SHAFAGH23

توان ایران در دفع حمله هوایی اسرائیل وقدرت تهاجمی اسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حق با شماست براي اينكه تاپيك منحرف نشه بحث رو تموم مي كنيم. icon_cool منتظر تحليل هاي بعدي هستيم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

sina12152000آقای عزیز من می گم برای دفاع چند ثانیه بیشتر وقت نداریم شما میگی زمان لود 20الی 30دققیه این یعنی چی؟؟؟

آقاي شفق ببخشيد كه من نمي دانستم جنگنده هاي مهاجم با سرعت نور وارد كشور شده و با همان سرعت از كشور خارج مي شوند!!! بر فرض شما اين جنگنده ها ما را غافلگير كنند و با وجود تمام مسايل امنيتي لحاظ شده از قبيل پدافند غير عامل و عامل و بعد مسافت و نيز تاسيسات زيرزميني نطنز اهداف خود را بمباران كنند فرض كنيد كه با جنگ الكترونيك هم تمام رادارهاي ما را مختل كنند بالاخره كه بعد از بمباران ايران متوجه مي شود يه نه؟ آيا حداقل 10 دقيقه براي بمباران كامل و موفقيت آميز زمان لازم است يا نه ؟ تاسيسات نطنز در نزديكي مركز ايران است و شهرهاي بزرگي اطراف آن است اطمينان داشته باشيد كه نيروي هوايي ايران زمان لازم براي واكنش به اين حمله را لااقل در مسير برگشت جنگنده هاي دشمن دارد ديگر آنقدر هم نيروي هوايي ايران پشم نيست كه شما اينطوري صحبت مي كنيد هر چند كه به نظر شخصي من قبل از حمله اوليه ايران بايد واكنش نشان دهد بعد از حمله زياد فايده ندارد. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

sina12152000آقای عزیز من می گم برای دفاع چند ثانیه بیشتر وقت نداریم شما میگی زمان لود 20الی 30دققیه این یعنی چی؟؟؟

آقاي شفق ببخشيد كه من نمي دانستم جنگنده هاي مهاجم با سرعت نور وارد كشور شده و با همان سرعت از كشور خارج مي شوند!!! بر فرض شما اين جنگنده ها ما را غافلگير كنند و با وجود تمام مسايل امنيتي لحاظ شده از قبيل پدافند غير عامل و عامل و بعد مسافت و نيز تاسيسات زيرزميني نطنز اهداف خود را بمباران كنند فرض كنيد كه با جنگ الكترونيك هم تمام رادارهاي ما را مختل كنند بالاخره كه بعد از بمباران ايران متوجه مي شود يه نه؟ آيا حداقل 10 دقيقه براي بمباران كامل و موفقيت آميز زمان لازم است يا نه ؟ تاسيسات نطنز در نزديكي مركز ايران است و شهرهاي بزرگي اطراف آن است اطمينان داشته باشيد كه نيروي هوايي ايران زمان لازم براي واكنش به اين حمله را لااقل در مسير برگشت جنگنده هاي دشمن دارد ديگر آنقدر هم نيروي هوايي ايران پشم نيست كه شما اينطوري صحبت مي كنيد هر چند كه به نظر شخصي من قبل از حمله اوليه ايران بايد واكنش نشان دهد بعد از حمله زياد فايده ندارد. icon_cool

کی گفت باسرعت نور؟؟؟
وقتی که تانزدیکی پایگاه هوایی شهید نوژه برسندبدون دیده شدن ظرف چند دقیقه به نطنز می رسند .میگی نه بگو چرا؟
یعنی چی بعد از بمباران ؟یعنی وقتی که کار از کار گذشته ؟اونوقت به چه دردی میخوره حالا می گیم تمام جنگنده ها رو هم ایران زد بعد از حمله چه فایده ای داره؟
ده دقیقه برای بمباران :lol: :oops: مگه جنگ جهانی اوله
من نگفتم که پشم هست من گفتم .راه حل دادم راه های حمله رونشون دادم به نظر شما من گفتم پشم شما اصلاً نمی تونی دقیق فکر کنی واصلاًمقاله منو کامل نخوندی فقط چون من دارم تحلیل میکنم داری سنگ اندازی می کنی .اصلاًاشکالی نداره ماهم خدایی داریم. :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ببخشید که میام وسط حرفاتون... ببخشیدا..معذرت میخوام. ولی بحث واقعاً مزخرف شده! بدون هیچ مبنای عقلی و علمی به کل کل چند کاربر ختم شده... نمیدونم چرا اکثر تاپیک های این سایت اینجوری میشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کی گفت باسرعت نور؟؟؟
وقتی که تانزدیکی پایگاه هوایی شهید نوژه برسندبدون دیده شدن ظرف چند دقیقه به نطنز می رسند .میگی نه بگو چرا؟
یعنی چی بعد از بمباران ؟یعنی وقتی که کار از کار گذشته ؟اونوقت به چه دردی میخوره حالا می گیم تمام جنگنده ها رو هم ایران زد بعد از حمله چه فایده ای داره؟
ده دقیقه برای بمباران :lol: :oops: مگه جنگ جهانی اوله
من نگفتم که پشم هست من گفتم .راه حل دادم راه های حمله رونشون دادم به نظر شما من گفتم پشم شما اصلاً نمی تونی دقیق فکر کنی واصلاًمقاله منو کامل نخوندی فقط چون من دارم تحلیل میکنم داری سنگ اندازی می کنی .اصلاًاشکالی نداره ماهم خدایی داریم. :cry:

