Blaze

بدون سرنشین آر.کیو-4 شاهین جهانی ( RQ-4 Global Hawk)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان
اگر واقعي يا غير واقعي باشه اين خبر اين چه نوع هواپيماي بدون سرنشيني بوده كه تا اونجا امده؟واقعيتش از اين هواپيما ها زياد اطلاع ندارم وبه نظرشما اين قارقارك icon_cheesygrin سوخت كم نمي آره كه مياد تا اونجا. بردش به نظر شما چقدر هست؟
تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با اعلام روابط عمومي سپاه؛
اخبار سرنگوني هواپيماي بدون سرنشين آمريكا در فردو تكذيب شد
خبرگزاري فارس: سپاه پاسداران اخبار سرنگوني هواپيماي بدون سرنشين آمريكا در فردو را تكذيب كرد.

به گزارش فارس، روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به برخي اخبار مبني بر سرنگوني هواپيماي جاسوسي امريكا در منطقه فردو، ضمن تكذيب اين خبر اعلام كرد: آنچه كه منجر به اطلاع اين گونه اخبار شده است، مربوط به مورد هدف قرار گرفتن يك هدف هوايي آزمايشي توسط پدافند نيروي هوافضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در منطقه عمومي استان قم بوده است.
در اين اطلاعيه همچنين تاكيد شده است كه با هوشياري پدافند هوايي جمهوري اسلامي ايران، اصولا هواپيماهاي جاسوسي امريكا توان نفوذ به فضاي كشورمان را ندارند.
اين اطلاعيه در پايان مي افزايد: بديهي است اعلام اينگونه اخبار بايد از سوي مقامات مسئول در نيروهاي مسلح منتشر شود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9004314271

كار به كجا كشيد بعد از هشت صفحه icon_cheesygrin[/quote]

البته تکذیب نمیکردند جای بحث داشت چون اساس و پایه سیستم راداری ایران زیر سئوال میرفت که اصلا به نفع مانبود. ولی توجه کنید تا نباشد چیزکی نگویند چیز ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته تکذیب نمیکردند جای بحث داشت چون اساس و پایه سیستم راداری ایران زیر سئوال میرفت که اصلا به نفع مانبود. ولی توجه کنید تا نباشد چیزکی نگویند چیز ها[/quote]

جالبه ...
حالا اگر فرض رو بر اين بگذاريم كه خبر كذب بوده، طبق اين استدلال شما بايد چي كار ميكردند؟ تاييد ميكردند؟!!! icon_cheesygrin

متاسفانه از ضعف شديد منطقي رنج مي بريد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]با اعلام روابط عمومي سپاه؛
اخبار سرنگوني هواپيماي بدون سرنشين آمريكا در فردو تكذيب شد
خبرگزاري فارس: سپاه پاسداران اخبار سرنگوني هواپيماي بدون سرنشين آمريكا در فردو را تكذيب كرد.

به گزارش فارس، روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به برخي اخبار مبني بر سرنگوني هواپيماي جاسوسي امريكا در منطقه فردو، ضمن تكذيب اين خبر اعلام كرد: آنچه كه منجر به اطلاع اين گونه اخبار شده است، مربوط به مورد هدف قرار گرفتن يك هدف هوايي آزمايشي توسط پدافند نيروي هوافضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در منطقه عمومي استان قم بوده است.
در اين اطلاعيه همچنين تاكيد شده است كه با هوشياري پدافند هوايي جمهوري اسلامي ايران، اصولا هواپيماهاي جاسوسي امريكا توان نفوذ به فضاي كشورمان را ندارند.
اين اطلاعيه در پايان مي افزايد: بديهي است اعلام اينگونه اخبار بايد از سوي مقامات مسئول در نيروهاي مسلح منتشر شود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9004314271

كار به كجا كشيد بعد از هشت صفحه icon_cheesygrin[/quote]

البته تکذیب نمیکردند جای بحث داشت چون اساس و پایه سیستم راداری ایران زیر سئوال میرفت که اصلا به نفع مانبود. ولی توجه کنید تا نباشد چیزکی نگویند چیز ها[/quote]

مدتي پيش يك ارگان خاص اقدام به آزمايش غافلگيرانه پدافند نيروگاه بوشهر كرده بود كه خبرگذاري ها سريع خبر انهدام بدون سرنشين خارجي را انعكاس دادن كه بعد از مدتي معلوم شد خودي بوده

حتي در يك آزمايش غافلگيري توسط يكي از نهاد ها كار تا مهندسي معكوس پرنده هم پيش رفت...........بعد از چند ماه فهميدن ساخت يكي از ارگان هاى داخلي بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به فرض واقعيت

چرا بايد چنين خبري اين طور آماتور گونه و احساسي(در ظاهر) كه در عمل اعتراف به يك شكست بزرگ نظامي آنهم در سايت هسته اى فوردو داره اعلام مي شد!!! .....آيا پاي منافع شخصي و گروهي براي سوء استفاده از چنين موقعيت هايي براى ملتهب نشان دادن جو كشور و خطر دشمن براي انتخابات مطرح نبوده!!

