senaps

بررسی یک کیسه خواب

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در حد 70-80 تومن چیز بدردبخور داریم از همین چینی ها؟! :straight:

همین چند روز پیش یه نمونه دیدم از این دست فروشای کنار خیابون به 35 راضی شده بود اشتباه کردم نگرفتم، دیگه هر اشغالی بود باز 35 می ارزید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در حد 70-80 تومن چیز بدردبخور داریم از همین چینی ها؟! :straight:

همین چند روز پیش یه نمونه دیدم از این دست فروشای کنار خیابون به 35 راضی شده بود اشتباه کردم نگرفتم، دیگه هر اشغالی بود باز 35 می ارزید!

اونا از همین مال من هستن....

به هر قیمتی زیر ۷۰ تومن بگیری سود کردی! :)))) و دمای بالای ۳ درجه رو ساپورت میکنه که برای برنامه های عمومی یا برنامه‌هایی که مثلا چادر داری که باد نزنه و یه خورده هوای داخلش جمع بشه و گرم بشه بسیار هم مناسبه! :))))

سلام

دوستان به غیر از این مارک ها و نام هایی که میبرم تو بازار ایران کیسه خواب معتبر نیست و اگه روزی خواستید کیسه خواب تهیه کنیید که حتما با یک فرد مطلع همرا و به فروشگاهای معتبر میرید از این هایی که نام میبرم تهیه کنیید به غیر اینها هر کیسه خواب ارزون قیمتی جنس فیکه( گرونا هم همه جا نیست)

1- کلمبیا colombia - دوستانی که دنبال یک کیسه خواب تابستانی و ساده میگردند به غیر این مارک و یک مدل دیگر انتخاب دیگری ندارند ساده ترین مدل و در واقع ساده ترین کیسه خواب در بین تمام کیسه خواب ها قیمتی در حدود 170 تومن دارد و تا دمای منفی 4 درجه رو  ساپرت میکند مناسب ترین کیسه خواب برای تمام افرادی است که یک کیسه خواب نیاز دارند که اگه روزی خواستند یک برنامه ای برند وسیله برای شب مانی داشته باشند همچنین برای کوهنوردانی که میخواهند در برنامه های ساده از کیسه خواب گرونشون استفاده نکنند ! خیلی جمع و جوره و به راحتی در کوله جا میشد حتی کوله های 40 لیتری اگر هم همراه لباس و زیر اندازو چادر مناسب استفاده بشد حتی برنامه های زمستانی هم  میشد باهاش رفت مدل های بالاتر و گرونتر هم دارد که تا دمای منفی 12 رو ساپرت کنند با قیمت حدودا 400 می تونیید تهیه کنیید از مدل قبلی کمی بزرگ تر هستند

2- اس او اس  SOS - نمیشد بهش گفت که یک کمپانیه ولی جایگزینه کیسه خواب های کلمبیاست قیمت و مدل و خلاصه همه چیزش مثل مدل های کلمبیاست

https://file.digikala.com/digikala/Image/Webstore/ProductPhoto/P_55488/Original/abf451.jpg

3 - نورث فیس  North face - یک کمپانیه معتبر در سطح جهانی که تخصص اصلیش در پوشاکه ولی محدود مدل های کیسه خواب هم دارد که ارزونترین 600 تمونه

4 - دیوتر   deuter - یک کمپانیه بسیار مشهور المانیه همه با کوله هایش میشناسند اون رو یکسری وسایل دیگه مثل طناب - هارنس - چادر- کیسه و.... هم تولید میکند ولی تو ایران بیشتر با کوله هاش میشناسند اون رو پایین ترین  و ارزون ترین مدل کیسه خواب هاش از 700 تومن شروع میشد تا چند میلیون

5 - میلت    millet - دقیقا مثل کمپانیه دیوتر یکی از بهترین های دنیاست ولی گرون تر و کمیاب تر تو ایران!!! ولی یک مدل کیسه خواب دارد به اسم baikall 1100 long به قیمت حدودا 400-500 تا منهی 16 رو ساپرت میکند خریدید بهترین سود رو کردید

6 - کمپ  camp - یک کمپانیه خوش نام تخصصش تجهیزاته فنیه مثل کلاه و هدلایت و کارابین و چادر و.... .کیسه خواب هم دارد ولی تو ایران تقریبا گیر نمیاد

