arshya4171

ضربه مهلکي به گروه تروريستي ريگي وارد شد

Recommended Posts

سردار رادان:

[size=18]ضربه مهلکي به گروه تروريستي ريگي وارد شد[/size]

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/100956250727.jpg[/img][/align]

جام جم آنلاين: سردار رادان جانشين فرمانده نيروي انتظامي کشور از ضربه مهلک نيروي انتظامي به گروه تروريستي عبدالمالک ريگي خبر داد و گفت: در پي انجام سه عمليات توسط نيروي انتظامي عليه اين گروه تروريستي بدنه هاي اصلي آن کشته شده‌اند.
سردار سرتيپ احمد رضا رادان در گفتگو با خبرگزاري مهر در سنندج اظهار داشت: در پي انجام سه عمليات توسط نيروي انتظامي عليه اين گروه تروريستي بدنه هاي اصلي آن کشته شده‌اند.

وي ادامه داد: در جريان اين عمليات که در طول سه ماه گذشته ادامه يافته است تاکنون معاون و برادر عبدالمالک به اضافه 19 نفر از اعضاي اين گروه کشته شده اند.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي کشور خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي کشور براي از بين بردن اين گروه تروريستي از تمامي توان خود استفاده خواهد کرد و اميدواريم روزي با خبر هلاکت ريگي موجبات خوشحالي مردم کشور را فراهم کنيم.

رادان به برنامه هاي نيروي انتظامي براي مبارزه با اين گروه اشاره و عنوان کرد: انسداد مرزهاي شرقي کشور يکي از مهمترين برنامه هاي نيروي انتظامي است که با انجام اين کار از ورود اين گروه ها به کشور جلوگيري خواهد شد.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي کشور خاطرنشان کرد: بيرون راندن و دستگيري افراد اين گروه نيز از جمله ديگر برنامه هاي است که در دستور کار قرار گرفته است.

رادان در ادامه از همکاري دولت پاکستان در خصوص برخورد با اين گروه تروريستي اظهار نارضايتي کرد و بيان داشت: متاسفانه همکاري پاکستان با کشورمان در خصوص برخورد و دستگيري گروه ريگي راضي کننده نبوده و به هيچ وجه مطلوب نيست.

وي به مهر گفت: پاکستان بايد بداند که پناه دادن به گروه هاي اينچنيني در آينده نيز مشکلاتي را براي اين کشور به وجود خواهد آورد و دولت اين کشور نبايد اجازه بدهد که خاک پاکستان به محلي امن براي گروه هاي تروريستي تبديل شود.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي کشور در پايان يادآور شد: عبدالمالک ريگي فردي بي سواد و رانده شده است که امروز به عنوان نوکر در خدمت آمريکاست و وي هيچگونه جايگاهي در ميان مردم منطقه ندارد.

جام جم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وي ادامه داد: در جريان اين عمليات که در طول سه ماه گذشته ادامه يافته است تاکنون معاون و برادر عبدالمالک به اضافه 19 نفر از اعضاي اين گروه کشته شده اند. [/quote]
اينكه چرا خودش كشته نميشه ....

در كل دستشون درد نكنه اما تا زماني كه رييس زنده است هر آن ممكنه دوباره اين گروه رو ازاول سازماندهي كنه. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خود کثافت ریگی کشته نمیشه چون اونقدر بدبخت و ترسو هست که تو محل حضور نداشته باشه! :oops: برای کشتن ریگی نباید تو این قبیل مناطق دنبالش باشیم و جاهایی که پنهان میشه فکر کنم نزدیک مرز نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در خاك ايران اين عمليات انجام شد يا پاكستان؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه دنیای تروریست پر هست از ریگیها.
فرض کنید فردا هم گفتن ریگی به درک واصل شد. بعد چی؟ حتما ایکس و ایگرگی دوباره گروهکی بر پا خواهد کرد.

اصل قطع ریشه هست که به این سادگیها نیست. ریگی یه الت دسته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به اميد روزي كه اين انسان نماها به خود بيايند و به واقعيت خلقت خود پي ببرند
با ارزوي موفقيت براي نيروي انتظامي و كليه جان بر كفان ميهن عزيزمان ايران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تو سفر هام به بلوچستان ايران و پاكستان داستانهاي راست و دروغي درمورد ريگي شنيدم
اين مرد بسيار خطرناك و انتقام جوست !
به حدي كه شايد مثلا يك خانواده ايراني از همه جا بي خبر را در پاكستان قتل عام كند و بگويد اين به جاي كشته هاي ما!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرگزاري فارس: پنج عضو گروهك تروريستي عبدالمالك ريگي، در جنوب شرق كشور دستگير شدند.

يك مقام آگاه در گفتگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس اظهار داشت: پنج عضو گروهك تروريستي موسوم به جندالله كه طي روزهاي گذشته به منظور انجام عمليات خرابكارانه و تروريستي از افغانستان و از طريق مرز زهك وارد منطقه سيستان شده بودند، در زابل دستگير شدند.
وي با بيان اينكه ‌اين افراد هنگام عزيمت به زابل در حوالي منطقه محمدآباد با نيروهاي بسيجي كه به آنان مشكوك شده بودند، درگير و سپس به سمت زابل متواري شدند، افزود: با انعكاس گزارش اين واقعه به نيروهاي امنيتي زابل، گروهي از نيروهاي زبده عملياتي وارد عمل شده و اين پنج تروريست‌ را طي يك عمليات موفقيت‌آميز دستگير كردند.

[color=red]خوب به نظر مياد تشكيلات اين بقول ليچ ريگولي دچار بحران شديدي شده و احتمال پاشيدناون وجود داره و با توجه به وضعيت كنوني كه بلاي شديدي سر اين سامانه چريكي دشمنان اومده احتمالا دوباره بايد منتظر يا گروگانگيري يا كشتار مردم باشيم كه البت ميتونه تله اي هم براي اين افراد از خدا بي خبر باشه.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من میگم ما هم از شیعیان در عربستان حمایت کنیم
تا اونجای عربستان بسوزه
در عربستان پتانسیل خوبی وجود داره واسه این کار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من يه رفيقي دارم شبيه ريگيه ميرم ميكشمش :oops:

[size=18]سرعت اينترنت كفرمو درآورده[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا من میگم ما هم از شیعیان در عربستان حمایت کنیم
تا اونجای عربستان بسوزه
در عربستان پتانسیل خوبی وجود داره واسه این کار[/quote]

شيعيان وطن فروش و خائن نيستن كه بشن آلت دست بيگانه براي كشتن هموطنان و ناامن كردن كشورشون به نفع بيگانه!و ازصلن از اين جورها انجام نميدن!

اما آقاي ريگي شده آلت دست بيگانه و حتي به همشهريهاي خودش هم رحم نميكنه!البته دولت هم بايد با توزيع عادلانه امكانات بهانه رو از چنين افرادي بگيره! هر چند مردم خوب ميدونن اينها درد مردم ندارن! اينها يه مشت هرج و مرج طلب وطن فروش بيگانه پرستند كه حاضرن بخاطر رضايت يه عده اونور آب امنيت رو از ملت سلب كنند!

به زودي خود ريگي هم به سرنوشت برادر و مزدورانش دچار ميشه انشاء الله.اخبار هم در مورد بسته شدن كامل مرز سيستان تا آخر سال خبر داد.انشاءالله كه عمل بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من يه رفيقي دارم شبيه ريگيه ميرم ميكشمش
سرعت اينترنت كفرمو درآورده
[/quote]
ارشیا جان خودتو کنترل کن مواظب طرف هم باش ممکن است خود ریگی !! باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.