mahdavi3d

تحلیل و پیگیری تحولات اتحادیه اروپا ( تروریستی ، تظاهرات ، حوادث و .. )

Recommended Posts

پیغام به فرانسه
                                                                 Taste of your own medicine

با نشکر  :rose:

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با اینکه طرفداران داعش در صفحات اجتماعی به خوشحالی و تکبیرگفتن مشغول هستن ولی تا این لحظه داعش مسئولیت حملات رو بر عهده نگرفته . البته به احتمال زیاد در ساعات اینده مسئولیت رو بر عهده میگیرن ولی بعید هم نیست مثل مورد قبلی کار القاعده یمن باشه و اصلا ربطی به قضایای سوریه و اینکه میخوان با این بهانه به سوریه حمله کنن نداشته باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با اینکه طرفداران داعش در صفحات اجتماعی به خوشحالی و تکبیرگفتن مشغول هستن ولی تا این لحظه داعش مسئولیت حملات رو بر عهده نگرفته . البته به احتمال زیاد در ساعات اینده مسئولیت رو بر عهده میگیرن ولی بعید هم نیست مثل مورد قبلی کار القاعده یمن باشه و اصلا ربطی به قضایای سوریه و اینکه میخوان با این بهانه به سوریه حمله کنن نداشته باشه .

قضایای سوریه و یمن به هم بی ارتباط نیستن، یک جبهه تروریستی با نامهای مختلف هست که با استفاده از بحران حاکم بر این دو کشور روزانه در حال قدرت گرفتنه، همین القاعده یمن الآن میتونست بسیار ضعیف شده باشه، اگر نگیم نابود ( به دست نیروهای حوثی و عفاش )، در صورتیکه ائتلاف 72 ملت به کمکشون نیامده بودن، ولی میبینید که با چشم پوشی و حتی کمک همین فرانسه و آمریکا به ائتلاف، نجات پیدا کردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من مطمئنم کار اسرایله
بعدشم بگن کار ایرانیا بوده ویرایش شده در توسط milad47
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عاقبت سهم بیشتر خواستن در سوریه
بمب گذاری در مترو پاریس در سال 1998 توسط نیروهای تروریستی که از طرف CIA تغذیه می شدند اتفاق افتاد و دلیلش هم این بود که فرانسه در شمال آفریقا در رقابت با امریکا، سهم بیشتری از منابع و بازار رو طلب کرد.
بمب گذاری 2006 لندن، توسط گروه های تروریستی که توسط CIA تغذیه می شدند رخ داد و علتش این بود که لندن به دنبال سهم بیشتر گاز و نفت و بازار در کشورهای حاشیه ی جنوبی خلیج فارس بود.
اما به نظرم در انفجار دیروز پاریس دو سناریو مطرح است.
یا باید انفجار دیروز پاریس را هم در همین روند فوق الذکر به نظاره نشست. سهم خواهی بیشتر گاز و نفوذ همه جانبه در سوریه. به همین دلیل داعش در آنجا بمب گذاری کرد تا امریکا به فرانسه ی متمایل به سوسیالیست بفهماند که رئیس در آنجا کیست.بر اساس این سناریو احتمالا بمب گذاری در کشورهای دیگر اروپایی در راه است.
یا در سناریوی دوم این احتمال هست که اسرائیل و روسیه از نزدیکی ایران و فرانسه و نقش حسن روحانی به عنوان اسب تروا در سوریه نگران بودن و با این بمب گذاری مانع ارتباط بیشتر ایران با فرانسه شدن.
باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. امیدورام که به جنگ جهانی ختم نشه.
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باید دست بچه های وزارت اطلاعات خودمون رو بوسید!

مدتهاست دیگه در کشور مشکلی نیست اما اونجا دو بار تا الان درست و حسابی عملیات کردند!

ترور دانشمندان هسته ای بهع این زودی فراموش شد ؟!

---------------------------------------------------------

دو تا مورد جالب

1- جمعه سیزدهم نحسه !

2- فرانسه مرزهاش را بسته ، پس احتمالا مظنون های تحت تعقیب هم وجود دارن .

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قضایای سوریه و یمن به هم بی ارتباط نیستن، یک جبهه تروریستی با نامهای مختلف هست که با استفاده از بحران حاکم بر این دو کشور روزانه در حال قدرت گرفتنه، همین القاعده یمن الآن میتونست بسیار ضعیف شده باشه، اگر نگیم نابود ( به دست نیروهای حوثی و عفاش )، در صورتیکه ائتلاف 72 ملت به کمکشون نیامده بودن، ولی میبینید که با چشم پوشی و حتی کمک همین فرانسه و آمریکا به ائتلاف، نجات پیدا کردن.

ببینید اینا نابود نمیشن شاید شهرهای تحت کنترلشون رو یه روزی در عراق و سوریه و یمن و ... از دست بدن ولی تفکر که نابود شدنی نیست . مگه قبل از اتفاقات سوریه القاعده در اروپا از این کارها انجام نمیداد ؟ حوادثی مثل مترو مادرید یا بمب گذاری های لندن و ... حتی قبل از 11 سپتامبر هم این حملات تروریستی وجود داشته .

داعش مسئولیت رو بر عهده گرفت :

CTxE4yrWEAAcJO-.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان که داعش مسولیت رو به عهده گرفته، سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه این اردوغان گوساله نظرش شخصیش راجع به این چیه؟؟؟ چون این بالاخره یه مقدار عرصه رو بر داعش تنگ خواهد کرد؟ احساس می کنم این عربستان و اردوغان گوساله خبر داشتن از این حملات! بالاخره حضرت خلیفه با اینا دیزی می زنه.

احیانا این عمل برای مهاجران جدید مشکل ایجاد خواهد کرد. فکر میکنم داعش با این چند هدف رو با یک تیر زد.

بازم سوال اینکه چرا دعش تو امریکا کاری نمی کنه؟؟؟ واقعا عجیبه!

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Hollande said : We are going to lead a war which will be pitiless

نطق پیش از شروع جنگ !

خب فرانسوی ها به سوریه و عراق خواهند آمد

ویرایش شده در توسط warjo
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان که داعش مسولیت رو به عهده گرفته، سوالی برای من پیش اومده و اون اینکه این اردوغان گوساله نظرش شخصیش راجع به این چیه؟؟؟ چون این بالاخره یه مقدار عرصه رو بر داعش تنگ خواهد کرد؟ احساس می کنم این عربستان و اردوغان گوساله خبر داشتن از این حملات! بالاخره حضرت خلیفه با اینا دیزی می زنه.

احیانا این عمل برای مهاجران جدید مشکل ایجاد خواهد کرد. فکر میکنم داعش با این چند هدف رو با یک تیر زد.

بازم سوال اینکه چرا دعش تو امریکا کاری نمی کنه؟؟؟ واقعا عجیبه!

پاسخ شما رو در دو کامنت بالاتر داده ام دوست عزیز. به نظرم این بمب گذاری کار آمریکا بود تا بقیه ی اروپایی ها هم حساب کار دستشون بیاد. به فرانسه فهموند که وقتی من اونجا بیشترین منافع رو دارم تو باید زیر بلیط من منافعت رو در سوریه تعریف کنی. به نظرم کل ماجرای بمب گذاری از این منوال هست.
حالا البته باید دید که آمریکا علاقه داره وارد جنگ با محور ایران - روسیه بشه یا نه! یا با این محور به توافق می رسه؟!

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.