7 - سول   sol - یک کمپانیه امریکاییه که تخصصش در ساخت وسایل امداد و نجات است کیسه خواب هم دارد اما نه اون کیسه خواب های دیگر شرکت ها !! در واقع  همون پتو نجاته !  پتو نجات هم اگه نمی دونیید چیه بگم که برای افراد حرفه ای و کوهنوردانه که ممکنه در معرض یخ زدگی قرار بگیرند مثلا تو طوفان گیر بیفتند و زمانی برای چادر زدن ( نمیشد چادر زد) و کیسه خواب و... نیست از این پتوها استفاده میشد جنسشون شبیه ورق های نازک المینیومیه و طوری طراحی شدند که باعث جلوگیری از رفتن گرمای بدن میشند معمولا چندبار مصرف هستند و هیچ راحتی هم در کار نیست ولی وجودش مفیده این در صورتیه که اندازشون خیلی کوچیکه به راحتی تو جیب جا میشند

https://file.digikala.com/digikala/Image/Webstore/ProductPhoto/P_104913/Original/287496.jpg

مارک های دیگه ایی هم هست که من احتمالا جا  انداختم (برای تهیه کیسه خواب) ولی مهمترین ها همین ها هستند البته بگم که تهیه زیر انداز مناسب به اندازه خود کیسه خواب مهمه شما کیسه خواب 3 ملیونی هم داشته باشی و زیر پات یخ باشد نمی تونی از کیسه خواب به بهترین وجه استفاده کنی سعی کنیید از زیرانداز های فوم دار دو لایه ای استفاده کنیید

نکته ایی که هست اینه که همه جا می تونیید وسیله های مانند کوله و لباس و کیسه خواب و.... رو تهیه کنید ولی 90 درصد این فروشگاها ات اشغال فروشی بیش نیستند یک شهر مثل اصفهان کلا 3  4 تا فروشگاه لوازم کوهنوردی بیشتر ندارد  حتما هم برا خرید با افراد مطلع مراجعه کنیید تا بهترین گزینه مناسب برای خودتون رو انتخاب کنیید 

پ ن : تقریبا چیزی به اسم کوله و یا کسیه خواب امریکایی نداریم تو ایران !! اگر هم باشد خیلی محدود و بالای میلیون قیمت دارند نه 25 تومن لب جاده

خیلی هم عالی.... دویتر ها اصلش گیر میاد توی ایران یا عراق؟ حدود قیمتش چطوریاس؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم جان ! عزیز دل برادر نمیخوام چیزی بگم که آتش بزنم به خرمنت ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: icon_cheesygrin icon_cheesygrin

ولی من یه دونه از کیسه خواب ها برای خودم و یه دونه  برای محمد سالم خریدم که واسه خودم  قابلیت باد شدن داره و زیرش حالت بالشتک هست رو 25  و مال محمد سالم مدل ساده ش هست که 20 خریدم ! fi_lone_ranger

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم جان ! عزیز دل برادر نمیخوام چیزی بگم که آتش بزنم به خرمنت ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: icon_cheesygrin icon_cheesygrin

ولی من یه دونه از کیسه خواب ها برای خودم و یه دونه  برای محمد سالم خریدم که واسه خودم  قابلیت باد شدن داره و زیرش حالت بالشتک هست رو 25  و مال محمد سالم مدل ساده ش هست که 20 خریدم ! fi_lone_ranger

ممد جان همون موقع خرید هم میدونستم تاپس! قیمتش ۵۰-۶۰ تومن میتونه باشه و با تخفیف میشه اورد پایین...

یکی از دوستان از همین ۳۵ خریده بود...

حدود قیمت همین زیر ۵۰ تومن هستش به هر حال دوستان دیگه مثل من گول نمی‌خورن و به قیمت درستش می‌خرن....

همون موقع که خریدی هم یادت باشه بهت گفتم ۲۰ تومن هم نمی‌ارزن!!!!‌ولی خوب الان حرفمو پس میگیرم... خدایی یه ۵۰ تومن دیگه میرزه! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میتونی عکس اون مدلی که قابلیت باد شدن رو داره بزاری؟ تلمبه دستی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میتونی عکس اون مدلی که قابلیت باد شدن رو داره بزاری؟ تلمبه دستی داره؟

داداش توقعاتت بالاستااااااا ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

آخه تلمبه دستی رو که دیگه همراه باهاش نمیدن یا حداقل با این قیمت نمیدن ! icon_cheesygrin

پیداش میکنم و عکس میگیرم برات میفرستم  :winking: :winking:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداش توقعاتت بالاستااااااا ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

آخه تلمبه دستی رو که دیگه همراه باهاش نمیدن یا حداقل با این قیمت نمیدن ! icon_cheesygrin

پیداش میکنم و عکس میگیرم برات میفرستم  :winking: :winking:

منظور من اون تلمبه ای که شما تصور کردی نیست!

