flat

قدرتي فراتر از شهاب و جريكو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

هر چند ازمايش موشكي اخير سپاه اثر مثبتي براي مردم داشت و باعث خوشحالي دوستان ايران شد ولي ما داراي قدرتهايي فراتر از شهاب ها و جريكو ها و... هستيم ولي صد حيف كه اين قدرت ها در بين عامه مردم داره به فراموشي سپرده ميشه و فقط رگه هاي باريكي از اون باقي مونده كاش يه كمي هم روي قدرت اين سلاح بيشتر كار ميشد .
اين فيلم رو ببينيد لینک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله داره كم تر مي شود چون مردم ما انقلاب كردند كه وضعشان بهتر شود و زندگي بهتري داشته باشند و براي اين هدف 8 سال هم جنگيدند ولي وضع مملكت بدترو بدتر شد و زندگي سخت تر مردم ما ديگه از جنگ خسته شدند و حتي براي اين كه جنگ ديگري اتفاق نيوفتد اكثرا حاضراند با امريكا صلح كنند . دوست عزيز 30 سال جنگ و جدال كم نيست. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله داره كم تر مي شود چون مردم ما انقلاب كردند كه وضعشان بهتر شود و زندگي بهتري داشته باشند و براي اين هدف 8 سال هم جنگيدند ولي وضع مملكت بدترو بدتر شد و زندگي سخت تر مردم ما ديگه از جنگ خسته شدند و حتي براي اين كه جنگ ديگري اتفاق نيوفتد اكثرا حاضراند با امريكا صلح كنند . دوست عزيز 30 سال جنگ و جدال كم نيست. icon_cool

[align=justify]با سلام خدمت همه دوستان گرامي
من ضمن احترام به نظر شما با صحبت شما موافق نيستم . در اينكه ظرف مدت 30 سال بعد از انقلاب فشارهاي زيادي به مردم ما آمده هيچ شكي نيست اما اينكه مردم از دفاع كردن از خاك و جان و مال و ناموس و دين و شرفشان خسته شده باشند جاي بحث دارد . وضع مملكت يك عنوان كلي محسوب مي شود و به همين دليل كلي بودن شايد كسي پيدا شود و به شما بگويد نخير وضع مملكت خيلي هم بهتر شده و براي اين بهتر شدن هم دلايل خاص خود را داشته باشد . پس بايد ابتدا منظور از وضع مملكت روشن شود و دلايل و شاخصهاي بهتر شدن يا بدتر شدن اين وضع مشخص شود بعد به صورت علمي و با اراپه دلايل و مدارك آن را بررسي كرد و ابعاد مختلف آن را سنجيد تا به نتيجه رسيد متاسفانه يكي از عادات رايج در بين همه ما اين است كه هميشه طرز تفكر خود و نوع نگاه خود به مساپل را صحيح و نگاه غالب مي دانيم و بر اساس آن نتيجه گيري مي كنيم . در صورتي كه روش صحيح اين نيست و درمورد هر اتفاق و مسپله اي بايد نسبت به ريشه هاي آن و روند مساپل و نتايج به دست آمده و نقاط ضعف و قوت آن و نحوه عملكردي كه مي توانست بهتر باشد تحقيق درست انجام داد و سپس نتيجه گيري كرد . به عنوان مثال همين مسپله روابط كشورمان با آمريكا و مساپل متاثر از آن نياز به بحث علمي و دقيق توسط كارشناسان و مطلعين دارد كه البته من خود را جزو اين افراد به حساب نمي آورم . باز عنوان مردم يك عنوان كلي است و بايد مشخص شود مردم مورد نظر چند درصد جامعه مارا تشكيل مي دهند آيا همه افراد جامعه را يا اكثريت جامعه را يا بخش و طبقه خاصي از جامعه را آيا از نخبگان هستند يا از عموم هستند يا تركيبي از آنها و به چه نسبت آيا مقيم كشورند يا ساكن خارج از كشورند چه رده سني و جنسيتي را تشكيل مي دهند و در چه دوراني به اين نتيجه رسيدند كه حاضرشدند بابت فرار از جنگ هستي خود را دودستي تقديم آمريكا كرده و از روي عجز و ناتواني و از موضع ضعف با آمريكا صلح كنند . درواقع آمريكا با آنها صلح كند .
