sina12152000

راهنمایی در مورد خرید لب تاپ

Recommended Posts

[quote] . بعضی ها عادت دارند هر ماه یک ویندوز عوض کنند و یا نرم افزارهای عجیب و غریب نصب می کنند مخصوصا کسانی که آگاهی زیادی از کامپیوتر ندارند در صورت دستکاری ویندوز یا ستاپ کامپیوتر با مشکلات بیشتری مواجه می شوند.[/quote]

ما ايراني ها كه از ويندوز غير اصلي(پولي بابت خريد ويندوز پرداخت نميكنيم) استفاده ميكنيم طبيعي است كه هر چند وقت يكبار ويندوزمون اسيب ببينه..ولي در مورد اين جمله اخرتون يه توضيحي بديد.يعني چي منظورتون؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه شانس آوردی! الان خیلی از شرکتها نه تنها تو ایران بلکه همه کشورها برای کاهش هزینه فقط یه ویندوز نصب میکنن با درایورها بدون سی دی تحویل مشتری میدن! آشنا دارم از کانادا لپ تاپ خریده بود اینطوری بعد یکی از درایورها بخاطر نصب یه برنامه پرید و هر کاری کردن درست نشد! البته درست شد با کلی جستجو تو اینترنت برای یافتن درایور سازگار. برای گرم شدن باطری جای نگرانی نداره بش دست بزن اگر نسوزوند اشکالی نداره.

عجب! شنیده بودم بازیهای پی اس3 گرونه ولی نه تا این حد! بخاطر بلوری بودنشه؟ بازی اکس باکس360 چنده؟

هگزمن جان ویندوز غیر اصل چه ربطی به آسیب دیدنش داره؟ من بعضا دو سال یک بار ویندوز عوض میکنم که تا آخر خدا رو شکر مشکلی براش پیش نمیاد! آپدیت هم میکنم بعد genuine رو پاک میکنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

یه لپ تاپ قابل ارتقاع با پردازنده دو هسته ای فرکانس 2.4 تا 2.8 و کارت گرافیک 9600GT و هارد ساتا 2 و رم DDR2 800 چنده!؟

خوش قیمت و با دوام باشه ممنون می شوم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
hexman
منظورم این است که طرف از کامپیوتر سر در نمی آورد ولی عشق دستکاری کامپیوتر را دارد مثلا به Setup کامپیوتر رفته و گزینه ها را تغییر می دهد.

نصیرانی
برو بالای یک و نیم میلیون تومان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بازی های پی اس3 رو معمولا تاق می زنن.(نمی دونم درست نوشتم یا نه؟؟)تا هزینه ها کاهش پیدا کنه.علت گرونیش هم اینه که هنوز راهی برای کپی کردن بازی هاش پیدا نکردیم. icon_cheesygrin

ایکس باکس 360 درست برعکس پی اس3 هست.قیمت دستگاه کمی گرونتر ولی بازی ها ارزون تر هستن.بازی هاش رو دقیق نمی دونم ولی بین 5تا10 تومنه(البته یکی از دوستان رفته بود توپ خونه 3 تومن هم گیر اورده بود!!)

در کل اگر به تنوع بازی ها توجه دارید برید ایکس باکس بخرین و اگر به کیفیت و تخصصی بودن بازی ها اهمیت می دین برید پی اس3 بخرین.

*اگر دوست و اشنایی ندارید که پی اس3 داشته باشه توصیه می شه که پی اس3 نخرین!!*

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkred][quote]عجب! شنیده بودم بازیهای پی اس3 گرونه ولی نه تا این حد! بخاطر بلوری بودنشه؟ بازی اکس باکس360 چنده؟
[/quote]
بله و همینطور اورجینال بودنشه که میتونی به راحتی و بدون هیچ مشکلی با اکانت اختصاصی گیم آنلاین داشته باشی...قیمتش هم حدود 50 60 تومانه!!
ولی من XBOX رو پیشنهاد میکنم...هم ارزونتره و هم بازی هاش حدود 6 تومانه...
.
[quote]برای برنامه های مختلف مشکلی در اجرا نخواهد داشت این رنج از لپ تاپ ها اما تو بازیهای جدید به علت کارت گرافیک ضعیف که گذاشتن تا هزینه بیاد پائین شاید اصلا نیاره!

صبر کنید مدلهای موجود رو بررسی کنم ببینم کدوم امکانات قویتری داره؟[/quote]

من هم میخوام یکی بگیرم برای کارهای اینترنتی...تو رنچ 800 تومن...ترجیحا سونی یا دل! بازی هم در حد وارکرافت کافیه... icon_cheesygrin [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سيناي عزيز

من فقط پستهاي اول دوم اين تاپيك رو خوندم. به خاطر همين شايد نظرم تكراري بشه.

