SAEID

تغییرات در انجمن + پیشنهادات شما

Recommended Posts

سلام از دیروز تغییراتی در بخشهای انجمن داده شده و یک بخش جدید با نام "بخش تسلیحات" و سه انجمن جدید با نامهای "تسلیحات WMD" و "دفاع مقدس" و "جنگهای جهانی" ایجاد شده است. اگر پیشنهادی درباره بخشهای جدید (یا ایجاد بخشهای دیگر که مورد نیاز سایت باشد) لطفا بگوئید تا بخشهای انجمن جامعتر و هدفمندتر گردد. تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از ماژول "کلید تشکر" اگه بتونید استفاده کنید (نمیدونم phpbb ساپورت میکنه یا نه ) خیلی از پستهای زائد فروم که تک خطیه و فقط تشکر شده حذف میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از دیروز تغییراتی در بخشهای انجمن داده شده و یک بخش جدید با نام "بخش تسلیحات" و سه انجمن جدید با نامهای "تسلیحات WMD" و "دفاع مقدس" و "جنگهای جهانی" ایجاد شده است.

کار خوبیه .
اینطوری مباحث تخصصی تر می شن و تفکیک پذیری بهتری انجام میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مود تشکر در نسخه جدید نیوک پلاتینیوم وجود داشته و در حال حاضر که نزدیک به زمان انتشار نسخه فاینال آن هستیم ، ایجاد تغییرات در انجمن صحیح نیست. راستی امروز هم درجات انجمن رو یه تغییر کوچک دادیم و تا چند روز آینده مقداری دیگر تغییر خواهند کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اگر رنگ درجات نظامی سبز باشه بهتره نسبت به ابی. البته اگر سبزش قشنگ در بیاد وگرنه همون ابی. تو بخش تسلیحات نیروی زمینی به نظرم اگر کاملا تفکیک کنی بهتر باشه. مثلا :بمبها-تیربارها-سلاحهای کمری- سلاحهای هجومی- icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سبز که رنگ درجات قبلی بود و برای اینکه از حالت درجات آمریکایی خارج بشیم رنگشون رو عوض کردم و کم کم خودشون رو هم عوض میکنم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من يه بخش فقط مخصوص بمب اتم بذازيم كه شامل دو قسمت استراتژي مثلا به عنوان اهرم سياسي و قسمت نظامي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت آقا سعيد به نظر من اگر رولينگ بذارين بالاي صفحه خيلي خوبه تا مطالبي كه جديد پست ميشه رو همه ببينند و جا هم كمتر بگيره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید به نظر من سه دسته درجه‌بندی داشته باشیم یعنی با توجه به فعالیت افراد تو ضمینه‌های دریایی، زمینی یا هوایی درجه‌ی همون نیرو رو به فرد بدی بهتره. مثلا من به نیروی دریایی علاقه دارم درجه‌ی همون نیرو رو بدی خوب میشه. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه بابا گفتیم حالا این درجه ی استواریمون رو که به خاطرش 866 تا پست و 180 امتیاز و 147.35 دلار گرفتم رو قاب کنم بزنم دیوار!!! icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- بخش جدید برای تسلیحات کشتاری جمعی که شامل بمب اتمی نیز میشود ایجاد شده و میتوانید از آن استفاده کنید. - رولینگ چیه؟ الان دو تا اسکرول داریم که یکی در صفحه اول سایت و یکی در صفحه اول انجمن هست. - درباره درجات باید بگم که در حال تغییر هستن و به نیروهای مختلف تفکیک خواهند شد. - باشه سامان جان یه قاب دیواری با ابریشم کاری سفارشی برات پست میکنم و نصبش هم رایگان انجام میشه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درجات مدیران تغییر یافت و به احتمال 90% طرح نهایی این درجات بصورتی خواهد بود که اکنون مشاهده میکنید. درجه متخصص نیز حذف و یک درجه جدید با نام ستوان سوم به لیست درجات اضافه شد که این درجه مختص کاربران بسیار فعال یا ویژه ای است که شایسته مدیریت بوده اما به هر دلیلی (مثلا نبود وقت) امکان مدیریت ندارند. البته من از درجات جدید سرگرد و سرهنگ دوم و سرهنگ خیلی خوشم اومد و یجوری بهتر از بقیه در اومدن و سعی میکنم سایر درجات رو نیز بدین صورت شفاف و جذاب کنم. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید تغییرات بسیار عالی بود و دقیقا همون چیزی بود که ما دنبالش بودیم . دستتو ندرد نکنه . یک پیشنهاد . یک بخش رو اختصاص بدید در هر انجمن به بخش مقایسه . مثلا در بخش هوایی : مقایسه هواپیما ها و تجهیزات هوایی بخش زمینی : مقایسه تانک ها و نفربر ها و ادوات زمینی بخش دریایی : مقایسه انواع شناور های سطحی و زیر سطحی و ... در این صورت برای مثال در بخش نیروی هوایی ما در بخش مقایسه می تونیم تاپیک های مربوط به مقایسه مثلا اف-22 با میگ-29 و یا اف-22 با سوخو 35 رو بزاریم . و یا در بخش نیروی زمینی می تونیم تانک مثلا ابرامز رو با لکرک مقایسه کنیم که خودش یک بخشه /

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.