Recommended Posts

خوب گوش کن استاد فنون نظامی که فنون نظامی شما اون تاپیک موشک خلیج فارس رو به شدت پر فیض کرده بود.من اصلا وقت سر و کله زدن با امثال تو رو ندارم می دونی چرا برای اینکه من دست یکی مثل صادق زیبا کلام رو می بوسم چون خیلی راحت میگه من تک تک سلول های بدنم لیبراله و جایگاه خودش رو برای همه مشخص می کنه.ولی حالم از آدم هایی که پشت حرفهاشون قایم میشه به هم می خوره .البته ان شا الله شما از اون دسته نیستین در کل گفتم و شاید برداشت من از حرف های شما اشتباه باشه.
ولی مظلوم نمایی و بازی با کلمات رو کنار بزار و مثل آدم تحلیل کن تا ما هم تحلیل کنیم .من و امثال من از خیلی وقت پیش توی این سایت کار می کردیم و شما حتی می تونید نظرات من رو از اول در این مورد ببینید ولی نوع بحث شما و تهمت زنی و افترا و .... رو اصلا نمی پسندم .

در ضمن هوا برت نداره وگرنه چیزهایی میگم که تا یه ماهی توی کما باشی .فکر نکنی من دارم از داخل یه ویلا و از لای پر قو برات می نویسم .

چند بار دیگه گفتم و باز می گم مثل یه مرد که کرد بودنت برازندش هست حرفت رو مردانه بزن و دوپهلو حرف نزن که مرداگی و جوانمردی نیست.بعد هم پشت اینکه شما بی ادبید و دین ندارید و حرف می زنید و پشت دین قایم میشید حذف مخالف می کنید و.... پنهان نشو که دیگه حالم از این نوع مظلوم نمایی ها به هم می خوره.

در ضمن دشمن خدا و دین خدا و مردم رو پیامبر خدا هم وقتی لازم بشه خدا و پیامبرش بهش لقب میدن و درش شکی نیست پس استناد نکن که شما چون گفتین اینها سگن پس هم شعار میدین و هم ادب ندارین و.... البته از شما بعید نیست در شرایطی که فرق شهید و غیر شهید رو هم نمی دونید و پژاکی ها رو عده ای بی گناه آوره می دونید از این حرف ها هم بزنید.
وقتی خدا خودش در قران خودش به برخی لقب میده که اینها حتی از حیوان کمترند می خوای ما برخی رو چطور نام بدیم نکنه می خوای ما هم بگیم برادران نستوه سپاه اسلام در گروه پژاک.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقايان لطفا بدون بي احترامي با هم بحث كنيد.

خواهشا به مسائل حاشيه​اي هم نپردازيد.

وگرنه لاجرم قفل ميشه تاپيك

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب گوش کن استاد فنون نظامی که فنون نظامی شما اون تاپیک موشک خلیج فارس رو به شدت پر فیض کرده بود.من اصلا وقت سر و کله زدن با امثال تو رو ندارم می دونی چرا برای اینکه من دست یکی مثل صادق زیبا کلام رو می بوسم چون خیلی راحت میگه من تک تک سلول های بدنم لیبراله و جایگاه خودش رو برای همه مشخص می کنه.ولی حالم از آدم هایی که پشت حرفهاشون قایم میشه به هم می خوره .البته ان شا الله شما از اون دسته نیستین در کل گفتم و شاید برداشت من از حرف های شما اشتباه باشه.
ولی مظلوم نمایی و بازی با کلمات رو کنار بزار و مثل آدم تحلیل کن تا ما هم تحلیل کنیم .من و امثال من از خیلی وقت پیش توی این سایت کار می کردیم و شما حتی می تونید نظرات من رو از اول در این مورد ببینید ولی نوع بحث شما و تهمت زنی و افترا و .... رو اصلا نمی پسندم .

در ضمن هوا برت نداره وگرنه چیزهایی میگم که تا یه ماهی توی کما باشی .فکر نکنی من دارم از داخل یه ویلا و از لای پر قو برات می نویسم .

چند بار دیگه گفتم و باز می گم مثل یه مرد که کرد بودنت برازندش هست حرفت رو مردانه بزن و دوپهلو حرف نزن که مرداگی و جوانمردی نیست.بعد هم پشت اینکه شما بی ادبید و دین ندارید و حرف می زنید و پشت دین قایم میشید حذف مخالف می کنید و.... پنهان نشو که دیگه حالم از این نوع مظلوم نمایی ها به هم می خوره.

