amiramar

اگر من آمریکایی بودم!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگه من امریکایی بودم اول یه اکانت مشدی اینترنت میخریدم با یه کارت گرافیک BFG :lol: از شوخی گذشته اولا تحریم اقتصادی ایران ممکن نیست دیدیم اسرائیل یه شهر کوچیک مثل غزه رو نتونست تحریم کنه و جلوگیری کنه از ورود کالا چه برسه به ایران !! ثانیا صدای مردم جهان در میاد نمی گن مردم بدبخت چیکار کردن که باید جور این کارا رو بکشن . از نظر حمله نظامی هم همه مون میدونیم از ایران قوی تریم مخصوصا در بعد هوایی خب اگه ایران برنامه اتمیش رو متوقف نکنه ما با بقیه ارازل میریزیم سرشون و دموکراسی رو نهادینه میکنیم :? حالا چجوریش رو بچهای پنتاگون بلدن به من ربطی نداره :| خب گرسنم شد این شماره برگر کینگ کو :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر من آمريكائي بودم كلاه خودم رو قاضي ميكردم و بيست و چند سال گذشته رو مرور ميكردم ، اگر نه ، همين دوسال گذشته رو مرور ميكردم كه چطور هر نطق رئيس جمهور ايران برام يك قرار داد چند ميليارد دلاري درست كرد ، از رژيم تهران ممنون بودم كه هزار بار وسيع تر از گذشته منو به منطقه آورد و حضور گسترده من رو در منطقه مستدل كرد ، از تهران ممنون بودم كه با تهديد مداوم همسايگانش برام قراردادهاي نان وآب دار تسليحاتي درست كرد ، فراموش نميكنم كه سياستهاي اين رژيم امنيت خاورميانه رو هزار بار بيش از گذشته بمن وابسته كرد و اين حكومت بود كه باعث شد كه كشورهاي منطقه از ترس اژدها به مار غاشيه پناه ببرند ، هزار بار تشكر ميكنم كه نزاع اعراب واسرائيل داره فراموش ميشه و بزودي اعراب دست دوستي بسوي اسرئيل دراز خواهند كرد و مشكل ايران و اعراب جايگزين اون مشكل ميشه ،من آمريكائي از شركت جمهوري اسلامي در اين بازي كه همه رو سركار گذاشتيم ممنونم و با آگاهي ميگم زنده باد رژيم تهران و بر قرار باد آقاي احمدي نژاد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه من يه كاره ي آمريكا بودم اول يه جنگ تبليغاتي درست و حسابي راه ميداتم كه آي مردم دنيا اين ايرانيا آدم خورن و به بچه هاشون هم رحم نميكنند و قصد دارن به كشورهاي ديگه حمله كنند و اينا چل ملن و ديوانه اند و بمب اتم دارن و به جاي شربت و چاي خون ميخورن و وقتي همه اين چرت و پرت ها رو باورشون شدميگم ما منجي عالم بشريتيم و ميخوايم شما رو از دست اين آدم خور هاي چل رها كنيم ولي به كمك شما و حمايت شما نياز داريم بعدش چندتا راهپيمايي خيلي بزرگ تو كشورهاي مختلف راه ميندازم و از خودم حسابي حمايت ميكنم بعدش يك دفعه بدمن هيچ خبر و هيچي يه بمب باران اتمي نون و آب دار رو ايران بدبخت از همه جا بي خبر انجام ميدادمو كارشو يك سره ميكردم. به همين سادگي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه من يه امريكايي بودم هر روز بعدظهر دست دوست دخترم رو مي گرفتم ميرفتم بار عشق وحال كاري هم به كار جنگ و ايران و .... نداشتم :mrgreen: icon_cheesygrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما باید اول مظلوم نمایی کنیم تا دنیا بهمون ایراد نگیره.1 حمله ناگهانی و بدون برنامه ریزی هزینه سنگینی برامون داره.چون نمیتونیم به اشغال ایران ادامه بدیم.از طرفی اصلا به نفعمون نیست تا با حمله به ایران موجبات ضعف خودمونو فراهم کنیم.چون دشمنایی داریم که هرروز دارن قوی تر میشن.پس حمله نظامی فقط موقعیت خاص ما در جهان رو ازبین میبره.بهترین کار اینه که کشور های عرب منطقه رو مسلح کنیم.اینطوری هم با فروش سلاح های قدیمیمون یک پول هنگفت به جیب میزنیم و هم از حس نژاد پرستی دیرینه ای که بین مردم دو ملت وجود داره استفاده میکنیم و میتونیم اونارو به جون هم بندازییم.