Recommended Posts

بله حرف جورج بوش درسته که گفته "جهان بعد از صدام امن تر شده " ولی این جا یه اما هست و اون اینه که برای چه کسانی امن تر شده ؟ و چرا امن تر ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
KGB جان اين حرف بوش به نظر من جزو معدود حرف هاي درستي بوده كه تا حالا زده. شما نميخواد اينجوري جبهه بگيرين. جهان بعد از صدام براي كل بشريت امن تر شده حتي براي ما ايراني ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مي دوني ايراد منتقداني مثل من چيست؟ ايراد ما اينه كه براي انتقاد از وضعي به وضعي ديگر آويز مي شويم، كه خود آن وضع ديگر نيز به ذات خود قابل انتقاد است، و اينگونه مي شود كه بحث از مدار خود خارج مي شود! و اينگونه مي شود كه من كه طرفدار آرمانهاي امامم هستم و تا پاي جان هم در اين راه ايستاده ام و تمام انتقاداتم هم در اين خط است و در ضمن جفت دو دايي هايم هم در جنگ كشته شده اند و ادامه دهنده راه آنها هستم شديد، مي شوم، آمريكايي و وطن فروش! و عضو جبه باطل! چون بعضي ها بعضي چيز ها رو نمي خواهند ببينند، آن را از بيخ انكار مي كنند، مثلا احمد آقا كه نامه خصوصي من را علني تحليل كرد، احمد آقا آن دختر 13 ساله ....كه به او در سال 62 ....شده بود، فاميل ما بود كه كشته شده! احمد آقا من وضعيت در سربازخانه هاي خودمون را گفتم، كه اتفاقا از يكي از دوستانم (مجيد امجد) كه در آن سربازخونه بوده، شنيده بودم ولي شما از آمار تجاوز در ارتش آمريكا برايم گفتيد، اين يعني چي؟ اصلا ارتش آمريكا خراب، باور كن سربازخونه هاي ما هم رقيب جدي آنهاست! از ميزان فساد و فقر (كه خيليهاش در چند سال اخير شدت گرفته) گفتم ، برام از ميزان فساد در اروپا گفتيد! اصلا اروپا يكپارچه فقر و فساد، ما چرا؟ جواب نديد كه اين طبيعيه كه خيلي بد ميشه، چون همه مي دونند كه فقر و فساد در كشورهاي اروپايي(البته بيشتر در كشورهاي اروپاي شرقي)ناشي از فساد ثروتمندان و مسولان بلند پايه آنهاست. در مورد آمار بيكاري گفتم كه 18 درصده كه شما آن را بالاتر هم دانستيد، ولي بيكاري را به دليل بي عرضگي آنها دانستيد و اين كه تن به كارهايي مثل آبدارچي اي نمي دهند!، ببينم پسر خاله من كه فوق ليسانس مخابرات داره واقعا بايد آبدارچي شه تا ثابت كنه بي عرضه نيست؟ من قبول دارم كه اوضاع جوري شده كه ديپلمه ها هم بايد آبدارچي شوند و يا حتي ليسانسه ها، ولي كسي كه فوق ليسانس مخابرات دراه و دانشجوي دكتراي الكترونيك ديجيتال است هم بايد آبدارچي اي كنه؟ خيلي نامرديه، به خدا اين جور كوركورانه طرف .... را گرفتن، نامرديه. برايم درباره زن ساركوزي و ... گفتيد، احمد آقا چرا ساركوزي، تازه اين بنده خدا كه علني با اين خانوم رفت و آمد داره و به همه گفته، همين كلينتون كه رييس جمهور آمريكا كه رابطه اش مخفي بود را بگيد، اين كه بدتر بود ، ولي مسپله اينجاست كه به قول روزنامه نيويورك تايمز رييس جمهور آمريكا بعد از ماجراي مونيكا ، مرد! ولي احمد آقاي عزيز اين واقعه در تمام محافل مطبوعاتي دنيا بحث شد، اين افتضاح علني شد، و خيلي ها هم دليل ناكامي هاي خانم هيلاري كلينتون را باز سر ماجراي كلينتون و مونيكا مي دونند، ولي آيا ماجراي اين آقا...علني شد؟ نه خير سانسور شد! ولي بيشتر از همه اين موضع شما در مورد آن بازداشت شدگان كه اسمشون را وطن فروش گذاشتيد، ناراحت شدم، و به من فهماند كه شما نمي خواهيد عمدا بعضي چيز ها رو ببينيد و بعد باز مثل موضوعات قبلي از آمريكا مورد آورديد، من مي گويم اگر آمريكا هم اينكار را بكند غلط است! و نشانه ضعف آنها و حق نبودنشان است آيا شما اين را در مورد ... مي پذيريد؟ نه نمي پذيريد. و يا آن ماجراي روبروي ... كه گفتيد منم بود، ولي زدني نديدم، لطفا براي دفاع كوركورانه دروغ نگوييد! چون در آن روز من شخصا و شانسكي آنجا بودم و تمام آن ماجرا را از دور مي ديدم اين ماجرا فيلمش هم در تلوزيونهاي بيگانه پخش شده و نياز و توصيف من و يا ...نيست! و در مورد آن هشتاد نفر كه آن را ساخته ذهن من دانستيد، نه خير من اين را از مصاحبه آقاي خاتمي(برادر رييس جمهور سابق) با يكي از نشريات در سال 78 شنيدم و اسم اين افراد را هم مي توانيد در سايت هاي بيگانه با شماره شناسنامه و محل دفن و ساعت ... پيدا كنيد! مي دونيد ايراد ما چيه؟ بعضي چيز ها را بي منطق مي پذيريم و كوركورانه از آنها تبعيت مي كنيم، و وقتي خبري مخالف با آن مي شنويم نمي خواهيم آن را قبول كنيم و سعي مي كنيم خودمون را در آن مرحله گول بزنيم! احمد آقاي عزيز به جز حضرت(عج) هيچ انسان معصومي روي كره خاكي زندگي نمي كنه(الان) و در ضمن به جز حكومت جهاني ايشان و حكومت اسلامي حضرت امير (ع)، هيچ حكومتي كه در اين بين وجود دارد حق مطلق نيست، و هيچ حاكمي هم معصوم و به دور از گناه و اشتباه نيست. آقا سعيد عزيز: چگونه مي شود كه حرفهاي من ، من را در خطر اخراج قرار مي دهد و ايراد داره، (كه البته من بعضي از اين حرفها را خصوصي فرستادم كه علني شد!) ولي بيان نظريات فاشيست توسط بعضي از دوستان و بعد در كامنت ها به طرفداري از آن پرداختن و ناسزا نثار دموكراسي كردن توسط دوستان ايراد نداره!؟ مثلا شما مسلمانيد، آخه اين چه اسلامي است كه اينها قبول دارند كه به طرفداري از هيتلر و فاشيسم مي پردازه، فرضا ليبراليسم غرب كه من هم مي دونم ناشي از تفكرات اومانيستي است، غلط، ولي اين موجه كننده فاشيست نميشه! گويا بعضي از دوستان اين را نمي فهمند. ايراد ما اينه كه مثلا با اسراييل بديم بعد اونوقت مياييم به طرفداري از هيتلر مي پردازيم! اينكه اسراييل شر مطلق است دليل بر خير بودن هيتلر نيست، اين رابعضي از دوستان درك نمي كنند.در تفكر سياسي اسلام اين موضوع كه دشمن دشمن من دوست من است، جايي نداره! اسلام فقط طرفداره حق است و بس... ديوانه كننده است، وقتي مي بيني در زمان جنگ، چه انسانهايي به جنگ با ديوانه اي كه به قول امامشان سنگي به خانه همسايه انداخته بود مي روند، مي جنگند با دست هاي واقعا خالي، و عاقبت شهيد مي شوند و پيروز (شهيد باكري ها و باقري ها . همت ها ......و داييهاي من) ولي بيست و اندي سال بعد يك عده جوان همسن آنها به خاطر دشمني با آمريكا به حمايت از ديوانه اي مثل صدام مي پردازند، كه نبايد مي رفت و اينطوري به نفع آمريكا شده و ... اسلام رو با آمريكا ستيزي اشتباه گرفتيم و سالهاست كه كوچيك و بزرگ زديم توخ خاكي.... هدف امام ما بالاتر از آمريكا بود، اي كاش سياستمداران كشور ما اين را مي دانستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر شما صدام برای ما خطرناک تر بود یا برای اسرائیل ؟ در ضمن همین الان کلی ضرر به کشور ما از بقل اختشاش های داخل عراق و همچنیین حضور امریکایی ها در این کشور خورده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

