hamid007

قابل توجه علاقه مندان به پرواز شخصي با جنگنده هاي ميگ و سوخو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

میگ23 هواپیمای خیلی خوبی هست. من به شخصه پرواز با این جنگنده قدیمی رو ترجیح میدم! تو دهه 60 میلادی میشه گفت 20 سال از نظر طراحی جلوتر بود و تنها ضعفش رادار و تسلیحات بود! اگه بجای شوروی ، آمریکا میگ23 رو میساخت و یه رادار قوی با موشک اسپارو روش سوار میکردن جنگنده ای میشد که برترین بود!

شبیه ساز فالکون 4 یکمی بیش از حد واقعی ساخته شده و یادگیریش سخت هست! چند سال قبل بصورت آماتور باهاش کار کرده بودم و از گرافیک قابل قبول و شبیه سازی میدان نبرد و جاذبه و تاثیرات جوی مناسبی دارد. یکی از بهترین شبیه سازهای حال حاضر میباشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
مردم کشور ما از این پولها ندارن وگرنه برنامه پرواز با میگ29 و اف4 و اف14 درآمد خوبی برای نیروی هوایی داشت. :oops:[/quote]

اقا كي ميگه مردم ما از اين پولا ندارن؟؟برين يه سر دوبي و تايلند و..ببينيد ايراني ها چه پولايي كه خرج نميكنن.شايد من و شما باشيم كه از اين پولا نداشته باشيم ولي داراهاشم زيادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداییش منو دادشم تو خونه نشستیم همش داریم فالکن 4 بازی میکنیم فقط زدن آجی ام 88 و تنظیم رادار زمینی برای ماوریک سخته و اگر نه تو هوا به هوا خیلی راحته

توی این بازی میتونی یه پادگان یا فرودگاه رو در نظر بگیری بعد براش انواع پدافند ها رو بذاری بعد بهش حمله کنی جالبه که وقتی اس آ 10 یا همو اس 300 میذاری حتی اگه با اف117 هم حمله کنی براحتی میخورن بهترین راهش اف15 یا اف 16 اسکورت با هارم که بهشون حمله کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه فقط میتونی با اف16 بپری ولی از لاکآن خیلی بالاتره اویونیک اف16 کاملا واقعیه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.