Recommended Posts

جناب پر مدعا ما که از شما تحلیل نظامی و اطلاعاتی ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. حالا دلایل دیگه بمونه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من اصولا از این کار ترکیه زیاد ناراضی نیستم چون باعث می شه ترکیه و پ ک ک با هم درگیر باشن ...

در ضمن ، ایران قرار نبود امنیت کردستان عراق رو تامین کنه ، قرار بود امنیت مرزهای خودش رو تامین کنه ... قرار هم بر نفوذ در خاک عراق نبود ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن برخي واقعيت ها برايشان تلخ است انتظاري نيست.
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. :lol: :lol: :mrgreen:
هر فرد منصفي كه پست هاي من و شما و دوستان بزرگوارتان را بررسي بفرمايد مي بيند حرف هاي كداممان جنبه تحليلي نظامي و اطلاعاتي دارد و كدام يك هي شعار مي دهد و حرف هاي بي منطقانه و بي دليل و سند مي زند.
در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري ناتوان هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم...بعدش هم مي فرمايند تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي توانش را ندارد...
بحث را هم ديگر با ابن فوران تعصبات بي پشتوانه و سرشار از بغض و كينه ادامه ندهيد كه باز هم مثل دفعات پيش تاپيك قفل مي شود و ...!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن برخي واقعيت ها برايشان تلخ است انتظاري نيست.
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. icon_smile icon_smile icon_smile
هر فرد منصفي كه پست هاي من و شما و دوستان بزرگوارتان را بررسي بفرمايد مي بيند حرف هاي كداممان جنبه تحليلي نظامي و اطلاعاتي دارد و كدام يك هي شعار مي دهد و حرف هاي بي منطقانه و بي دليل و سند مي زند.
در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري ناتوان هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم...بعدش هم مي فرمايند تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي توانش را ندارد...
بحث را هم ديگر با ابن فوران تعصبات بي پشتوانه و سرشار از بغض و كينه ادامه ندهيد كه باز هم مثل دفعات پيش تاپيك قفل مي شود و ...!!!![/quote]
ببین موله کاته!!!بنده با نگاهی به پست های شما دریافتم که فکری جز تبلیغ افکار نژاد پراستانه گروه هایی مانند پ ک ک و پژاک ندارید. به همین دلیل از ابتدا دریافتم که بحث با شما گوبیدن بر سنگ با میخ اهنین است!چون نرود میخ اندیشه در افکار نژاد پرستانه سنگ مانند.
همانطور که قبلا به استحضار شما ارجمند و گرامی !رساندم شما پر مدعا هسیتد که باز افاضه مضافات کردید و به قول خودتان رجز خوانی کردید!با این وجود که رفتار خودتان را با فرافکنی به بنده نسبت دادید اما ان چیزی که از پست بنده اشکار است نوع مباحثه شماست که فقط ادعا می نمایید. در ضمن خوشحال می شوم که شعار را در در بین صحبت های بنده و دوستان نشان بدهید؟!در ضمن دلایل مستند خودتان را برای علاقه مندی ایران برای پیشروی در خاک عراق هم در اختیار ما قرار دهید تا از گمراهی به راه ضلالت شما دراییم. !شاید ولضالین شدیم!در اخر هم خیلی خوشحال شدم که ضمیر ناخود اگاه شما را روشن کردیم و تمامای صفات خودتان را که دوستان مختلف در پست های متوالی درک کردند به صورت نوشتار و سندی هم در اینجا قرار دادید. چون این صحبت های شما بازتابی است از درون شما نه از واقعیت ما!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. icon_smile icon_smile icon_smile
بحث را هم ديگر با ابن فوران تعصبات بي پشتوانه و سرشار از بغض و كينه ادامه ندهيد كه باز هم مثل دفعات پيش تاپيك قفل مي شود و ...!!!![/quote]
ببین موله کاته!!!بنده با نگاهی به پست های شما دریافتم که فکری جز تبلیغ افکار نژاد پراستانه گروه هایی مانند پ ک ک و پژاک ندارید. به همین دلیل از ابتدا دریافتم که بحث با شما گوبیدن بر سنگ با میخ اهنین است!چون نرود میخ اندیشه در افکار نژاد پرستانه سنگ مانند.
همانطور که قبلا به استحضار شما ارجمند و گرامی !رساندم شما پر مدعا هسیتد که باز افاضه مضافات کردید و به قول خودتان رجز خوانی کردید!با این وجود که رفتار خودتان را با فرافکنی به بنده نسبت دادید اما ان چیزی که از پست بنده اشکار است نوع مباحثه شماست که فقط ادعا می نمایید. در ضمن خوشحال می شوم که شعار را در در بین صحبت های بنده و دوستان نشان بدهید؟!در ضمن دلایل مستند خودتان را برای علاقه مندی ایران برای پیشروی در خاک عراق هم در اختیار ما قرار دهید تا از گمراهی به راه ضلالت شما دراییم. !شاید ولضالین شدیم!در اخر هم خیلی خوشحال شدم که ضمیر ناخود اگاه شما را روشن کردیم و تمامای صفات خودتان را که دوستان مختلف در پست های متوالی درک کردند به صورت نوشتار و سندی هم در اینجا قرار دادید. چون این صحبت های شما بازتابی است از درون شما نه از واقعیت ما!!!!!![/quote]
شعاردهي هاي جنابعالي و دوستان گراميتان كه اظهر من الشمس است!!!كم نديدم پست هاي شبيه شوهاي لس آنجلسي كه همه بحث از دلاوري و شكست ناپذيري و صدق نكردن هيچ قاعده و قانون در مورد نيروهاي نظامي ايران است...انگار كه همه نيروهاي نظامي در طول تاريخ بشر يك طرف و نيروهاي نظامي ايران هم يك طرف...من فقط تحليل نظامي و اطلاعاتي كردم آن هم بر پايه تجاربي كه در طول تاريخ بشر و جنگ هاي نظامي حاصل شده است.كه البته تعصب عاليجناباني مثل شما و دوستان گراميتان در اين مورد به قول حضرت علي ( ع ) كور و كرتان فرموده است.
جنابعالي هم هروقت دستتان كوتاه ماند و به قول معروف به جفنگ افتاديد بنده را بي هيچ مدرك و اساسي به اتهام نخ نماشده و مضحك تجزيه طلبي و نژادپرستي متهم مي كنيد به جاي اين كه دلايل و سند محكم تاريخي و علمي بياوريد.
در مورد تمايل ايران: تجربه عمليات آقاي احمد كاظمي در بحبوحه جنگ داخلي احزاب كرد عراقي و حمله به پايگاه حزب هاي كومله و دمكرات نشان داده ايران در صورت وجود وقعيت مناسب سياسي و نظامي علاقه دارد گروه هاي معارضش را در عمق خاك عراق هدف حمله قرار دهد كه در ماجراي اخير به دلايل سياسي و نظامي و از جمله سختي حمله به منطقه كوهستاني و ماهيت جنگ چريكي و احتمال درگيري با پ ك ك و مخالفت حكومت اقليم كردستان و ...اين كار برايش سخت و تاحدي ناممكن بود.
راستي عجيبه كه تاپيك قفل نميشه!!!!!
هر وقتي سند و مدرك معتبر داشتيد و طبق قاعده و قانون و اطلاعات موثق و تجارب تاريخي حرف داشتيد وارد بحث شويد وگرنه به قول خودتان آب در هاون مي كوبيد....
بي منطقي و كم مايگي عاليجنابان هم در همين اتهام زدن ها و شعار دادن هايشان مشخص مي شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عذر خواهی از مدیران محترم:
این حرفها مال جناب مولتک نیست ها اصلا و ابدا :