در ضمن دشمن خدا و دین خدا و مردم رو پیامبر خدا هم وقتی لازم بشه خدا و پیامبرش بهش لقب میدن و درش شکی نیست پس استناد نکن که شما چون گفتین اینها سگن پس هم شعار میدین و هم ادب ندارین و.... البته از شما بعید نیست در شرایطی که فرق شهید و غیر شهید رو هم نمی دونید و پژاکی ها رو عده ای بی گناه آوره می دونید از این حرف ها هم بزنید.
وقتی خدا خودش در قران خودش به برخی لقب میده که اینها حتی از حیوان کمترند می خوای ما برخی رو چطور نام بدیم نکنه می خوای ما هم بگیم برادران نستوه سپاه اسلام در گروه پژاک.[/quote]
البته كاملا مشخصه اونايي كه در حال رفتن به كما هستند كيانند...هر چه در چنته داريد رو كنيد تا جوابش را هم بگيريد.
خدا را شكر داريد مقام رسول الله و خدا را هم براي خود قايل مي شويد...
حالتون هم به هم خورد مي تونيد به دكتر مراجعه بفرماييد...
حرف يك پهلو منظورتون اينه كه من بگم طرفدار پژاكم؟!!
انشالله اگر دروغ بگم خدا مرا در قيامت با شماها روبه رو بفرمايد...
تحليل مثل آدم يعني اين كه براي شما و دوستانتان به به و چه چه كنم؟!!
زهي خيال باطل...
فيض و معلومات نظامي جنابعالي و دوستانتان هم در تاپيك هاي مكرر به تعداد فراوان موجود و قابل مشاهده است.
سر و كله زدن را هم برخلاف حرفتان از همه بهتر بلديد كه قاضي القضات گرامي!!
من گفتم پژاكي ها بي گناهند؟!! گفتم اكثرشان از طبقات محرومند...همان طور كه خيلي از دزدان و قاتلان( توهين به محرومان برداشت نشود) هم از همين طبقه اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن برخي واقعيت ها برايشان تلخ است انتظاري نيست.
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. icon_smile icon_smile icon_smile
هر فرد منصفي كه پست هاي من و شما و دوستان بزرگوارتان را بررسي بفرمايد مي بيند حرف هاي كداممان جنبه تحليلي نظامي و اطلاعاتي دارد و كدام يك هي شعار مي دهد و حرف هاي بي منطقانه و بي دليل و سند مي زند.
در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري ناتوان هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم...بعدش هم مي فرمايند تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي توانش را ندارد...
بحث را هم ديگر با ابن فوران تعصبات بي پشتوانه و سرشار از بغض و كينه ادامه ندهيد كه باز هم مثل دفعات پيش تاپيك قفل مي شود و ...!!!![/quote]
ببین موله کاته!!!بنده با نگاهی به پست های شما دریافتم که فکری جز تبلیغ افکار نژاد پراستانه گروه هایی مانند پ ک ک و پژاک ندارید. به همین دلیل از ابتدا دریافتم که بحث با شما گوبیدن بر سنگ با میخ اهنین است!چون نرود میخ اندیشه در افکار نژاد پرستانه سنگ مانند.
همانطور که قبلا به استحضار شما ارجمند و گرامی !رساندم شما پر مدعا هسیتد که باز افاضه مضافات کردید و به قول خودتان رجز خوانی کردید!با این وجود که رفتار خودتان را با فرافکنی به بنده نسبت دادید اما ان چیزی که از پست بنده اشکار است نوع مباحثه شماست که فقط ادعا می نمایید. در ضمن خوشحال می شوم که شعار را در در بین صحبت های بنده و دوستان نشان بدهید؟!در ضمن دلایل مستند خودتان را برای علاقه مندی ایران برای پیشروی در خاک عراق هم در اختیار ما قرار دهید تا از گمراهی به راه ضلالت شما دراییم. !شاید ولضالین شدیم!در اخر هم خیلی خوشحال شدم که ضمیر ناخود اگاه شما را روشن کردیم و تمامای صفات خودتان را که دوستان مختلف در پست های متوالی درک کردند به صورت نوشتار و سندی هم در اینجا قرار دادید. چون این صحبت های شما بازتابی است از درون شما نه از واقعیت ما!!!!!![/quote]
شعاردهي هاي جنابعالي و دوستان گراميتان كه اظهر من الشمس است!!!كم نديدم پست هاي شبيه شوهاي لس آنجلسي كه همه بحث از دلاوري و شكست ناپذيري و صدق نكردن هيچ قاعده و قانون در مورد نيروهاي نظامي ايران است...انگار كه همه نيروهاي نظامي در طول تاريخ بشر يك طرف و نيروهاي نظامي ايران هم يك طرف...من فقط تحليل نظامي و اطلاعاتي كردم آن هم بر پايه تجاربي كه در طول تاريخ بشر و جنگ هاي نظامي حاصل شده است.كه البته تعصب عاليجناباني مثل شما و دوستان گراميتان در اين مورد به قول حضرت علي ( ع ) كور و كرتان فرموده است.
جنابعالي هم هروقت دستتان كوتاه ماند و به قول معروف به جفنگ افتاديد بنده را بي هيچ مدرك و اساسي به اتهام نخ نماشده و مضحك تجزيه طلبي و نژادپرستي متهم مي كنيد به جاي اين كه دلايل و سند محكم تاريخي و علمي بياوريد.
در مورد تمايل ايران: تجربه عمليات آقاي احمد كاظمي در بحبوحه جنگ داخلي احزاب كرد عراقي و حمله به پايگاه حزب هاي كومله و دمكرات نشان داده ايران در صورت وجود وقعيت مناسب سياسي و نظامي علاقه دارد گروه هاي معارضش را در عمق خاك عراق هدف حمله قرار دهد كه در ماجراي اخير به دلايل سياسي و نظامي و از جمله سختي حمله به منطقه كوهستاني و ماهيت جنگ چريكي و احتمال درگيري با پ ك ك و مخالفت حكومت اقليم كردستان و ...اين كار برايش سخت و تاحدي ناممكن بود.
راستي عجيبه كه تاپيك قفل نميشه!!!!!
هر وقتي سند و مدرك معتبر داشتيد و طبق قاعده و قانون و اطلاعات موثق و تجارب تاريخي حرف داشتيد وارد بحث شويد وگرنه به قول خودتان آب در هاون مي كوبيد....
بي منطقي و كم مايگي عاليجنابان هم در همين اتهام زدن ها و شعار دادن هايشان مشخص مي شود.[/quote]
الحق که موله کاته هستی!!!!!!دوست گرامی و عزیز!باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر [b]نادانی و تعصب [/b]خود قرار دادید. باز متهم کردید به تعصب اما نشانی نیاورید. باز هم مثل زدید از شعار دهی اما [b]حرفی از شما مبنی بر صدق گفته هایتان ندیدم[/b]!همین کافی نیست که کمی به خود بیاید دوست عزیز!هرچند که تجربیات شما به طول تاریخ است و از اسرار جنگی دایاناسور ها و کروکودیل ها هم اطلاع کافی دارید!!
در جواب مطلبی که در انتها فرمودید باید عرض کنم ه خودتان در جواب خودتان [b]خویش را رسوا ساختید[/b]!
