GOLDEN-CROWN

ایا باید منتظر فاجعه بزرگتری بود؟؟؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز نیروی هوایی ایران بعد از سالیان درازی کمر به حمت اجرای رزه عظیم و بزرگی افتاده .دوستان میدانند که اجرای یک مانور یا رزه هوایی به تمرین های فشرده هوایی و پرنده های مطمئن نیاز دارد.متاسفانه فقط در طول انتقال جنگنده ها به تهران به علل مختلف شاهد سقوط و منهدم و از رده خارج شدن یک فروند اف-5 و سوخو-24 و طی گزارشاتی یک فروند تامکت گرانبهای پایگاه اصفهان بودیم. سوال من این است ایا در روز رزه باید منتظر فاجعه بسی بزرگ تر بود؟؟؟؟ یا در صورت حمله به ایران چگونه جنگنده هایی که فقط در طول یک انتقال میان استانی سه فروند تلفات داشتند بر علیه دشمن عملیات خواهند کرد؟؟؟ ایا واقعا تمامی خبرنگاران و کارشناسان نظامی که برای روز رزه به ایران امده اند تا حالا اف-5 ندیدند که ما ان رو با نام اذرخش می خواهیم به انها معرفی کنیم؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا خوبه سالی یه بار یه جنگنده سقوط کرد دیگه از دست شما دوستان تمومی نداریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب داره راست می گه دیگه این جنگنده که راه راست رو نمی تونه بره چطور می خواد عملیات نظامی انجام بده ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب داره راست می گه دیگه این جنگنده که راه راست رو نمی تونه بره چطور می خواد عملیات نظامی انجام بده ؟؟

البته باید ببینیم چه کسی و با چه سابقه ای چنین خبری میده.(منظورم گلدن کرون است که خبر رو خودش روتوش کرده)
میگیم اف 14 بسایر مهرمانه بود اون اف 5 که مهرمانه نبود.تازه اف 5 که صاعقه نیست.صاعقه از لحاظ مهندسی طر احی اش با اف 5 فرق داره.(منظورم اینه که عکسش کو؟)
بله مردم عامه میگن اف5 همان صاعقه است.
برید ایرو اسپس کانل بخونید هر 4 صفحه رو متجه میشید .خلبان هواپیمای دوم هم نوشت چی شد.(در صفحه 2).
اینم از عکس هایی که تو ایرو اسپس بود.
عکس اول لحظه اولیه آتشسوزی نشان داده شده.
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/d04b57dad1.jpg
دومی
در این عکس خط آتشی که این جنگنده به روی باند ایجاد کرده بود به خوبی مشخصه.چیزی که مشخصه عدم حضور نیروهای آتش نشانی در صحنه هست.
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/d77d7b31c9.jpg
سومی
پس از لحظاتی نیروهای آتش نشان وارد شدند.
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/e127cd94af.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/688f0509e2.jpg
موفق باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي golden - crown عزيز خوبه فرمانده نيروي هواپي نشدي وگرنه ميگفتي تا ورود جنگنده هاي نو و آخرين مدل كل نيروي هواپي بخوابن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
افتاد که افتاد خدا رو شکر خلباناش پریدن بیرون ببینم شما همون آمریکا رو نمیبینید با داشتن هواپیماهای نو اونا میوفتن همین چند وقت پیش بمب افکنشون دچار حادثه شد و یا 2 تا اف 16 اونا تو هوا به هم خوردن رفتن به اعماق خلیج همیشه فارس :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا سه تا جنگنده افتاده اخبار تاييد شده هست يا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مستر فاكس عزيز ، شما كه جزو مردم عامه نيستيد و خبرهاتان انشااله موثق تر از گلدن كراون است بفرمائيد صاعقه چيه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي محترم (GOLDEN-CROWN) اگه آدم زمين ميخوره ديگه نبايد بلند بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا تازه اگه زمين بخوره .!!!!!!!!!!!!! خوب نيست بچه اي رو كه تازه داره راه مي افته بهش لگد زد!!!!!!!!!!!!!!!!! ما تازه اول راهيم . اينكه يك هواپيماي 85٪ ايراني رو مسخره كنيم كار خوبي نيست تازه اگه تهمت بزنيم كار خيلي بديهم كرديم. اينكه بك هواپيما زمين مي خوره دلايل زيادي داره . اصلا كار هوايي يك ريسك بزرگ محسوب مي شه!!!!!!!!!!!! آدم بايد دو روز پيشش رو نگاه كنه بعد امروزشو!!!!!!!!!!!!! تا ديروز تو اون ديكتا توري ما آفتابه هم از خارج وارد مي كرديم اما حالا چي. هوا پيما مي سازيم . نمي دونم كي مي خوايم خودمونو بشناسيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
mrenger آفرين :mrgreen: اينجا را خوب آمدي نمي دانم اين سياه نمايي ها كي تمام خواهد شد كساني كه ساختن صاعقه را مسخره مي كنند چيزي از علم مهندسي مكانيك و هوانوردي بلد نيستند و گرنه به اين راحتي صاعقه را با F5 مقايسه نمي كردند نمي دانم شايد بيشتر اين منتقدان دلسوز !!! فكر مي كنند از اول پيدايش صنعت هوانوردي از آسمان به يكباره F22 نازل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بمب افکن بی2 با اون عظمت دچار سانحه میشه همین جناب گلدن کراون میاد میگه حادثه بود دیگه پیش میاد! اما خدا روز بد نیاره و یه مورچه تو نیروی هوایی پاش بشکنه! دیگه تا کفن نیروی هوایی رو سفارش نده از دستش تمومی نداریم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مستر فاكس عزيز ، شما كه جزو مردم عامه نيستيد و خبرهاتان انشااله موثق تر از گلدن كراون است بفرمائيد صاعقه چيه ؟