[color=red]با سپاس از نظرات عضو ماقبل اخراج و كارآگاه گجت ايلياي عزيز... [/color]
محترمانه فحش هات رو دادی.

در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري [color=red]ناتوان[/color] هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و [color=red]مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم[/color]...بعدش هم مي فرمايند [color=red]تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
[/color]

این بخش هایی رو که قرمز کردم کمی بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.این ناتوان که میگین کیه؟؟؟اینی که می گفت می زنیم و می کشیم و می بندیم و....کی بود و الان کجان؟؟؟؟ اینایی که میگن توانایی داشتیم و سودمان نبود و دلایلش بمونه و.... کیا هستن؟؟؟؟
چند بار دیگه بهت تذکر دادم چند پهلو حرف نزن و نزار متنهات رو بشکافم تمام این بخش های قرمز شما منظورتون سپاه و مسئولین دولتی ایران هست هست و ..... کردین اینطور فکر می کنین.نکنه عمه من بود با ۴۰۰ ۵۰۰ نفر تلفات مثل سگ فرار کرده به یه کوهستان برهوت اونم کسانی که در برابر یه ارتش نیمه کلاسیک فقط تونستن ۵۰ نفر شهید بگیرن.کسانی که مثل گرگ زوزه می کنن برای اینکه نزنین غلط کردیم .ده آخه گوشهای ما دراز نیست که اینارو نبینیم.

بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي [color=red]توانش[/color] را ندارد...

راست میگه دیگه توان نداره.حتما ایشون میگن نداره البته ایشون به جغرافیای منطقه ایران و عراق با ادعای خودشون کاملا آشنا هستن !!!!!

تركيه با شعار[color=red] فرزندان چنگيزخان[/color] و [color=red]دلاوران ترك[/color] و صدام هم با ادعاي [color=red]دلاوران عرب و خالد ابن وليد[/color] و ...هيچ كدام نتوانستند در قنديل كاري از پيش ببرند.