به هر حال ایجاد یک جبهه جنگی جدید مارو نابود می کنه.از طرفی جنگ بین ایران و اعراب عملا تمام نگرانیهای ما در دنیارو از بین میبره.درسته که 1 مدت دنیا نا آروم میشه اما فکر اون موقعیو بکنید که جنگ تموم شده و ............................ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اگر آمريكايي بودم : از عراق در مي رفتم . مگه مغز خر خوردم برم بجنگم كه يك عده حساب بانكياشون پرتربشه. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب اگه قرار بود با ايران بجنگم دوست داشتم كه يه تك تيرانداز بودم كه وقتي جنگ به سمت جنگ شهري پيش ميره بتونم هواي سرباز هاي دستمونو داشته باشم ...شايد هم شانس بياريم و دستمون نصفش زن باشه و شهر هم پر از خرابه ...واي چي ميشه ديگه جنگو بي خيال :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان! لطفاً ادب رو رعايت بفرماين! اينطوري پيش برين ديگه كار به جاهاي باريك مي‌كشه! لطفاً در حد و حدودات نظامي صحبت بفرمايين و از بازگويي آرزوهاي شخصي، پرهيز بفرمايين!!! --------------------------------- به به آقا پرويز. شما كجا؟ اينجا كجا؟ به قول معروف هاردان بوردان؟ خيلي وقت بود كه نديده بودمتون. اميدوارم هرجا هستين شاد و خوش و خرم باشين. عيدتون هم مبارك.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نوروز گرامي و سال نوي شما هم مبارك آقا مصطفي ، راستش را بخواهيد ميخواستم چك كنم و جاي تعجب داره كه هنوز كسي توهين نكرده و تهمتي نزده ، البته بعيد نيست كه دوستان بحرالعلوم هنوز متوجه نوشته مخلص نشده باشند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Parviz عزيز اگه احيانا منظورتون بنده‌ي حقير هستم ، بايد بگم از وقتي كه پستتون رو ارسال كردين هر بار به اين تاپيك سرزدم پست شما رو هم خوندم اما چون سال جديد هست نمي‌خوام در اين سال جديد زياد به برخي دوستان گير بدم فعلا بيخيال شدم تا ببينم بعد چه پيش مياد . بگذريم از اين كه دوباره شما رو مي‌بينم خيلي خوشحالم ، اميدوارم سال نو رو با خوشي و شادكامي شروع كرده باشيد هر روزتان نوروز ، نوروزتان پيروز يا علي :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمريكايي به خاطر قدرتي هم كه داره، در قبال مردم دنيا مسول، يعني چي كه بره دنبال عشق و حالش، پس گسترش دموكراسي در دنيا چي ميشه.آنها حتي در قبال مردم ايرام و كلا كشورهاي منطقه هم مسولند! قدرت وظيفه رو هم در پي خودش مياره. الان خطر اصلي براي بشريت و دنيا و حتي اسلام اصيل همين اسلام گرايان تند رو در منطقه هستند. نه خير آمريكايي در قبال تمام كودكان آفريقايي و آسيايي مسول است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احمد آقا ، منظور من شخص بخصوصي نبود ، تحمل نظر ديگران الزاما به معني قبول و تائيد آن نيست ، متاسفانه اين سايت از معدود سايتهائي است كه بعضي از اعضاء بجاي پرداختن به موضوع نوشته با استفاده از سلاح تكفير و دشنام نظر مخالف را ميكوبند ، اين پديده را شما بسيار بسيار بندرت در سايتهاي فارسي زبان خارج از كشور ملاحظه ميكنيد و با توجه به اينكه زبان فارسي پنجمين زبان متداول در اينترنت است خودتان ميتوانيد حدس بزنيد كه چه تعداد سايت مشابهه فارسي زبان در خارج از كشور وجود دارد ، ولي خوب ارتباط با هموطنان داخل ميهن لطف ديگري دارد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه اين سايت از معدود سايتهائي است كه بعضي از اعضاء بجاي پرداختن به موضوع نوشته با استفاده از سلاح تكفير و دشنام نظر مخالف را ميكوبند

