msy

آیا این جنگنده همان آذرخش است.

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان .. شاید این تصویر رو دوستان دیده باشن و یا تو سایت باشه گر چه من ندیدم. می خواستم بدونم این هواپیما چیه .چون خیلی شبیه به یه طرحی از آذرخش هست می خواستم بدونم این همون آذرخشه یا نه و اگر نیست اسم این جنگنده چیه. با تشکر عکس: طرح آذرخش:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من عكس بالا رو قبلا تو يكي از فروم هاي انگليسي ديدم كه اونجا هم يه نفر ادعا كرده بود كه مربوط به آذرخش هستش. اما آخرش در اومد كه مربوط به يك جنگنده(اينطور كه يادم هست انگار آموزشي بود) متعلق به اسراييل هستش كه فقط كيفيت عكس رو پايين آوردن. عكس باكيفيتش رو هم گذاشته بودن. من هرچي گشتم نتونستم دوباره پيداش كنم اما اگه پيدا كردم قرار خواهم داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نيمه ي اولش آره ولي نيمه ي دومش نه. يعني نوك و بالهاي جلويي آره ولي ورودي موتور هاش نه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ کدوم از این دو تا آذرخش نیست :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیر در جنگنده اف 5 ورودی هوا تا جلوی بال و به آن چسبیده است که تفاوت فراوانی با این جنگنده دارد

هیچ کدام از این جنگنده ها اف5 و آذرخش یا صاعقه نیستند

هردوی آنها یک جنگنده هستند ولی چون اطلاع دقیقی از انها ندارم اظهار نظر خاصی نمیکنم

تصویر آذرخش
تصویر
تصویر صاعقه
تصویر
تصویر اف 5
تصویر
:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون اولي اف-5 تايگره

تايگر كه فقط يك سكان اون هم بصورت عمودي داره..صاعقه و اف 18 هستند كه 2 سكان اريب شبيه به اين عكس دارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بر اساس تصویر اول شکل ورودی هوا بالای بال قرار دارد که ایجاد اشکال فراوانی برای موتور و آیردینایک میکند که بعید میدانم چنین طرحی موفقیت آمیز باشد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ کدام از این طرحها به ایران مربوط نبوده و صاعقه و آذرخش هم نیستند. در ضمن عکس اولی با دومی متفاوت است بخصوص در قسمت ورودی هوا و اینکه جنگنده اولی کوچکتر از طرح دومی به نظر میرسد. عکس دوم رو چندین سال هست که روی هارد دارم اما اسمش را نمیدانم؟ چند وقت قبل هم یکی از دوستان درباره این عکس مبحثی ایجاد کرده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از کلیه دوستان. اتفاقا خودم هم هر دو عکس رو تو سایتای اینگلیسی زبان پیدا کردم .

اولین عکس رو از همون فرومی که برادر لیچ زحمت ترجمشو کشیده بودن پیدا کردم.

اینم لینک عکس ها

1

2

البته پستم یه جورایی تکراریه .

3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.