در ادامه می نوشتی و سپاه ایران با شعار یا حسین و یا علی هم کاری از پیش نمی بره.تعارف نکن بنویس.
گوشت رو باز کن کل پ پ ک رو هم چند هزار نفر بیشتر نیستن اگر روزی لازم باشه ما این سگ های نجس رو بفرستیم اون دنیا اگر حتی ۱۰ برابرش تلفات بدیم اینجا نه ترکیه هست و نه عراق ما هم با کسی تعارف نداریم ذره ذرشون می کنیم و هیچی ازشون نمی زاریم.
بی ارزگی عراق و ترکیه رو به پای ما ننویس اونها نتونستن دلیلی بر نتونستن بقیه نیست همین پ پ ک فعلا وجودش لازمه هم ایران این رو حس کرده و هم خود ترکیه عراق هم بماند ....

البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن [color=red]برخي واقعيت ها[/color] برايشان تلخ است انتظاري نيست.
این واقعیت هایی که میگین تلخه و ما ندیدیم و شما دیدین چی هستن .آها یادم اومد کشته شدن چند فرمانده رو فرمودین .ببین اول اینکه قضیه اونها کاملا مشخص هست و این حرف شما صرف یه مانور تبلیغاتی مسخره بیشتر نیست ولی اگر فرضا اینطور هم باشه اولا خون آرمان ماست و دلیل زنده موندن سپاه هم خون دادنش هست و بعد هم ما افتخار می کنیم فرماندهانمون کنار نیروهاشون می جنگن و شهید میشن.مثل جعفر خانی ها مثل بابایی ها و....
زمان جنگ هم بهترین فرماندهان ما توی خط مقدم کشته میشدن الان هم فرقی نکرده .

در ضمن یه تاپیک دیگه هم هست در مورد ناگفته های حمله به پژاک تشریف ببرین بخونین اونجا چند نفر از دوستان مطلع از موضوع بحث کردن می بینم نیاز فوری و فوتی به تحلیل های عظیم جنابعالی اونجا احساس میشه.

مدیران محترم هم از هوش وافرتون سپاسگذارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بابا می گه چون تو استانهای مرزی زندگی می کنه پس حتما کوه های قندیل رو می شناسه! و بقیه هم تا بحال کوهستان ندیدن.تو تو خونت و پا کامپیوترت نشستی و فوقش برا خرید بردی بیرون چه اطلاعات و آشنایی ای با کوه های شمال عراق داری؟ ببخشید میشه بگید جز سپاهیان و اعضای پژاک چه کسایی تو این ارتفاعات رفتند؟ پس حتما شما یا عضو سپاه بوده اید یا عضو پژاک که به این کوهستانهای قندیل آشنایی کامل دارید دیگه؟! مشخصا که عضو سپاه نیستید پس می مونه...
نمردیم و معنی تحلیل های کارشناسانه و بدون تعصب رو فهمیدیم.
قربون اون ریختت برم، میشه تحلیل نکنی عزیزم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با عذر خواهی از مدیران محترم:
این حرفها مال جناب مولتک نیست ها اصلا و ابدا :

[color=red]با سپاس از نظرات عضو ماقبل اخراج و كارآگاه گجت ايلياي عزيز... [/color]
محترمانه فحش هات رو دادی.

در مورد بحث نظامي هم همه كساني كه در كاري [color=red]ناتوان[/color] هستند اولش مي گويند من آنم كه رستم بود پهلوان و [color=red]مي زنيم و مي كشيم و مي بنديم[/color]...بعدش هم مي فرمايند [color=red]تواناييش را داشتيم و به سودمان نبود و دلايلش بمونه و ...
[/color]

این بخش هایی رو که قرمز کردم کمی بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.این ناتوان که میگین کیه؟؟؟اینی که می گفت می زنیم و می کشیم و می بندیم و....کی بود و الان کجان؟؟؟؟ اینایی که میگن توانایی داشتیم و سودمان نبود و دلایلش بمونه و.... کیا هستن؟؟؟؟
چند بار دیگه بهت تذکر دادم چند پهلو حرف نزن و نزار متنهات رو بشکافم تمام این بخش های قرمز شما منظورتون سپاه و مسئولین دولتی ایران هست هست و ..... کردین اینطور فکر می کنین.[b]نکنه عمه من بود با ۴۰۰ ۵۰۰ نفر تلفات مثل سگ فرار کرده به یه کوهستان برهوت اونم کسانی که در برابر یه ارتش نیمه کلاسیک فقط تونستن ۵۰ نفر شهید بگیرن.کسانی که مثل گرگ زوزه می کنن برای اینکه نزنین غلط کردیم .ده آخه گوشهای ما دراز نیست که اینارو نبینیم.[/b]
بارها و بارها گفته و مي گويم ايران علاقه دارد تا عمق خاك كردستان پيشروي كند اما به دليل ماهيت جنگ چريكي و دلايل سياسي [color=red]توانش[/color] را ندارد...

