Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اقا سري اخر رو گذاشتي ناراحت شدم.خجالت داره رزمايش ميان تويوتا رو نمايي مي كنن!!! :lol: Sad

اخريه هم فكر كنم همون باشه كه اقا رضا مي گفت چه طوري 10 نفر مي شينن توش من گفتم تو پيكانش 8 نفري مي شينيم اين تو اين نتونيم 10 نفره بشينيم!!؟

سامان جان ناراحت نشو ... غیر از اون تویوتا اولی نیروی هوایی سپاه باقی اونها همگی از لحاظ موتور ارتقاء پیداکردند .... ضمنا فراموش نکن تولید موتور تویوتا 4500 سی سی با اون توان و قدرت از تکنولوزی بالایی برخوردار هستش :mrgreen:

.البته منظورم از بزرگ بودنش نسبت به زير دريايي غدير بود..چون توي عكسا غدير خيلي كوچك تر از سابحات مي آمد.

skywave عزیز این که شما می گی به خاطر اینه که ماکت زیر دریایی غدیر در مراسم بود در حالی که السابحات خودش روی تریلر حمل می شد :mrgreen:

اين موتورايي كه پشتشون تيربار بستن موقع حركت وقتي شليك ميكنن چجوري كنترلشونو حفظ ميكنن؟ Neutral :mrgreen:

با توجه به اینکه حرکت موتور رو به جلو هست و لگد تیربار هم به سمت جلوی موتور هستش کنترل کردنش غیرممکن نیست هر چند راننده باید مهارت بالایی داشته باشه

اصلا تسليحاتش چيه؟ :!:

البته اینجا در این زمینه اساتید زیاد هستند ولی به نظرم السابحات فقط به غواص کمک می کنه که سریعتر جابه جا بشه و بتونه انرزی بیشتری ذخیره کنه و در مواقع لزوم غواص اقدام به بمب گذاری بر روی شناور های دشمن رو انجام می دهد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور تموم شد؟ :mrgreen: اگه داري بازم بذار تا تاپيكت از اسكرول خارج نشده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا عكس هايت عالي بود. اون ماشينه هم واقعا زيباست. راستي كسي عكس درباره ان ماشيني كه شبيه به هاموي امريكاست داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستي كسي عكس درباره ان ماشيني كه شبيه به هاموي امريكاست داره؟

بله
اسم اون خودرو توفانه و من مشخصات کاملش رو دارم که تولید خودروسازی فتح هستش
و بعدا به صورت تاپیک قرار خواهم داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه دوستان ....
امروز رادارها و دستگاه های فرستنده و گیرنده حاضر در مراسم 31 شهریور رو براتون می گذارم ...
امیدوارم خوشتون بیاد :mrgreen:

دستگاه های فرستنده و گیرنده نیروی زمینی ارتش

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

رادارهای پدافند نیروی زمینی سپاه

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

این هم رادار کاشف با تمام جزئیات ( عکس ها رو با کیفیت بالاتری می گذارم )
تصویر
تصویر
تصویر

ان شاء الله در مرحله بعدی عکس های جدیدی از تانک ذوالفقار خواهم گذاشت تا شاید دوستان بهتر بتوانند توانایی های این تانک مرموز رو تحلیل و برآورد کنند :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا جدا دستت درد نكنه واقعا عكس ها رو خيلي خوب گرفتي!!اين رادارا ساخت داخله؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ... رادار کاشف ساخت داخله و در روز رزه هم کسی که پشت بلندگو بود خصوصیات فنی اون مثل برد و سطح مقطع قابل شناسایی و ... و گفت ولی متاسفانه اونقدر حواس من به عکس گرفتن بود که اصلا نفهمیدم چی گفت :!: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به اندازه بشقاب رادار احتمالا بردش در حدود 150 کیلومتر میباشد. اگه کسی اطلاعاتش رو میدونه دریغ نکند؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از شما نستور عزیز. عالی بود عکسها. کاش می شد سایز عکسها بزرگتر می شد مثل تاپیک فلانکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با توجه به اندازه بشقاب رادار احتمالا بردش در حدود 150 کیلومتر میباشد. اگه کسی اطلاعاتش رو میدونه دریغ نکند؟!

در روز رزه هم اینگار می گفت برد 150 کیلومتر ... در مورد قدرتش هم یه بار گفت تشخیص 1/. متر مربع و بعد اصلاح کرد و گفت 10 متر مربع ... حالا کدوم صحیح هستش خدا می دونه :mrgreen:

ممنون از شما نستور عزیز. عالی بود عکسها. کاش می شد سایز عکسها بزرگتر می شد مثل تاپیک فلانکر.

البته عکس های مهم مثل عکس های رادار کاشف رو با سایز بزرگتر گذاشتم چون اهمیت بیشتری داشت ولی باقی عکس ها رو ( چون تا حدودی تکراری بود ) با سایز کوچک گذاشتم ... اگر باز هم خواستید اون عکس ها رو در سایز بزرگ ببینید این کار رو انجام دهید :

این لینکه اولین عکس هستش ، به کلمه نرمال توجه کنید :

http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_4%7E3.JPG

حالا این لینک رو در صفحه دیگر کپی کرده و نرمال رو حذف کنید . اون موقع عکس رو در سایز بزرگتر خواهید دید . برای به دست اوردن لینک هم در فایر فکس روی عکس کلیک راست کنید و گزینه copy image location رو انتخاب کنید ...

این طوری هم حجم تاپیک پایین می مونه و همه دوستان با هرسرعت اینترنتی می تونند از عکس ها استفاده کنند و هم اینکه هر عکسی رو که دوست داشتند به انتخاب خودشون بزرگتر می بینند نه همه عکس ها رو :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]تشخیص 1/. متر مربع[quote]

اقا اين يعني كلاغ رو تو اسمون شناسايي مي كنه!! :!: :lol: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس فرض میکنیم بردش 150 کیلومتر است. خیلی خوبه و با این اندازه کوچک برد زیادی دارد و میشه از این رادار برای پدافندهای هاوک ، سام2 ، سام6 و ... استفاده کرد. با توجه به ویژگیهای ظاهری رادار یه حدس دیگه میزنم که قدرت تشخیص اون سطح مقطع راداری 1 متر مربع از 50 الی 60 کیلومتری باشد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس فرض میکنیم بردش 150 کیلومتر است. خیلی خوبه و با این اندازه کوچک برد زیادی دارد و میشه از این رادار برای پدافندهای هاوک ، سام2 ، سام6 و ... استفاده کرد.

با توجه به ویژگیهای ظاهری رادار یه حدس دیگه میزنم که قدرت تشخیص اون سطح مقطع راداری 1 متر مربع از 50 الی 60 کیلومتری باشد. :mrgreen:

سعید جان امروز صنایع هوایی می خوندم باز هم به نقل از یکی از امیر میقاتی خبر از تولید رادار با برد بیش از 1000 کیلومتر میداد چیزی در مورد این رادار می دونی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجایی که من میدونم یک رادار پالس داپلر هست که از روی یک رادار قدیمی امریکایی که در ایران بوده ساختن و باز هم تا اون جایی که من اطلاع دارم این رادار ساخته شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.