود

یه نمونه دیگش جوش دادن یه راکت انداز روی یه قایق سریع السیر بود. که میگفتم ما به اقتدار ملی رسیدیم . بعد اون طرف آمریکا ناو 300 متری میسازه و روسیه موشک توپل!!![/quote]

راست میگیا

فقط من موندم اون امریکا با اون ناو های خفن از پس چهار تا قایق بوک همر بر نیومد

آخی icon_biggrin آدم دلش میسوزه

4-5 ناو سرفرماندهی هرکدوم 1.2 میلیارد دلاری نتونن از یه نفت کش دفاع کنن برن پشتش قایم بشن ، اونم از ترس چی؟ چند تا قایق پلاستیکی

اینو که بهت میگن برو بگرد بخون

داستان نفتکش بریجتون یا همون الرخا

icon_cheesygrin icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متاسفانه همه چیز به هم ریخته بود . فرماندهان متاسفانه بسیار نامرتب ایستاده بودن این یک . حتی نظم رژه نیرو های مسلح بسیار شلوغ و در هم ریخته بود . شما یک نگاه به طرز رژه کره شمالی بندازید حتی پای افسران به یک اندازه می یاد بالا . متاسفانه رژه افسران کمی به هم ریخته بود . [/quote] اين عيب تمامي رژه هاي برگذار شده توي ايران هست .

برخي از رنگ آميزي ها نامناسب هست كشنده هاي غير نظامي با رنگ سفيد !! پارچه نوشته ها و تابلوي هاي بدتركيب ! برخي ماكت هاي غير حرفه اي و تسليحات نا مناسب ! مثلا نمايش زو 23 چه چيز جالبي داره ؟! يا اون بمب هاي آهني ...

فاب 500 توليد داخل ؟؟!

http://gallery.military.ir/albums/userpics/_DSC0278.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان اون فاب 500 چیه؟ چه ویژگی هایی داره؟

[/quote] بمب هواپرتاب معمولي روسي 500 كيلو وزن معادل ام كا 83 آمريكايي ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز حالمون گرفته شد دلم رو صابون زده بودم واسه جنگنده icon_biggrin
اما تنها چیزی که باهاش حال کردم امروز تانک ذوالفقار بود icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][b][color=blue]بسمه تعالی

با سلام[/color]

[size=18][color=indigo] دوستان ، دو خبر نسبتاً عجیب از ایـــرنــا... دقت کنیـــد ...یعنی چی اونوقت؟؟؟!!!icon_biggrin icon_cheesygrin icon_arrowd [/color][/size]

[size=15][color=darkred]رهگيري هوايي'صاعقه' در رژه هواپيماهاي جنگي نيروي هوايي ارتش[/color][/size]

تهران - همزمان با آغاز رژه يگان‌هاي نمونه ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت روز ارتش، پنج نوع جنگنده نيروي هوايي در رژه هوايي شركت كردند.

به گزارش خبرنگار دفاعي ايرنا، اولين دسته اين جنگنده‌ها، جنگنده ملي صاعقه بود كه داراي توانمندي خاصي در عمليات‌هاي بمباران و رهگيري هوايي است و به دنبال آن، پنج فروند ميگ 29، پنج فروند هواپيماي جنگنده F4 و پنج فروند هواپيماي جنگنده F14 در رژه هوايي امروز شركت كردند.
انجام پروازهاي برد بلند تا سه هزار كيلومتر توسط جنگنده بمب‌افكن‌هاي F4E و سوختگيري در ارتفاع پست از جمله برنامه‌هاي نيروي هوايي در رژه امروز بود.
پس از رژه هواپيماهاي جنگنده نيروي هوايي، بالگردهاي هواپيمايي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران (هوانيروز) به پرواز درآمدند كه شامل بالگردهاي كبري، شنوك، 214 و اصفهان بودند.

[url=http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30343962]لینک اصلی خبر[/url]

=============================================================================================================

[color=darkblue]
[size=14][i]فرمانده كل دژبان ارتش در گفت وگو با ايرنا/[/i][/size][/color]
[size=18][color=darkred]پدافند هوايي ايران كل منطقه را پوشش مي دهد[/color][/size]

شهرري - فرمانده كل دژبان ارتش جمهوري اسلامي ايران با بيان اينكه پدافند هوايي ايران كل منطقه را پوشش مي دهد، گفت : همه كشورهاي منطقه مطمئن هستند كه ارتش ايران مقتدرتر از آنان است.

