mostafa_by

تاپیک جامع تهاجم به جمهوری اسلامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعا برای بعضی ها متاسفم که فکر می کنند جنگ مثل نقل و نباته !
مگه کشکه ، بذارین اول گندی که تو عراق و افغانستان زدن جمع کنن بعد تازه به فکر این جور چیزا باشند .
متاسفانه خیلی از جوونای ما هنوز درک درستی از جنگ ندارند ! البته تقصیری هم ندارند با وجود این همه فیلمهای پر خرج و بازیهای کامپیوتری جنگی منم بدم نمیاد جنگ شه !! ولی بدیش اینه که این دفعه واقعیه و فقط با یک گلوله کارم ساختست و جون اضافی ندارم تازه رمزم نمی تونم بزنم ضد ضربه شم !! icon_biggrin

اين نظر شخصي شماست ولي نظر من اينه كه طبق شواهد جنگ قريب الوقوعه. اين كه دعوا نداره 3 ماه منتظر ميمونيم اگه جنگ نشد تو همين تاپيك اعلام ميكنيم كه نظر فلانكر درست بود. غير از اينه دوست عزيز؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگه کشکه ، بذارین اول گندی که تو عراق و افغانستان زدن جمع کنن بعد تازه به فکر این جور چیزا باشند .
متاسفانه خیلی از جوونای ما هنوز درک درستی از جنگ ندارند ! البته تقصیری هم ندارند با وجود این همه فیلمهای پر خرج و بازیهای کامپیوتری جنگی منم بدم نمیاد جنگ شه !! ولی بدیش اینه که این دفعه واقعیه و فقط با یک گلوله کارم ساختست و جون اضافی ندارم تازه رمزم نمی تونم بزنم ضد ضربه شم !! icon_biggrin

اين نظر شخصي شماست ولي نظر من اينه كه طبق شواهد جنگ قريب الوقوعه. اين كه دعوا نداره 3 ماه منتظر ميمونيم اگه جنگ نشد تو همين تاپيك اعلام ميكنيم كه نظر فلانكر درست بود. غير از اينه دوست عزيز؟

بسیار خوب
من یادم نمیره
البته با توجه به مسئولیتم فکر میکنم اطلاعات من از شما بیشتر باشه !
ولی تا 3 ماه بعد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار خوب
من یادم نمیره
البته با توجه به مسئولیتم فکر میکنم اطلاعات من از شما بیشتر باشه !
ولی تا 3 ماه بعد .

اميدوارم در مسپوليتي كه دارين موفق باشين . من هم 3 ماه ديگه رو يادم ميمونه . كسي كه باخت براي سعيد و طرف مقابل يه هويج بستني ميخره icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله
بنده چند سال ژيش از دانشگاه فارغ شدم
سنم بالاي 25 سال است

بيشتر از همه از تفسير قرآن كريم ميدونم چون قرآن كريم هم جزيي از طبيعت خداوند است
همچنان كه ما با ديدن يك گل د افرينش آن در انديشه فرو مي رويم با خواندن قرآن محمد هم در انديشه فرو مي رويم
شما صحبت از پيامبر ميكني در حاليكه تفسير قران كريم و طبيعت قرآنن رو نميشناسيد
همه ما با ديدن قرآن فقط ميدانسيم مقدس است آيا 70 ميليون از جمعيت شيعه ايران ميدانند براي چي خلق شدند تا مسلم و در آخر شيعه شوند
من از طبيعت مردمي صحبت ميكنم كه از ريشه به گمراهي رفتند
امام زمان به اين دليل ظهور نميكند چون همه فقط ايشان را در قلب قبول دارند اگر روزي ظهور كنند خواهند ديد كه ايشان دكان اينها رو تعطيل ميكند بنابرين 70 ميليون جمعيت گرسنه ايراني را اسير سياست هاي شان ميكنند

اگر شما 25 سال داشته و مفسر قرآن!!! باشید پس باید این را بدانید که تفسیر به رای قرآن حرام است؟ winking

سعی دارید با نوشتن حرفهای مثلا تفسیری سخنان خود را حق جلوه داده و خواننده را وادار به قبول حرفهای خود کنید!