راست میگه دیگه توان نداره.حتما ایشون میگن نداره البته ایشون به جغرافیای منطقه ایران و عراق با ادعای خودشون کاملا آشنا هستن !!!!!

تركيه با شعار[color=red] فرزندان چنگيزخان[/color] و [color=red]دلاوران ترك[/color] و صدام هم با ادعاي [color=red]دلاوران عرب و خالد ابن وليد[/color] و ...هيچ كدام نتوانستند در قنديل كاري از پيش ببرند.

در ادامه می نوشتی و [b]سپاه ایران با شعار یا حسین و یا علی[/b] هم کاری از پیش نمی بره.تعارف نکن بنویس.
گوشت رو باز کن کل پ پ ک رو هم چند هزار نفر بیشتر نیستن اگر روزی لازم باشه ما این [b]سگ های نجس رو بفرستیم اون دنیا اگر حتی ۱۰ برابرش تلفات بدیم [/b]اینجا نه ترکیه هست و نه عراق [b]ما هم با کسی تعارف نداریم ذره ذرشون می کنیم و هیچی ازشون نمی زاریم.[/b]بی ارزگی عراق و ترکیه رو به پای ما ننویس اونها نتونستن دلیلی بر نتونستن بقیه نیست همین پ پ ک فعلا وجودش لازمه هم ایران این رو حس کرده و هم خود ترکیه عراق هم بماند ....

البته براي افرادي مثل جنابعالي كه پرده تعصب جلو چشمشان را گرفته و ديدن [color=red]برخي واقعيت ها[/color] برايشان تلخ است انتظاري نيست.
این واقعیت هایی که میگین تلخه و ما ندیدیم و شما دیدین چی هستن .آها یادم اومد کشته شدن چند فرمانده رو فرمودین .ببین اول اینکه قضیه اونها کاملا مشخص هست و این حرف شما صرف یه مانور تبلیغاتی مسخره بیشتر نیست ولی اگر فرضا اینطور هم باشه اولا خون آرمان ماست و دلیل زنده موندن سپاه هم خون دادنش هست و بعد هم ما افتخار می کنیم فرماندهانمون کنار نیروهاشون می جنگن و شهید میشن.مثل جعفر خانی ها مثل بابایی ها و....
زمان جنگ هم بهترین فرماندهان ما توی خط مقدم کشته میشدن الان هم فرقی نکرده .

در ضمن یه تاپیک دیگه هم هست در مورد ناگفته های حمله به پژاک تشریف ببرین بخونین اونجا چند نفر از دوستان مطلع از موضوع بحث کردن می بینم نیاز فوری و فوتی به تحلیل های عظیم جنابعالی اونجا احساس میشه.