دوست گرامي به نظر حقير اين طور نتيجه گيري كردن چندان صحيح نيست و علت آن هم اين است كه هنوز ما واقعا نمي دانيم برخي بزرگترهاي ما براي چه انقلاب كردند و 30 سال نتايج مربوط به آن را متحمل شدند
چون اين سايت سايتي نظامي است و قوانين مربوط به خود را دارد و من هم راضي به انجام بحث خلاف قوانين سايت نيستم با اجازه شما از طرف خودم اين بحث را همين جا پايان يافته تلقي مي كنم و تنها توصيه من اين است كه با عجله و از روي احساس نتيجه گيري نكرده و با مطالعه و به صورت علمي با موضوعات برخورد كنيم تا نتايج دقيق تر و به واقعيت نزديكتر را به دست آوريم [/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هر چند ازمايش موشكي اخير سپاه اثر مثبتي براي مردم داشت و باعث خوشحالي دوستان ايران شد ولي ما داراي قدرتهايي فراتر از شهاب ها و جريكو ها و... هستيم ولي صد حيف كه اين قدرت ها در بين عامه مردم داره به فراموشي سپرده ميشه و فقط رگه هاي باريكي از اون باقي مونده كاش يه كمي هم روي قدرت اين سلاح بيشتر كار ميشد .
اين فيلم رو ببينيد لینک

ممنون که این فیلم رو در سایت قرار دادی.
ولی حیف که در ایران خودمون با مشکلات بزرگی روبرو هستیم!
متاسفانه در جریان پافشاری بر صدور انقلاب موضوعات داخلی را فراموش کردیم!
همین موضوع باعث شده که مردم و مسئولان کشور از آرمانهای ابتدای انقلاب فاصله بگیرند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم نمي خواهم از قوانين سر پيچي كنم و ادامه نمي دهم ولي من حرف شما را قبول ندارم اگر بزرگ تر هاي ما مي دانستند كه بعد از انقلاب كردن امريكا و اسراييل و .... چنين بلا هايي براي ما به وجود مي اورند قطعا از نظر خودم انقلاب نمي كردند. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزيز اشتباه نكن ، مردم واسه شكمشون انقلاب نكردن بخوان واسه پر كردن شكمشون تن به هر ذلتي بدن ، اگه واشه شكم انقلاب كرده بودن مطمئن باش به محض شروع جنگ كشور از هم مي‌پاشيد اين رو مطئن باش ، 30 سال تحريم و 8 سال جنگ خانمانسوز و 20 سال عواقب جنگ چيز كمي نيست ، اگه انقلاب واسه پر كردن شكم بود تا حالا صد بار از بين رفته بود ، اصلا به همين خاطره كه ملت ما تا حالا تونسته در برابر دنيا بايسته و حرف خودش رو بزنه ، به نظر شما اگه اين ملت واشه شكم انقلاب مي‌كردن باز هم اين كار رو مي‌تونستن بكنن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان عزیز در موردوضعیت کلی مردم همین رو بگم که در شبکه خبر اعلام شد که افراد تحت حمایت کمیته امداد امام 6 میلیون نفر هستند و کمکی که به این افراد می شود اگر تنها منبع درامد باشد زیر خط فقر شدید قرار دارند و نکته جالب اینه که 6 میلیون نفر هم طیق اعلام شبکه خبر توی صف پیستن به افراد امداد جو هستن این میشه 12 میلیون نفر که حدود یک پنجم الی یک ششم جمعیت ایرانه یعنی از هر 5 نفر یک نفر درسته که مردم برای شکمشون انقلاب نکردند اما شک نکنید که یکی از دلایل مهم انقلاب وضع نا بسامان اقتصادی ایران بود