General, بله درست می فرمایید درست نیست و نباید از جنایتکاران حمایت شود. ولی مباحث ناسیونالیسم در چارچوب قوانین سایت بلامانع است پس لطفا در امور مدیریتی دخالت نکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
KGB جان من نمي خوام با شما بحث كنم. صدام براي همه خطرناك بود. با اينكه وجود آمريكا خطر بزرگتري بغل گوش ايران ايجاد كرده درسته. من هم نگفتم الان وضعيت بهتر شده ولي اين موضوع نمي تونه توجيه كننده اين باشه كه ما براي صدام سوت و كف بزنيم و يادمون بره كه اين آدم چند هزار تا از جوانان ما رو شهيد كرد و چه زيانهاي مادي و معنوي به كشورمون زد. بهتر مواضب باشين و يادتون نره كه سنگ كي رو دارين به سينه ميزنين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا اين عراقي ها چقدر بي غيرتند.از 5 سال پيش تا حالا همش 4000 تا رو كشتند. خجالت آوره. اگه عراقي ها روحيه ي ايراني هارو داشتند الان آمارشون به 40 50 هزار تا بايد ميرسي. شايد هم خيلي بيشتر. :mrgreen: icon_cheesygrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

General,
بله درست می فرمایید درست نیست و نباید از جنایتکاران حمایت شود.
ولی مباحث ناسیونالیسم در چارچوب قوانین سایت بلامانع است پس لطفا در امور مدیریتی دخالت نکنید.

ربطي بين تيليغ فاشيسمي كه دوستان مي كنند و ناسيوناليستي كه شما مي فرماييد بلامانع است، نيافتم!
بعضي ها از اين سايت براي تبليغ و حمايت از فاشيسم و نازيسم استفاده مي كنند، اينو گفتم بدونيد.
حالا اگر به من ربطي نداره كه هيچ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتش ترکیه اعلام کرده که پنجشنبه گذشته گروهی از چریکهای حزب کارگران کردستان (پ ک ک) را در شمال عراق شناسایی کرده و طی بمباران هوایی پایگاههای این گروه در روز جمعه، دست کم پانزده تن از آنان را از پای درآورده است. پ ک ک کشته شدن چریکهای خود را تکذیب و اعلام کرده که هواپیماهای نظامی ترکیه به مدت سه ساعت پایگاههای تخلیه شده این گروه را در منطقه زاب در کردستان عراق که در مجاورت با خاک ترکیه قرار دارد بمباران کرده و تلفاتی به بار نیاورده اند. ارتش ترکیه در فوریه گذشته به مدت هشت روز عملیاتی هوایی و زمینی علیه پایگاههای پ ک ک در کردستان عراق به اجرا درآورده بود و پ ک ک اعلام کرده که پایگاههایی که دیروز بمباران شده اند، در عملیات ماه فوریه هدف قرار گرفته و تخلیه شده بودند. بمباران پایگاههای پ ک ک در خاک عراق چند روز پس از نا آرامیهای نوروزی شهرهای کردنشین ترکیه صورت می گیرد، این نا آرامیها به کشته شدن دست کم دو نفر از تظاهرکنندگان هوادار پ ک ک و زخمی شدن دهها تن انجامید که عده ای از آنان مأموران پلیس بودند. پ ک ک اعلام کرده بود که به تلافی کشته و زخمی شدن هوادارانش دست به عملیات تلافی جویانه علیه ترکیه خواهد زد. طی جشنهای نوروزی در شهرهای کردنشین ترکیه، عده ای که عکسهای عبدالله اوج آلان، رهبر زندانی پ ک ک را حمل می کردند در خیابان ها دست به تظاهرات زدند و عده ای از آنان بسوی مأموران پلیس سنگ پرتاب کردند که واکنش پلیس و درگیری میان طرفین را به همراه داشت. معمولاً هر ساله هواداران پ ک ک از عید نوروز برای حرکتهای سیاسی استفاده می کنند و درگیریهایی پدید می آید که شدیدترین آنها در سال 1992 حدود پنجاه کشته بر جای گذاشت مسئولیت به خشونت کشیده شدن تظاهرات به حزب جامعه دموکراتیک ترکیه نسبت داده شده که کنترل شوراهای شهر و شهرداریهای 54 شهر کردنشین ترکیه را در دست دارد و برنامه ریزی مراسم نوروز امسال را در این شهرها به عهده داشت. حزب جامعه دموکراتیک رسماً در مجلس نماینده ندارد اما بیش از بیست نماینده مستقل که به مجلس ترکیه راه یافته اند عضو یا مورد حمایت این حزبند. دادستان کل ترکیه حزب جامعه دموکراتیک را به ارتباط با پ ک ک متهم کرده و پرونده ای علیه این حزب تشکیل شده که در دست رسیدگی است. نورالدین دمیرتاش، رهبر حزب جامعه دموکراتیک به جرم ارتباط با پ ک ک در زندان به سر می برد. معمولاً هر ساله هواداران پ ک ک از عید نوروز برای حرکتهای سیاسی استفاده می کنند و درگیریهای پدید می آید که شدیدترین آنها در سال 1992 حدود پنجاه کشته بر جای گذاشت. امسال نیز با توجه به عملیات اخیر ارتش ترکیه علیه چریکهای پ ک ک و شدت گرفتن درگیری میان طرفین، انتظار می رفت که تنشهای بیشتری در جریان مراسم نوروزی بروز کند. منبع : بي بي سي فارسي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هيچ حكومتي كه در اين بين وجود دارد حق مطلق نيست، و هيچ حاكمي هم معصوم و به دور از گناه و اشتباه نيست.