شما دم از عدم توانایی ایران و پیشروی در خاک عراق فرمودید که با این نکته از پیشروی نیرهای شهید کاظمی مدرکی از توانایی نیروهای فعلی ایران در انجام همچین عملیاتی ارائه نمومده اید.
شما جناب پر مدعا البته باید بدانید در پشت هر جنگ و درگیری نظامی این [b]مردان سیاست[/b] هستند که انتخاب نهایی رو انجام میدهند و مردان نظام حرکت کننده در این مسیر هستند. در این حال هست که یکی از ساده ترین قواعد جنگ در طول تاریخ!که شما به خوبی با ان اشنایی دارید!یعنی هزینه و فایده رخ می نماید. در این میان هست که اشکار خواهد گشت که ایا عملیاتی دارای فایده و سود هست با توجه به هزینه و تلفات یا خیر.
با توجه به دلایل ذیل خواهیم یافت که در این زمان حمله و پیشروی در خاک عراق مفید به فایده ایران نیست.این عدم تعادل در بدست اوردن سود و فایده نشانی بر ناتوانی نیست بلکه نشانی از [b]درایت [/b]هست. چون پیشروی و انجام حمله با وجود نشان دادن اقتدار در بیرون از مرزها باید اهداف فراتری را نیز در بر بگیرد:
1.اولین هدف ایران این هست که نیروهای تروریستی در خاک ایران فعالیت نداشته باشند که با توجه به عملیات های اخیر مجبور به خروج از ایران و فاصله گرفتن از مرزهای ایران گردیدند .
2.در این میان درگیری ایران با پژاک و حمله به درون خاک عراق و درگیری و منهدم کردن و یا تضعیف پژاک و برادر بزرگتر ان پ ک ک شاید در وهله اول مفید باشداما این فکر تنها مفید ه حال افراد تنگ نظر چون شماست!چون در برهه کنونی ایران درگیری خاص و مستقیم با پ ک ک نداشته است و همچنین رابطه نسبتا خوب با حکومت اقلیم کردستان و دولت عراق باعث میشود دست به کاری نزند که این رابطه دچار مشکل گردد.
3. تضعیف و درگیری و نابودی پ ک ک در حالی که حکومت ترکیه در زمان کنونی اهدافی را مخالف با اهداف ایران و مقاومت و به خصوص در رابطه با سوریه گرفته است می تواند به سود انها باشد . با وجود پ ک ک بسیاری از تمرکز و نیروهای انها اجبارا معطوف به پ ک ک میشود و از تمرکز کافی برای بدست اوردن اهداف در سوریه بازخواهند ماند. که هرچند ایران راضی یه کشتار مردم ترکیه نیست اما نابودی و یا تضعیف پ ک ک در نهایت میتواند مورد استفاده ترکیه فاصله گرفته از ایران قرار گیرید.
هر چند که نرود میخ اهنین در سنگ!!!!!!![/quote]
[quote][quote][quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن برخي واقعيت ها برايشان تلخ است انتظاري نيست.
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. :evil: :oops: :(
هر فرد منصفي كه پست هاي من و شما و دوستان بزرگوارتان را بررسي بفرمايد مي بيند حرف هاي كداممان جنبه تحليلي نظامي و اطلاعاتي دارد و كدام يك هي شعار مي دهد و حرف هاي بي منطقانه و بي دليل و سند مي زند.
در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري ناتوان هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم...بعدش هم مي فرمايند تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي توانش را ندارد...
بحث را هم ديگر با ابن فوران تعصبات بي پشتوانه و سرشار از بغض و كينه ادامه ندهيد كه باز هم مثل دفعات پيش تاپيك قفل مي شود و ...!!!![/quote]
ببین موله کاته!!!بنده با نگاهی به پست های شما دریافتم که فکری جز تبلیغ افکار نژاد پراستانه گروه هایی مانند پ ک ک و پژاک ندارید. به همین دلیل از ابتدا دریافتم که بحث با شما گوبیدن بر سنگ با میخ اهنین است!چون نرود میخ اندیشه در افکار نژاد پرستانه سنگ مانند.
همانطور که قبلا به استحضار شما ارجمند و گرامی !رساندم شما پر مدعا هسیتد که باز افاضه مضافات کردید و به قول خودتان رجز خوانی کردید!با این وجود که رفتار خودتان را با فرافکنی به بنده نسبت دادید اما ان چیزی که از پست بنده اشکار است نوع مباحثه شماست که فقط ادعا می نمایید. در ضمن خوشحال می شوم که شعار را در در بین صحبت های بنده و دوستان نشان بدهید؟!در ضمن دلایل مستند خودتان را برای علاقه مندی ایران برای پیشروی در خاک عراق هم در اختیار ما قرار دهید تا از گمراهی به راه ضلالت شما دراییم. !شاید ولضالین شدیم!در اخر هم خیلی خوشحال شدم که ضمیر ناخود اگاه شما را روشن کردیم و تمامای صفات خودتان را که دوستان مختلف در پست های متوالی درک کردند به صورت نوشتار و سندی هم در اینجا قرار دادید. چون این صحبت های شما بازتابی است از درون شما نه از واقعیت ما!!!!!![/quote]
شعاردهي هاي جنابعالي و دوستان گراميتان كه اظهر من الشمس است!!!كم نديدم پست هاي شبيه شوهاي لس آنجلسي كه همه بحث از دلاوري و شكست ناپذيري و صدق نكردن هيچ قاعده و قانون در مورد نيروهاي نظامي ايران است...انگار كه همه نيروهاي نظامي در طول تاريخ بشر يك طرف و نيروهاي نظامي ايران هم يك طرف...من فقط تحليل نظامي و اطلاعاتي كردم آن هم بر پايه تجاربي كه در طول تاريخ بشر و جنگ هاي نظامي حاصل شده است.كه البته تعصب عاليجناباني مثل شما و دوستان گراميتان در اين مورد به قول حضرت علي ( ع ) كور و كرتان فرموده است.
جنابعالي هم هروقت دستتان كوتاه ماند و به قول معروف به جفنگ افتاديد بنده را بي هيچ مدرك و اساسي به اتهام نخ نماشده و مضحك تجزيه طلبي و نژادپرستي متهم مي كنيد به جاي اين كه دلايل و سند محكم تاريخي و علمي بياوريد.
در مورد تمايل ايران: تجربه عمليات آقاي احمد كاظمي در بحبوحه جنگ داخلي احزاب كرد عراقي و حمله به پايگاه حزب هاي كومله و دمكرات نشان داده ايران در صورت وجود وقعيت مناسب سياسي و نظامي علاقه دارد گروه هاي معارضش را در عمق خاك عراق هدف حمله قرار دهد كه در ماجراي اخير به دلايل سياسي و نظامي و از جمله سختي حمله به منطقه كوهستاني و ماهيت جنگ چريكي و احتمال درگيري با پ ك ك و مخالفت حكومت اقليم كردستان و ...اين كار برايش سخت و تاحدي ناممكن بود.
راستي عجيبه كه تاپيك قفل نميشه!!!!!
