Lich

راه کارهای بهتر شدن کیفیت آموزش نیروهای مسلح و سپاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]آموزش عمومي خيلي خوبه و در شرايط بحراني واقعا به كمك مياد ! از اين خدمت سربازي هم خيلي استفاده هاي فرهنگي ميشه ! [/quote]

آره برادر دیگه! ببین این یعنی آموزش ها در سطح خیلی خوبی قرار داره!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب رومل جان انشالله اینها که قراره انجام بشه؟[/quote]

خوب بدبختی من همینه دیگه ... همه اش رو توضیح داده بودم به اضافه اینکه الان وضعیت چه جوریاست و یه چند تا خاطره ملس هم نوشته بودم ... اه بخشکی شانس....

بدم میاد از هنک کردن فایرفاکس.. وقتی هنک بکنه دیگه در نمیاد ....

از امادگی دفاعی هم یه خاطره داشتم و یه خاطره هم از سال 1372 و کتاب امادگی دفاعی اون زمان که وقتی دیدمش فکم افتاد ....

حیف حال نمیده اینجوری گفتن ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس اينطوري از متن ما برداشت كردي!:oops:

عزيز جان منظور بنده وجود آموزش عمومي و استفاده اون مورد نظرم بود! يعني اينكه آموزش عمومي بدرد ميخوره . ولي شما احتمالا كه نه حتما فكر كردي گفتم كه اين چيزهايي كه ياد ميدن خوبه ! منظور من در مورد كيفيت آموزش نبود !

در مورد كيفيت آموزش كه ! :oops: هيچي نگم بهتره ! نيروهاي رسمي ما آموزشهاي خوبي نميبينند ! چه برسه به وظيفه عمومي ! راستش چون هزينه داره همين! هر گلوله تانك تي 72 حدود 400 دلار قيمت داره !موشك تاو دو حدود 24 ميليون تومن و همينطور باقي آموزشهاي خاص ديگه ! مگر توي يك جنگ واقعي به غير از اين تسليحات استفاده ميشه !
قبلا توي اون تاپيك گفتم موشك ميثاق حدود 71 ميليون تومن ! حالا فكر كن 1000 تا لانچر و هر كدوم دو نفر خدمه باشند ! يعني براي آموزش هر فرد فقط يك موشك شليك كنه هزينه آموزش روبه فضا ميره . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رومل جان می دونم چی می گی! ولی ما مشتاقانه منتظریم که بشنویم!

واری جان خوب شبیه ساز بسارند! شبیه ساز درست حسابی! اون آقایی که ازش پرسیدی شلیک کردی با این ها یا خیر راجب کیفیت شبیه سازها چی می گفت؟

گلوله تانک ها حالا زیاد در نمی اد می شه یک کاریش کرد برادر! 400 هزار تومن که چیزی نیست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه چیزی واریور عزیز... یقین داری قیمت رو بهت درست گفته؟!

اگر اینجور بشه مزیت بعدی اون بر استینگر از دست رفته که؟!

اخه 71 میلیون تووووووومن؟! فکر نکنم درست باشه .... اخه تولید ارزان قیمت کجا و.....

حالا نمیگم قیمت موشک اینقدر نیست اما 71 میلیون دیگه زیاده ... خیلی هم زیاده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره واری جان لاف زدند ایشون! مگه تاموهاوکه؟! :oops: چیزی که داخل کشور تولید بشه قیمتش خیلی ارزونتر می شه! یعنی اختلاف قیمتش با شهاب-3 چیزی حدود 400 میلیونه؟! اصلا با عقل جور در نمی اد! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]يا ايها المنحرفون !
بازگرديم به اصل تاپيك ![/b]

در مورد 71 ميليون تومن ! من هم نظر شما رو دارم ! منتها قيمت تاو رو يه نفر ديگه گفت و قيمت ميثاق رو يكي ديگه ! :oops:
حالا اگر قيمت تاو رو قبول كنيم ميثاق گرانتر باشه باور پذير تره !
منتها نظر خود من در مورد قيمت ميثاق 7 ميليون تومن زياده و براي تاو حدود 3 تا 4 ميليون ! مگر اينكه .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]يا ايها المنحرفون !
بازگرديم به اصل تاپيك ![/b]

در مورد 71 ميليون تومن ! من هم نظر شما رو دارم ! منتها قيمت تاو رو يه نفر ديگه گفت و قيمت ميثاق رو يكي ديگه ! :oops:
حالا اگر قيمت تاو رو قبول كنيم ميثاق گرانتر باشه باور پذير تره !
منتها نظر خود من در مورد قيمت ميثاق 7 ميليون تومن زياده و براي تاو حدود 3 تا 4 ميليون ! مگر اينكه .....[/quote]

آره همین حدود هاست برادر تازه بیشتر همین هزینه هم صرف موتور و سیستم الکترونیکی فرو سرخش می شه! :oops: می دونم می خوای چی بگی برادر! ولی آخه مگه می شه این موشک ها از خارج بیان! ما ماهواره فرستادیم هوا! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلي ترين كار براي ارتقا وضعيت نيروهاي نظامي ايجاد يك نظم و انضباط درست وحسابي و بعد آموزشهاي بالاست .اين سربازهاي ما مخصوصا در سپاه اصلا انضباط و طريقه ايستادن و لباس پوشيدن و ....بلد نيستند .سربازهاي ناجا هم كه خدا بده بركت!!!!عرض مي كنم اول انضباط سخت و محكم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]نظم از خوابگاه سالن غذا خوری و طرح و شکل لباس شروع تا آموزش حمل اصلحه، ایستادن،نگهبانی و آموزشهای فشرده فیزیکی و روانی در سطح بالای مدرن و علمی بایستی ادامه داشته باشد. در ایران هنوز که هنوزه به کمیت و لشکر کشی بیشتر اهمیت داده میشود تا کیفیت و مدرنیزه کردن. من به شما قول میدهم اگر نیروی زمینی ایران با یک نیروی زمینی مدرنی درگیر بشه البته در مرزهای ایران حتما با تلفات انسانی سنگینی مواجه خواهد شد، اگر چه شکست نخرد که این نتیجه مدرن نبودن نیروهای ایرانیست بخصوص نیروهای بسیج و سپاه، من گمان نمیکنم سطح آموزش این دو نیرو در اصل و نه ظاهر نسبت به زمان جنگ زیاد فرقی کرده یا بهتر شده باشد[/size] :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.