mostafa_by

تاپیک جامع تهاجم به جمهوری اسلامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسم الله في الاول و الاخر

ولی ایران خیلی فرق می کنه و مثل اون صدام و ... نیست و آمریکا ضرر زیادی می بینه .

1000000000000 دفعه من دلایل رو گفتم ولی سی نفهمید و الان هم حوصله توضیح دادن ندارم . icon_biggrin icon_cheesygrin

هر وقت جنگ شد بیاین نظر بدین

با سلام شرمنده اما ان زمان ما در جنگ شركت كرده و فرصت انلاين شدن و پاسخ دادن را نداريم
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سعيد عزيز صحبت دوست خوبمون آقا مصطفي ( استاد ) چي شد ؟!!! icon_cheesygrin

خوب من که میتونم بحث رو ادامه و در مسیر اصلی بندازم و شما نباید این پست رو ارسال میکردی. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي خوشحالم از اينكه يك مسلمان را داريد كافر مي كنيد ادامه بديد تا ببينيد به كجا ميخوايد برسيد شايد بتونيد اسراييل كه سهله آمريكا كه سهله فكر كنم با اين سلاح اتمي بخوايد به استراليا هم انقلاب را صادر كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراييل از شمال تا جنوبش به يك تار مو بنده .. اگر ايران حمله نكنه اونا حمله نميكنن .. ما به اسراييل حمله نخواهيم كرد زيرا اسرايي بدون حمله ايران هم نابود خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزيز من ميخواستم مطلبي رو بگم . اينكه بعضي از دوستان ميگن جنگ حتميه با اينكه بخوان اين جنگ انجام بشه زمين تا آسمون فرق داره . بعضي ها جوري حرف ميزنن انگار كسي كه ميگه جنگ در آينده اي نزديك خواهد بود نشسته و صبح تا شب دست به دعاست كه جنگ بشه . نه عزيزان من همچين چيزي نيست . من خودم يكي از افرادي هستم كه جنگ رو قطعي ميدونم ولي مثل هر انسان عاقلي دعا ميكنم كه جنگ نشه . ولي مگر وقوع جنگ دست من و امثال منه كه اگه بگم جنگ نميشه جنگ نشه . وقتي شواهد از بروز جنگ حكايت ميكنه انتظار دارين بيام و بگم همه چيز گل و بلبله ؟ در ثاني شايد تو اين سايت من بيشتر از همتون دلم ميخواد كه جنگ نشه . چون علاوه بر حس ميهن دوستي خيلي زيادي كه دارم محل كار من جاييه كه حتما اولين موشك كروز صاف ميخوره توي سر من و همكارانم درحاليكه خيلي از شما كه فكر ميكنين بيشتر از من دلتون ميخواد جنگ نشه توي خونتون نشستين و خانومتون چايي گذاشته جلوتون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من با حوادثي كه در لبنان رخ داده و اينكه يك جبهه ضد ايراني قراره در سفر دوم بوش به اسرائيل و عربستان و مصر شكل بگيره و اينكه مرتبا حوادث لبنان را به ايران ربط ميدهند نشان ميدهد كه از قبل يك برنامه ريزي حساب شده اي صورت گرفته است كه هدف نهايي ان حمله غيره منتظره و ناگهاني به ايران است.آنها اول قصد دارند تا خاكريزهاي ايران را در لبنان و فلسطين و عراق و افغانستان نابود كنند تا خيالشان از اينها و بخوصص امنيت اسرائيل راحت شود

از قرار معلوم فعلاً در این برنامه ریزی در جبهه لبنان خرشون در گِل موندهicon_biggrin

حزب الله كه دبير كلش گفته بود سلاح مقاومت بر ضد مردم لبنان به كار گرفته نخواهد شد به طرف مردم لبنان گرفته شد

مثل اینکه حوادث لبنان رو از طریق یک فیلم سینمایی که در اون حزب الله با کلاهک هسته ای مردم رو میکشه ،دنبال میکردید. حزب الله فقط با نیروهای سعید الحریری خائن وجیره خور اسرائیلیها و وهابیها و ولید جوجه لات و سنیوره درگیر شد.

