Recommended Posts

[quote name='Lord-Soldier' timestamp='1400070726' post='378235']
مهمتر از خود این توافق، مبنای حقوقیه که درست میکنه.
میگند که شما قول دادید، خوب ما هم باید بیایم نظارت! خوب تو چاه توالت هم میشه موشک قایم کرد دیگه نه؟
تازه بعدش هم مرجع اینکه به قولتون عمل کردید یا نه ما هستیم! بعد اینکه همه اطلاعاتتون رو در آوردیم، میگیم عمل نکردید و تازه جلوی همه دنیا هم ماییم که بدنام میشیم که ایران به قولش عمل نکرده!
[/quote]

حقوق دان ها و اقتصاد دان های ما رو باید فرستاد پای دیوار !
حافظه شون در حد یک ماهی می باشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

ساده نباشید برخی خوب فهمیدن رهبر می دونه اگر خلاف دولت چیزی بگه کشور آشوب میشه یعنی چیزی که اونها از خداشون هست و می خوان لاجرم رهبر به خاطر منافع کشور سکوت می کنه و اونها همین نقطه رو گرفتن و هر کاری می خوان می کنن.
رهبر هم در ضمن صحبت ها هی داد می زنن بابا بیاین دولت رو نقد کنید عمار می خوام عمار .... ولی ماها نمی شنویم.
[/quote]

این ها عملا بحث اوکرانیزه کردن ایران رو مطرح کردن که خودشون هم دقیق می دونند به تجزیه ی کشور می انجامد ولی همه می دونیم طرح تجزیه ایران رو آمریکایی ها سال هاست دنبال می کنند ولی به هر حال جیره خواران بی جیره و مواجب غرب باید دستورات رو اجرا کنند .
از اون سمت هم برخلاف همیشه می خوان انتخابات مجلس خبرگان رو سیاسی کنند .

اینجا رهبری رو بین بد و بدتر قرار می دهند تا رهبری مجبور بشه جام زهر رو بنوشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته با روی کار اومدن دولت تدبیر اونا میگفتن میخوان طرحی مثل فروپاشی شوروی تو ایران اجرا کنند
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALIHITLER' timestamp='1400143664' post='378459']
درسته با روی کار اومدن دولت تدبیر اونا میگفتن میخوان طرحی مثل فروپاشی شوروی تو ایران اجرا کنند
[/quote]
دارند اجرا می کنند .
جناب رئیس جمهور هم به خیال خودش گورباچف هست . با این فرق که اونها حداقل تا قبل از فروپاشی شوروی از گورباچف تعریف می کردند تا بادش کنند ولی این بار زحمت این کار رو هم به خودشون نمی دهند . ویرایش شده در توسط blender
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3]سلام[/size][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3]با تشکر از جناب فتح و خطاب به مخاطبین خاص! بخشی از خطبه 27 نهج البلاغه:[/size][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3][color=#000000]شگفتا، شگفتا!! به خدا سوگند، اين واقعيت قلب انسان را مى ميراند و دچار غم و اندوه مى كند كه شاميان در باطل خود وحدت دارند، و شما در حق خود متفرقيد. زشت باد روى شما و از اندوه رهايى نيابيد كه آماج تير بلا شديد. به شما حمله مى كنند، شما حمله نمى كنيد؟ با شما مى جنگند، شما نمى جنگيد؟ اينگونه معصيت خدا مى شود و شما رضايت مى دهيد؟ وقتى در تابستان فرمان حركت به سوى دشمن مى دهم، مى گوييد هوا گرم است مهلت ده تا سوز گرما بگذرد، و آنگاه كه در زمستان فرمان جنگ مى دهم، مى گوييد هوا خيلى سرد است بگذار سرما برود، همه اين بهانه ها براى فرار از سرما و گرما بود؟ وقتى شما از گرما و سرما فرار مى كنيد، به خدا سوگند كه از شمشير بيشتر گريزانيد اى مرد نمايان نامرد! اى كودك صفتان بى خرد، كه عقلهاى شما به عروسان حجله آراى، شباهت دارد، چقدر دوست داشتم كه شما را هرگز نمى ديدم و هرگز نمى شناختم، شناسايى شما سوگند به خدا كه جز پشيمانى حاصلى نداشت، و اندوهى غم بار سرانجام آن شد خدا شما را بكشد كه دل من از دست شما پرخون، و سينه ام از خشم شما مالامال است، كاسه هاى غم و اندوه را، جرعه جرعه به من نوشانديد، و با نافرمانى و ذلت پذيرى، راى و تدبير مرا تباه كرديد، تا آنجا كه قريش در حق من گفت: (بى ترديد پسر ابيطالب مردى دلير است ولى دانش نظامى ندارد) خدا پدرانشان را مزد دهد، آيا يكى از آنها تجربه هاى جنگى سخت و دشوار مرا دارد؟ يا در پيكار توانست از من پيشى گيرد؟ هنوز بيست ساله نشده، كه در ميدان نبرد حاضر بودم، هم اكنون كه از شصت سال گذشته ام. [b]اما دريغ، آن كس كه فرمانش را اجراء نكنند، رايى نخواهد داشت.[/b][/color][/size][/font]
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1400142179' post='378451']