هر وقتي سند و مدرك معتبر داشتيد و طبق قاعده و قانون و اطلاعات موثق و تجارب تاريخي حرف داشتيد وارد بحث شويد وگرنه به قول خودتان آب در هاون مي كوبيد....
بي منطقي و كم مايگي عاليجنابان هم در همين اتهام زدن ها و شعار دادن هايشان مشخص مي شود.[/quote]
الحق که موله کاته هستی!!!!!!دوست گرامی و عزیز!باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر [b]نادانی و تعصب [/b]خود قرار دادید. باز متهم کردید به تعصب اما نشانی نیاورید. باز هم مثل زدید از شعار دهی اما حرفی از شما مبنی بر صدق گفته هایتان ندیدم!همین کافی نیست که کمی به خود بیاید دوست عزیز!هرچند که تجربیات شما به طول تاریخ است و از اسرار جنگی دایاناسور ها و کروکودیل ها هم اطلاع کافی دارید!!
در جواب مطلبی که در انتها فرمودید باید عرض کنم ه خودتان در جواب خودتان [b]خویش را رسوا ساختید[/b]!
شما دم از عدم توانایی ایران و پیشروی در خاک عراق فرمودید که با این نکته از پیشروی نیرهای شهید کاظمی مدرکی از توانایی نیروهای فعلی ایران در انجام همچین عملیاتی ارائه نمومده اید.
شما جناب پر مدعا البته باید بدانید در پشت هر جنگ و درگیری نظامی این [b]مردان سیاست[/b] هستند که انتخاب نهایی رو انجام میدهند و مردان نظام حرکت کننده در این مسیر هستند. در این حال هست که یکی از ساده ترین قواعد جنگ در طول تاریخ!که شما به خوبی با ان اشنایی دارید!یعنی هزینه و فایده رخ می نماید. در این میان هست که اشکار خواهد گشت که ایا عملیاتی دارای فایده و سود هست با توجه به هزینه و تلفات یا خیر.
با توجه به دلایل ذیل خواهیم یافت که در این زمان حمله و پیشروی در خاک عراق مفید به فایده ایران نیست.این عدم تعادل در بدست اوردن سود و فایده نشانی بر ناتوانی نیست بلکه نشانی از [b]درایت[/b] هست. چون پیشروی و انجام حمله با وجود نشان دادن اقتدار در بیرون از مرزها باید اهداف فراتری را نیز در بر بگیرد:
1.اولین هدف ایران این هست که نیروهای تروریستی در خاک ایران فعالیت نداشته باشند که با توجه به عملیات های اخیر مجبور به خروج از ایران و فاصله گرفتن از مرزهای ایران گردیدند .
2.در این میان درگیری ایران با پژاک و حمله به درون خاک عراق و درگیری و منهدم کردن و یا تضعیف پژاک و برادر بزرگتر ان پ ک ک شاید در وهله اول مفید باشداما این فکر تنها مفید ه حال افراد تنگ نظر چون شماست!چون در برهه کنونی ایران درگیری خاص و مستقیم با پ ک ک نداشته است و همچنین رابطه نسبتا خوب با حکومت اقلیم کردستان و دولت عراق باعث میشود دست به کاری نزند که این رابطه دچار مشکل گردد.
3. تضعیف و درگیری و نابودی پ ک ک در حالی که حکومت ترکیه در زمان کنونی اهدافی را مخالف با اهداف ایران و مقاومت و به خصوص در رابطه با سوریه گرفته است می تواند به سود انها باشد . با وجود پ ک ک بسیاری از تمرکز و نیروهای انها اجبارا معطوف به پ ک ک میشود و از تمرکز کافی برای بدست اوردن اهداف در سوریه بازخواهند ماند. که هرچند ایران راضی یه کشتار مردم ترکیه نیست اما نابودی و یا تضعیف پ ک ک در نهایت میتواند مورد استفاده ترکیه فاصله گرفته از ایران قرار گیرید.
هر چند که نرود میخ اهنین در سنگ!!!!!!![/quote]
اين كلمات پررنگ شده را به نظر دوستان مي رسانم تا ادب و نزاكت و شعور كساني كه خود را تربيت شده مكتب اسلام و شهادت مي خوانند درك بفرمايند.
اگر شما بزرگواران از همان ابتدا مي فرموديد هدف فعلي ما محدود است و فعلا نبرد همه جانبه زود است ايرادي نبود ولي يك نگاه به موضع گيري هاي ابتدايي خود در روزهاي اول بيندازيد و با حرف هاي كنوني تان مقايسه كنيد.
البته هميشه امثال شما بعد از ناتواني از انجام كار دم از درايت و اقدام تاكتيكي و به مصلحت نبود گفتن و ... ميزنيد مثل همه لجوجان و خودكامگان...
خودتان هم مي دانيد من هيچ وقت آغازگر بحث هاي ناخوشايند و تهمت و توهين نبوده ام ولي ديگر ناچارم با زبان خودتان كه زبان تمسخر و توهين است با شما گستاخان و بي ادبان برخورد كنم.
از خدا جوييم توفيق ادب
بي ادب محروم ماند از لطف رب
راستي صدق گفته هاي من كي براي شما مشخص مي شود؟!!
من اين همه دليل و مدرك از تاريخ جنگ هاي جهان آوردم ولي امان از لجاجت و تعصب...
در مقابل شما جز تهمت و توهين و اهانت و فحاشي كه كار هميشگي تان هست چه حرفي براي گفتن داريد؟
البته شخصي مثل شما را كه زحمت مطالعه تاريخ جهان و جنگ هايش را به خود نمي دهد را توصيه مي كنم به همان سخن بيسمارك توجه بفرماييد.
من يك حرف زدم كه هر كارشناس نظامي آن را تاييد مي كند.
من كه نگفتم سپاه در عمليات اخير شكست خورده...گفتم نقايص بزرگي در كارش بوده كه اگر مي خواهد با تلفات مثل اين بار مواجه نشود بايد رفعشان كند.
لابد غربي ها هم بايد آنتوني كوردزمن را به دليل تمجيد از تاكتيك هاي حزب الله بازوي تبليغاتي ايران و تروريسم بنامند و دارش بزنند!!!
دريغا از يك كم ادب و شعور و نزاكت ....[/quote]
در اولین پستم به شما گفتم که وضعیت و خط مشی فکری شما برای همه اشکار هست. یا شما دارید از روی تاتکیک ذهنی خود فضای مبهمی رو ایجاد میکنید تا صحبت های دو پهلو و زهر امیز خود را گسترش دهید.
و یا اینکه واقعا دچار مغشوشات ذهنی هستید و برای مثال توانایی تشخیص اینرا ندارید که تمایز بین شهدایی که برای اعتلا اسلام شهید شدند و کسانی که مثل حیوان هایی نفهم و افکاری پوچ و نژاد پرستانه کشته شدند و شهدای راه اسلام و پرودگار را هم ردیف ان سگان میدانید. حال بیانت و صحبت های دیگر شما جای خویش!
بقیه صحبت های شما را فکر کنم جواب مناسب را دادند . بهتر هست بجای نوشتن انشا کمی تفکر و ازاد منشی را شیوه خویش بسازید و به گفته دوست عزیزمان عقیده خود را اشکار سازید نه اینکه با شیوه ای منافقانه سعی در وارانه نشان دادن حقایق و کم ارزش کردند نیروهای توانمند نظامی ایران کنید.
صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]الحق که موله کاته هستی!!!!!![/quote]

