mostafa_by

بسيار مهم - انتخابات نمايندگان كاربران و مديران در كميته انضباطي

Recommended Posts

1- Electro_Officer
2- arshya4171
تنها دلیل انتخاب نشدن حام د جون کم سر زدنشونه که میتونه مشکل ساز باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]ارنستو جان ، يعني چي كنار ميكشم ! اين حرفها رو ول كن برادر . كميته انضباطي براي اين تشكيل شده كه به همين چيزا رسيدگي كنند .

اعضاء براي يه دوره سه ماهه انتخاب ميشن كه ممكنه يك ماه تمديد بشه . [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابک جان من به مصطفی گفتم دلائلم رو و ایشونم میدونه قضیه رو ... به هرحال تا وقتی ندونم با کدوم افرادی کار میکنم تو یه سایت ترجیح میدم سرم به کار خودم باشه .. ممکنه از همون شخصی که دفاع میکنم همون کسی باشه که به من و نژادم و مادرم و خواهرم اون حرفا رو زده ....

متاسفانه بعضیا فکر میکردن چون من نمیزارم کامنتها عمومی بشه کسی نمیخونه مطالب رو ... اما متاسفانه چندین نفر از اکراد هم مطالب اون احمق رو خوندن و ببین کار به کجا کشید که یکی اومده به فارسها حرف زده که این چیزا رو گفته ...

میگن یه احمق یه سنگ میندازه تو چاه هزار تا عاقل هیچ غلطی نمیتونند بکنند همینه ..
الان من چی بگم به اینا!؟ بگم اره فارس ها به کردها اون حرفا رو زدن چون ما کردیم؟! چون 4 نفری نتونستند منو تو بحث شکست بدن اومدن به نژادم توهین کردن ؟!

کی جوابشون رو میده؟!

هی نخونند از شهر خودمون صدنفر مطلب اون احمق رو میخونند ... اون وقت بیا و درستش کن .. یه سال تبلیغ میلیتاری کردم الان بگم یکی از اعضای میلیتاری ....

نمیدونم والا چی بگم .....

به هرحال من انصراف دادم

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هنوز که انتخابی نشده مبارک باشه!

عزیزان سریعتر نظر خود رو اعلام کنن تا از هفته بعد کمیته انضباطی رو تشکیل بدیم.

رومل جان پیشنهاد من اینه که اهمیت نده به این پیامها چه بسا بیشتر از اون رو در ایمیل به من حرف نامربوط و فحش ارسال میکنن که اوایل اعصابم خورد میشد اما خیلی وقته که میخونم و میخندم!

درباره وظایف نمایندگان هم یه سری قوانین کلی داریم که با کمک خودشون ریز اونا تعیین میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]ارنستو جان ، من در جايگاهي نيستم كه بخوام خداي نكرده نصيحتت بكنم . اين دو تا كلمه رو از برادرت قبول كن . بمون و بجنگ ! مطمئن باش كه اگه كنار بكشي دشمنانت رو خوشحال ميكني . بقيش با خودت ... چشمك icon_wink

بقيه دوستان هم هر كي مونده زودتر اعلام كنند . احتمالاً انتخابات در يه تاپيك جداگانه انجام خواهد شد .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابک جان من به مصطفی گفتم دلائلم رو و ایشونم میدونه قضیه رو ... به هرحال تا وقتی ندونم با کدوم افرادی کار میکنم تو یه سایت ترجیح میدم سرم به کار خودم باشه .. ممکنه از همون شخصی که دفاع میکنم همون کسی باشه که به من و نژادم و مادرم و خواهرم اون حرفا رو زده ...[/quote]

ارنستو جوان سلام

اولا متاسفم كه اين مطلب رو شنيدم. دوما خوشحال باش كه وقتي كسي كارش به توهين ميرسه يقينا در حرف حساب كم اورده. سوما با اينكه با بعضي تفكراتت موافق نيستم ولي شخصا علاقه اي خاص به شخص خودت دارم . چشمك !

همونطور كه ديدي دوستان هم دوستت دارن و يه جورايي با پستهاي تو عادت كرديم (اوائل سخت بود ... ) . چشمك !