خدا خيرت بده

:mrgreen: نمي دونم چرا بعضي ها فكر مي كنن چون آمريكا مي گه دموكراسي پس دموكراسي چيزه بدي هست

در حالي كه اين طور نيست و امريكا تنها از كلمه (( دموكراسي )) سوء استفاده مي كند

كشور ما به دموكراسي واقعي احتياج دارد يعني به معني واقعي كلمه ي دموكراسي را در كشور اجرا كنيم

در حالي كه قوانين آمريكا با آن همه تبليغ دموكراسي واقعا دموكراتيك نيست و به شكل موزيانه اي از دموكراسي واقعي در جهت منافع خود سوء استفاده مي كند

اين كه ما سوءاستفاده امريكا از اين مكتب را بهانه كوبيدن آن قرار دهيم كار بسيار اشتباهي است و بيشتر شبيه عذر بد تر از گناه است ؟! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمي دونم چرا بعضي ها فكر مي كنن چون آمريكا مي گه دموكراسي پس دموكراسي چيزه بدي هست
در حالي كه اين طور نيست و امريكا تنها از كلمه (( دموكراسي )) سوء استفاده مي كند
كشور ما به دموكراسي واقعي احتياج دارد يعني به معني واقعي كلمه ي دموكراسي را در كشور اجرا كنيم
در حالي كه قوانين آمريكا با آن همه تبليغ دموكراسي واقعا دموكراتيك نيست و به شكل موزيانه اي از دموكراسي واقعي در جهت منافع خود سوء استفاده مي كند
اين كه ما سوءاستفاده امريكا از اين مكتب را بهانه كوبيدن آن قرار دهيم كار بسيار اشتباهي است و بيشتر شبيه عذر بد تر از گناه است ؟!