و حزب الله از دست دادن آنها را مانند فرودگاه بيروت و يا بلندي هاي مشرف به بيروت را خط قرمز خود ميداند و

عزیز دلم بلندیهای مشرف بر بیروت،دست حزب الله نیست که از دست دادنش رو خط قرمز بدونه.این بلندیها دست خود دروزیهاست

كه من در نهايت فكر ميكنم كه اين سناريو به حمله هوايي همه جانبه و ناگهاني و غيره منتظره به ايران كه هدف نهايي آن است ختم خواهد شد.

حالا تا برسن به این هدف نهایی خیلی خیلی باید بدوند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دولت لبنان با پس گرفتن مصوبات اخیر خود حکم شکست این نقشه آمریکایی را امضا کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خيلي خوشحالم از اينكه يك مسلمان را داريد كافر مي كنيد
ادامه بديد تا ببينيد به كجا ميخوايد برسيد
شايد بتونيد
اسراييل كه سهله آمريكا كه سهله فكر كنم با اين سلاح اتمي بخوايد به استراليا هم انقلاب را صادر كنيد

دوست من کسی شما رو کافر نکرد.

سلاح اتمی؟!

فعلا قفل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سعي كنيد نسنجيده سخن نگوييد. از اول انقلاب تا كنون آمريكا چندين بار ايران را تهديد به حمله كرده است؟ آدم هر چقدر كه پررو باشد وقتي حرف ميزند و به آن عمل نميكند براي بار دوم ديگر اصلا حرف نميزند. حالا آمريكا با اينكه هزار بار ايران را تهديد به حمله كرده است ولي حمله اي در كار نبوده است به نظر دوستان اين چه معني ميدهد؟ آيا جز اين است كه ميخواهد عكس العمل ما ايرانيان را در برابر اين تهديدات بسنجد؟ آيا هدفي به جز تضعيف روحيه دارد؟ آمريكا ميخواهد با اين كارها بداند كه چه زماني روحيه و شجاعت ايرانيان در اثر اين تهديدها به زير صفر ميرسد آنگاه حمله اصلي خودش را عليه ايران انجام دهد. شما فكر ميكنيد كه آمريكا چگونه از بازخورد اينگونه تهديدات مطلع ميشود؟ يكي از اين بازخوردها همين سايتي است كه من و شما در آن مطلب مينويسيم.پس سعي كنيد نسنجيده سخن نگوييد. در پايان نيز بايد بگويم كه كاملا با نظر آقا فلانكر موافقم . بعضيها به راحتي هرچه تمامتر ميگويند آمريكا ميخواهد به ايران حمله كند. انگار كه ميخواهند تا شاه عبدالعظيم بروند و برگردند. برادران ( و همچنين خواهران icon_biggrin ) جنگ عليه يك كشور آنهم كشوري مثل ايران به همين سادگيها نيست كه در عرض چند ساعت تصميم گيري شود و در عرض دو ساعت حمله شود و ايران اشغال شود و سپس آمريكاييها به خانه خودشان برگردند.اين خبر ها نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستان بزرگواري كه درمورد حمله آمريكا صحبت ميكنند ٬ درخواستي دارم كه لطف كرده كه تاپيك هايي را كه قبلا در اين مورد درست شده مطالعه كنند ( مخصوصا تاپيك حمله آمريكا عليه ايران ) و اگر نظري خلاف ديگر دوستان دارند ٬ در آنجا مطرح كنند . تا نتيجه گيري راحت تر شود. موفق باشيد. --------------------------- سوالي هم از ادمين و مديران بخشها دارم كه چرا موضوعهاي تكراري را به تاژيك هاي مرجع ( كه قديمي تر هستند- مثل حمله آمريكا عليه ايران -منتقل نمي كنند ) اين جوري كه روال پيدا كرده تا سال بعد - 1000 تاپيك در مورد جنگ آمريكا و اسراييل عليه ايران خواهيم داشت. icon_biggrin --------------------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معمولاً این جور تاپیک ها با یه خبر شروع میشن وبعد یواش یواش.... بنابراین باید در نحوه درج خبر تغییراتی ایجاد کرد. ولی فکر میکنم ایجاد یک تاپیک در این مورد هر 4،5 ماه بدک نباشد. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابی عزیز که می گی ما دعا می کنیم جنگ بشه بعد توی خونه می نشینیم باید بهتون بگم که اگر جنگ بشه فرصت برای خوردن چایی نیست! نکشی می کشن شما صحبت خوردن می کنید؟! icon_biggrin لازم باشه آمریکایی می گیریم کباب می کنیم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان اگر کمی منطقی باشن و به دورو ور خودشون نگاه کنن ما سالهاست در حال جنگ با امریکا و اسرائیل هستیم فقط داره نظامیتر میشه والا فرقی نداره. دستهای پنهان که با تلاش وزارت اطلاعات ایران دفع میشه یا بمب گزاریهای مختلف که از هر 1000 تا یه نارنجکش منفجر میشه اونم لب مرز, اینجا دیگه جو زده نشدم چون واقعیتی است که باید گفت بابا انصاف داشته باشید هم اونایی که فکر کردن راه پیمایی اومدن هم اونایی که بیرون گود میگن لنگش کن قابل توجه همه اقا دو طرف ما جنگه دشمن هر سال برای نابودی ما نه نظام نه کشور بلکه شیعه بلکه ایرانی هرساله بودجه های کلانی صرف میکنه که اگر جمع کرده بود دو تا ایران میخرید. دیگه شما همه مدعی هستید که اهل مطالعه هستین دانشجو یا مدارک رنگارنگ از دانشگاه های مختلف باید بهتر بدونید جنگ خیلی وقته از همه طرف شروع شده فقط نیومدن تو روی ما اصلحه بکشن و شلیک کنن که یا شرایطشو ندارن یا نقشه دیگه ای دوباره کشیدن که بازم انشا ا... از پسش بر بیایم . امیدوارم خلاف قوانین ننوشته باشم . با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كارشناس مركز مطالعاتي خاورميانه واشنگتن گفت: مهمترين چالش استراتژيك واشنگتن با تهران، ريشه در قدرت و نفوذ ايران در منطقه دارد. آمريكا نمي‌تواند اين موضوع را بپذيرد كه ايران يك قدرت منطقه‌اي در خاورميانه است و به همين خاطر موضوعاتي مانند برنامه هسته اي اين كشور را مطرح مي‌كند. اما از طرفي، شواهد حاكي از اين است كه واشنگتن بتدريج به اين باور مي رسد كه ايران يك قدرت مهم در منطقه است و كم كم آن را مي‌پذيرد. وي در ادامه با اشاره به تهديدات مقام‌هاي صهيونيست و برخي مقام‌هاي آمريكايي مبني بر احتمال حمله نظامي به ايران گفت: بسياري در آمريكا با مخالفت شديد با حمله نظامي عليه ايران بر اين باورند كه اين اقدام بي نتيجه بوده و نخواهد توانست اين كشور را به زانو در بياورد. آنها همچنين نسبت به عواقب و واكنش‌هاي غير قابل‌ پيش‌بيني ايران هشدار مي‌دهند. وطنكا با اشاره به پاسخ ايران به حملات احتمالي اشاره كرد و افزود: موضوع واكنش و انتقام ايران موضوعي است كه كارشناسان امنيتي آمريكا را به فكر و واهمه واداشته است. آنها از اين هراس دارند كه پاسخ ايران دامن