این روشها قدیمی شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

كسي كه باخت براي سعيد و طرف مقابل يه هويج بستني ميخره

عجب! من هویج بستنی دوست ندارم اگه میشه یه کیلو خاویار!!! icon_biggrin

بحث رو هم منحرف نکنید. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[R"]

دو ست عزیز فکر کنم شما از همین الان بازنده اید.برای اثبات ادعا من هم اگر فرصت دارید سری به پست های اواخر پاییز بزنید که بعضی از همین دوستانی که هنوز هم تو سایت رفت و امد دارند به این باور رسیده بودند که آمریکا تا آخر سال حمله میکنه تازه قسم هم میخوردند ولی حالا بعد از........... icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا مگر جنگ چه مشکلی داره؟ فوق 30 میلیون از ما کشته می شه 200 میلیون هم از اونها! دوستان سخت نگیرند! icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ببخشید . ولی یه طوری از جنگ صحبت می کنید که انگور در مورد دعوا دو تا دیوانه صحبت می کنید . آمریکا بعد از حمله به افغنستان 1 تا 3 سال بعد به عراق حمله کرد . دوستان . آمریکا ما رو دور زد و خودمون حواسمون نیست . از جنوب ، شرق و غرب fi_lone_ranger ولی ایران خیلی فرق می کنه و مثل اون صدام و ... نیست و آمریکا ضرر زیادی می بینه . 1000000000000 دفعه من دلایل رو گفتم ولی سی نفهمید و الان هم حوصله توضیح دادن ندارم . icon_biggrin icon_cheesygrin هر وقت جنگ شد بیاین نظر بدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميشه دوستان بفرمايند كه چرا هي بحث جنگ ايران و آمريكا رو پيش مي كشن ( البته انهاييكه پست جديدي ايجاد ميكنن) دنبال چي هستيد . اينقدر به راحتي از جنگ صحبت نكنيد . اگه آمريكا مي خواست حمله كنه تا حالا حمله كرده بود چون اون ميدونه كه هر روز كه بگذره ايران قوي و قويتر ميشه و هر روز كه جنگ به تاخير بيفتد بعد از شروع آن ( خدايي نكرده )آمريكا بيشتر و بيشتر آسيب ميبينه و ضرر ميكنه . بعد هم اينقدر فيلمهاي هاليودي نبينيد از فيلم تا واقعيت هزاران كيلو متر فاصله هست . icon_cheesygrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عيب شما در اين است كه حرف يك عده جاهل چه لس آنجلسي و چه ولايت صغير رو باور داريد وقتيكه خبر از دين اسلام حقيق نداريد چه مي گوييد حقيقت قرآن كريم همه اين گروهك ها را مي بلعد حتي اگر گروهي هايي مثل ولايت صغير جزپي از نهاد مردم باشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي farhoode: در مورد آمريكا قانون طبيعت ميگه كه ظلم كنه و زور بگه...!!!!!!!!!! ولي در مورد ايران از قرآن تفسير به سليقه خودتان ميكنيد كه ..... فلان شد و بهمان .....!!!!! در ضمن بعد از انقلاب اونهايي كه به سزاي اعمالشون رسيدند مجرم بوده و حقشان بود . و اينجا پادشاهي حمله نكرده كه بهانه بياريد و در مورد ايران مصداق داشته باشه .....اينجا انقلاب شده... مردم به همراهي سيدي عاليقدر يه بچه قزاق كه ادا و اطوار پادشاهان رو درمياورده انداختند بيرون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
dustan age mitunestand hamle mikardand hamantor keh emam farmudand AMRiKA HITSCH GHALATI NEMITAWANAD BOKONAD