نمي خوام وارد بحث بشم ولي شما اين كلمه رو مي نويسي ايشون هم معنيش رو متوجه نميشه و شايد كسايي باشن كه متوجه بشن !!!!!

لطفا با منطق و با ادب به بحث ادامه بدين . چون مي تونه بسيار علمي تر و آموزنده تر از اين باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته دوستان گرامي با اين استدلال خوشمزه كه خداوند در قرآن دشمنان پيامبر و مشركان را با لفظ ناخوشايند ( هر چند يكي دوبار بيشتر نيست) خطاب قرار داده در حال صدور مجوز فحاشي و بي ادبي به هر كسي كه فكر مي كنند دشمنشان است هستند و بدا به حال سايت با اين تفكر...
گستاخي از اين بالاتر كه خود را در جاي رسول خدا و اصحابش و مخالفانتان را در جاي كفار و منافقين مي گذاريد؟؟...البته من كه با افراطيون سلفي كه عقايد شبيه شما دارند هم بحث هاي فراوان داشته ام و آن ها هم همين حرف هاي شما را بي كم و كاست البته در جناح خودشان مي زنند.
نوشتن آيات قرآن در پايان حرف هايتان چه معني دارد؟ يعني شما مومنيد و بنده كافر...بحث را وارد مساپل مذهبي نفرماييد كه چنان پاسخ هايي خواهيد ديد كه فكرش را هم نخواهيد كرد.ضمنا نه شما بازجو و مامور تفتيش عقايد هستيد و نه من زنداني و متهم دربند شما.تا قوانين سايت را نقض نكرده ام شما حق بازجويي هاي مضحك از بنده را نداريد و فقط موظفيد با منطق جواب مرا بدهيد ايها المومنون و مجاهدين في سبيل الله ...
اسلام در تفكر شما با تفكر بنده هيچ شباهتي ندارد و بهتر است عقيده تان را در درون خود و حداكثر در محافلي كه همه همفكر حودتان است ابراز بفرماييد نه در اين محيط مجازي كه از هر تفكر و مذهب و عقيده اي در آن هست.
شهداي راه اسلام و پروردگار در نظر شما هستند نه در نظر بنده ... اگر در راه عقيده شان كشته شده اند محترمند و من هيچ توهين و اهانتي را به آن ها روا نمي دارم.
اگر مومن بو ده اند خدا به بهشت خويش شادشان گرداند.
شما هم بهتر است همين رويه را در پيش بگيريد.
همان طور كه هيچ ارتباط عاطفي با گروه چپ گراي پژاك ندارم پرسنل سپاه را هم مجاهدان صدراسلام و صحابه پيامبر نمي دانم.
بحث بحث نظامي و اطلاعاتي است و في المثل در بررسي جنگ ويتنام نمي گويند كمونيست هاي بي خدا و كافر و ملعون با غربي هاي فاسق و فاسد الاخلاق و كافر حربي جنگيدند...افراد عاقل مي آيند جنگ را از جنبه تاكتيكي و نظامي بررسي مي كنند نه مثل شما كه هر بحثي را به ظهور مهدي موعود و عقايد مذهبي شيعيان اثني عشري مي كشانيد
اين جا سايت شيعه نيوز يا سني نيوز يا كمونيست نيوز نيست كه هر فردي بيايد عقايد مذهبي و حزبي اش را وارد بحث كند.
اگر هم بحثي در اين موارد هست بگذاريد در بخش هاي مذهبي و عقيدتي نه بحث نظامي.
خيلي شبيه آقاي حميد رسايي هستيد كه در بحث سياسي با آقاي زيباكلام هروقت بحثي مي شد بحث امام علي و طلحه و زبير ( بدون توجه به عقايد اهل سنت كه شهروند ايرانند) را پيش مي كشيدند كه ما و دوستانمان جناح علي (ع) هستيم و شما جناح طلحه و زبير.
بحث مذهبي جز درگيري و اهانت و تكفير و لعن و نفرين به جايي نمي رسد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته دوستان گرامي با اين استدلال خوشمزه كه خداوند در قرآن دشمنان پيامبر و مشركان را با لفظ ناخوشايند ( هر چند يكي دوبار بيشتر نيست) خطاب قرار داده در حال صدور مجوز فحاشي و بي ادبي به هر كسي كه فكر مي كنند دشمنشان است هستند و بدا به حال سايت با اين تفكر...
گستاخي از اين بالاتر كه خود را در جاي رسول خدا و اصحابش و مخالفانتان را در جاي كفار و منافقين مي گذاريد؟؟...البته من كه با افراطيون سلفي كه عقايد شبيه شما دارند هم بحث هاي فراوان داشته ام و آن ها هم همين حرف هاي شما را بي كم و كاست البته در جناح خودشان مي زنند.
نوشتن آيات قرآن در پايان حرف هايتان چه معني دارد؟ يعني شما مومنيد و بنده كافر...بحث را وارد مساپل مذهبي نفرماييد كه چنان پاسخ هايي خواهيد ديد كه فكرش را هم نخواهيد كرد.ضمنا نه شما بازجو و مامور تفتيش عقايد هستيد و نه من زنداني و متهم دربند شما.تا قوانين سايت را نقض نكرده ام شما حق بازجويي هاي مضحك از بنده را نداريد و فقط موظفيد با منطق جواب مرا بدهيد ايها المومنون و مجاهدين في سبيل الله ...
اسلام در تفكر شما با تفكر بنده هيچ شباهتي ندارد و بهتر است عقيده تان را در درون خود و حداكثر در محافلي كه همه همفكر حودتان است ابراز بفرماييد نه در اين محيط مجازي كه از هر تفكر و مدهب و عقيده اي در آن هست.
شهداي راه اسلام و پروردگار در نظر شما هستند نه در نظر بنده ... اگر در راه عقيده شان كشته شده اند محترمند و من هيچ توهين و اهانتي را به آن ها روا نمي دارم.
اگر مومن بو ده اند خدا به بهشت خويش شادشان گرداند.
شما هم بهتر است همين رويه را در پيش بگيريد.
همان طور كه هيچ ارتباط عاطفي با گروه چپ گراي پژاك ندارم پرسنل سپاه را هم مجاهدان صدراسلام و صحابه پيامبر نمي دانم.
