hamid007

قابل توجه علاقه مندان به پرواز شخصي با جنگنده هاي ميگ و سوخو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يك شركت روسي چند سالي هست كه اقدام به پرواز دادن افراد شخصي با ميگ مي كنه:

[url=http://www.flymig.com/]شركت فلاي ميگ[/url]

در سايت اين شركت تفريحي مي تونين پرواز با هواپيماهاي روسي رو ببينين و در صورتيكه پول كافي دارين براي پراز وقت رزرو كنيد.

MiG-29 $12,590
Su-27 $16,580
Mig-25 $27,910
Mig-23 $9,830

جالب اينه كه پرواز با ميگ 25 از همه گرونتر هست... :oops: :mrgreen: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بشتابید !! بشتابید!!

سایت میلیتاری از طرف مدیریت 5 بلیط رفت و برگشت این هواپیما ها را به کاربران فعال جایزه می دهد!!

شما می توانید با این هواپیما ها به هر کجا که خواستید پرواز و همچینین حمله کنید!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نزدیک 28 میلیون پول بدم یه چرخ باهاش بزنم؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه بار تو ایران تو اتوبوس واحد اگهی پرواز با اف 4 رو دیدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با این کار این دو کمپانی تونستند با یک تیر چندین نشون رو بزنند .

هم تونستند با این کار در آمدی فراتر از اون چیزی که هست در بیارن و هم خلبانان می تونند تمرین داشته باشند .

برای مثال خرج سوخت جنگنده میگ-29 مطمئنا 13 میلیون تومن نخواهد بود .

به نظر من اگر چنین کاری رو ما برای نیروی هواییمون بکنیم می تونیم در آمد خوبی کسب کنیم البته با این اعتصاب که مردم از این پول ها ندارند و همچنین به جنگنده های اطمینان ایمنی ندارند این صنعت با مشکل روبرو می شه .

[quote]ميشه از اين راهم نيروهوايي درامد داشته باشه اينجوري
f-4 :$10
f-5:$20
f-14:$1.000.000[/quote]

می گم برادر یه خرده اگر قیمت رو ببری بالا تر فکر کنم به صرفه تر در بیاد :oops:

من اینجا تاکسی می گیرم برم پایین شهر بیش از 50 دلار باید بدم حالا بخوای سوار جت جنگنده نیروی هوایی بشی دیگه خودش ... :mrgreen:

ولی خوب تعدادی افرادی که بخوان اینطوری پول خرج کنند بسیار کمه ولی خوب در هفته حتی اگر 2 نفر هم بخوان استفاده کنند می شه 50 میلیون تومن در اورد . خودش پول کمی برای این یه هفته نیست . حتی اگر یک نفر در ماه هم بیاد باز ه مبه صرفه خواهد بود .

با این پول می شه یه دوره کامل چند ساله آموزش خلبانی رفت !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرواز هر هواپیما مستلزم تامین هزینه سوخت ، استهلاک قطعات و دستمزد خلبان و پرسنل زمینی است.

در میگ25 به علت مصرف زیاد سوخت و استهلاک سریعتر قطعات هزینه پرواز هم بیشتر است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اگر كسي توانايي هزينه اش را داشته باشد براي يك بار هم كه شده با ميگ 29 پرواز كردن ارزشش را دارد . مگه آدم چند بار به دنيا مي آيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ميشه از اين راهم نيروهوايي درامد داشته باشه اينجوري
f-4 :$10
f-5:$20
f-14:$1.000.000[/quote]
توی این2تا هواپیماهای اولی فکر کنم مبلغ [b]دیه [/b]را ازش خودبخود کم کردی :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پرواز هر هواپیما مستلزم تامین هزینه سوخت ، استهلاک قطعات و دستمزد خلبان و پرسنل زمینی است.

در میگ25 به علت مصرف زیاد سوخت و استهلاک سریعتر قطعات هزینه پرواز هم بیشتر است.[/quote]

اين هزينه نيم ساعت پرواز هست.
اين پرواز نيم ساعته شامل چنديم مانور ساده و بدون جي بالا هست.
خبري از مانورهاي با جي بالا و شليك هم نيست.
فقط مي تونيني فيلمي كه شما ور در حين سوار و پياده شدن و در كابين نشون ميده داشته باشين.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هزینه هر ساعت پرواز رزمی میگ29 بین 5000 الی 8000 هزار دلار است. چون این پرواز رزمی نیست و مصرف سوخت و استهلاک قطعات کم است هزینه یه ساعت چیزی در حدود 3000 هزار دلار میشه که با کسر از 25000 دلار میشه 22000 هزار دلار سود! از این مقدار یه بخشی به عنوان حقوق خلبان و پرسنل زمینی کسر خواهد شد. حداقل 20000 دلارش سود خالص میتونه باشه! :oops:

مردم کشور ما از این پولها ندارن وگرنه برنامه پرواز با میگ29 و اف4 و اف14 درآمد خوبی برای نیروی هوایی داشت. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخيرا تو نمايشگاه ديجيتال يه تبليغ از شبيه ساز ژرواز با ميگ و سوخو رو زده بود به همراه آموزشش !!!!
اگر خواستيد آدرس سايتشو ميدم ببينيد !!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هزینه هر ساعت پرواز رزمی میگ29 بین 5000 الی 8000 هزار دلار است. چون این پرواز رزمی نیست و مصرف سوخت و استهلاک قطعات کم است هزینه یه ساعت چیزی در حدود 3000 هزار دلار میشه که با کسر از 25000 دلار میشه 22000 هزار دلار سود! از این مقدار یه بخشی به عنوان حقوق خلبان و پرسنل زمینی کسر خواهد شد. حداقل 20000 دلارش سود خالص میتونه باشه! :oops:

مردم کشور ما از این پولها ندارن وگرنه برنامه پرواز با میگ29 و اف4 و اف14 درآمد خوبی برای نیروی هوایی داشت. :lol:[/quote]

جالبه طبق امار بيشترين افراد متقاضي از امريكا هستن!!!!
و بيشترين هواپيما هم ميگ 25
ميگ 23 ميگ 29 بوده
علاقه به ميگ 23 خيلي زياد بوده. احتمالا" خلبانهاي قديمي خواستن خاطره رقابتهاي دوران جنگ سرد رو زنده كنن تو ذهنشون...
:mrgreen: :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه بازی سراغ دارم که اگر روی حالت واقعی قرارش بدید دقیقا اویونیک و حالت پرواز اف 16 تا 100 درصد حالت واقعی شبیه سازی میکنه
falcon 4 توی بازار هم فراون ریخته بصورت شبکه هم میشه عملیات هاشو انجام داد
جدی میگم برای آشنایی با عملیات هوایی واقعا بدرد بخوره از وقتی باهاش بازی کردم دیدم نسبت به جنگ هوایی تغییر کرد :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتي توريست مي برن فضا ديگه اين چيزا تعجبي نداره !! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.