امير سرتيب 'دولت رمضان زاده' فرمانده كل دژبان ارتش جمهوري اسلامي ايران روز دوشنبه و در حاشيه مراسم روز ارتش در گفت و گو با خبرنگارايرنا افزود : امروز همه كشورهاي منطقه مي دانند كه ارتش جمهوري اسلامي ايران مقتدرتر ازسالهاي گذشته است وبا تمام توان و سلاحهايي كه ساخت داخل مي باشد، از كشور دفاع مي كند.
وي اظهارداشت: ما هيچگونه سلاحي را از كشورهاي ديگر نمي خريم كه آنها بخواهند ما را تحريم كنند، چرا كه تمام تجهيزات دفاعي ما توليد داخلي است.
فرمانده كل دژبان ارتش گفت : درحال حاضر پدافند هوايي ايران كل منطقه را پوشش مي دهد وما طي مانورهاي عملياتي و رزمايشي توان خود را به رخ جهانيان كشيده ايم.
رمضان زاده افزود: پيوستن مردم به ارتش باعث تقويت كشورمان دردفاع از آرمانهاي انقلاب شد ودر هشت سال دفاع مقدس ديديد كه ارتش جمهوري اسلامي ايران محكم و با صلابت و با پشتيباني مردم تلاش و كشور را در مقابل تهاجم بيگانگان حفظ كرد.

[url=http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30344016]لینک اصلی خبر[/url]

[color=blue]یا علی مدد.[/color][/b][/quote]

najaf47 گرامي، شما كه ديگر بايد با اين نحوه تيتر زدن خبرگزاري ها آشنا باشيد.
كسي كه اين خبر را تيتر زده منظورش اين بوده كه "قدرت رهگيري هوايي 'صاعقه' "، يعني اين كه رهگيري هوايي، يكي از ويژگي هايي برتر صاعقه است. نه اين كه صاعقه "رهگيري" شده باشد. اميدوارم موضوع روشن شده باشد.[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

mahdavi3d عزیز فکر میکنم که اشتباه متوجه شدید.اتفاقاً تعجب من هم از عنوان شدن رهگیر بودنش هست و برای من جای تعمق بیشتری داره که صاعقه رهگیر هوایی باشه! آخه متاسفانه ما که تا بحال متوجه دقیق توانایی های راداری و الکترونیکی صاعقه نشدیم (با توجه به تصاویر منتشره). نمیدونم شاید شما اخبار و تصاویر دیگه و جدیدی دارید که بر ما پوشیده مونده و یا حتی از طرف من حقیر مغفول مانده! به هر حال این رسانه رسمی نظام هست که اگر خبرنگارهاش متخصص و وارد (در سطح نسبتاً خوب) به مسائل نظامی نیستند منتها سعی میکنند تا با درج تقریبا دقیق نظرات و مطالب و سخنان مسئولان عالیرتبه نظامی و مشورت با اونها و مشاوراشون حتی الامکان مطالب رو منعکس کنند و حتی حساسیت خود مسئولان نظامی روی انعکاس خبر و مطالب مربوط به طرزی که منطبق بر گفته های خودشون هست تاکید میورزند. لا اقل در واحد مرکزی خبر که رسانه و ارگان رسمی رسانه ای نظام هست اینطوره.تعجب من اتفاقاً به فهوای مطلب بود.....

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نمردیم تحلیل مینا رو درباره ی موتور و ... رو شنیدیم
تو نمی فهمی اون قایق پرنده چیه، اما اونی که باید می فهمید ، فهمید!!!
همون قایق موشک انداز یه سم هست برای ناوگان عظیم آمریکایی
................................................... .............
راستی تو یه جا میگی خنده دار نیست بعد 2 خط پایینتر میگی تا 2 روز داشتم می خندیدم
مواضع خودتو مشخص کن یا خنده دار یا نخنده دار
............................................................. ...
اون موتور هم بنا بر استراتژی جنگ ناهمتراز ساخته شده[/quote]

بله دیگه همه جیز رو با ماله جنگ نامتعارف درست میکنید؟
هر طرح بی پایه ای بر مبنای جنگ نامتعارف ساخته شده؟
مثلا اون موتور در میدان جنگ چه کار میتونه بکنه؟

[quote]بذارين من يكم جسارت كنم تو كار مديران
بهتر نيست بجاي محدوديت هاي پستي تو دادن اخطار ها ويا پاك كردن پستها بيشتر كار بشه
زحمتتون بيشتر ميشه ولي براي اين سايت خوب نيست كه يسري پستها براي هميشه توي اين سايت بمونه و هر كي در اينده وارد سايت و تاپيكاي قديمي بشه با يسري پست بي ادبانه بي محتوي و يا بدتر لوده بازي كامل مواجه بشه[/quote]

داداش تو کار مدیران جسارت نکن.
اینجا تاپیک عمومی هست و گفتن نظرات مانعی نداره.