وقتی شما پذیرفتی که این کار رو بکنی خوب به طور عادی طرف غربی میگه باید راستی آزمایی کرد پس چه باید کرد هیچی میان و هر جای مملکت که شک داشته باشن رو بازرسی می کنن و به هر چیزی گیر میدن مهم هم نیست فردا کلاهک گراد هر جا پیدا کنن میگن بوی اورانیوم میده تحریم بیشتر و راستی آزمایی بیشتر و....
میشیم عراق قبل از 2003 .

سوال این هست که حالا اینم انجام دادیم که تضمین و اهرم فشاری هست که اونها هم کل تحریم ها رو بردارن اصلا با همین توافقنامه 6 ماه پیش مگر اوضاع فرقی هم کرده؟؟ تهدید بیشتر تحقیر بیشتر مصادره ساختمان بنیاد علوی با 6 میلیلارد دلار ارزشش و بازنگشتن حتی ریالی به خزانه دولت از چهار و نیم میلیارد دلار خودمون...
این یعنی همونسوری که فیشر آلمانی گفت ما با پوکر بازهای قوی طرف هستیم و طرف ایرانی هم بجز جلیلی و تیمش در دام بازی چند جانبه غربی ها افتادن.

این دور باطل همیشه ادامه پیدا می کنه با این وضعیت.

[b]نگاه کنید به سرنوشت همون دو کشور هیچ تحریمی برداشته نشد بلکه نابودشون هم کردن.[/b]

[b]بعد از انتخابات ایران و انتخاب آقای روحانی غربی ها در تحلیل های خودشون به این نتیجه رسیدن که تحریم ها کارساز و موثر بوده [/b]و تونسته نتیجه آرا مردم ایران رو تغییر و به جای رای به جلیلی که نمود مقاومت بود و حتی اصولگراهای متعادلی مثل قالیباف به کسی مانند آقای روحانی رای دادن که هم در رزومه خودش جنگ ایران رو داره هم تعلیق در پرونده هستیه ای و شعارش هم گردش چرخ اقتصادی کشور و .... هست.
منطق من به من میگه اگر من جای اونها باشم میگم: خوب وقتی تحریم جواب داده و نتیجه داده و اولین وادادگی دیده شده باز هم بدون اینکه هزینه بیشتری در جنگ نظامی و گزینه های دیگه بکنم همین روش رو ادامه میدم و تحریم رو بیشتر و بیشتر و امیتازات در یافتی رو هم بیشتر و بیشتر می کنم.

اونها دارن همین کار رو می کنن یعنی ورود سم به صورت آرام و فلج کردن ما.
[b]اما اگر نتیجه انتخابات چیز دیگه ای بود به این نتیجه منطقی می رسیدن که این مردم رو نیمشه ایطوری از پا در آورد تحریم هم نتیجه نداده پس باید کار دیگه ای کرد و شاید نرمش دیگه ای نشون میدادن.[/b]

در زمان دولت قبلی یه زمانی تیم مذاکره جلیلی گیر داده بود که ما 20 درصد رو میدیم شما هم کل تحریم ها یا بخش مهم اونها مثل بانکی و نفتی و... رو بردارین ولی اونها امتیار بیشتری می خواستن برای همین به بن بست رسید.
حالا طی این توافقنامه 20 درصد رو که تنها اهرم فشار ما بود دادیم توسعه رو دادیم و.....[b] [/b]رسیدیم به موشکی و حقوق بشر واقعا عجیبه واقعا....