و ما به جایی که به فکر مرم خود باشیم به فکر کل کل با آمریکا هستیم تا کی دوستان قراره به خودمون دروغ بگیم 12 درصد بیکاری 20 درصد تورم و ..... کجاست آرمانهای خمینی کبیر برای مردم ایران علی به فکر این که معاویه رو با مصرف هزینه بیت المال خراب کنه نبود علی به فکر حق و عدالت بود نه تبلیغات که من چنانم اما ما چی فقط به فکر تبلیغات داخلی تا به حال دقت کردین چرا هیچ وقت توی تلویزیون ما از کسی که از اصول گراها باشه انتقاد نمیشه بابا بسه تبلیغات به خاطر خدا به کار مردم خودتون رسیدگی کنین بقیه پیشکش ای سران ایران به داد ایران برسید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيز ، اين كل‌كل با آمريكا نيست بلكه دفاع از آرمان‌هاي انقلاب و انساندوستيه ، بله درسته ما تعداد زيادي بيكار و مددجو و ... داريم اما اين دليل نمي‌شه از كليات غافل باشيم ، جهاد و دفاع از حق چيزيه كه شكم گرسنه يا سير نمي‌شناسه و كل جامعه رو شامل مي‌شه ، نمي‌دونم منظور منو متوجه مي‌شيد يا نه ، به مسئله‌ي مبارزه با استكبار و امپرياليست بايد اين رو هم اضافه كنيد كه در زمان كنوني دنياي ما توسط امپرياليست اداره مي‌شه و ما در اين مبارزه تنهائيم و مطئنن بهايي بسيار بيشتر از گرسنگي خواهيم پرداخت اما به گفته امام راحل (ره) : « شكست در نهضتي كه براي خدا باشد نيست » موفق و سربلند باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظرات همه شما دوستان عزیز درسته ولی همه با تفکر و فکر کردن به اون روزی که کشور خودکفا شدیم از هر نظر باعث دلخوشه تو دلامون می شه بیشتر دل به کار می دنو برای پیش برد اهداف تلاش می کنن. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم خودم بين اين دوگانگي گير كردم از يك طرف مردمي كه با شور و ايمان زياد در سال 57 انقلاب كردند و 8 سال هم مردونه جنگيندند و واقعا هم با سلاح معنوي جنگيدند و پيروز شدند ومنتظر ايجاد يك جامعه اسلامي و عادلانه داشتند كه بدون تعارفش خيلي ميسر نشده و يه جوري سرخورده شدند و از يك طرف دشمنان قسم خوردهاي مثل امريكا و اسراييل كه اگه مردم صحنه رو خالي كنن مثل گرگ اين مملكت رو پاره پاره ميكنن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزيز ، اين كل‌كل با آمريكا نيست بلكه دفاع از آرمان‌هاي انقلاب و انساندوستيه ، بله درسته ما تعداد زيادي بيكار و مددجو و ... داريم اما اين دليل نمي‌شه از كليات غافل باشيم ، جهاد و دفاع از حق چيزيه كه شكم گرسنه يا سير نمي‌شناسه و كل جامعه رو شامل مي‌شه ، نمي‌دونم منظور منو متوجه مي‌شيد يا نه ، به مسئله‌ي مبارزه با استكبار و امپرياليست بايد اين رو هم اضافه كنيد كه در زمان كنوني دنياي ما توسط امپرياليست اداره مي‌شه و ما در اين مبارزه تنهائيم و مطئنن بهايي بسيار بيشتر از گرسنگي خواهيم پرداخت اما به گفته امام راحل (ره) : « شكست در نهضتي كه براي خدا باشد نيست »

موفق و سربلند باشيد