یه چیزی شبیه این تلمبه های پلاستیکی که تو پکیج توپ های جیمبال هست و سرجمع شاید 5 تومنم نیرزه! یه چیزی شبیه به این عکس ولی با کیفیت خیلی پایین تر:

http://www.mihanmarket.com/images/Products/ProductImages/6852_629029665_intex-bellows-large-foot-pump.jpg

تلمبه نباشه وسط کوه چجوری میخوای بادش کنی :winking:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی هم عالی.... دویتر ها اصلش گیر میاد توی ایران یا عراق؟ حدود قیمتش چطوریاس؟

سلام 

بله اکثر محصولات دیوتر ارجینال هستند ولی محصولات تحت لیسانس هم دارد مثل کوله پشتی ! مثلا کوله پشتی های تحت لیسانش از 400 هزار تومن شروع میشد ولی نمونه های اصلی از 700 تومن 

کلا محصولات بسیار با کیفیتی دارند ولی خوب گرون هم هستند مثلا کیسه خواب تابستونیش 700 تومن اب میخورد منم تا حالا دسته کسی ندیدم کیسه خواب تابستونی دیوتر ولی زمستونی که خیلی هم گرونتره کوهنوردان حرفه ای تر استفاده می کنند با یک کیسه خواب زمستونی شما راحت می تونیید دماوند رو زمستونه تو چادر یا حتی بیرون از چادر تو کیسه خواب بخوابید

http://img2.izismile.com/img/img4/20110127/640/extreme_hanging_tents_640_10.jpg

http://www.campsupply.co.th/deuter/product_model/model_pict/frontview/503a66f73a3ca.jpg

http://shopping.c.yimg.jp/lib/vic2/007-92488-i04.jpg

برا قضیه عراق هم من اطلاعی ندارم فکر نکنم هم چیزه خاصی گیر بیاد ولی سیستان بلوچستان زیاد هست حکم بانه کردستان رو دارد !! اخه پاکستان کوه هشت هزار متری دارد این خارجی ها میرند بعد میاند وسیله هاشون رو میفروشند !!!! همه چیز هم گیر میاد از کفش دوپوش گرفته تا کوله و کاپشن گرتکس  اونجا میشد جنس دست دوم خیلی خوب گیر اورد ولی عراق اطلاعی ندارم

ویرایش شده در توسط yamor
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میثم دستت درد نکنه.

اتفاقا چند روز پیش بود حسین یه دونه از دیجی کالا داد تخفیف داشت 39 تومن :| :| بهش گفتم نخر.

فقط خدا کنه این مطلب تورو نبینه icon_cheesygrin icon_cheesygrin

حسین هر جا هستی خدا به همرات

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام 

بله اکثر محصولات دیوتر ارجینال هستند ولی محصولات تحت لیسانس هم دارد مثل کوله پشتی ! مثلا کوله پشتی های تحت لیسانش از 400 هزار تومن شروع میشد ولی نمونه های اصلی از 700 تومن 

کلا محصولات بسیار با کیفیتی دارند ولی خوب گرون هم هستند مثلا کیسه خواب تابستونیش 700 تومن اب میخورد منم تا حالا دسته کسی ندیدم کیسه خواب تابستونی دیوتر ولی زمستونی که خیلی هم گرونتره کوهنوردان حرفه ای تر استفاده می کنند با یک کیسه خواب زمستونی شما راحت می تونیید دماوند رو زمستونه تو چادر یا حتی بیرون از چادر تو کیسه خواب بخوابید

http://img2.izismile.com/img/img4/20110127/640/extreme_hanging_tents_640_10.jpg

http://www.campsupply.co.th/deuter/product_model/model_pict/frontview/503a66f73a3ca.jpg

http://shopping.c.yimg.jp/lib/vic2/007-92488-i04.jpg

برا قضیه عراق هم من اطلاعی ندارم فکر نکنم هم چیزه خاصی گیر بیاد ولی سیستان بلوچستان زیاد هست حکم بانه کردستان رو دارد !! اخه پاکستان کوه هشت هزار متری دارد این خارجی ها میرند بعد میاند وسیله هاشون رو میفروشند !!!! همه چیز هم گیر میاد از کفش دوپوش گرفته تا کوله و کاپشن گرتکس  اونجا میشد جنس دست دوم خیلی خوب گیر اورد ولی عراق اطلاعی ندارم

سلام

یه نکته درباره محصولات دویتر (دیوتر) اینکه محصولات اصلی در کارخونه ویتنام تولید میشه ... ویتنام کارخونه اصلیه و اینکه فیک و ...محسوب نمیشه

من خودم کیسه خواب  برند ماموت دارم خیلی خیلی عالیه

برای خرید محصولات اینطوری اگر حرفه ای بخواید  باید با تجربه و  هم با اطلاعات خرید کنید و  هم پول خوب بدید تا آش خوب بخورید.

این کیسه خوابای کنار خیابونم برای شب مانی در دماهای  بالای 0 راضی کننده اند که معقوله حجم و وزنش شاید آزار دهنده بشه فقط وگرنه حفظ دماشون بد نیست کمی هم تعریق درونش آزار میده

برندهای ایرانی کیسه خواب هم از قلم نندازید در بررسی. 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.