رهبر داریم ولی این رهبر عین علی علیه السلام که 40 نفر یار نداشت تنهاست....
[/quote]

مردم این کشور از نوع تدبیر پرونده ی هسته ای و رفتار با دنیا در سالهای اخیر ناراضی بودند این عدم رضایت خودشو تو انتخابات نشون داد .به وضوح اکثریت مردم تمایل به تغییر این سیاست داشتند و حالا این تغییرداره اعمال میشه .
ببینید جناب آقای فتح در بهترین حالت نگاه شما به این مسئله نگاه ایدئولوژیکه و به همین دلیل خواستار مقاومت مردم در مقابل تحریم ها هستید یعنی ادامه ی تخاصم با دنیا 4 سال دیگه .یعنی رسیدن به وضعیت عراق قبل 2003 . شما فکر میکنی با 4 یا 8 سال دیکه ادامه ی وضع اون دوره غرب میومد میگفت نه مثل اینکه تحریم رو اینا تاثیر نداره بیام قطعش کنیم پس!!! ؟
خوب میدونید این اتفاق نمیافتاد و چیزی که تغییر میگنه بدتر شدن وضع مردمیه که همون سال 92 هم به وضعیت بحرانی ای رسیده بودند که البته این وضع درک شد و تغییر ایجاد شد .

از اینهمه سال ادامه ی این سیاست چه سودی به من و اکثریت جمعیت کشور رسید که خواستار ادامش باشیم ؟جز اینکه شرایطی رو فراهم کردیم که منابع کشور توسط همسایه ها غارت بشه . جز اینکه هر سال درصد بیشتری از مردم غصه ی نون شبشونو پیدا میکنند .جز اینکه عزت و غرور خیلی از افراد جامعه از بین رفته (نمونش فرهنگیان کشور) . تا کی میخواست این وضع ادامه پیدا کنه ؟

به نظرم 2 گروه خواستار ادامه ی وضعیت قبل هستند . یک گروه که نگاه ایدئولوژیک دارند که کاملا قابل احترامه نظرشون
و گروه دیگه که سود میبرند از انزوای جهاتیمون که البته صداشون بلندتر از همه هم هست .

لازم نبود روحانی انتخاب بشه که اونا بفهمند تحریما موثر بوده . وقتی رشد اقتصادیمون از6% رسید به منفیه 3 و قیمتا یشبه 2 تا 3 برابر میشه .خودش نشون دهنده ی اوضاعه . انتخاب روحانی حاصل نیاز به تغییر بود

گفتید سیاست عراق و لیبی جواب نداده . یعنی شما میگید دنیا باید با دیکتاتوری که قیام شیعیان و کرد ها رو با اون کشتار وحشیانه ساکت کرد کنار میومد ؟
وضعیت لیبی فرق داره غرب باهاش کنار اومد حالا اینکه مردمش از اون دیکتاتور ناراضی بودند و علیهش قیام کردند چیز جداییه . نمیگم مثل لیبی وا بدیم همه بار کشتی کنیم بفرسیم بره. نه. ولی باید یکم کوتاه بیایم یا نه. غرب هم نشون داده اهل معاملست . پایه منافعش باشه بقیه موارد مثل حقوق بشر و .. که ازش ناراحتید رو مبزاره کنار .

سیاست هسته ای هم جزء سیاست های کلی نظامه که مطمئنا بدون نظر رهبری قابل تغییر نبوده و از این به بعد هم نیست . این تغییر باید انجام میشد و همونطور که رهبری هم خواستند مذاکرات باید ادامه پیدا کنه و ادامه هم پیدا خواهد کرد .و اینکه چی باید تو چارچوب مذاکرات باشه چی نباشه رو هم روشن مشخص کردند .پس نگران نباشید .
  • Upvote 4
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]به نام خدا[/size]
سلام.
[color=#ff0000]دوستان این مورد رو شدیداً توجه کنند![/color]
چون بحث هسته ایی و رفتار متقابل ما و به اصطلاح جامعه ی جهانی در این حوزه مطرح شده ، این نکته باید گوش زد بشه که! [color=#0000ff]ما امروز اگر سلاح هسته ایی نداریم ، به این دلیله که خودمون نخواستیم ، نه اینکه کسی جلوی ما رو گرفته باشه ، این مورد هم به این معنی و مفهوم نیست که حالا اگر لازم شد توان ورود به جنگ اتمی و به بار آوردن خسارات شدید رو مطلقاً نداریم![/color]

