Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کسی از رادار هایی که در زمان جنگ نابود شد خبری داره مبنی بر جایگزینی انها با رادارهای دیگر؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه متاسفانه از رادار با برد هزار کیلومتری و این رادار و ... تقریبا هیچ اطلاعاتی ندارم و همان بهتر که چیزی ندانیم چون با یک دهن لقی کوچک احتمالا باعث مشکلی امنیتی برای کشورمان خواهیم شد. دوستانی هم که خارج از اطلاعات منتشر شده رسمی به مواردی آگاه هستند لطفا سکوت کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه دوستان ....
این بار دیگه غوغا کردم ( ادم به این پر رویی تا حالا دیده بودید ؟ :lol: ) 18 تا عکس از تسلیحات زرهی و جدید مراسم 31 شهریور شامل تانک ذوالفقار و سامانه اسکای گارد ...
البته ادواتی رو که دوست خوبم فلانکر گذاشته بود مثل تانک تی 72 و هویتزر رعد رو من دیگه نگذاشتم تا حجم تاپیک بی جهت افزایش پیدا نکنه ...
بهتون پیشنهاد می کنم این سری عکس ها رو از دست ندهید :mrgreen:

اول از همه با خودروی زرهی ضد تانک توسن شروع می کنم ( اسمشو درست گفتم ؟ )
تصویر
تصویر

تانک پل گذار
تصویر
تصویر

مین کوب مدرن تفتان
تصویر
تصویر

توپ های خود کششی
تصویر
تصویر
تصویر

تانک بهینه سازی شده چیفتن در دو رنگ آمیز مختلف
تصویر
تصویر
تصویر

حالا سامانه ضد هوایی اسکای گارد ( عکس ها را با کیفیت بهتری قرار دادم :!: )
تصویر
تصویر

و در آخر تانک ذوالفقار
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

منتظر تحلیل های کارشناسی دوستان در مورد عکس ها و به خصوص تصاویر تانک ذوالفقار و سامانه اسکای گارد هستم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان بسیار عالی بودند. دسته شما درد نکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون نستور عزیز عکسای بسیار خوبیه و اطمینان دارم به زودی در تالارهای گفتگوی دیگه هم از اینا استفاده میشه (مثل عکسای قبلی) بخصوص عکسای تانک ذوالفقار-3 . در مورد این تانک با توجه به عکسای قبلی یه جای دیگه بحث شد و اغلب معتقد بودن این نمونه تغلبیه و نمیتونه یه تانک واقعی باشه( متاسفانه ). اگه لازم شد اون مطلبو ترجمه میکنم. لطفا دوستانی که در مورد تانکها اطلاعات تخصصی تر دارن در مورد این تانک بحث کنن. ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستر جان بسیار عالی بود . دستت درد نکنه . خسته نباشید . بسیار جالب بود . واقعا تجهیزاتی پیشرفته به نظر میان . دستت مهندسین درد نکنه . واقعا زحمت کشیدن . ساخت این تجهیزات کار هر کسی نیست . ولی واقعا خودکفاییمون بالا است . راستی واقعا برام جالب بود که از کولر ایرکاندیشن هم در همون اتاقک های فرماندهی سپاه استفاده می کنند . این هم ایده واقعا عالی هست . بیشتر بدرد جنوب ایران می خوره مخصوصا خوزستان و بوشهر و بندر عباس و شیراز . راستی عکس ها تموم شد یا هنوز ادامه داره ؟؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خسته نباشي نستور جان كسي نمونه مي دونه تانك پل گذار نمونه خارجي داره يانه اگه داره براي چه جور ماموريت هايي استفاده مي شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی واقعا برام جالب بود که از کولر ایرکاندیشن هم در همون اتاقک های فرماندهی سپاه استفاده می کنند . این هم ایده واقعا عالی هست .

بیشتر بدرد جنوب ایران می خوره مخصوصا خوزستان و بوشهر و بندر عباس و شیراز .

راستی عکس ها تموم شد یا هنوز ادامه داره ؟؟؟ :mrgreen:

ماموریت اصلی این کولر ها خنک کردن پردازشگر های موجود در این اتاقک ها هستش ولی خوب خاصیت های دیگه ای هم داره مثل خنک کردن افراد :!:

باید بگم هنوز تعدادی از عکس ها مونده که در اولین فرصت اونها رو در سایت قرار می دهم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان چه كردي با ميليتاري :!: دستت درد نكنه عالي بود :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستر جان خيلي خيلي خوب بودن. ممنون. ولي يه انتقاد هم بكنم. عكساي ذولفقار زياد واضح نبودن و البته شايد شما جاي خوبي قرار نگرفته بودي. بازم تشكر. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.