وقتي كه پنتاگون رسمآ خبر انهدام بدون سرنشين پيشرفته امريكا در خليج فارس با وجود اعلام سپاه به نمايش آن و بازديد روسها از آن را به خاطر منافع ملي و.. .............تكذيب مي كنه!

واقعآ چرا!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من واقعا نمیدونم باید باور کنم تکذیبو یا نه. گیج شدم یکی کمک کنه. آخه چرا از اول باید چنین حرفی رو میزدن؟ شاید فقط برای ماست مالی کردنش تکذیبش کردن.

راستی جناب nasirirani ارتباط اون قسمت مرگ بر منافقین با بقیه ی پستتون رو میشه برای من توضیح بدین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب همونطور كه حدس ميزديم شد و تكذيب شد اين خبر. زدن پهبادها براي اموزش پدافندهاي اورليكن كه كار طبيعيه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی جناب nasirirani ارتباط اون قسمت مرگ بر منافقین با بقیه ی پستتون رو میشه برای من توضیح بدین؟[/quote]

مشخصه برادر!.......منظور همون كسيست كه اين خبر رو بدون هماهنگي با سپاه و........اعلام كرده!......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حتي در يك آزمايش غافلگيري توسط يكي از نهاد ها كار تا مهندسي معكوس پرنده هم پيش رفت...........بعد از چند ماه فهميدن ساخت يكي از ارگان هاى داخلي بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
این رو که جناب nasirirani شوخی کردین دیگه؟!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]حتي در يك آزمايش غافلگيري توسط يكي از نهاد ها كار تا مهندسي معكوس پرنده هم پيش رفت...........بعد از چند ماه فهميدن ساخت يكي از ارگان هاى داخلي بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
این رو که جناب nasirirani شوخی کردین دیگه؟!!!![/quote]

برادر خودم هم اولش باور نكردم!

اما وقتى كه يكي از مسئولين در صدا و سيما اين موضوع را رسانه اي كرد مطمئن شدم.......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من واقعا نمیدونم باید باور کنم تکذیبو یا نه. گیج شدم یکی کمک کنه. آخه چرا از اول باید چنین حرفی رو میزدن؟ شاید فقط برای ماست مالی کردنش تکذیبش کردن.

راستی جناب nasirirani ارتباط اون قسمت مرگ بر منافقین با بقیه ی پستتون رو میشه برای من توضیح بدین؟[/quote]-

کل خبرها بدقت تحلیل میشه و بعد در رساناها منتشر خواهد شد.
هم گفتن و هم تکذیب، اون هم خبری که مربوط به امنیت هوائی کشور هست بی دلیل نخواهد بود.
اولین گزارش اینگونه خبرها به ستاد مشترک و بعد از طبقه بندی ، مهمور به یکی از مهر ها شده( محرمانه، فوق محرمانه ، .....) تا مخاطب و خواننده های خبر مشخص شوند.( به این ترتیب که چه کسانی مجاز به خوندنش هستن)
اینقدرها که تصور میشه الله بختکی نیست. من اشاره ای در پست قبل کردم. بقول دوست جوانمون در سایت، کد ها ارسال شده !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب خبر سرکاری بود!این اقای نماینده نمیتونه قبلا صحبت در امور نظامی هماهنگی کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر رو نمي دادن سنگين تر بودن
الان اگه يه بمب داشت و اونو قبل اينكه به قم برسه تو يه جاي پر جمعيت مينداخت بعدشم امريكه منكر قضيه ميشد چي؟ icon_cheesygrin icon_cheesygrin :mrgreen: :lol: icon_arrowd :mrgreen:
اين خبر بيشتر ناتواني ايران رو نشون ميده به خاطر همين اكثر خبرگزاري ها پوشش ندادنش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خيلي ترسيده بودم گفتم اگه تا اينجا بتونن نفوذ كنن كار ما تمومه خدارو شكر خودي بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ديشب تو ماهواره شنيدم كه سپاه اين خبر رو تكذيب كرده و گفته كه اين يك پرنده بدون سرنشين [b]خودي[/b] بوده براي سنجش ميزان آمادگي پدافندهاي اطراف مراكز هسته اي . ولي گفته كه پرنده هاي بدون سرنشين آمريكايي زياد بر فراز آسمان ايران پرواز مي كنن ولي ما با اقداماتمون اونهارو منحرف مي كنيم .

بعيد بنظر نميرسه چون يكي از دوستان من اطراف تاسيسات آب سنگين اراك خدمت مي كنه و ميگه كه هر چند مدت سپاه هواپيماهاي بدون سرنشنين خودش رو از بالاي سر ما عبور ميده تا توان ما رو بسنجن (دوستم مي گفت تا حالا نتونستم هيچ هواپيمايي رو بزنم) و حتي در بعضي موارد براي اينكه گوشمون به صداي شكستن ديوار صوتي عادت كنه ، هواپيماهاي جنگده رو از نزديك ما عبور مي دن (البته قبلش بهمون خبر مي دن بهشون شليك نكنيم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.