آنها را در عراق و افغانستان و ساير كشورهاي حوزه خليج فارس بگيرد. مقامات ايراني بارها اعلام كرده‌اند كه در مقابل حملات نيروهاي بيگانه ساكت ننشسته و جواب آنها را با قاطعيت خواهند داد. جهان غرب نيز به واسطه اينكه تصور آشكاري از اين پاسخ و انتقام ايران ندارد و نمي‌داند كه اين امر به چه شكل خواهد بود، از حمله به ايران واهمه دارد. كارشناس امنيتي مركز مطالعاتي "جين سنتينل" ادامه داد: جمهوريخواهان كه در آمريكا به جاي ديپلماسي تاكيد بر استفاده از گزينه‌هاي نظامي در سياست خارجي آمريكا دارند با موانع سياسي در اين كشور مواجه هستند كه حمله به ايران را در وضعيت كنوني و با توجه به درگيري‌هاي آمريكا در عراق و افغانستان غيرممكن و بي‌فايده مي‌كند. وي در ادامه به تشريح پيامدهاي حمله احتمالي به ايران پرداخت و گفت: بايد دقت داشته باشيم كه اقتصاد آمريكا در حال حاضر دچار بحراني جدي شده است و مردم اين كشور نسبت به افزايش قيمت سوخت معترض هستند. طبيعي است كه با حمله به ايران قيمت نفت بلافاصله از مرز 250 دلار گذشته و اين مي‌تواند تبعات منفي بسياري را براي آمريكا و جهان غرب در پي داشته باشد. ايران دومين كشور مطرح توليد كننده نفت در اوپك است كه قطع صادرات نفت از سوي اين كشور مي‌تواند بازارهاي اقتصادي جهان را به لرزه درآورد. وطنكا اظهار داشت: ايران همسايه عراق و افغانستان است و مي‌تواند به راحتي كابوسي را براي آمريكا در اين كشور ايجاد كند. از طرفي ديگر، كشورهاي همسايه و متحد ايران در منطقه وجود دارند كه در صورت حمله به ايران، به احتمال زياد اين كشور را در مقابله با آمريكا همراهي خواهند كرد و آمريكايي كه سرمايه‌گذاري‌هاي اقتصادي، سياسي و نظامي كلاني را در منطقه دارد، دچار خسارت‌هاي فراواني خواهد شد. به عبارتي دامنه اين جنگ ممكن است در سطح تمام منطقه گسترده شود. كارشناس امنيتي مركز مطالعات خاورميانه واشنگتن همچنين گفت: اتهامات و تهديدات غرب عليه ايران در حالي است كه آنها هيچ سند و مدركي براي اثبات اتهامات خود عليه ايران ندارند. افكار عمومي آمريكا نيز با درس گرفتن از جنگ عراق مخالف حمله نظامي به ايران هستند. آنها معتقدند كه كشورشان به بهانه‌هاي واهي و بي اساس به عراق حمله كرد و نمي‌خواهند چنين اشتباه بزرگي كه هزينه‌هاي هنگفتي را براي ايالات متحده داشت، دوباره تكرار شود. عراق درس بزرگي را به آمريكا داد و آن اينكه ورود و هجوم به خانه‌اي شايد آسان باشد، اما خروج از آن به سختي امكان‌پذير خواهد بود. وي در ادامه به وجهه مخدوش‌ آمريكا نزد مردم جهان اشاره و تاكيد كرد: دولت آمريكا نه تنها در جهان بلكه در داخل ايالات متحده اعتبار خود را از دست داده است و بسياري از اقدامات و اظهارات مقامات در جنگ عراق و افغانستان به شدت از سوي مردم اين كشور زير سوال برده مي‌شوند. اين در شرايطي است كه مردم جهان نيز اعتماد خود را به آمريكا از دست داده‌اند و اين امر پس از سال 2002 شدت بيشتري به خود گرفته است منبع : خبرگزاري فارس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.