همگی موفق و سرزنده باشید. :16:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساختن بمب هسته برای دانشمندهای ما کاری داره
اگر بمب بسازیم هیچ کس حق مداخله هسته ای با مارو نداره فقط یه چندتا کشور به ظاهر دوست فشار میاد و ممکنه از کوره در برن همین!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[b][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3][color=#000000]كاسه هاى غم و اندوه را، جرعه جرعه به من نوشانديد[/color][/size][/font][/b]
[/quote]
وا ویلا ، قضیه ی این جام زهر 1400 ساله شده .
اشعث های زمان هنوز تو کار جام زهر اند .
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده بدون مقدمه می پرم وسط
مطمئنا با نمایشگاهی که هنوز در صدر خبرهای سایت است و سخنان رهبری برنامه موشکی ایران از برنامه خود عقب نمی افتد و مسیر خود را طی خواهد کرد، بدون هیچ گونه بحث و مذاکره بر سر آن، ولی ممکن است سر و صدای آن کم و فعالیت های آن کمتر رسانه ای شود که تنها به ضرر بجه های علاقه مند به اخبار نظامی است تا خود برنامه موشکی سپاه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ludendorff' timestamp='1400155407' post='378504']
مردم این کشور از نوع تدبیر پرونده ی هسته ای و رفتار با دنیا در سالهای اخیر ناراضی بودند این عدم رضایت خودشو تو انتخابات نشون داد .به وضوح اکثریت مردم تمایل به تغییر این سیاست داشتند و حالا این تغییرداره اعمال میشه .
ببینید جناب آقای فتح در بهترین حالت نگاه شما به این مسئله نگاه ایدئولوژیکه و به همین دلیل خواستار مقاومت مردم در مقابل تحریم ها هستید یعنی ادامه ی تخاصم با دنیا 4 سال دیگه .یعنی رسیدن به وضعیت عراق قبل 2003 . شما فکر میکنی با 4 یا 8 سال دیکه ادامه ی وضع اون دوره غرب میومد میگفت نه مثل اینکه تحریم رو اینا تاثیر نداره بیام قطعش کنیم پس!!! ؟
خوب میدونید این اتفاق نمیافتاد و چیزی که تغییر میگنه بدتر شدن وضع مردمیه که همون سال 92 هم به وضعیت بحرانی ای رسیده بودند که البته این وضع درک شد و تغییر ایجاد شد .

از اینهمه سال ادامه ی این سیاست چه سودی به من و اکثریت جمعیت کشور رسید که خواستار ادامش باشیم ؟جز اینکه شرایطی رو فراهم کردیم که منابع کشور توسط همسایه ها غارت بشه . جز اینکه هر سال درصد بیشتری از مردم غصه ی نون شبشونو پیدا میکنند .جز اینکه عزت و غرور خیلی از افراد جامعه از بین رفته (نمونش فرهنگیان کشور) . تا کی میخواست این وضع ادامه پیدا کنه ؟

به نظرم 2 گروه خواستار ادامه ی وضعیت قبل هستند . یک گروه که نگاه ایدئولوژیک دارند که کاملا قابل احترامه نظرشون
و گروه دیگه که سود میبرند از انزوای جهاتیمون که البته صداشون بلندتر از همه هم هست .

لازم نبود روحانی انتخاب بشه که اونا بفهمند تحریما موثر بوده . وقتی رشد اقتصادیمون از6% رسید به منفیه 3 و قیمتا یشبه 2 تا 3 برابر میشه .خودش نشون دهنده ی اوضاعه . انتخاب روحانی حاصل نیاز به تغییر بود

گفتید سیاست عراق و لیبی جواب نداده . یعنی شما میگید دنیا باید با دیکتاتوری که قیام شیعیان و کرد ها رو با اون کشتار وحشیانه ساکت کرد کنار میومد ؟
وضعیت لیبی فرق داره غرب باهاش کنار اومد حالا اینکه مردمش از اون دیکتاتور ناراضی بودند و علیهش قیام کردند چیز جداییه . نمیگم مثل لیبی وا بدیم همه بار کشتی کنیم بفرسیم بره. نه. ولی باید یکم کوتاه بیایم یا نه. غرب هم نشون داده اهل معاملست . پایه منافعش باشه بقیه موارد مثل حقوق بشر و .. که ازش ناراحتید رو مبزاره کنار .