مدیران محترم هم از هوش وافرتون سپاسگذارم.[/quote]
با سپاس از اوپراي سابق...
مثل این که جنابعالی تهمت ها و فحاشی های این بزرگواران را قبل از پاسخ من ندیده ای...
من هم تا حدی در برابر بی ادبی های امثال جنابعالی و دوستان ظاهرا محترمت می توانم تحمل کنم و حالا هم اصلا حرفهایم قابل قیاس با اهانت های شما بی ادبان نیست.
زمان جنگ : شهادت فرماندهان در جنگ با ارتشی مثل ارتش عراق و در جنگ کلاسیک را با درگیری با یک گروه هزار نفره مقایسه می فرمایید؟!! ماشاالله بر این سواد و آگاهی...
جاهایی را که پررنگ کردم بخوانید تا بفهمید تعصب و شعار دادنتان در حال فوران است...
بله...سپاه که سهل است...لشکر رسول خدا هم نستجیر بالله اگر دوباره به صحنه بیاید بازهم قواهد و قانون جنگ در موردش صدق می کند...
مسئولان ایران مانند هرکشور دیگری ناچار به جنگ تبلیغاتی هستند و بر ایشان ایرادی نیست.
روی سخن من با امثال شما افراد مودب و تحلیل گر و بامنطق!!!! است که البته از محتوای کلامتان شخصیت و سطح بالای شعور و آگاهی تان را می رسانید.
در مورد حرف این آقای دلتافورس...
بنده اوقات بسیاری را در مناطق کوهستانی به سربرده ام نه این که به قول شما گاهی از مغازه بروم بیرون...
اصلا احتیاجی هم به این نیست...هر آگاه نظامی می داند جنگ در مناطق کوهستانی و با گروه های چریکی آسان نیست...شواهد بسیاری هم در طول تاریخ در این باره وجود دارد.
به قول بیسمارک: احمق ها همیشه خودشان تجربه به دست می آورند ولی من سعی می کنم از تجارب بقیه استفاده کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا اینقدر عاشق پژاکیMoltke؟ همین پژاک جوانای مردمو میکشه.این گروهک ذاله و منفور پژاک ایشا الله بزودی توست سپاه اسلام نابود بشه icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا اینقدر عاشق پژاکیMoltke؟ همین پژاک جوانای مردمو میکشه.این گروهک ذاله و منفور پژاک ایشا الله بزودی توست سپاه اسلام نابود بشه icon_smile[/quote]
اگر بگوييم ناتو در افغانستان در برابر گروه بدوي طالبان ناكام مانده عاشق طالبانيم؟!!
اگر بگوييم دومين ارتش جهان در چچن ناكام مانده عاشق شاميل باسايف و ابن الخطابيم؟!!
اگر بگوييم چگوارا با چند ده چريك ارتش هاي فراواني را آزار داده عاشق چگوارا هستيم؟!!
اگر بگوييم پارتيزان هاي تيتو آلماني ها را آزار دادند كمونيستيم؟!!
اگر بگوييم فلان جنگنده ساخت فلان كشور چنين قابليتي دارد عاشق آن كشوريم؟!!
البته دور از جان چگوارا و رزمندگان چچن شباهت عقيدتي با گروه منحطي مثل پژاك...
بحث بحث نظامي است كه دوستان عزيزتان هر وقت ناتوان مي شوند دست به اهانت و تهمت زني مي زنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]چرا اینقدر عاشق پژاکیMoltke؟ همین پژاک جوانای مردمو میکشه.این گروهک ذاله و منفور پژاک ایشا الله بزودی توست سپاه اسلام نابود بشه icon_smile[/quote]
اگر بگوييم ناتو در افغانستان در برابر گروه بدوي طالبان ناكام مانده عاشق طالبانيم؟!!
اگر بگوييم دومين ارتش جهان در چچن ناكام مانده عاشق شاميل باسايف و ابن الخطابيم؟!!
اگر بگوييم چگوارا با چند ده چريك ارتش هاي فراواني را آزار داده عاشق چگوارا هستيم؟!!
اگر بگوييم پارتيزان هاي تيتو آلماني ها را آزار دادند كمونيستيم؟!!
اگر بگوييم فلان جنگنده ساخت فلان كشور چنين قابليتي دارد عاشق آن كشوريم؟!!
البته دور از جان چگوارا و رزمندگان چچن شباهت عقيدتي با گروه منحطي مثل پژاك...
بحث بحث نظامي است كه دوستان عزيزتان هر وقت ناتوان مي شوند دست به اهانت و تهمت زني مي زنند.[/quote]
کسانی نا توانند که از این گروه حمایت می کنند icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
همانطور که قبلا به استحضار شما ارجمند و گرامی !رساندم شما پر مدعا هسیتد که باز افاضه مضافات کردید و به قول خودتان رجز خوانی کردید!با این وجود که رفتار خودتان را با فرافکنی به بنده نسبت دادید اما ان چیزی که از پست بنده اشکار است نوع مباحثه شماست که فقط ادعا می نمایید. در ضمن خوشحال می شوم که شعار را در در بین صحبت های بنده و دوستان نشان بدهید؟!در ضمن دلایل مستند خودتان را برای علاقه مندی ایران برای پیشروی در خاک عراق هم در اختیار ما قرار دهید تا از گمراهی به راه ضلالت شما دراییم. !شاید ولضالین شدیم!در اخر هم خیلی خوشحال شدم که ضمیر ناخود اگاه شما را روشن کردیم و تمامای صفات خودتان را که دوستان مختلف در پست های متوالی درک کردند به صورت نوشتار و سندی هم در اینجا قرار دادید. چون این صحبت های شما بازتابی است از درون شما نه از واقعیت ما!!!!!![/quote]