بحث بحث نظامي و اطلاعاتي است و في المثل در بررسي جنگ ويتنام نمي گويند كمونيست هاي بي خدا و كافر و ملعون با غربي هاي فاسق و فاسد الاخلاق و كافر حربي جنگيدند...افراد عاقل مي آيند جنگ را از جنه تاكتيكي و نظامي بررسي مي كنند نه مثل شما كه هر بحثي را به ظهور مهدي موعود و عقايد مذهبي شيعيان اثني عشري مي كشانيد
اين جا سايت شيعه نيوز يا سني نيوز يا كمونيست نيوز نيست كه هر فردي بيايد عقايد مذهبي و حزبي اش را وارد بحث كند.
اگر هم بحثي در اين موارد هست بگذاريد در بخش هاي مذهبي و عقيدتي نه بحث نظامي.
خيلي شبيه آقاي حميد رسايي هستيد كه در بحث سياسي با آقاي زيباكلام هروقت بحثي مي شد بحث امام علي و طلحه و زبير ( بدون توجه به عقايد اهل سنت كه شهروند ايرانند) را پيش مي كشيدند كه ما و دوستانمان جناح علي (ع) هستيم و شما جناح طلحه و زبير.
بحث مدهبي جز درگيري و اهانت و تكفير و لعن و نفرين به جايي نمي رسد.[/quote]
واقعا خوشحال هستم که شیوهای روانشناسانه برای یافتن زوایای فکری شما که در لوای سخنان و انشاهایتان پنهان مینماید به خوبی برای همگان روشن شد.ایه ی صم بکم و هم لا یعقلون کار کرد همیشکی خودش را نشان داد!
خب دوست عزیز شما از کجای ان ایه به این نتیجه رسیدید که بنده خویش را در جای رسول گرامی اسلام قرار قرار دادم؟ایه بیان ایاتی که معنایی عام دارد نیز از سوی شما جرم هست؟!
همچنین خوشحال میشوم مستندات خودتان را برچسب زدن و همسان کرده بنده و همانند من ها را!نشان دهید؟!بهتر هست به جای پرداختن به موضعات بی ربط واقعیت را بیان کنید!
ایا در تفکر شما استفاده از قران و روایات جرم است؟می شود دلیل و برهان برایم کنید که چرا؟!اگر از روایات و ایات به عنوان استدلالت عقلی استفاده کنیم دارای اشکال است؟!حتما باید به اندیشه های استالین و چگوارا وفروید و ... استناد کنیم که برای شما ارزشمند باشد!!در ضمن بسیار خوشحال می شوم که بفهم اسلام از دید شما چیست و پاسخ های بسیار اعجاب بر انگیز شما را مشهاده نمایم. بسیار خوشحال خواهم شد که بحث هایی چالش برانگیز را مشاهده نمایم و در ان شرکت کنم
در ضمن این جمله شما هم: (رسنل سپاه را هم مجاهدان صدراسلام و صحابه پيامبر نمي دانم. ) اشکار کننده سوی و جهت شما در مباحثات هست!
باز ما متوجه نشدیم که کجای بحث ما به حضرت مهدی عج و ... کشیده شد!می شود مستندات خودتان را در این زمینه هم قرار دهید ؟
خوب هست که هنوز هچ دلیل و استدلال مبینی را در پاسخ به بنده که دلیل عدم پیشروی سپاه را بیان کردم نداه اید. برای ما تاکتیک و جنبه های مختلف بسیار با اهمیت است اما این گفته شما تکراری طوطی وار از القائات تفکر ملحدانه ای است که دین و ایین را غیر خردمندانه میدانید. هنگامی که فردی اینگونه از دین سخت بگوید تفکرات او برای شناخت شهدای اسلام واقعا عجاب برانگیز می باشد!
در اخر هم خیلی خوشحال میشوم که بنده را به اقای رسایی تشبیه کرده اید امام استدلالی نکردید چرا سخنان ایشان نادرست هست و فقط همزاد پنداری خویش را با اقای زیبا کلام اعلام فرمودید!. هر چند امیدوارم که حداقل در صراحت کلام مانند ایشان باشید تا حداقل بر اساس و مبنای فکری شما با شما بحث کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به كاربردن قرآن از سوي القاعده و طالبان و سلفيون و امثال جنابعالي را كه همه مي دانند چه دليلي دارد روانشناس كبير!!!!
.من هم مي توانم با آيات و احاديث همه شما را از ديد خودم تكفير كنم حضرت آقا.ولي من جرات نمي كنم خودم را جاي خدا و رسولش بگذارم و مخالفانم را جاي كفار و منافقين.
جاي جاي سايت از بحث حمله آمريكا گرفته تا قدرت نظامي همه كشورها پراست از بحث ظهور و مهدي موعود و عقايد تشيع اثني عشري به جاي استدلال منطقي و تفكر...
هدف شما از آوردن آيات و احاديث پشتوانه مذهبي دادن به حرف هايتان است ( البته مذهب خودتان) و به قول امام علي كلمه الحق يرادبهاالباطل.كاري كه همه تكفيري ها و جانيان بزرگ تاريخ اسلام كرده و مي كنند.
حرف انسان را مي شود نقد و تحليل كرد بدون هيچ مشكلي حضرت آقا ولي كار به قرآن كه بكشد تكفير و لعن از جانب امثال شما در برابر تفسيرهاي ديگران شروع مي شود.
سخنان آقاي رسايي را آقاي زيباكلام خيلي خوب مي توانست جواب بدهد ولي آن وقت فرياد و چماق تكفير و لعن و اعدام بايد گردد به آسمان مي رفت...
من در اين سايت بحث مذهبي نمي كنم چون جايش نيست.
شما هم بهتر است در سايت هاي مذهبي اين كار را بكنيد نه اينجا.
لابد اين همه دليل براي عدم پيشروي سپاه كشك است:
1-ماهيت جنگ چريكي و تلفات سنگينش
2-احتمال درگيري با اقليم كردستان و پ ك ك
3-احتمال دخالت آمريكا
4-تبعات بد سياسي براي ايران
البته شما كه اولش دم از بريان كردن نيروهاي اقليم كردستان با بمب ناپالم و برچيدن پايگاه هاي استكبار و نابودي كامل پژاك مي زديد و مساله هم همين است...
نه پرسنل سپاه مجاهد صدر اسلامند و نه پژاك چگوارا و آزادي بخش...( در ديدگاه من)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دوستان توجه کنند اینجا چت روم نیست