1- لطفا واژه دمکراسی را معنی و سابقه تاریخی آنرا بیان کنید؟

2- مگر در کشور ما دمکراسی وجود ندارد؟ این همه انتخابات و ... برای چی هست؟ چه کسی باور میکرد احمدی نژاد رئیس جمهور شود؟ چگونه رئیس جمهور شد؟ با رای مردم.
تو آمریکا هم دیدیم که الگور برنده شد اما بوش رو فرستادن کاخ سفید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان. دموكراسي، به معني حكومت مردم بر مردم، واژه‌ي خوبي هست و اتفاقاً اين حق مردم هست كه در حكومت دخالت داشته باشن. ولي اين واژه، مظلوم‌ترين واژه‌اي هست كه تو جهان استعمال مي‌شه. مناديان دموكراسي كه ادعاي صدور اون به جهان رو دارن، هيچ‌وقت اين رو رعايت نكردن. همين امريكايي كه برخي دوستان ازش به عنوان مهد دموكراسي و خاستگاه امام زمان (عج) ياد مي‌كنن و با اسلام حقيقي يكي‌اش مي‌دونن رو نگاه كنين. مردم در امريكا، حق انتخاب رئيس جمهور رو ندارن!! مردم از بين حسن كچل يا كچل حسن بايد يكي رو انتخاب كنن؛ اون هم نه مستقيم!! تو كشور امريكا، اگه عضو دموكرات‌ها يا جمهوري‌خواهان نباشي و البته عضو برجسته‌شون، امكان نداره حتي به سنا يا مجلس نمايندگان راه پيدا كني؛ چه برسه به رياست جمهوري. ولي در كشور ما، ديدين كه چه كساني، چقدر راحت و بدون حتي اتصال به حزب و يا جناحي، به مجلس، كابينه‌ي رياست جمهوري و حتي مقام رياست جمهوري مي‌رسن!! ولي دوستاني كه عشق به دموكراسي از نوع آمريكايي دارن و حتي تفاوت Freedom و Liberty رو هم نمي‌دونن و تنها كوركورانه از اون دفاع مي‌كنن، اين نوع دموكراسي (دموكراسي ايراني) رو يه ديكتاتوري مي‌دونن (چون حزب يا شخص متبوع و مورد علاقه‌شون، رأي و توفيق چنداني بدست نياورده) و انتخابات رو فرمايشي و ديكتاتوري قلمداد مي‌كنن؛ ولي انتخاباتي كه مردم حتي حق انتخابي غير از يك منوي دو غذايي رو ندارن (تازه اون هم غيرمستقيم) رو يك دموكراسي به حق!!! ما مشكلي با حكومت مردم بر مردم نداريم. جمهوري اسلامي هم دقيقاً بر همين اساس هست. به همين خاطرم هست كه يه شهردار يا يك وزير فرهنگ سابق، به راحتي و با اقبال عمومي مي‌تونه يه رئيس جمهور بشه يا بسياري ديگه از وزراء و وكلاء مجلس. مشكل ما، سوء استفاده از واژه‌ي دموكراسي هست! دموكراسي كه تنها معني حقيقي اون براي كشورهايي مثل امريكا، رأي آوردن شخص مورد نظر خودشون هست. كما اينكه وقتي مردم عراق، از طريق رأي دادن به مجلس، كسي مثل جعفري رو انتخاب كردن، امريكايي‌ها اونقدر فشار آوردن كه عوضش كنن! همون فشارهايي كه كما بيش روي نوري مالكي هم هست. ولي حمايت بي‌حد و حصرشون رو نسبت به نخست وزير موقت و منتخب خودشون، در حالي كه بسياري كابينه‌ي وي رو بعثي مي‌دنستن و بسياري مشكلات وجود داشت رو همه شاهد بوديم!!! و اين، تنها يك نمونه از صدها نمونه‌ي دموكراسي، از نوع امريكايي هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز babi_492 بنده فوق العاده از شخص صدام متنفر بودم به حدی که حاضر بودم به خودم بمب ببندم برای کشتنش !! ولی منظور من از اون حرف بوش که گفته بود جهان امنتر شده این بود که برای یه عده ای امن تر شد نه برای مردم کل جهان !! ببینید در زمان صدام فکر نکنم در عراق اینقدر عملیات انتحاری انجام می شده ولی الان چه طور ؟ اگه امریکا واقعا دلش بحال مردم عراق میسوخت می امد بعد از عدام صدام و انتخابات ریاست جمهوری و ... عراق رو ترک میکرد و فقط به حمایت از راه دور ادامه میداد نه این که روز به روز بیاد نیرو هاش رو بیشتر کنه و پایگاه بزنه و.......... بنظر من جواب تمام بحث های این طوری اینه که بنظر شما ایا امریکا این قدر مهربان و دلسوز جهانیان هست که چندین هزار میلیارد دلار رو بخاطرش بسوزونه بدون هیچ چشم داشتی ؟ من که فکر نمی کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزيز، آقايان حق مطلق! اينقدر نياييد در اين جا از دموكراسي در آمريكا و مقايسه آن با ايران صحبت كنيد، كه غير قابل مقايسه ست! در ضمن بحث را به جايي مي كشانيد كه اگر دوستان مخالف بخواهند جواب دهند، مجبورند براي جواب دادن بعضي خطوط قرمز تحميل شده(خودساخته و بي جهت) را رد كنند كه براساس آزادي وافر در ...