[quote]راست میگیا

فقط من موندم اون امریکا با اون ناو های خفن از پس چهار تا قایق بوک همر بر نیومد

آخی Mr. Green آدم دلش میسوزه

4-5 ناو سرفرماندهی هرکدوم 1.2 میلیارد دلاری نتونن از یه نفت کش دفاع کنن برن پشتش قایم بشن ، اونم از ترس چی؟ چند تا قایق پلاستیکی

اینو که بهت میگن برو بگرد بخون

داستان نفتکش بریجتون یا همون الرخا [/quote]

آره به نظرت اون 4 تا قایق تا چند متری ناو میتونن برن جلو؟ اون توپ های 6 لول هم برای قشنگی ساخته شدن؟

[quote]بمب هواپرتاب معمولي روسي 500 كيلو وزن معادل ام كا 83 آمريكايي[/quote]

آره فقط هواپیمایی که بتونه بلندش کنه رو نداریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونم چرا اینقدر بین بچه هادعوا افتاده رژه ارتش بی کیفیت بود درست . نظم بین افسران و شرکت کنندگان رژه نبود درست . موهای رییس جمهور بهم ریخته بود درست . اما یک نکته من خودم تو ارتش بودم کسی بدش نیاد هم بودجه اش از سپاه خیلی کمتره هم مثل سپاه خودش کار اقتصادی نمی کنه ( نمیدن بهش ) برای همین : همین تسلیحاتی رو هم که داره باید کلی ازشون تشکر کرد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من پست اول رو دیگه به خاطر محدودیت 600 دقیقه نمی تونم ویرایش کنم، امکان رفع این محدودیت توسط مدیران وجود داره یا من باقی تصاویر رو در پست های جدید باید اضافه کنم؟
مدیران می تونند تصاویر رو به پست اول منتقل کنند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نمی دونم چرا اینقدر بین بچه هادعوا افتاده رژه ارتش بی کیفیت بود درست . نظم بین افسران و شرکت کنندگان رژه نبود درست . موهای رییس جمهور بهم ریخته بود درست . اما یک نکته من خودم تو ارتش بودم کسی بدش نیاد هم بودجه اش از سپاه خیلی کمتره هم مثل سپاه خودش کار اقتصادی نمی کنه ( نمیدن بهش ) برای همین : همین تسلیحاتی رو هم که داره باید کلی ازشون تشکر کرد ![/quote]

رژه معمولي بود
بي كيفيت هم نبود
ولي انتظار داشتيم با اوضاع منطقه بهتر بود

بودجه ارتش و سپاه بر اساس فرمولهاي يكسان محاسبه مي شوند !
و از نظر مهندسي هم تقسيم كار بين ارتش و سپاه و صنايع دفاع شده و متناسب با فعاليتهاشون بودجه پرداخت مي شه

سپاه در جاهايي وارد مي شه كه توان شركتهاي خصوصي و دولتي نداشته باشيم

مثلا ساخت سدهاي كرخه و يا تونل ها و .... به دست سپاه انجام مي شه كه توانش تو بخش خصوصي و دولتي وجود نداره و براي انها كارهاي سنگيني حساب مي شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من که اونجا بودم نسبت به رژه شهریور گذشته منظم تر مدیریت و اجرا شد و مثل سال گذشته ناهماهنگی و سردرگمی بین مسئولین اجرایی نبود که شاید به خاطر ماهیت رژه شهریور هست که از همه ارگان ها هستند.

گیر بیخودی هم ندادن، فقط همون اول یکی اومد دوربین رو چک کرد و مجوز خواست و مدارک شناسایی رو بررسی کرد و گفت از کجا عکس بگیریم و از کجا نگیریم.

مو های رئیس جمهورم فکر می کنم به خاطر باد بود، موهای خود منم همینطور شده بود. icon_cheesygrin

ولی عیبش این بود که خیلی سریع گازشو گرفتن رفتن، خیلی هم مختصر بود.

هواپیماها هم که همون اول زودی اومدن رفتن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.