دوست عزیز وقتی که پول و امکانات نباشه و شرایط سخت باشه حرف شما درسته مثل زمان جنگ که چه رشادت ها شد با کمترین امکانات اما نمی شه با وجود نفت 140 دلاری گفت که ما چون در حال مبارزه با آمریکا هستیم نباید چیزی گفت مشکل ما مشکل سوء مدریته و فساد اداری و مالی حتی در سطوح بالا نه کمبود منابع
بابا این مفسدان اقتصادی چی شدن مگه قرار نبود معرفی شن تورم تک رقمی که قولش داده شده بود چی شد باید هواره بادید باز و به دور از غرض ورزی و تعصب به مسائل نگاه کرد تا پیشرفت کرد هر کس که اشتباه کنه باید از مردم عذر خواهی کنه و مجازات بشه اما متاسفانه با تبلیغیات وسیع هر کی هر کار می کنه انگار نه انگار نه اطلاع رسانی ونه مجازات پس وصیت های امام خمینی چی شد. آرمانهای بزرگ انقلاب بازیچه عده ای سود جو و وسیله بهره برداری شده در مبارزه با استکبار نباید مردم له بشن چون این مردم هستند که مبارزه می کنن و مردمی که از صبح تا شب دنبال نون شبشون هستن وقتی برای مبارزه ندارند مگه شما قبول ندارین که فقر عامل بسیاری از فسادهاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
headshoter2 عزيز ، درسته ، حق با شماست من هم اينا رو قبول دارم اما در كنار اين بايد چند فاكتور ديگه رو هم اضافه كنيد ، به طور مثال از قيمت 140 دلاري سخن گفتيد ، اما اين رو نگفتيد كه ما وقتي نفت رو 140 بديم قيمت واردات هم به همين اندازه افزايش پيدا مي‌كنه و اينكه اگه احيانا نفت دوباره ارزون بشه قيمت واردات كاهش پيدا نمي‌كنه ، اين رو كه مطمئنم همه قبول دارن در مورد معرفي مفسدان اقتصادي هم نمي‌شه گله كرد ، يا حداقل من گله‌اي ندارم چرا ؟ چون ما يه احمدي‌نژاد داريم و چند نفر اطرافش كه ازش حمايت مي‌كنن اما در طرف مقابل هزاران نفر كه پولشون از پارو بالا مي‌ره و براي رسيدن به اهدافشون هر كاري رو انجام مي‌دن ؛ يه روز انبار كردن شكر ، يه روز تايد و مواد شوينده يه روز سيب‌زميني و گوجه فرنگي و يه روز ..... كه به دولت ضربه بزنن كه به دولت فشار بيارن تا مثلا چند نفر مفسد كله گنده رو معرفي نكنه ، خوب به نظر شما راه حل چيه ؟ فقط حرف بزنيم يا وارد عمل بشيم ؟ شما خودت كلات رو قاضي كن . موفق و شاد باشي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هنگامی که مسئله ی دفاع از وطن پیش میاد حتی اگر در شکنجه ی این حکومت باشم ولی باز هم می رم و می جنگم!!غیرتتون کجا رفته؟ :? :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من اگه جنگ بشه کسانی که از وضع موجود انتقاد میکنند در صف اول جنگ هستند چون اینها وطن پرستان واقعی و خواهان پیشرفت ایران هستند نه کسانی که به کنجی خزیده و بی توجه به وضع موجود هستند پس فریضه امر به معروف و نهی ار منکر چی علی بازرسانی داشت که حاکمان را تحت نظر داشتند به جای تعصب کورکورانه باید باز فکر کرد تا پیشرفت کرد ما روزگاری در بالاترین جایگاه بودیم ( درود بر کوروش کبیر و پادشاهان عادل ایرانی ) باید برای رسیدن به جایگاه اصلی خودمون تلاش کنیم و دست هر کی رو که مانع می شه قطع کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.