ما مورد دار ميشه و شرايط هم به گونه اي مي شود كه مديريت سايت بنده خدا مجبور ميشه براي سرو پا نگه داشتن سايت و فيلتر نشدن اون هي تذكر بده، پس لطفا دوستان از اين بحث ها كه ميدونند جواب دادنش مورد داره نكنند، چون واقعيت امر يك طرفه ست و به دور از جوانمردي! الان كه شما مياييد مثلا راي دادن در آمريكا را مسخره مي كنيد و راي مردم را غير مستقيم مي دانيد! (البته احتمالا منظورتون راي الكترال نمايندگان منتخب است) البته من خودم از منتقدين اين نمايندگان الكترالم ولي به هر حال اين نقص تا به امروز بالقوه بوده و به صورت بالفعل در نيومده يعني تا الان نشده اين نمايندگان در تاريخ آمريكا به كسي غير از منتخب برگزيده مردم راي بدهند، و يه جورايي اين راي گيري آنها فرماليته ست مثل خيلي چيزهاي فرماليته در ...ما! در كشور ما هم بالاترين شخص را مردم غير مستقيم انتخاب مي كنند! كه دليلش هم آن است كه بالاترين فرد درايران در مورد ويژگي هايش بايد به حدي از اجتهاد رسيده باشد كه اين تشخيص براي مردم عادي غير ممكن است و به همين دليل اين انتخاب بر عهده عالمان است. و در مورد دموكراسي در ايرانم، نمي تونم به دلايلي كه همگيمون مي دونيم (كه البته اين خيلي معنا دار است و بيان كننده همه چيز در اين جا!) صحبت كنيم. ولي در كل روند دموكراسي اگر آزادي بيان و ...از اون جدا بدونيم نسبتا خوب بوده، ولي با اين حال هنوز ايرادات قابل بحثي داره. در ضمن دوستان كه دموكراسي رو يه سمبل غربي مي دونند ، اشتباه نكنند، در اسلام نيز دموكراسي داريم و اين در اسلام به صورت بالذات وجود داره، به خاطر همين هم بود كه امام در به كار گيري عبارت جمهوري اسلامي و نه ججمهوري دموكراتيك اسلامي دقت و تاكيد داشت، چون دموكراسي در كلمه اسلام وجود داره. در مورد مسپله خلافت پس از فوت پيامبر با وجود اينكه اين حق الهي حضرت امير(ع) بود ولي به دليل اينكه اكثريت مردم از او غفلت كردند از اين حق گذشت ولي بعدها كه مردم به سوي او روي آوردند دوباره اين حق را پذيرفت، اين چه چيزي جز دموكراسي اسلامي يا همون مردم سالاري ديني خودمون مي تونه باشه؟ اگر آمريكاييها و فرانسوي ها دويست سيصد ساله دموكراسي را آوردند ما در اسلام بيش از هزار سال پيش دموكراسي داشتيم، :...شورا بينهم...: داشتيم به اميد اينكه ديگه اين بحث ها ادامه پيدا نكنه چون ما در جواب دادن خداييش معذوريتهايي داريم ، اميدوارم درك مطلب شده باشد. اونوقت واقعا نامرديه... به اميد قفل شدن اين تاپيك.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه كه شما دارين بر ضد كشورتون و به طرفداري كه از دشمن كشورتون بحث مي‌كنين! اين حقيقتاً براي انساني چون شما عاليه كه براي توجيه عدم وجود دموكراسي در كشور مورد علاقه‌ات، مياي و كشور خودت رو مي‌كوبي!! اين، حقيقتاً نشان از بينش والاي شما داره. خوب ديگه. هر كسي، يك كشور حقيقي داره و مسلماً نسبت به كشورش هم تعصب داره و در برابر گزافه‌گويي ديوسيرتاني چون من، بايد هم از كشور عزيزش دفاع كنه و اجازه نده كه نام و نشاني بهشت روي زمين و منشاء جوشان دموكراسي جهاني، لكه‌دار شه! اما بهتره وقتي كه حتي از شرح وظايف مقام رهبري در كشور كمترين اطلاعاتي ندارين، بي‌خود هم درمورد انتخابش اظهار نظر نفرمايين. يا اينكه حداقل وردارين قانون اساسي كشور رو مطالعه بفرمايين! بگذريم. ان شاء الله كه كبوتران صلح و پيام‌آوران دوستي و مهرباني و پيامبران اسلام آور امريكايي، در مأموريت الهي خويش موفقيت حاصل بفرماين و امام زمان هم پس از اقامه‌ي نماز در مكه، با اولين هواپيما، يا با Air force One و در كنار جرج بوش و يا هر يك از نايبين بر حق آن حضرت نشسته و بر تخت امامت دموكرات‌ترين كشور جهان نشسته و از اون‌جا، دموكراسي رو به كشور ديكتاتور مآبي چون ايران كه كثيف‌ترين و پليدترين حكومت‌هاي جهان رو داره و مردم نفهمش الكي ورمي‌دارن كساني كه تو احزاب نيستن رو هم انتخاب مي‌كنن رو به راه راست هدايت كنه و زمينه‌ساز عدل جهاني باشه. به اميد برتري قوم برتر و ملت برگزيده‌ي امريكا و پيروزي سربازان مجاهد و تك‌سواران آسماني ايالات متحده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.