در پی صحبت هایی که با سعید داشتم به امید خدا این مشکلات به زودی حل خواهد شد ، نظر سعید هم در این زمینه مثبت بود ، فعلا باید منتظر باشیم تا سعید از سفر برگرده .

اين پديده را شما بسيار بسيار بندرت در سايتهاي فارسي زبان خارج از كشور ملاحظه ميكنيد و با توجه به اينكه زبان فارسي پنجمين زبان متداول در اينترنت است خودتان ميتوانيد حدس بزنيد كه چه تعداد سايت مشابهه فارسي زبان در خارج از كشور وجود دارد ،

اینکه می گید در سایت های دیگه این مساله وجود نداره موافق نیستم ، در هر سایتی که من سر زدم و یا فعالیت داشتم این مسائل رو دیدم اما به شکل های مختلف و نه فقط اینکه مدیری به خاطر گرایش و نظر سیاسیش علیه کاربر خاصی حرفی بزنه که برخی از این برخوردها بیشتر از برخورد تند و مستقیم به سایت ها ضربه می زنه

ولي خوب ارتباط با هموطنان داخل ميهن لطف ديگري دارد .

درسته ، خوب هرچی که باشه خودتون و اجدادتون در این سرزمین به دنیا اومدید و بزرگ شدید ، اما به خاطر برخی اختلافات سیاسی یا سوابق بد سیاسی - قضایی مجبور به ترک ایران شدن ( البته نه همه ) که امیدوارم این عزیزان با ابراز ندامت به میهنشون برگردن ، خوب هرچی باشه هم وطن هستیم و از قدیم گفتن اگه گوشت همدیگه رو بخوریم استخون همدیگه رو دور نمی اندازیم و بهتره به جای یک کشور خارجی که به خاطر منافعش در سایر کشورها دخالت می کند ما خودمون و برای منافع کشورمون فعالیت کنیم .

( از کجا شروع کردم به کجا رسیدم ) icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احمد آقا ، از حسن نيت شما ممنونم و اما در مورد سوابق بد !!! سياسي ويا قضائي ، نميدانم با چه شناخت يا سابقه اي چنين قضاوتي ميكنيد ، بنده هيچ گونه سابقة قضائي ندارم وبه انگيزه و دليل غربت نشيني ام افتخار ميكنم و اونو هر چه كه هست روشن ترين نقطه زندگيم ميدانم ، كسانيكه بايد از مردم طلب عفو كنند كسان ديگرند ، وارد چنين بحثي نميشم ولي يك حقيقت رو بايد بدونيد ، ايرانيان خارج از كشور ميهنشون رو مسلما كمتر از شما دوست ندارند ، ما به ايراني بودمان افتخار ميكنيم ، به ايراني بودمان ، ما به فرهنگمان افتخار ميكنيم ، فرهنگي كه خمير مايه اش پندار نيك ، گفتار نيك و كردار نيك است ، ما هم خدا را دوست داريم ولي خداوند بخشنده مهربان را ، بنابراين اجازه بدهيد نديده و نشناخته در مورد هم داوري نكنيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا پرويز عزيز. منظور احمد آقا شما نبودين.
در پست ايشون، اين جمله آورده شده : «اما به خاطر برخی اختلافات سیاسی یا سوابق بد سیاسی - قضایی مجبور به ترک ایران شدن ( البته نه همه )».

ملاحظه مي‌فرمايين؟ منظور ايشون، به هيچ‌وجه به تمامي خارجي‌هاي عزيز نبود.
ممكنه شما با نوع حكومت مشكل داشته باشين، يا با گردانندگان كشور، يا مشكل قضايي داشته باشين، يا موقعيت تجاري در خارج داشته باشين، يا به دلايل فرهنگي در اونجا ساكن باشين، يا به دليل موقعيت علمي موجود در خارج از كشور حضور داشته باشين يا دهها دليل ديگه.

اين، انتخاب خود افراد هست و مسلماً‌ اين احترام؛ حتي اگه عدم پذيرش حكومت باشه، كاملاً محترم هست. مسلماً تمامي اين عزيزان، چه داخل و چه خارج، ايرانين و دشمن، كسي هست كه حاضره براي منافع خودش، خاك ايران عزيز پايمال و لگدكوب اجانب بشه و هموطنانش به خاك و خون كشيده بشن (مثل برخي از اين اپوزوسيون‌هاي امريكايي كه در تلويزيون‌هاي خود، ارتش امريكا و رئيس جمهور اين كشور رو تشويق حمله به كشور عزيزمون مي‌كنن).

مسائل سياسي، در تمامي كشورها دردسرهايي رو به همراه داشته و همواره باعث ايجاد موافقين و مخالفيني شده. ولي امري كه مهم هست اينه كه سواي مسائل سياسي، انگيزه، پيشرفت كشور عزيزمون باشه. مسلماً شخص بزرگواري چون شما آقا پرويز، همچون ساير ايرانيان عزيز، به فكر كشور عزيزمون هستين و حتي اگه انتقادي مي‌كنين، صد در صد از روي دلسوزي هست؛ همچو پدري كه انتقاد و ايراداتش براي فرزند، نعمته؛ حتي اگه فرزند، به دليل ناآگاهي و يا درك نكردن، اين دلسوزي رو به حساب دشمني و عداوت بذاره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.