دوست عزیز:
این چراغ آژیر پلیس و هلی کوپتر رو بردار..اینجا که مهدکودک نیست.
میخوای عکس یوگی و دوستان رو هم بهش اضافه کن!

خدایا ببین کار سایت به کجا رسیده و چه کاربرایی اومدن...
قدیما چند کاربر مطلع و آگاه داشتیم که ازشون چیزی یاد بگیریم اما حالا....
متاسفم ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا چرا عصباني مي شوي icon_cool خوب من هم خدايي دارم تو كه تنها نيستي ! ببين دوست عزيز من نظرم را گفتم شايد اشتباه باشد ولي مقاله شما را كاملا خواندم بغير از مواردي كه به نظر من كمي تخيلي است باقي موارد قابل تامل است. شما در مقاله تان آنقدر حمله دشمن را برق آسا تصور كرديد كه من فقط زمان واكنش ايران را در برگشت جنگنده هاي دشمن تخمين زدم بديهي است كه ايران براي جلوگيري از صدمه خوردن تاسيسات حياتي اش در نطنز برنامه ريزي كرده نه از بين بردن چند جنگنده دشمن (حتي اگر راپتور و بي 2 باشد) تاسيسات نطنز داراي پدافند غير عامل است و داخل زمين قرار دارد و بشدت توسط پدافند چند لايه و متنوع هوايي حفاظت مي شود من هم مي دانم زمان جنگ جهاني دوم (پسر خوب در جنگ جهاني اول هواپيما بصورت رسمي وارد ارتش ها نشده بود كه بمباران هم بكند {دقت كن گفتم رسمي}) نيست و يك بمباران 10 دقيقه طول نمي كشد ولي يافتن اهداف مورد نظر و بمباران آن با وجود حجم زياد آتش پدافند هوايي زمان زيادي را طلب مي كند كه به نفع ما است. اميدوارم كه فكر نكني جنگنده ها زود بمب هاي خودشان را رها كرده و با حداكثر سرعت فرار مي كنند ! اين بمباران اهميت سياسي و نظامي زيادي دارد و اگر موفقيت آميز نباشد بمنزله شكست دشمن است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کی گفت باسرعت نور؟؟؟
ده دقیقه برای بمباران :mrgreen: :evil: مگه جنگ جهانی اوله
من نگفتم که پشم هست من گفتم .راه حل دادم راه های حمله رونشون دادم به نظر شما من گفتم پشم شما اصلاً نمی تونی دقیق فکر کنی واصلاًمقاله منو کامل نخوندی فقط چون من دارم تحلیل میکنم داری سنگ اندازی می کنی .اصلاًاشکالی نداره ماهم خدایی داریم. :oops:

دوست عزیز:
این چراغ آژیر پلیس و هلی کوپتر رو بردار..اینجا که مهدکودک نیست.
میخوای عکس یوگی و دوستان رو هم بهش اضافه کن!

خدایا ببین کار سایت به کجا رسیده و چه کاربرایی اومدن...
قدیما چند کاربر مطلع و آگاه داشتیم که ازشون چیزی یاد بگیریم اما حالا....
متاسفم ..

یعنی چی داری این مزخرفاتو می نویسی به توچه تو چکاری این سایتی هرعکسی که مرتبط با مسائل نظامی باشه می زارم به توهم هیچ ربطی نداره آخر کار خودتو کردی واین مبحث وبه انحراف کشیدی .اصلاًآقا توحق نداری توی بحث هایی که من ایجاد می کنم شرکت کنی کی از تونظر خواست .تاحالا چند تاپیک زدی که بقیه ازشون استفاده کنند.پسر جان من که باتوپدرکشتگی ندارم ازمدیر می خوام این مبحث وقفل کنه که داره به خاطر یه مشت .....لاالله الله لاازدست بعضی ها من برای این سایت متاسفم که نظر خودتو نمیشه توش بنویسی . :lol: :oops: :cry: :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان .

اول از همه با هم دعوا نکنید .

Armanmodern

طبق قوانین سایت هر کسی به دلخواه خودش هر عکسی دوست داشته باشه برای اواترش و برای امضاش انتخاب می کنه /

و شما حق نداری در کار مردم دخالت کنی . و به شما ربطی نداره که بقیه چی کار می کنند و در ضمن به بقیه هم توهین نکن .

اگر من بهت بگم اون آواتار چیه که گذاشتی خوشت می یاد ؟؟ :oops: بر نمی گردی به من بگی به تو چه icon_cool

بنابراین کاری به کار دیگران نداشته باش. به قول دوستان سرت تو لاک خودت باشه :lol:

SHAFAGH23 /

شما طبق گفته اقا سعید که به من گفت اجازه مدیریت تاپیکی که ارسال کردی رو داری بنابراین می تونی این برادر Armanmodern رو از تاپیک اخراج کنی ولی این کار باید توسط مدیران انجام بگیره که فعلا نه مدیر بخش نیروی هوایی است نه اصلا مدیران رده بالای سایت .

ببین ت رو خدا کاربر ها هم کاربرای قدیم

بحث " توان ایران در دفع حمله هوایی اسرائیل وقدرت تهاجمی اسرائیل " بود حالا شد امضا و توهین .

این تاپیک باید قفل بشه وگرنه راه به جا های باریک می کشه .

[/b]دوستان به نظر من در این چند روز که مدیران اصلی سایت نیستند بهتره تاپیک هاتون رو در بخشی بدین که مطمئن باشید مدیر اون بخش هست تا رسیدگی کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز SHAFAGH23 و Karkas : تند نرید دوستان. قبل از اینکه به خودتون اجازه بدید تمام تخیلات بی پایه و اساس ذهنتون رو در این سایت منتشر کنید و بیخود آمار پست هاتون رو بالا ببرید نگاهی به آرشیو تاپیک های قدیمی این سایت بندازین و ببینید قبلاً اینجا چه دوستانی با چه اطلاعاتی تاپیک می زدند و چه مباحثی راه میفتاده و حالا به لطف شما و لحن و تفکرتون چه مباحث بی موردی راه میفته. دوستان عزیز منم میدونم هر کس حق داره واسه آواتارش تصویر دلخواهی رو انتخاب کنه..اما قرار نشده که لوگوی 1600*1400 از انیمیشن هلیکوپتر رو برداریم و بزنیم زیر متنمون که... در ضمن من به کسی توهین نکردم. حقیقتو گفتم و باز هم میگم. کاملاً موافقم که باید آقا سعید یا مدیران این بخش بیان و کاربرانی رو که باعث انحراف تاپیک و بلکه سایت شدند رو تادیب کنند. توهین اصلی اینه که وقتی در زمینه ای اطلاعی نداریم ذهن دیگران و مباحث سایت رو به انحراف بکشونیم. کم کم این سایت داره به تالار گفتگو در زمینه تخیلات و آرزوهای هفت تیر بازی دوران کودکی دوستان تبدیل میشه... من تا اطلاع ثانوی پستی نمیدم تا مدیران بخش تکلیف این تاپیک رو مشخص کنند.اگر من باعث انحراف و نزول سایت شدم با کمال میل میرم و دیگه نمیام. قطعاً مدیران بهتر میتونند تصمیم بگیرند. حداقل میشه یه آزمون تست هوش برای کاربران جدید گذاشت...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احترام به دوستان، احترام به خودتون هم هست. از دوستان عزيز؛ بخصوص عزيزاني كه سابقه‌ي زياد و خوبي در سايت دارن، انتظار مي‌ره كه اين مسائل رو بيشتر رعايت بفرماين. از ساير دوستان هم انتظار مي‌ره كه حرمت‌ها رو نگه دارن و به همين راحتي به دوستان خود، بي‌احترامي نفرماين. چون بحث تاپيك داره به بيراهه مي‌ره؛ عجالتاً تاپيك رو قفل مي‌كنم. اميدوارم كه اين دو دوست هم از همديگه عذرخواهي كنن و كدورت‌ها رو برطرف كنن. موفق باشيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.