Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

پروژه ي كايت نيست نستور جان؟

ممنون دوست عزیز ، من هم اسمشو می دونستم ولی نمی دونم کارش چیه ؟

تصاوير زيبايي ارسال كردي Nestor جان ، دستت درد نكنه ، فقط يه انتقاد داشتم ، تصاويري كه گرفتي در نوع خودشون منحصر به فرد بودن اما يه اشكال بزرگ داشتن ، اونم جايگيري بد در هنگام عكاسي شماست ، يعني نزديكي بيش از حد شما به تجهيزات كه باعث شده تجهيزات به طور كامل در تصوير قرار نگيره و فقط بخشي از تصاوير به نمايش در اومده ، در مورد موشك‌ها و تانك‌ها كه توسط حمل كننده‌ها حمل مي‌شن تصوير بايد نيمرخ گرفته بشه ، در مورد تصاوير از خودروها هم بهتره كه از گوشه عكس گرفته بشه تا تمام وسيله‌ي مورد نظر به صورت تمام و كمال در كادر قرار گرفته بشه و تصوير خوبي از آب دربياد

کاملا حق با شما هست ولی دو نکته رو شما در نظر بگیر :
1 - عکس از نیمرخ رو در اکثر خبرگزاری ها می شه دید ولی زاویه به این نزدیکی نه icon_question
2 - این اولین تجربه عکاسی خبری بنده بود که انشاءالله در دفعات بعدی بهبود پیدا خواهد کرد . icon_wink
3 - محل قرارگیری من طوری بود که اگر کمی عقب تر میرفتم تعداد زیادی درخت بین من و اداوات عبوری قرار می گرفت و کار خراب می شد ...

ولی در کل حرف شما قبوله ... عکس ها می تونست خیلی بهتر از این باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان من اين اطلاعات رو در مورد پروژه كايت دارم كه اون رو هم از سايت سنترال كلابز وز داشتم کایت / کایت-2000 – ‏Kite / Kite-2000‎ پخش کننده مهمات جانبی دور ایستا با موتور راکتی و سیستم هدایت داخلی اینرسیایی (‏INS‏)‏ طول (متر) 4.00‏ قطر (متر) ؟ دهنه بال (متر) ؟ وزن کل (کیلوگرم) 1000‏ حداکثر برد (کیلومتر) 20‏ سرعت (ماخ) 1‏ مهمات شامل 192 گلوگه 120 م م.‏

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نستور جان من اين اطلاعات رو در مورد پروژه كايت دارم كه اون رو هم از سايت سنترال كلابز وز داشتم
کایت / کایت-2000 – ‏Kite / Kite-2000‎
پخش کننده مهمات جانبی دور ایستا با موتور راکتی و سیستم هدایت داخلی اینرسیایی (‏INS‏)‏
طول (متر) 4.00‏
قطر (متر) ؟
دهنه بال (متر) ؟
وزن کل (کیلوگرم) 1000‏
حداکثر برد (کیلومتر) 20‏
سرعت (ماخ) 1‏

مهمات شامل 192 گلوگه 120 م م.‏

iraniansoldier عزیز واقعا ازت متشکرم icon_cheesygrin icon_question ولی به نظر شما به سایز این وسیله می خوره که 192 گلوله 120 م م رو حمل و شلیک کنه ... این 192 گلوله یک کامیون برای حمل نیاز داره ....

من خودم یک جا خونده بودم که کایت پخش کننده چف و فلیر برای هواپیماهایی هست که این توانایی رو ندارند ولی باز مطمئن نیستم

icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور عزيز من هم از شما تشكر ميكنم حق با شماست الان كه داشتم عكسهاي قديمي رو نگاه ميكردم عكسي رو ديدم كه اقاي فلانكر در رژه روز ارتش امسال از اين پروژه گرفته اند. در زير عنوان اين پروژه نوشته شده : سفينه حمل مهمات و چف و فلاير قابل پرتاب از جنگنده هاي شكاري البته همونطور كه ميبينيد گويا مهمات رو هم حمل ميكنه ولي به كاليبرش اشاره نشده راستي اگر يه جنگنده مثل اف-5 تايگر بخواد اينو حمل كنه در كدوم پايلون ميتونه حمل كنه؟ در پايلون زير بدنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Nestor جان ، اميدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشده باشي (اگه راستش رو بخواي برخي دوستان از انتقاد خوششون نمياد) چون دلم مي‌خواد تصاوير بعديتون بهتر باشه اين مطالب رو گفتم ، چون شما كه زحمتتون رو مي‌كشيد و به رژه مي‌رويد پس چه بهتر كه تصاوير خوبي رو شكار كنيد ، در كل باز هم مي‌گم تصاوير خوب و منحصر به فردي بودن .

