sepehr

هواگرد پیش اخطار هوابرد عدنان/ سیمرغ

Recommended Posts

قاعدتا اگر عملياتي نميبود نمايش داده نميشد همانطور كه سالها نمايش داده نشد و وجودش هم تاييد نشد ولي وقتي دارن ميگن عملياتيه خوب حتما عملياتيه ديگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قاعدتا اگر عملياتي نميبود نمايش داده نميشد همانطور كه سالها نمايش داده نشد و وجودش هم تاييد نشد ولي وقتي دارن ميگن عملياتيه خوب حتما عملياتيه ديگه

عملياتي بودن آواكس كه فقط به نمايش دادن در روز رژه يا قابل پرواز بودن نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميدونم دوست عزيز ولي اگه ميخاستن استفاده تبليخاتي بكنن خب از همون اول اين كارو ميكردن چرا اين همه سال صبر كردن در ضمن چندين سال بود كه تو انجمن هاي مختلف گزارش ميشد اين اواكس در فلان جا ديده شده و همين خودش عملياتي بودن اين اواكس رو قوت ميبخشه در ضمن تو بعضي انجمنها بعضي از كاربران گفته اند كه اين اواكس رو با انتن چرخان ديده اند ديگه راست و دروغش پاي خودشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خودم پارسال آذر ماه این آواكس رو در حال اوجگیری در جاده مخصوص كرج دیدم بشقابك اون هم در حال چرخش بود و با سرعت استاندارد در حال گردش بود. وجود چند تا آواكس برای ایران خیلی ضروریه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند هفته پيش رفته بودم ساري كه يه آواكس سفيد رنگ ديدم و با عكسايي كه توي سايت از اواكس ايران گذاشته بودين فرق مي كرد كوچيكتر بود و يكدست سفيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدارو شكر كه لا اقل 1 فروند آواكس سر حال داريم..خدا بقيشم برسونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
miladj ایا این هواپیما توربوپراپ بود منظورم اینه که ایا مانند ایران 140 یا هرکولس ملخ(پره ) داشت؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه تو ساحل ساري در ارتفاع خيلي پايين پرواز مي كرد و فكر كنم جت بود يعني ملخ نداشت اصلا شباهتي به هواپيماي ايران 140 نداشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فراموش کردم بگم که باله های هواپیما v شکل بودن متاسفانه دوربین نداشتم وگرنه حتما عکس می گرفتم peace_sign

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همه ما دوست داريم كشور عزيزمان پيشرفت كنه و توپ و تانك و هواپيما و..بساز.

اما بايد كمي واقع بين بود.كسي از متخصصان ايراني توقع نداره راه صد ساله را يك شبه طي

كنند..همه چيز قدم به قدم و مرحله به مرحله بايد طي بشه . الان فكر نكنم حتي كشور چين كه

از ا خيلي خيلي جلوتره بتونه آواكس توليد كنه..

بهتره واقع بين بود و به مردم اطلاعات دروغ نداد.

دوست عزيز حالا كي گفته ما آواكس مي سازيم در نوشته آمده به اينه شده ( تعميرات اساسيروش انجام شده) نه اينكه آواكس بسازيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من چند هفته پيش رفته بودم ساري كه يه آواكس سفيد رنگ ديدم و با عكسايي كه توي سايت از اواكس ايران گذاشته بودين فرق مي كرد كوچيكتر بود و يكدست سفيد

ازيزم اونو كه ديدي احتمالا حمون اواكسيه كه ايران در قالب طرح ايران 140 دست به ساختش ضده و فعلا خبري از تكميلش در دست رس نيست؟! البته ايران اين طرح رو رد ميكنه ولي رسانه هاي غربي اينو اعلام كردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من هم همين احتمال رو ميدادم ولي دوستمون ميگه اين هواپيما توربوپراپ نبوده

راست ميگه اخه همونجور كه گفتم اين طرح خيلي كار داره تا توربوپراپ بشه كه اصلي ترين موضوع چشم قرمزه كه قراره روش نصب بشه و هنوز ايران نه موفق به ساختش شده نه تونسته از اسرايل وارد كنه اخه فقط اسرايل ميسازه و شركت ماكرو امريكا كه اونم ماله اسرايله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.