لپ تاپ من فوجيتسو زيمنس هست. خيلي ازش راضي هستم. از همه لحاظ - سرعت - كيفيت زيبايي - قيمت و ..... . من لپ تاپم رو 1 ميليون خريدم. فوق العادس.

اما پدرم يه لپ تاپ وايو داره كه افتضاحه. يك و هفتصد پول داده موقع روشن شدن قار قار ميكنه. icon_cheesygrin
البته نه اينكه صداي ناهنجاري بده اما يك ساعت طول ميكشه تا سيستم بالا بياد. خيلي زياد هنگ ميكنه. مثلا داري عكس منتقل ميكني يهو مي ايسته و تنها راهش اينه كه سيم برق يا باطري اون رو دربياريم icon_cheesygrin icon_cheesygrin

يكي از دوستام وايو داره خداشاهده عين حقيقت رو ميگم. ميخواد بره تو ماي كامپيوتر يه ربع هنگ ميكنه :lol:

از پستهاي قبليتون خوندم كه شما ميخوايد استفاده تخصصي از لپ تاپ بكنيد. پيشنهاد ميكنم دل بگيريد يا همين زيمنس.
توشيبا هم من نه ازش تعريف شنيدم و نه بد. ايسر و اچ پي كه افتضاحه.

بازم هرجور خودت سلاح ميدوني.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بازم هرجور خودت سلاح ميدوني.[/quote]
ممنون از راهنمایی که کردی
اگر ادامه پست ها را خوانده باشی متوجه می شوی که لب تاپ دل مدل 1530 را خریده ام و فعلا که ازش راضی هستم و مشکلی ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بازم هرجور خودت سلاح ميدوني.[/quote]
ممنون از راهنمایی که کردی
اگر ادامه پست ها را خوانده باشی متوجه می شوی که لب تاپ دل مدل 1530 را خریده ام و فعلا که ازش راضی هستم و مشکلی ندارد.[/quote]

باريك الله به خودم كه يه راهنمايي كردم كه حودت همون كارو كردي. icon_cheesygrin
سعيد عزيز اين تاپيك هايي كه راهنمايي ميخوان رو بعد از رسيدن به هدفشون قفل كن تا اينجوري ضايع نشيم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان میشه من رو هم راهنمایی کنید. لطفا
من هم می خوام یک نوت بوک بخرم. امروز تو تو روزنامه بایت (ضمیمه ای تی روزنامه خراسان) در باره یک نوت بوک جدید شرکت ایسوس خواندم که برای مناسب هستقیمت ان هم پانصد دلار هست. اما ظاهرا این نوت بوک در ایران موجود نیست و تازه وارد بازار امریکا شده و حالا حالا ها تو ایران نمیاد فکر کنم چند سالی طول میکشه.
حالا اگه خواسته باشم این لب تاب رو از نمایشگاه در دبی بخرم در وارد کردن اون به ایران برام مشکلی پیش نمیاد؟
[quote]
برای اولین بار گروه bit-tech.net ، اولین تصاویر از مححصول جدید اسوس یعنی Eee PC T91 را نمایش دادند. در واقع Eee PC T91 نه صرفا نون بوک است و نه تبلت بلکه دارای خصوصیاتی مابین این دو می باشد. Eee PC T91 یک tablet PC است که با داشتن یک نمایشگر 8.9” لمسی حساس شبیه به Eee PC 900 با قابلیت چرخش 180 درجه ای حول محور "Y" از جنس LED-backlit ، توانایی نمایش تصویر در ریزولوشن 1024x600 را دارا می باشد. طبق ادعای ASUS مدل T91 اولین tablet PC با قابلیت ها بالاست که انرا از نظر حجم کوچکترین و از نظر ضخامت باریکترین در سری تبلت پی سی ها قرار می دهد.

Eee PC T91 دارای پردازنده ی Atom Z520 بوده و با داشتن چیپ ست Intel US15W ، یک گیگابایت حافظه از نوع DDR2، پورت شبکه ی 10/100 به همراه کارت شبکه ی بی سیم 802.11 b/g ، بلوتوث ، هارد دیسک 32GB از نوع SSD ، GPS ، DVB-T TV Tunerو یک webcam به صورت داخلی ف خود را به منحصر بفرد ترین محصول در بین tablet PC مبدل ساخته است ف ضمن اینکه Eee PC T91 دارای نسخه ی خانگی ویندوز XP سرویس پک 3 نیز می باشد.
زمان عرضه ی این محصول در دو ماه اینده تایین شده اما ASUS قصد دارد تا مدل 10” خود را نیز با نام T101 با همان مشخصات T91 را نیز تا ان زمان آماده کند.[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه اشکالی نداره بعد خرید باز و از حالت آکبند خارج کن و بزار تو کیفش تا گیر احتمالی ندن که نمیدن و هر نفر یکی میتونه بیاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.