عکس از نیمرخ رو در اکثر خبرگزاری ها می شه دید ولی زاویه به این نزدیکی نه

درسته ، چون بهترين زوايه براي عكاسي هست ، چون سوژه كامل و به شكل مطلوب در كادر قرار مي‌گيره

محل قرارگیری من طوری بود که اگر کمی عقب تر میرفتم تعداد زیادی درخت بین من و اداوات عبوری قرار می گرفت و کار خراب می شد ...

اشكالتون همينجا بوده ، چون اگه فضاي بيشتري براي مانور داشتين مطمئنن تصاوير بهتر از آب در ميومدن

این اولین تجربه عکاسی خبری بنده بود که انشاءالله در دفعات بعدی بهبود پیدا خواهد کرد .

به اميد خدا همين طور خواهد شد

باز هم ممنون بابت تصاوير

موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان بسیار عالی بود. دستت درد نکنه. در مورد موشک نازعات هم ابتدا تنظیم می کنند بعد شخص بلند میشه و میره کنار بعد شلیک.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ... احمد جان این چه حرفیه ، بنیان هر پیشرفتی انتقاد هست .... پس در این زمینه شما و همه دوستان در سایت کاملا مختارید .

امروز آخرین سری از عکس های مراسم رزه 31 شهریور رو قرار خواهم داد امیدوارم دوستان لذت ببرند و من رو هم از الطافشون بی بهره نگذارند :|
این تصاویر مربوط به قوای موشکی ایران خواهد بود ، ببینید و لذت برید icon_wink
راستی عیدتون هم مبارک icon_cheesygrin icon_eek :lol:

موشک زلزال
تصویر
تصویر

موشک قدر 1
تصویر

بخش موتور و بوستر موشک قدر 1
تصویر

قسمت موتور موشک شهاب 2

تصویر

موشک شهاب 3
تصویر
تصویر

قسمت موتور و بوستر موشک شهاب 3
تصویر
تصویر

همانطور که می بینید من سعی کردم در عکس های موشک های بالستیک دوربرد ایرانی توجه شما رو به نکته جدیدی جلب کنم و اون هم قسمت موتور و بوستر این موشک ها هستش ، هرچند تصاویر به طور کامل چیزی رو مشخص نمی کنه اما باعث می شود این موشک ها از زاویه جدیدی مورد بررسی قرار بگیرد ...

این هم تصاویر بنده از مراسم 31 شهریور ...
امیدوارم لذت برده باشید و این عکس ها توجه شما رو جلب کرده باشه هرچند که استقبال دوستان بی نظیر بود :cry: و این مایه دلگرمی من هستش icon_question
التماس دعا
نستور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسيار بسيار ممنون بابت كار مفيد و سودمندت برادر. خيلي از عكسها لذت بردم و اطلاعات جالب و خوبي نصيبم شد. دستت درد نكنه. icon_question icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Nestor, تشکر میکنم و خسته نباشید. عکسهای جالب و خوبی انداختید و خوشحالم که ما رو در استفاده از اونها سهیم کرده و قابل دونستید. موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Nestor جان گل کاشتی به امید عکس های بسیار خوب ومفید شما از رژه های بعدی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا ذوالفقار اینقدر پخت ساخت شده
جلوش مثه کامیون صافه اینجوری راحت درب و داغونش نمی کنن؟
اخه تانکای خارجی از جمله مرکاوا یه حالت ایرودینامیک دارن اینجوری پخت نیستن

هادي جان درست ميگي كه پخه ولي دقت نميكني ديگه ولي اشكال نداره اينو بگم كه چون اينطوري پيشرفته تره پخش كردن icon_wink شوخي كردم اين پخي به خاطر اين هست كه مرسومه تانك هاي پيشرفته دنده عقب سوار تانكبر ميشن فكر كنم از جلو اون قسمت زره و محافظ شني تانك مزاحمه كه اين طور ميرن پس اون قسمت پخ پشت تانك است و اين هم يك امر مرسومه خودم ديدم تانك آبرام دنده عقب ميرن رو تانكبر الكي نمي گم بنابراين جلويه تانك آيروديناميك هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از الطافتون ممنون و متشکر... امیدوارم بتونم در مراسم های بعدی عکس های بهتر و مفیدتری ارائه کنم icon_wink در مورد تانک ذوالفقار هم حق با دوستمون braimberhi هستش ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.