شعاردهي هاي جنابعالي و دوستان گراميتان كه اظهر من الشمس است!!!كم نديدم پست هاي شبيه شوهاي لس آنجلسي كه همه بحث از دلاوري و شكست ناپذيري و صدق نكردن هيچ قاعده و قانون در مورد نيروهاي نظامي ايران است...انگار كه همه نيروهاي نظامي در طول تاريخ بشر يك طرف و نيروهاي نظامي ايران هم يك طرف...من فقط تحليل نظامي و اطلاعاتي كردم آن هم بر پايه تجاربي كه در طول تاريخ بشر و جنگ هاي نظامي حاصل شده است.كه البته تعصب عاليجناباني مثل شما و دوستان گراميتان در اين مورد به قول حضرت علي ( ع ) كور و كرتان فرموده است.
جنابعالي هم هروقت دستتان كوتاه ماند و به قول معروف به جفنگ افتاديد بنده را بي هيچ مدرك و اساسي به اتهام نخ نماشده و مضحك تجزيه طلبي و نژادپرستي متهم مي كنيد به جاي اين كه دلايل و سند محكم تاريخي و علمي بياوريد.
در مورد تمايل ايران: تجربه عمليات آقاي احمد كاظمي در بحبوحه جنگ داخلي احزاب كرد عراقي و حمله به پايگاه حزب هاي كومله و دمكرات نشان داده ايران در صورت وجود وقعيت مناسب سياسي و نظامي علاقه دارد گروه هاي معارضش را در عمق خاك عراق هدف حمله قرار دهد كه در ماجراي اخير به دلايل سياسي و نظامي و از جمله سختي حمله به منطقه كوهستاني و ماهيت جنگ چريكي و احتمال درگيري با پ ك ك و مخالفت حكومت اقليم كردستان و ...اين كار برايش سخت و تاحدي ناممكن بود.
هر وقتي سند و مدرك معتبر داشتيد و طبق قاعده و قانون و اطلاعات موثق و تجارب تاريخي حرف داشتيد وارد بحث شويد وگرنه به قول خودتان آب در هاون مي كوبيد....
بي منطقي و كم مايگي عاليجنابان هم در همين اتهام زدن ها و شعار دادن هايشان مشخص مي شود.[/quote]
الحق که موله کاته هستی!!!!!!دوست گرامی و عزیز!باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر نادانی و تعصب خود قرار دادید. باز متهم کردید به تعصب اما نشانی نیاورید. باز هم مثل زدید از شعار دهی اما حرفی از شما مبنی بر صدق گفته هایتان ندیدم!همین کافی نیست که کمی به خود بیاید دوست عزیز!هرچند که تجربیات شما به طول تاریخ است و از اسرار جنگی دایاناسور ها و کروکودیل ها هم اطلاع کافی دارید!!
در جواب مطلبی که در انتها فرمودید باید عرض کنم ه خودتان در جواب خودتان خویش را رسوا ساختید!
شما دم از عدم توانایی ایران و پیشروی در خاک عراق فرمودید که با این نکته از پیشروی نیرهای شهید کاظمی مدرکی از توانایی نیروهای فعلی ایران در انجام همچین عملیاتی ارائه نمومده اید.
شما جناب پر مدعا البته باید بدانید در پشت هر جنگ و درگیری نظامی این مردان سیاست هستند که انتخاب نهایی رو انجام میدهند و مردان نظام حرکت کننده در این مسیر هستند. در این حال هست که یکی از ساده ترین قواعد جنگ در طول تاریخ!که شما به خوبی با ان اشنایی دارید!یعنی هزینه و فایده رخ می نماید. در این میان هست که اشکار خواهد گشت که ایا عملیاتی دارای فایده و سود هست با توجه به هزینه و تلفات یا خیر.
با توجه به دلایل ذیل خواهیم یافت که در این زمان حمله و پیشروی در خاک عراق مفید به فایده ایران نیست.این عدم تعادل در بدست اوردن سود و فایده نشانی بر ناتوانی نیست بلکه نشانی از درایت هست. چون پیشروی و انجام حمله با وجود نشان دادن اقتدار در بیرون از مرزها باید اهداف فراتری را نیز در بر بگیرد:
1.اولین هدف ایران این هست که نیروهای تروریستی در خاک ایران فعالیت نداشته باشند که با توجه به عملیات های اخیر مجبور به خروج از ایران و فاصله گرفتن از مرزهای ایران گردیدند .