سیاست هسته ای هم جزء سیاست های کلی نظامه که مطمئنا بدون نظر رهبری قابل تغییر نبوده و از این به بعد هم نیست . این تغییر باید انجام میشد و همونطور که رهبری هم خواستند مذاکرات باید ادامه پیدا کنه و ادامه هم پیدا خواهد کرد .و اینکه چی باید تو چارچوب مذاکرات باشه چی نباشه رو هم روشن مشخص کردند .پس نگران نباشید .
[/quote]
انتخابات رو مصادره به مطلوب نکنید اولا نتیجه انتخابات حاصل فاکتورها و عوامل بیشماری بود و فقط نارضایتی از وشع موجود نبود. صد البته یکی از دلایل اقتصاد ومعیشت مردم بود حرفی نیست ولی بحث هسته ای نبود که نبود چون همونطوری که رهبر بارها گفتن مشکل هسته ای نیست اصلا.
مردم علاقمند به بهتر شدن اوضاع اقتصادی بودن و اون رو در سایه برداشتن تحریم می دونستن تا حدودی بازم رهبری بارها اشاره کرده دل به برداشتن تحریم نبندید به فکر قدرت درون زا و...باشیدمورد بعدی اینکه رای 51 درصدی یعنی ضعیف ترین رای حالا یا من حساب و کتاب بلد نیستم یا واقعا 51 درصد یعنی رای بالا.

یه طوری نگید ایدئولوژی انگار فرد مریضی روانی داره ایدئولوژی ما بر گرفته از سالام ناب و قرآن هست و اگر مشکلی داره تعارف نکنید بگید کجاش تا آیه قرآن بزارم جلوی روی شما... ثد البته بین ایدئولوژی ما و آرمان هامون فاصله ای نیست و قابل ذکر هم هست ایدئولوژی اسلام توهمی نیست و در طول تاریخ بارها خودش رو نشون داده.
پس با برچسب ایدئولوژیک بودن بحثی نمی تونید اون رو باطل فرض کنید یا بگید توهمی هست. اینم قابل ذکره فعلا همین ایدئولوژی در رفتارشناسی و آینده نگری بیشتر جواب داده تا تحلیل های دیگه.
کی گفته ما با دنیا تخاصم داریم. [b]اصلا این تخاصم رو به من نشون بدین؟؟؟؟ این دنیایی که شما میگید چند کشور هستن؟؟؟ کیان ؟[/b]
برادر من حالا همه دارن تاپیک رو می خونن بیان بگن ببینیم من بر اساس واقعیت ها حرف می زنم یا شما که چند تا کشور محدود و مستکبر رو جامعه جهانی و دنیا فرض می کنید؟
2003 عراق؟؟؟ اون سالها جاسوس های آمریکایی و بین المللی تمام جیک و پوک عراق رو در آوردن تحریم ها رو تبدیل کرده بودن به تحریم نفت در برابر غذا سیستم و ماشین جنگی عراق رو در سال 91 یکبار داغون کرده بودن و حتی دیگه شوروی هم نبود که به اونها چیزی بده میشه بفرمائید کجای کشور ما الان شبیه اونهاست؟؟

من نمی تونم اطمینانی بدم که غربی ها با مقاومت ما تحریم رو بردارن و بر هم نمی دارن احتمالا ولی اما با اطمینان میگم اگر مقاومت هم نکنیم تحریم رو ور نمیدارن.
اصولا مشکل اونها با ما بنیادی هست و بودن ما که بر اساس دکترین لا تَظلمون و لا تُظلمون... داریم کار می کنیم یعنی تهدید موجودیت اونها خوب خر که نیستن می فهمن و اینها بهانه هست فقط...

بحث نون شب و... رو پیش نکشین ورگنه با قاطعیت عرض می کنم اصولا کسانی که در خانه های چند ده میلیاردی در شمال شهر تهران زندگی می کنن به فکر نان شب مردم نخواهیند بود و به فکر رانت به عده ای سرمایه دار وابسته خودشون هستن که ...تامین کنن. مشکل این مملکت همونطوری که رهبر بارها اشاره کردن تحریم ها نیست در اقتصادش روالهای اشتباه کهنگی ساختارها دزدها و رانت ها و احتکارها و سرمایه دارهای مال مردم خوار و....هست
در ضمن با آمدن این دولت هم فعلا چیز خاصی اتفاق نیفتاده که شما اینطور قوی حرف می زنید.

