sina12152000

راهنمایی در مورد خرید لب تاپ

Recommended Posts

دوست عزیز من لپ تاپ های دل رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم. تقریبا اکثر مدل های دل اشکالات سخت افزاری زیادی دارند.
من سال پیش XPS 1210 رو با کارت گرافیک GeForce خریدم و کمتر از 8 ماه کارت گرافیک سوخت و مادر بورد هم بلا استفاده شد. این اشکال در تمامی XPS ها و بعضی از مدل های Vostro و حتی در سری Latitude !!! هم وجود داره. (اگر عبارت ( dell xps vga problem) رو سرچ کنید هم به موارد گفته شده برخورد میکنید.
در حال حاضر هم نوت بوک 1،700 هزار تومنی ما گوشه اتاق داره خاک میخوره و حتی سریس سنتر های دل هم زیر بار این اشکال سخت افزاری نرفتند.

در هر صورت بنده با شرایط گارانتی در کشورمون به هیچ عنوان دل رو پیشنهاد نمیکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مشکل که برای هر لپ تاپی ممکنه پیش بیاد برای همین توصیه کردم بجای ساخت چین از محصول ایرلند یا کشور مشابه خریداری کنه. لپ تاپهای دل ساخت ایرلند خیلی سخت جون هستند براحتی نمیشه از شرش خلاص شد!

البته قبول دارم اگر واقعا چنین مشکلی هست که من ازش اطلاع ندارم چون تا حالا ندیدم دل یا هر مارک دیگه مناسب نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه الان ديگه دل ايرلندي تو بازار نيست.همش چينه و بندرت مالزيش گير بياد..ايرلندي ها واقعا معركن من خودم 2 ساله يكيشو دارم حرف نداره..البته آي بي ام كه..اصلا حرف نبايد زد در موردش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان من مي خوام يك لپ تاپ تا قيمت 800 هزار تومان بخرم يك سايت هم پيدا كردم كه لپ تاپ با اين قيمت زياد داره با شرايط ضمانت عالي اگه ميشه از اين سايت ديدن كنيد و من رو راهنمايي كنيد.www.kimate.com[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین dell vostro 1510 تو محدوده 700 800 تومن وجود داره فقط با قطعات ضعیفتر مثلا پردازنده 2 گیگاهرتز دو هسته ای بجای 2.5 و گرافیک آنبورد.
اچ پی از سری pavilion تو این رنج موجوده که به علت نبود گارانتی معتبر پیشنهاد نمیکنم.
مدلهای مختلف سونی و توشیبا از سری satellite هم هست.

مارک خاصی رو در نظر دارید یا فرقی نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای برنامه های مختلف مشکلی در اجرا نخواهد داشت این رنج از لپ تاپ ها اما تو بازیهای جدید به علت کارت گرافیک ضعیف که گذاشتن تا هزینه بیاد پائین شاید اصلا نیاره!

صبر کنید مدلهای موجود رو بررسی کنم ببینم کدوم امکانات قویتری داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای بازی لپ تاپ پیشنهاد نمیکنم چون باید تا 3 میلیون! خرج کنید و یک چیز خفن بخرید یا لپ تاپ های با قیمت کمتر مثل 1530 که سینا جان خودش پیدا کرد با اینکه امروز اکثر بازیها رو اجرا میکنه اما در حالت متوسط! سال بعد هیچ بازی رو نمیتونه درست بیاره! بهتره یک کامپیوتر رومیزی بخرید با هزینه خیلی کمتر طوریکه با 800 تومن میشه یک سیستم قوی برای بازی خرید که راحت سه سال بازیها رو اجرا کنه و بعد اون در صورت نیومدن فناوریهای جدیدتر با یک هزینه کم ارتقا داده و دوباره برای دو سال دیگه کار کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
براي بازي من ميگم بهتره بريد پلي استيشن 3 بخريد كه قيمتش الان حدود 380 تومنه..هيچ كامپيوتري هم به گرد پاش نميرسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هم حرفیه با وجود پی اس3 با اون پردازنده عالی که قیمتش ارزون شده نیازی به کامپیوتر نیست! اما اگر فقط دنبال بازی نیستید بهتره کامپیوتر بخرید که به نظر من کار عاقلانه همینه وگرنه یه کنسول بازی تنها کارش اتلاف وقت هست باز از کامپیوتر میشه یه چیزی یاد گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند روز قبل لب تاپ Dell XPS M1530 را بالاخره خریدم هنوز فرصت نکرده ام سیستم را کاملا تست بکنم و فقط یک ویندوز ویستا ارجینال خالی رویش نصب شده است.
ولی عجیب داغ می کند.
گرافیک عالی و سرعت خیلی خوبی دارد.
لب تاپ واقعا شکلیل و زیبایی است و کاربری آن راحت است به نظر من اگر قیمتش کمی کمتر شود مشتری زیادی خواهد داشت.
در مورد مشکلات سخت افزاری دل من هم چیزهایی شنیده ام و فروشنده خودش هم اعتراف کرد ولی گفت در مدل های جدید عیب کاملا رفع شده است(امیدوارم)
در ضمن جنس ایرلندی هم گیر نمی آید بیخود وقت تان را برای پیدا کردن آن تلف نکنید من جنس لهستانی گرفتم زیاد فرقی با هم ندارند.
لب تاپ های دل بین برندهای همردیف خودشان به لحاظ امکانات و کیفیت بهترین هستند حالا کشور ما مشکل تحریم و قطعه دارد یک بحث دیگر است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک میگم ان شاء ا... با مشکلات گفته شده مواجه نشی.

فقط یک توصیه ضروری در یک صورت برات دارم سینا جان که اگر به احتمال 99% لپ تاپ شما هم جزو اون دسته از لپ تاپهای جدیده که هیچ سی دی نداره و همه چی کارخونه ای نصب هست از ویندوز تا درایورها سریع با برنامه ای مثل نورتن گوست یک ایمیج روی دی وی دی ازش بگیر که اگر بعد مشکلی پیش بیاد حل کردنش آسون نیست!

درباره داغ کردن هم یه نگاه به فنش بنداز شاید معیوب باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون سعید جان از راهنمایی که کردی
خوشبختانه شرکتی که لب تاپ را گارانتی کرده همه سی دی های سخت افزارها را بهمراه سی دی (یا دی وی دی) ویندوز ویستا ورژن خانگی در کارتن محتوی لب تاپ قرار داده و جای نگرانی نیست محض احتیاط با استفاده از سیستم ریستور یک ریستور ازش گرفتم تا اگر ویندوز رفت دوباره درستش کنم.
در مورد گرما هم بیشتر طرف باطری هایش داغ می کند نمی دانم شاید طبیعی باشد فن مشکلی ندارد.
توصیه می کنم دوستانی که لب تاپ تهیه می کنند مثل کامپیوترهای دسکتاپ با آن رفتار نکنند . بعضی ها عادت دارند هر ماه یک ویندوز عوض کنند و یا نرم افزارهای عجیب و غریب نصب می کنند مخصوصا کسانی که آگاهی زیادی از کامپیوتر ندارند در صورت دستکاری ویندوز یا ستاپ کامپیوتر با مشکلات بیشتری مواجه می شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد PS3 باید بگم که چند تا عیب گنده داره!!اولا باید بی خیال بازی های استراتژیک بشی.دوما بازی هاش 60-70 تومنه!!سوما بازی لن کمتر توش پیدا می شه.پس بهتره که پی سی بخری.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.