یک زمانی اینجا دوستان مسائل مختلف از جمله نظامی و سیاسی رو تحلیل می کردند

حالا دوستان شروع کردند به تحلیل همدیگر

به هرحال من نمی فهمم چرا خیلی از دوستان با شجاعت و حرف های خودشونو نمی زنند و رک راست نظرشونو نمی دن. این دوستان پشت ملیت و تاریخ پنهان می شن تا حقایق رو نبینند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به هرحال من نمی فهمم چرا خیلی از دوستان با شجاعت و حرف های خودشونو نمی زنند و رک راست نظرشونو نمی دن. این دوستان پشت ملیت و تاریخ پنهان می شن تا حقایق رو نبینند.[/quote]

اقا میدونی چرا چون اقایون میخوان الکی یکی رو به یه جریان خاص بچسبانند این اقا مولتک میگه از پژاک متنفره و میگی اقا حرفتون از روی منطق باشه نه استدلالهای کوچه بازاری و دینی مذهبی اقا اگه کسی میتونه در منطق جنگ حرف این اقا رو جواب بده من از اینجا میگم که بنده دروغ گویی بیش نیستم وحرفم از روی غرض است منتظر تحلیلهای نظامی دوستان هستم حرف تعصبگرایانه جز این تحلیلها حساب نیست اقا حرف حساب جواب نداره درضمن این حرف من با مدیران است اگر این توهین ها رو مولتک میکرد اولین عکس العمل اخراج دایمی است به مولا این حرف من چیزی به جز حقیقت نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به كاربردن قرآن از سوي القاعده و طالبان و سلفيون و امثال جنابعالي را كه همه مي دانند چه دليلي دارد روانشناس كبير!!!!
.من هم مي توانم با آيات و احاديث همه شما را از ديد خودم تكفير كنم حضرت آقا.ولي من جرات نمي كنم خودم را جاي خدا و رسولش بگذارم و مخالفانم را جاي كفار و منافقين.
جاي جاي سايت از بحث حمله آمريكا گرفته تا قدرت نظامي همه كشورها پراست از بحث ظهور و مهدي موعود و عقايد تشيع اثني عشري به جاي استدلال منطقي و تفكر...
هدف شما از آوردن آيات و احاديث پشتوانه مذهبي دادن به حرف هايتان است ( البته مذهب خودتان) و به قول امام علي كلمه الحق يرادبهاالباطل.كاري كه همه تكفيري ها و جانيان بزرگ تاريخ اسلام كرده و مي كنند.
حرف انسان را مي شود نقد و تحليل كرد بدون هيچ مشكلي حضرت آقا ولي كار به قرآن كه بكشد تكفير و لعن از جانب امثال شما در برابر تفسيرهاي ديگران شروع مي شود.
سخنان آقاي رسايي را آقاي زيباكلام خيلي خوب مي توانست جواب بدهد ولي آن وقت فرياد و چماق تكفير و لعن و اعدام بايد گردد به آسمان مي رفت...
3-احتمال دخالت آمريكا
البته شما كه اولش دم از بريان كردن نيروهاي اقليم كردستان با بمب ناپالم و برچيدن پايگاه هاي استكبار و نابودي كامل پژاك مي زديد و مساله هم همين است...
نه پرسنل سپاه مجاهد صدر اسلامند و نه پژاك چگوارا و آزادي بخش...( در ديدگاه من)[/quote]
موضوع انشاهات تکراری شده دوست عزیز!حرف جدیدی نیست تا این که پاسخ بدهم.بهتر هست وقت خودم رو برای کارهای پر ارزشتر صرف کنم نه پاسخ گویی به مطالب تکراری شما. فکر کنم این عادت همیشگی شما باشد که یه یک مطلب و موضوع را به چندین نحو و چندیدن بار بیان کنید. لطف کنید نگاهی به چند پست قبلی تان بکنید در خواهید بافت.
هیچگاه نمیتوان حقیقت را به کسی نشان داد که با دستانش جلوی چشم خویش را گرفته است
در ضمن اگر بحثی داشتید و حرفی در چنته و البته برای درک حقایق به صورت خصوصی پیام دهید وگرنه اگر قصد دارید مثل اکنون از روی لجاجت صحبت کنید ما رو به خیر و شما رو به سلامت
البته لازم هست پاسخ سطور اخر بحثتان را به صورت اختصار پاسخ دهم:
1.در ماهیت جنگ چریکی سابقه سپاه مبرهن و واضح هست و توانایی ان بر همگان هویداست و اگر مستندی بر رد این مطلب دارید بیان کنید و نهفقط ادعا و احساساتتان. در ضمن با توجه به تلفات گرفته شده از پژاک و در مقابل سپاه به اسانی در خواهیم یافت که سپاه در مقابل تلفات کمتر توانسته کشته های بیشتری علاوه بر مجروح از انها بگیرد
2.اقلیم کردستان در مواضع خودش که در ارشیو خبرگزاری ها موجود است مواضع خودش را ازپژاک جدا کرده است و مسولیتی را بر عهده نگرفته است . پس همچین احتمالی بسیار ضعیف است . در ضمن امیدوارم که جواب حلیل هزینه و فایده رو هم مرتبط با این موضوع قبلا بیان کردم را هم بدهید.
3. دخالت امریکا !چه ربطی به موضع داشت!
