sina12152000

انتشار اسناد اسلحه مخفي هيتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[size=16][color=darkred]اسلحه مخفی و نیمه کاره هیتلر، دیکتاتور آلمان 64 سال بعد فاش شد.چنانچه هیتلر این سلاح را به تولید می رساند لندن پایتخت انگلستان با خاک یکسان می شد.[/color]

[/size]
[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_hitler_bomb5.jpg[/img][/align]
این بمب مخفی که هیتلر آنرا به صورت مخفی روی کاغد آورده و نام بادبان به آن داده است 1000 کیلوگرم وزن دارد و قرار بود بعد از تولید روی لندن پایتخت انگلیس انداخته شود. این بمب که روی یک هلیکوپتر سوار می شود بعد از پرتاب با سرعت 1125 کیلومتر به مقصد نزدیک می شود و خلبان نیز می تواند با چتر، جان خود را نجات دهد.
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از حریت، مهندسان نازی در نظر داشتند با تولید این بمب بخش بزرگی از لندن را نابود کنند.
قرار است فردا نقشه های این بمب نیمه کاره در همان شهر لندن به مزایده گذاشته شود.
[color=red]هنوز مشخص نشده است که مهندسان نازی در چه تاریخی روی این بمب کار می کرده اند اما این نقشه ها بعد از ورود متفقین به برلین در سال 1945، از قصر محل اقامت هیتلر پیدا شده است.[/color]

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_hitler_bomb3.jpg[/img][/align]
[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_hitler_bomb2.jpg[/img][/align]
[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_hitler_bomb1.jpg[/img][/align]

منبع : حريت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]sina12152000 جان خیلی جالب بود و دستت درد نکنه . واقعاً سلاح خفنیه . این آلمانها چه طرحهایی که نداشتند ولی متأسفانه فرصت تکمیل کردن پیدا نکردن :mrgreen: همین کارها رو کردن که میگن آلمان جلوتر از زمان خودش بوده [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با احترام فراوان به نظر اساتید و دستان عزیزم در میلیتاری،
به نظرم یه جای کار ایراد داره.
یا این طرح خیلی قدیمی و کنسل شده‌است یا که اسناد تقلبیه :mrgreen:
چون آلمانیها همون زمون V۲ رو ساختن که سر جنگیش تقریبا ۹۸۰ کیلو بوده و سرعتش موقع اصابت حدود ۳ ماخ. حالا با این اوصاف این پرنده عجیب و غریب که نیاز به خلبان و هلیکوپتر و ... داره تا ۱۰۰۰ کیلو TNT بندازه رو لندن به چه درد می‌خورده؟
ضمنا با ۳۰۰۰ تا موشک V2 که آلمانیها شلیک کردن کل لندن تخریب نشد (هر چند آسیب زیادی دید و ضمنا همه موشکها هم به لندن نخورد) در کل اصابت موشکهای غولی مثل V2 به لندن با عث مرگ ۲۷۵۴ نفر شد.
شایدم این طرح مال دوره جنگ جهانی اوله. شایدم به خاطر تولید V1 , V2 این طرح کنسل شده. کسی چه می دونه

مرجع آمار در مورد V2
http://en.wikipedia.org/wiki/V-2_rocket

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شایدم این طرح مال دوره جنگ جهانی اوله. شایدم به خاطر تولید V1 , V2 این طرح کنسل شده. کسی چه می دونه[/quote]

شايد هم همينطور بوده i_dont't_know

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]عزیز این حرفی که شما میزنی مثل این میمونه که ما وقتی اسلحه کلاشینکف داریم ، دیگه نیازی به تولید ژ-3 یا یوزی نیست . هر کدوم جای خودشو داره :mrgreen: نمیودم از بر چه اساسی این حرفو میزنی .

راستی در مورد استفاده از زیر دریایی کیلو هم برای ایران توضیح نوشته بودم . منتظر نظر شما در این مورد هستم .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
کلا طرح نامیزون و نا ممکنیه . فکر کنم راکت های کروز وی 1 جایگزین شدند.
البته این احتمال میره که این وسیله بصورت گلایدر از هواپیمای حمل کنند جدا میشه و روی هدف سر میخوره بعد از زدن توپ های AAA یا همون ضد هوایی ها با این وسیله خلبان اون رو با چتر روی زمین متوقف میکنه و آماده میشه برای ملحق شدن به گروهان چتر باز اینطوری هم پدافندها به دقت منهدم شده هم نفرات بعدی به سلامت فرود میان .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Babakim1 جان منم با حرف شما در مورد تنوع سلاح برای شرایط مختلف موافقم ولی فلسفه وجودی اسلجه‌های متفاوت احتمالا برتری و کارایی برتر هر اسلحه در یک شرایط خاصه. برای این اسلحه خاص من کاربرد خاصی که در اون مورد اونو تبدیل به یه اسلحه استراتژیک بکنه نمی‌بینم. به هر حال شما استادید. شاید می‌خواسته یه چیزی شبیه موشک کروز باشه که نقطه زنی کنه چون V2دقت نداشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرح سنجیده ای نیست و ارزش عملیاتی ندارد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من یکی از جالب ترین کارهایی که ارتش المان انجام داد این بود که:
این ارتش دارای نواوری بود
این ارتش حاضر به ازمایش تمام طرحها بود
بارز ترین نمونه این طرحها همین موشکهای v 1 ,v2 بود
ای کاش طرح شاتل فضایی المانها درست میشد
تا الان امریکایی وجود نداشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با هسم و سعید موافق هستم

یه نکته اش اینه که نوشته این بمب با سرعتی بیش از سرعت صوت فرود می آید. بابک جان فکر این جاش رو کردی. خودت که فیزیک خوندی و میدونی که غلبه بر سرعت صوت با بمب هواپرتاب تقریبا غیرممکنه . این بمب پس از پرتاب به سرعت حد می رسه و.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]RezaKiani و hosm عزیز ، من که کوچکترین حرفی در رابطه با این طرح نگفتم . من گفتم که تنوع طرح اشکالی نداره . هر چیزی جای خودش استفاده میشه . در اینکه این طرح نمیتونه عملی بشه شکی نیست ولی عملی نبودن یک طرح دلیلی برای جعلی بودن اسناد یا مشخص شدن تاریخ ساختش نمیشه . [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Babakim1 عزیز، فرمایش شما کاملا متینه و ما کوچیک شماییم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين طرح احتمال اصل بودنش هست. اين اسناد فقط بخش كوچيكي از تواناييها و يا شكل كلي بوده. به هرحال همه جزپيات رو نگفتن. دانشمندان المان هم در ژي تخيل نبودن. ممكنه صفحات ديگه اي از اين طرح كه كاملتر بوده و يا جزپيات بيشتري داشته منتشر نشده. ( شايد نوعي از مواد منفجره جديدي ميخواستن درش كار بزارن كه واقعا قدرت تخريب زيادي داشته. ) :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.