به عقيده من مهم نيست كه از كي دفاع ميكني ، مهم اينه كه از حق دفاع كردي. موفق باشي برادر عزيز.( راستي ميگم اگر طرح سوال پولي داشت يقينا تو الان ميلياردر بودي عزيز . icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای وای من فکر کردم اونایی که علی اقا نوشتن افراد منتخب هستن تبریک گفتم
ببخشید icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ارنستوي عزيز.
حرفاي دوستان رو شنيدي.
در كميته، لزوماً نبايد از كاربري دفاع كني. تو اسناد و مدارك و حق رو مي‌بيني و نظرت رو مي‌دي. پس حتي اگه از دشمنت دفاع كردي، مسئله‌اي نيست؛ چرا كه از حق و حقيقت دفاع كردي و پيش وجدان خودت شرمنده نيستي.

اما چون با هم در اين زمينه صحبت كرديم، من نمي‌تونم چندان در اين زمينه اظهار نظر كنم. ولي مطمئنم كه اگه چند نفر بهت فحش مي‌دن و باهات بدن، خيلي از دوستان هستن كه باهات خوبن و هيچ مشكلي هم ندارن.

پس اگه مي‌توني اونقدر دريا دل باشي كه خرده زباله‌ها و آب‌هاي كثيف، درت بي‌تأثير باشه، كانديداتوري خودت رو اعلام كن. ولي اگه هم قبول نكني، بهت حق مي‌دم و چيزي ازت كم نمي‌شه.

--------------------------------------

از دوستان عزيزي كه بهشون پيشنهاد كانديداتوري ارسال شد، دوست مديرمون [b]arshya4171[/b] آمادگي خودش رو اعلام كرد.
حامد عزيز، به دليل مشغله‌ي زياد و البته با تواضع، از حضور در كميته عذرخواهي كردن.
[b]جناب رضا كياني و محمد مهدي و نصير ايراني[/b] عزيز هم به دليل اينكه معتقدند در اين كار، شرط اصلي داشتن عدالت بوده و خود را متواضعانه فاقد عدالت كافي مي‌دونن، عذرخواهي كردن كه البته در پيغامي مجدد و با توضيحات بيشتر، پيشنهاد مجدداً تكرار شده است.
درصورت عدم موافقت مجدد، حضور اين عزيزان نيز منتفي خواهد شد.

ارنستوي عزيز هم كه در جريان قضيه‌اش بودين.

تا به امروز، از كاربران عزيز، تنها Raptor و از مديران عزيز، تنها arshya4171 گرامي اعلام آمادگي نمودن.
اگه عزيزاني كه اسمشون در بالا آورده شد، اعلام عدم آمادگي براي حضور در كميته كنن، يكم به مشكل برمي‌خوريم!
دوستان عزيز خواهشاً يكم در اين قضيه بيشتر پيگير باشن!

-------------------------------------

در جديدترين pmاي كه به دست بنده رسيده، [b]Electro_officer[/b] عزيز هم اعلام آمادگي فرمودن.
از دوستان مدير، كس ديگه‌اي نمي‌خواد كانديد بشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بنده با انتخاب نمايندگان كاربران و مديران و تشکیل كميته انضباطي موافقم.
1-saeid
2-mostafa_by

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چی بگم ... من بحثم راجبه اون فحش نامه ها و... زیاد نیست فقط یکی از دلائلم اونه اما اگر به حد نصاب نرسید من اعلام امادگی میکنم ولی اگر رسید بی خیال

یا حق

*** مخلص تمام رفقای میلیتاری هم هستیم و میدونم خیلی دوستشون دارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر هم که انتخاب می کنید بی زحمت همه رو از یک جناح انتخاب نکنید.[/quote]
icon_wink مگه اينجا هم جناح بندي داريم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]ادیب جان سلام
اولا باید بگم واقعا برات متاسفم که مثل بچه ها حرف های کسی رو که اصلا لیاقت نداره بخونی چی نوشته رو باور کردی و به بچه های میلیتاری نسبت دادی،میلیتاری هزاران عضو داره...
حالا یک مشت احمق اومدن یه سری اراجیف گفتند،شما چرا احساساتی میشی!بزار هرچقدر دلش میخواد فحش بده،آخرش یه روز خسته میشه...شما هر روز پست هاش رو پاک کن،اگر هم خواستی من 8 ساعت در روز آنلاینم،یه اکانت برام درست کن تا فورا دری وری هاش رو پاک کنم...
سخت نگیر...در رابطه با مسائل دیگه هم تو وبلاگ بهت میگم...!در ضمن اینقدر هم ارادت بچه ها رو زمین نزار icon_wink
موفق باشی[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.