4. باز هم جواب این سوال شما رو در تحلیل هزینه و فایده دادم. در ضمن تبعات سیاسی توسط گروهکی تروریست که حتی هم زبانان خودشان هم قبولاشان ندارند!همچنین رابطه ایران و عراق مستحکم تر از ان هست که به خاطر چند تروریست بر همئبخورد و نتیجه نهایی ان در صورت لزوم این خواهد بود که مدتی کوتاه رابطه ایران و عراق در سطح رسانه ای دچار مشکل شود که ان هم بعد از گذشت مدتی و با توجه به روابط دیپلماتیک قابل جبران است
. در ضمن خوشحال می شوم نشانی و مستندی بیاورید(هرچند که تاکنون انجام نداده اید) که کجا بیان کردم باید از شیوه سرزمین سوخته استفاده شود!احتمالا از تخیلات شماست چون در ان منطق اجرای چنین شیوه ای چیزی جز دور ریزی منابع نیست.
البته در نظر شما بیان این مطلب امری عادیست اما برای ما با دلایل و برهان مشخص است که انها از مجاهدین فی سبیل الله هستند. انشالله روزی هم خواهد بود علاوه بر استدلال این یقین را هم پیدا کنیم که انگاه ان روز برای شما دیگر دیر خواهد بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر کنم این عادت همیشگی شما باشد که یه یک مطلب و موضوع را به چندین نحو و چندیدن بار بیان کنید. لطف کنید نگاهی به چند پست قبلی تان بکنید در خواهید بافت[/quote]. رحمت بر شما خودت جواب خودت رو دادی تو این پست جواب به این سوالات رو دادی جیگر اینهارو جواب بده بعد میریم سر سوالهای شما؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به كاربردن قرآن از سوي القاعده و طالبان و سلفيون و امثال جنابعالي را كه همه مي دانند چه دليلي دارد روانشناس كبير!!!!
3-احتمال دخالت آمريكا
نه پرسنل سپاه مجاهد صدر اسلامند و نه پژاك چگوارا و آزادي بخش...( در ديدگاه من)[/quote]
موضوع انشاهات تکراری شده دوست عزیز!حرف جدیدی نیست تا این که پاسخ بدهم.بهتر هست وقت خودم رو برای کارهای پر ارزشتر صرف کنم نه پاسخ گویی به مطالب تکراری شما. فکر کنم این عادت همیشگی شما باشد که یه یک مطلب و موضوع را به چندین نحو و چندیدن بار بیان کنید. لطف کنید نگاهی به چند پست قبلی تان بکنید در خواهید بافت.
هیچگاه نمیتوان حقیقت را به کسی نشان داد که با دستانش جلوی چشم خویش را گرفته است
در ضمن اگر بحثی داشتید و حرفی در چنته و البته برای درک حقایق به صورت خصوصی پیام دهید وگرنه اگر قصد دارید مثل اکنون از روی لجاجت صحبت کنید ما رو به خیر و شما رو به سلامت[/quote]
همين رو بگو برادر محترم...
انشاهاي من هميشه مثل همين خواهد بود و خواهد ماند مثل شما كه نيستم هميشه موضوعات تر و تازه و منطقي و باسند و مدرك!!! داشته باشم.حقيقت رو هم براي خودتان نگه داريد انشالله به كارتان خواهد آمد نه براي گمراهاني مثل من كه ملحد و ... هستيم.
شمن را به خير و شما را به سلامت.
ولي هروقتي جنابعالي افكار متعالي خويش را بر قلم آورديد افكار سخيف بنده هم روي قلم خواهد آمد.
پيام خصوصي هم هر وقت دلتان خواست بدهيد كه در خدمتتان هستم.
وقت من هم كم ارزش تر از جنابعالي نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بعضی از سخنان شما رو که لازم بود پاسخ بدهم در ذیل کامنت قبلی ویرایش کردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote].در ماهیت جنگ چریکی سابقه سپاه مبرهن و واضح هست و توانایی ان بر همگان هویداست و اگر مستندی بر رد این مطلب دارید بیان کنید و نهفقط ادعا و احساساتتان. در ضمن با توجه به تلفات گرفته شده از پژاک و در مقابل سپاه به اسانی در خواهیم یافت که سپاه در مقابل تلفات کمتر توانسته کشته های بیشتری علاوه بر مجروح از انها بگیر[/quote]داداش من که بلد نیستم شما 2تا بگو منن هم یاد بگیرم در یک درگیری نظامی {چریکی}که هرگز فاش نشد با چریکهای شرق کشور نیروهای باکری دزفول که در سیستان بودند سلاح نهادند و ده فرار که اسم مرحوم سردار یان پادگان را نمیبرم {البته غیر رسمی[quote]}اقلیم کردستان در مواضع خودش که در ارشیو خبرگزاری ها موجود است مواضع خودش را ازپژاک جدا کرده است و مسولیتی را بر عهده نگرفته است . پس همچین احتمالی بسیار ضعیف است . در ضمن امیدوارم که جواب حلیل هزینه و فایده رو هم مرتبط با این موضوع قبلا بیان کردم را هم بدهی[/quote]د. داداش این جا پ ک ک بود که گفت اگر سپاه به داخل کردستان بیاید ما هم درگیر میشویم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.