2.در این میان درگیری ایران با پژاک و حمله به درون خاک عراق و درگیری و منهدم کردن و یا تضعیف پژاک و برادر بزرگتر ان پ ک ک شاید در وهله اول مفید باشداما این فکر تنها مفید ه حال افراد تنگ نظر چون شماست!چون در برهه کنونی ایران درگیری خاص و مستقیم با پ ک ک نداشته است و همچنین رابطه نسبتا خوب با حکومت اقلیم کردستان و دولت عراق باعث میشود دست به کاری نزند که این رابطه دچار مشکل گردد.
3. تضعیف و درگیری و نابودی پ ک ک در حالی که حکومت ترکیه در زمان کنونی اهدافی را مخالف با اهداف ایران و مقاومت و به خصوص در رابطه با سوریه گرفته است می تواند به سود انها باشد . با وجود پ ک ک بسیاری از تمرکز و نیروهای انها اجبارا معطوف به پ ک ک میشود و از تمرکز کافی برای بدست اوردن اهداف در سوریه بازخواهند ماند. که هرچند ایران راضی یه کشتار مردم ترکیه نیست اما نابودی و یا تضعیف پ ک ک در نهایت میتواند مورد استفاده ترکیه فاصله گرفته از ایران قرار گیرید.
هر چند که نرود میخ اهنین در سنگ!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر نادانی و تعصب خود قرار دادید[/quote]
اقا کسی نیست جواب توهین یان اقایان رو بده مگه اصلا حرف این اقا اشتباه شما حقی ندارید توهین بکنید مدیران سایت لطفا رسیدگی کنید به مولا قسم جرات نداریم ما تو این تاپیکها شرکت کنیم چون اولین کسی که اخراج میشه طبق معمول ماییم ولی این اقایان همگی دانا هستند وبقیه رو نادان میپندارند icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
بي منطقي و كم مايگي عاليجنابان هم در همين اتهام زدن ها و شعار دادن هايشان مشخص مي شود.[/quote]
الحق که موله کاته هستی!!!!!!دوست گرامی و عزیز!باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر [b]نادانی و تعصب [/b]خود قرار دادید. باز متهم کردید به تعصب اما نشانی نیاورید. باز هم مثل زدید از شعار دهی اما [b]حرفی از شما مبنی بر صدق گفته هایتان ندیدم[/b]!همین کافی نیست که کمی به خود بیاید دوست عزیز!هرچند که تجربیات شما به طول تاریخ است و از اسرار جنگی دایاناسور ها و کروکودیل ها هم اطلاع کافی دارید!!
در جواب مطلبی که در انتها فرمودید باید عرض کنم ه خودتان در جواب خودتان [b]خویش را رسوا ساختید[/b]!
شما دم از عدم توانایی ایران و پیشروی در خاک عراق فرمودید که با این نکته از پیشروی نیرهای شهید کاظمی مدرکی از توانایی نیروهای فعلی ایران در انجام همچین عملیاتی ارائه نمومده اید.
شما جناب پر مدعا البته باید بدانید در پشت هر جنگ و درگیری نظامی این [b]مردان سیاست[/b] هستند که انتخاب نهایی رو انجام میدهند و مردان نظام حرکت کننده در این مسیر هستند. در این حال هست که یکی از ساده ترین قواعد جنگ در طول تاریخ!که شما به خوبی با ان اشنایی دارید!یعنی هزینه و فایده رخ می نماید. در این میان هست که اشکار خواهد گشت که ایا عملیاتی دارای فایده و سود هست با توجه به هزینه و تلفات یا خیر.
با توجه به دلایل ذیل خواهیم یافت که در این زمان حمله و پیشروی در خاک عراق مفید به فایده ایران نیست.این عدم تعادل در بدست اوردن سود و فایده نشانی بر ناتوانی نیست بلکه نشانی از [b]درایت [/b]هست. چون پیشروی و انجام حمله با وجود نشان دادن اقتدار در بیرون از مرزها باید اهداف فراتری را نیز در بر بگیرد:
1.اولین هدف ایران این هست که نیروهای تروریستی در خاک ایران فعالیت نداشته باشند که با توجه به عملیات های اخیر مجبور به خروج از ایران و فاصله گرفتن از مرزهای ایران گردیدند .
2.در این میان درگیری ایران با پژاک و حمله به درون خاک عراق و درگیری و منهدم کردن و یا تضعیف پژاک و برادر بزرگتر ان پ ک ک شاید در وهله اول مفید باشداما این فکر تنها مفید ه حال افراد تنگ نظر چون شماست!چون در برهه کنونی ایران درگیری خاص و مستقیم با پ ک ک نداشته است و همچنین رابطه نسبتا خوب با حکومت اقلیم کردستان و دولت عراق باعث میشود دست به کاری نزند که این رابطه دچار مشکل گردد.
3. تضعیف و درگیری و نابودی پ ک ک در حالی که حکومت ترکیه در زمان کنونی اهدافی را مخالف با اهداف ایران و مقاومت و به خصوص در رابطه با سوریه گرفته است می تواند به سود انها باشد . با وجود پ ک ک بسیاری از تمرکز و نیروهای انها اجبارا معطوف به پ ک ک میشود و از تمرکز کافی برای بدست اوردن اهداف در سوریه بازخواهند ماند. که هرچند ایران راضی یه کشتار مردم ترکیه نیست اما نابودی و یا تضعیف پ ک ک در نهایت میتواند مورد استفاده ترکیه فاصله گرفته از ایران قرار گیرید.