جناب چرا ناراحت میشی؟
من (شما را نمیدانم) و خیلی از بچ ه های دیگه سایت در مورد ایت تخصص (مهندسی هوافضا یا هر چیز دیگه) مردم عام ه حساب میشیم.
من قبلاً هم گفتم مهندس هواپیما سازی نیستم.
ببین آقا پرویز.منظورم رو بد متوجه شدی.
الان در یک بحث فلسفی یک مهندس هوافضا مردم عامه حساب میشه و در بحث هوافضا اون فیلسوف مردم عامه حساب میشه.چون هرکسی تخصصی داره.
منظور من شما ها به طور جزیی نبودید.بلکه کل کشور بود.
بابا طرف نجار است سیکل هم ندارد میگه .خار این جمهوری اسلامی ................. که میان اف 5 مف 5 ها رو رنگ میکنن میگن صاعقه ساختیم. نه تغییری و نه هیچی.
خوب آدم چی بگه؟
اما در مورد صاعقه جدی گفتی یا نه؟
من مهندس نیستم ادعا هم ندارم قبلاً جاههای دیگه ام گفتم.
ولی بخوایین میتونم مهندس هایی بیارم که چیزی بارشون باشه و.... بعد ازشون سوال کنید.البته اگه اونها هم بیان.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من تعداد ساعت پروازی خلبانان امریکایی در سال چیزی در حدود 10 برابر خلبانان ماست. نیروی هوایی امریکا چیزی حدود 20 برابر ایران جنگنده عملیاتی داره که همشون در پروازهای عملیاتی و اموزشی هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من
تعداد ساعت پروازی خلبانان امریکایی در سال چیزی در حدود 10 برابر خلبانان ماست.
نیروی هوایی امریکا چیزی حدود 20 برابر ایران جنگنده عملیاتی داره که همشون در پروازهای عملیاتی و اموزشی هستند.

دوست عزیز همین که یک کشور بتونه با این تحریم بی رحمانه 200 فروند جنگنده رو عملیاتی و در وضعیت خوب قرار بده معجزه است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.