دوستان اگه میتونستند حمل ميكردند همانطور كه امام فرمودند آمريكا هیچ غلطى نمیتواند بكند

دوست گرامی برای تبدیل متن لاتین به فارسی از سایت زیر استفاده کنید.
http://bitaweb.com/fa/farsiNegar.html
نوشتار به هر زبانی جز فارسی مجاز نیست.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عيب شما در اين است كه حرف يك عده جاهل چه لس آنجلسي و چه ولايت صغير رو باور داريد
وقتيكه خبر از دين اسلام حقيق نداريد چه مي گوييد
حقيقت قرآن كريم همه اين گروهك ها را مي بلعد حتي اگر گروهي هايي مثل ولايت صغير جزپي از نهاد مردم باشند

ببخشید جسارت نشه ها استاد بزرگوار علوم دینی اگر این سوال رو میپرسم. :lol:

جنابعالی درجه اجتهاد رو از کدام حوضه علمیه دریافت کردید؟

نکند در منزل و پای تلویزیون و سخنان نوری زاده و رجوی؟! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاي farhoode:

در مورد آمريكا قانون طبيعت ميگه كه ظلم كنه و زور بگه...!!!!!!!!!!

ولي در مورد ايران از قرآن تفسير به سليقه خودتان ميكنيد كه ..... فلان شد و بهمان .....!!!!!

در ضمن بعد از انقلاب اونهايي كه به سزاي اعمالشون رسيدند مجرم بوده و حقشان بود .

و اينجا پادشاهي حمله نكرده كه بهانه بياريد و در مورد ايران مصداق داشته باشه .....اينجا انقلاب شده...

مردم به همراهي سيدي عاليقدر يه بچه قزاق كه ادا و اطوار پادشاهان رو درمياورده انداختند

بيرون.

بنده حقير تنها نقطه نظر مشابهي كه با شما دارم انقلاب است
ولي نميدونم چرا عده اي كه اون زمان جز اخوند هاي ساواك بودند اعدام نشدند همين الان هم عده زياديشون در كشور موجود است و پست هاي بالايي دارند
انقلاب بايد دين را ميساخت نه اينكه دين را خراب ميكرد
كه عده اي منافق مثل مسعود نيم وجوي بشن و يا بهانه براي حمله عراق به ايران بدند
ما هر وقت از اون لباسي كه به اسم دين براي ملت دوختند (ولايت صغير) بيرون امديم اون موقع ايراني بعنوان شيعه ژيش خداوند سربلند سر بلند خواهد شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده حقير تنها نقطه نظر مشابهي كه با شما دارم انقلاب است
ولي نميدونم چرا عده اي كه اون زمان جز اخوند هاي ساواك بودند اعدام نشدند همين الان هم عده زياديشون در كشور موجود است و پست هاي بالايي دارند
انقلاب بايد دين را ميساخت نه اينكه دين را خراب ميكرد
كه عده اي منافق مثل مسعود نيم وجوي بشن و يا بهانه براي حمله عراق به ايران بدند
ما هر وقت از اون لباسي كه به اسم دين براي ملت دوختند (ولايت صغير) بيرون امديم اون موقع ايراني بعنوان شيعه ژيش خداوند سربلند سر بلند خواهد شد

چه جالب!
این روش کوبیدن طرف مخالف اولا قدیمی شده است و ثانیا شما طرز استفاده از آنرا بلد نیستی.
یک روش قدیمی هست که میگه اگه موفق نشدی مخالفت رو شکست بدی بهش تهمت بزن!
مثلا بگو ما خودمون طرف مقابل رو سر کار آوردیم!
مثل الان که بعضی شبکه های غربی حرفهایی میزنن که انگار اونا انقلاب رو سر کار آوردن!
این روش باعث از بین رفتن مشروعیت طرف مقابل در نزد حامیانش خواهد شد.
اما همانطور که گفتم روش خیلی قدیمی و منسوخ شده ای است و بهتر است شما دنبال روشهای جدیدتری باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.