هر چند که نرود میخ اهنین در سنگ!!!!!!![/quote]
[quote][quote][quote][quote][quote]جناب [b]پر مدعا[/b] ما که از شما [b]تحلیل نظامی و اطلاعاتی[/b] ندیدم!!!!!!!همونطور که ایران خواست و ارتفاعات جاسوسان رو که مشرف بر ارتفاعات قندیل هست رو از لوس وطن فروشان کثیف و امثال اونها!! پاک کرد [b]توانییش رو هم داشت که به سمت قندیل حرکت کنه[/b]. اما این کار به سود ایران نیست .چرا؟چون با نابودی و یا ضعف پ ک ک ایران یکی از دشمنان ترکیه رو بدون هیچ هزینه ای برای ترک ها از بین می بره که باعث قدرت گرفتن بیشتر اونها در منطقه میشه. [b]حالا دلایل دیگه بمونه[/b]![/quote]
نخير كه حرف هاي شما ها و شعارهاي خنده دارتان تخليل سياسي و نظامي است. :evil: :oops: :(
الحق که موله کاته هستی!!!!!!دوست گرامی و عزیز!باز مثل دفعات گذشته اضافه مضافات نمودید و انشای قشنگی برای سرپوش گذاشتن بر [b]نادانی و تعصب [/b]خود قرار دادید. باز متهم کردید به تعصب اما نشانی نیاورید. باز هم مثل زدید از شعار دهی اما حرفی از شما مبنی بر صدق گفته هایتان ندیدم!همین کافی نیست که کمی به خود بیاید دوست عزیز!هرچند که تجربیات شما به طول تاریخ است و از اسرار جنگی دایاناسور ها و کروکودیل ها هم اطلاع کافی دارید!!
در جواب مطلبی که در انتها فرمودید باید عرض کنم ه خودتان در جواب خودتان [b]خویش را رسوا ساختید[/b]!
شما جناب پر مدعا البته باید بدانید در پشت هر جنگ و درگیری نظامی این [b]مردان سیاست[/b] هستند که انتخاب نهایی رو انجام میدهند و مردان نظام حرکت کننده در این مسیر هستند. در این حال هست که یکی از ساده ترین قواعد جنگ در طول تاریخ!که شما به خوبی با ان اشنایی دارید!یعنی هزینه و فایده رخ می نماید. در این میان هست که اشکار خواهد گشت که ایا عملیاتی دارای فایده و سود هست با توجه به هزینه و تلفات یا خیر.
با توجه به دلایل ذیل خواهیم یافت که در این زمان حمله و پیشروی در خاک عراق مفید به فایده ایران نیست.این عدم تعادل در بدست اوردن سود و فایده نشانی بر ناتوانی نیست بلکه نشانی از [b]درایت[/b] هست. چون پیشروی و انجام حمله با وجود نشان دادن اقتدار در بیرون از مرزها باید اهداف فراتری را نیز در بر بگیرد:
هر چند که نرود میخ اهنین در سنگ!!!!!!![/quote]
اين كلمات پررنگ شده را به نظر دوستان مي رسانم تا ادب و نزاكت و شعور كساني كه خود را تربيت شده مكتب اسلام و شهادت مي خوانند درك بفرمايند.
اگر شما بزرگواران از همان ابتدا مي فرموديد هدف فعلي ما محدود است و فعلا نبرد همه جانبه زود است ايرادي نبود ولي يك نگاه به موضع گيري هاي ابتدايي خود در روزهاي اول بيندازيد و با حرف هاي كنوني تان مقايسه كنيد.
البته هميشه امثال شما بعد از ناتواني از انجام كار دم از درايت و اقدام تاكتيكي و به مصلحت نبود گفتن و ... ميزنيد مثل همه لجوجان و خودكامگان...
خودتان هم مي دانيد من هيچ وقت آغازگر بحث هاي ناخوشايند و تهمت و توهين نبوده ام ولي ديگر ناچارم با زبان خودتان كه زبان تمسخر و توهين است با شما گستاخان و بي ادبان برخورد كنم.
از خدا جوييم توفيق ادب
بي ادب محروم ماند از لطف رب
راستي صدق گفته هاي من كي براي شما مشخص مي شود؟!!
من اين همه دليل و مدرك از تاريخ جنگ هاي جهان آوردم ولي امان از لجاجت و تعصب...
در مقابل شما جز تهمت و توهين و اهانت و فحاشي كه كار هميشگي تان هست چه حرفي براي گفتن داريد؟
البته شخصي مثل شما را كه زحمت مطالعه تاريخ جهان و جنگ هايش را به خود نمي دهد را توصيه مي كنم به همان سخن بيسمارك توجه بفرماييد.
من يك حرف زدم كه هر كارشناس نظامي آن را تاييد مي كند.
من كه نگفتم سپاه در عمليات اخير شكست خورده...گفتم نقايص بزرگي در كارش بوده كه اگر مي خواهد با تلفات مثل اين بار مواجه نشود بايد رفعشان كند.
لابد غربي ها هم بايد آنتوني كوردزمن را به دليل تمجيد از تاكتيك هاي حزب الله بازوي تبليغاتي ايران و تروريسم بنامند و دارش بزنند!!!
دريغا از يك كم ادب و شعور و نزاكت ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.