افزایش قیمت ها رو باید از اونجایی پی گرفت که کارخانه های فولاد با تمام توان کار می کنن و توی بازار آهن نیست از اونجایی که عده ای بازار ارز رو یک شبه چند برابر گران می کنن از همون هایی که .... مشکل این کشور دشمن خارجی نیست منافق داخلی هست.
در مورد سود عده ای تحریم هم صحبت نکنید چون قیاس دوطرفه ای هست همونطور که عده ای از تریم رانت می خورن برخی هم از نبود تحریم رانت می خورن و این دلیل محکمی نیست

بله داریم سیاست جواب داده عراق و لیبی رو می بینیم...
کجا غرب غیر از زمانی که طرفش رو کامل مضمحل کرده باهاش دل داده و قلوه گرفته و منافع دادهو.... نمونه تاریخی بیارید بخصوص آمریکا...

من نگران هستم چون حتی خداوند بزرگ و حکیم این دنیا هم با وسیله کار خودش رو انجام میده ه برسه به رهبر مملکت نمیشه که بی وسیله و یار کار انجام بده ما نشستیم توی خونه هامون و تایپ می کنیم می گیم همه بخوابن رهبر هست... نه بابا تا پشت خیمه اومدن و میگنبگو مالک برگرده وگرنه خونت رو می ریزیم...

یاد حرف های سعید قاسمی افتادم می گفت: رهبر تک تیر انداز رهبر دیدبان رهبر شناسایی رهبر حمله رهبر عملیات رهبر اطلاعات ... چند کار رو رهبر باید بکنه پس سربازها دارن چکار می کنن

[quote name='jarmenkill' timestamp='1400152767' post='378494']
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3]سلام[/size][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3]با تشکر از جناب فتح و خطاب به مخاطبین خاص! بخشی از خطبه 27 نهج البلاغه:[/size][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=3][color=#000000]شگفتا، شگفتا!! به خدا سوگند، اين واقعيت قلب انسان را مى ميراند و دچار غم و اندوه مى كند كه شاميان در باطل خود وحدت دارند، و شما در حق خود متفرقيد. زشت باد روى شما و از اندوه رهايى نيابيد كه آماج تير بلا شديد. به شما حمله مى كنند، شما حمله نمى كنيد؟ با شما مى جنگند، شما نمى جنگيد؟ اينگونه معصيت خدا مى شود و شما رضايت مى دهيد؟ وقتى در تابستان فرمان حركت به سوى دشمن مى دهم، مى گوييد هوا گرم است مهلت ده تا سوز گرما بگذرد، و آنگاه كه در زمستان فرمان جنگ مى دهم، مى گوييد هوا خيلى سرد است بگذار سرما برود، همه اين بهانه ها براى فرار از سرما و گرما بود؟ وقتى شما از گرما و سرما فرار مى كنيد، به خدا سوگند كه از شمشير بيشتر گريزانيد اى مرد نمايان نامرد! اى كودك صفتان بى خرد، كه عقلهاى شما به عروسان حجله آراى، شباهت دارد، چقدر دوست داشتم كه شما را هرگز نمى ديدم و هرگز نمى شناختم، شناسايى شما سوگند به خدا كه جز پشيمانى حاصلى نداشت، و اندوهى غم بار سرانجام آن شد خدا شما را بكشد كه دل من از دست شما پرخون، و سينه ام از خشم شما مالامال است، كاسه هاى غم و اندوه را، جرعه جرعه به من نوشانديد، و با نافرمانى و ذلت پذيرى، راى و تدبير مرا تباه كرديد، تا آنجا كه قريش در حق من گفت: (بى ترديد پسر ابيطالب مردى دلير است ولى دانش نظامى ندارد) خدا پدرانشان را مزد دهد، آيا يكى از آنها تجربه هاى جنگى سخت و دشوار مرا دارد؟ يا در پيكار توانست از من پيشى گيرد؟ هنوز بيست ساله نشده، كه در ميدان نبرد حاضر بودم، هم اكنون كه از شصت سال گذشته ام. [b]اما دريغ، آن كس كه فرمانش را اجراء نكنند، رايى نخواهد داشت.[/b][/color][/size][/font]
[/quote]
انگار ایشون این حرف ها رو برای امروز زدن جناب لاندورف نمی دونم غیر از همین خطبه چی بهتون بگم
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تکنولوژی لامذهب کوانتومی احتمالا آینده سامانه های مخابراتی رو دگرگون کنه ای کاش تو مملکت ما هم این قضیه هرچه سریعتر جدی گرفته بشه و روش کار بشه.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][size=4]احتمالا سا ما نه گالیله رو که 15 ساله دارن روش کار میکنن جایگزین کنن[/size][/center]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.